قوانین جدید بخش PS4 Games

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Boss, ‏Dec 27, 2015.

وضعیت:
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
 1. Boss

  ناظم انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 7, 2006
  ارسال ها:
  3,095
  نام:
  Cubb
  بنا بر سیاست جدید مدیریت سایت "بازی سنتر" و تغییرات عمده ای که قرار است برای بهبود و پیشرفت هر چه بیشتر بازی سنتر اعمال شود، تصمیم گرفتیم قوانین جدیدی برای بخش PS4 و الخصوص بخش " بازیهای PS4 " و پست اول آنها در نظر بگیریم، که این قوانین به شکیل تر شدن بخش، تاپیکهای بازی و همچنین کامل شدن پست های اول و در نتیجه استفاده بیشتر کاربران کمک شایانی خواهد کرد.


  قوانین بخش :
  • کاربرانی که پس از معرفی عناوین PS4 اقدام به ایجاد تاپیک می کنند موظفند پست اول تاپیک را تا زمان انتشار بروز کنند و همچنین پست اول باید بسیار شکیل و منظم باشد، دو نمونه از تاپیک هایی که موارد بالا در آنها رعایت شده :

  http://forum.bazicenter.com/thread98343/
  http://forum.bazicenter.com/thread92206/
  Forza Motorsport 6


  • پست اول تاپیک باید شامل بخش های مختلف عکس، تریلرها و .. باشد، لزومی به آپدیت کردن تاپیک با تمامی اخبار ریز به ریز نیست و کاربر می تواند اخبار مهم را به پست اول اضافه و آپدیت کند.  • دقت کنید تنها آپدیت خبری تاپیک مهم نیست و باید طبقه بندی شده، منظم و شکیل باشد.  • در صورت رعایت نکردن موارد بالا به کاربری که تاپیک را ایجاد کرده پیغامی داده می شود و در صورت بی توجهی پست اول تاپیک به شخصی دیگری واگذار خواهد شد.
  • مدیران و ناظمان بخش بنا به صلاحدید خود از عملکرد کاربرانی که پست اول را مدیریت می کنند می توانند پست اول را به کاربر دیگری انتقال دهند، قبل از این جابجایی به کاربری که مدیریت پست اول را بعهده دارد پیامی داده می شود، در صورت عدم توجه به پیام ناظم و یا مدیران و تغییر ندادن پست اول، یا عدم پاسخ پس از مدتی مشخص، پست اول تاپیک به کاربر دیگری منتقل خواهد شد.  • قوانین فوق باعث می شود تا کاربران بعد از معرفی هر عنوانی برای ایجاد تاپیک بازی مورد نظر با یکدیگر مسابقه(!) نگذارند و کاربری که تاپیک را در دست می گیرد مسئولیت آپدیت تاپیک را تا زمان انتشار بر عهده بگیرد.


  موفق باشیم.
  قوانین به مرور زمان به روز خواهند شد.
   
  #1 Boss, ‏Dec 27, 2015
  آخرین ویرایش: ‏Dec 29, 2015
  sa-sot1 این نوشته را Like کرده است.
 2. Boss

  ناظم انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 7, 2006
  ارسال ها:
  3,095
  نام:
  Cubb
  ویرایش:

  مدیران و ناظمان بخش بنا به صلاحدید خود از عملکرد کاربرانی که پست اول را مدیریت می کنند می توانند پست اول را به کاربر دیگری انتقال دهند، قبل از این جابجایی به کاربری که مدیریت پست اول را بعهده دارد پیامی داده می شود، در صورت عدم توجه به پیام ناظم و یا مدیران و تغییر ندادن پست اول، یا عدم پاسخ پس از مدتی مشخص، پست اول تاپیک به کاربر دیگری منتقل خواهد شد.
   
  FardinTz این نوشته را Like کرده است.
 3. Boss

  ناظم انجمن

  تاریخ عضویت:
  ‏Jul 7, 2006
  ارسال ها:
  3,095
  نام:
  Cubb
  کاربرانی که تاپیک هایی برای بازی های جدید PS4 ایجاد کردند، لطفاً قوانین این تاپیک را در پست اول رعایت کنند.
  ممنون
   
  .:miladamiri:. این نوشته را Like کرده است.
وضعیت:
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.