مشکل Nat Type در سرویس های کاهش پینگ

Monk_e83

کاربر سایت
Mar 1, 2012
69
نام
eHsan
سلام خدمت دوستان گرامی .همانطور که احتمالا میدونید یکی از اولین ملزومات آنلاین بازی کردن داشتن Nat Type بصورت Open هست .

اینترنت های ما اکثرا دارای نت تایپ باز هستند اما مشکل اونجایی شروع میشه که میرسیم به بحث پینگ تایم !

ما برای کاهش پینگ تایم های نجومی اینترنت خودمون نیاز به خرید سرویس های کاهش پینگ داریم ! این سرویس های خوب عمل میکنن و پینگ تایم رو به اندازه چشمگیری کاهش میدهند اما مشکل اصلی اینجاست که تقریبا همه این سرویس ها دارای Nat Type نوع 3 یعنی Strict هستند که بدترین نوع کانکشن رو در بازی های آنلاین بوجود میارن !

برخی از این مشکلات عبارتند از ! عدم پیدا کردن هم تیمی در بازی هایی که دارای Matchmaking هستند ! یا تاخیر بسیار زیاد در پیدا کردن آنعدم توان چت بصورت صوتی با بازیکنان دیگر و ............

متاسفانه تمام سرویس هایی که من تا بحال تست کردم دارای نت تایپ نوع 3 هستند .
هدف از ایجاد این تاپیک اینه که اگر شما سرویس کاهش پنگی رو میشناسید که این مشکل رو نداشته باشه معرفی کنید تا ما هم استفاده کنیم .ممنون .

alocersade

کاربر سایت
Mar 27, 2015
47
نام
علی
سلام
دقيقا مشكل من هم همينه. تنها كاري كه تونستم بكونم كه يه ذره بهتر شد اي پي وليد ( valid ) گرفتم كه به ٢ تبديل شد اما همچنان از سويس هاي كاهش پينگ رو كونسول نمينونم استفاده كنم

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر