1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Escape From Tarkov (FPS-MMO) | PC

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط armin_shadow, ‏Dec 25, 2015.

1. کاربر سایت

دوستان چن تا سوال داشتم در مورد این بازی:
    1-نسخه کامل بازی عرضه شده؟
    2-بازی تماما آنلاین هست؟ قسمت آفلاین نداره؟
    3-فقط برای PC هست این بازی یا نسخه کنسولی هم داره؟

2. کاربر سایت

دوست عزیز همه مشکل از طرف سرور نیست و من خودم مشکل desync رو داشتم تا این که فهمیدم از چیه و درستش کردم حالا تو هر 10 تا بازی شاید یه بازی اون هم نه همش در حد 2 ثانیه یه جای desync داشته باشه و گر نه در کل دیگه مشکلی برای لوت کردن و کشتن پلیر ها ندارم همه پلیر ها رو به موقع میبینم و با اولین هدشات همه میمیرن.

3. کاربر سایت

1- خیر در حال حاظر بازی Beta هست
    2- خیر قسمت افلاین هم داره که شما میتونی بری بازی کنی ولی لوت ها بدست امده قابل ذخیره کردن نیستن و این که برای افلاین هم نیاز به وصل شدن به اینترنت دارید.
    3- بله بازی فقط برای pc هست. ولی مشخص نیست که در اینده این بازی برای کنسول ها هم ارائه بشه یا خیر.

johhny این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

خوب دوست عزیز همین جا بگو چطوری حلش کردین یا بهرمند بشیم و بقیه هم نظر بدن

5. کاربر سایت

دوستان که مشکل desync دارن به isp خودتون زنگ بزنید و درخواست بدید که اپلود خط شما رو به 1مگابیت یا بالا تر افزایش بدن با این کار مشکل desync حل میشه.
    دلیلش هم این هست که بازی نزدیک به 90 کیلوبایت در ثانیه اپلود داره. و اگه اپلود کمتر باشه به خاطر تاخیر در ارسال اطلاعات desync میشه.
    امتحانش مجانی هست و 100% هم جواب میده.

6. کاربر سایت

کسی پایه هست واسه فارم ؟؟؟ فردا یکم میخوام فاکتوری بازی کنم.

7. کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    فکر نکنم کسی پایه باشه یا کلا بازی رو تهیه کرده باشه
    منم خیلی وقته بهش سر نزدم و فقط pve زدم ! مشکل اصلی بازی اینه که برای pve بخش coop نداره !

8. کاربر سایت

بازی داستانی نیست که coop داشته باشه بخش pve هم افلاین هست چون سازنده فکر این رو کرده که خیلی ها فارم میکنن تا ازش پول در بیارن و اگه این اتفاق تو این بازی بیفته خیلی زود از بین میره.
    ارزش بازی به ریسک کردن هست دوست عزیز وگر نه کسی که pve دوست داره بازی های بهتر برای این کار زیاد هست.
    بازی خیلی ارزش داره. در ضمن پچ جدید در راه هست تو همین چند روز wipe نداره این پچ.

9. کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    بعد هز پچ همه چی wipe میشه طبق روال معمول !
    در کل من پایه ام یوزرم رو برات پ.خ می کنم . وقت شد با هم چند دست بزنیم .

10. کاربر سایت

نه این پچ wipe نداره تو خود وب سایت زده که این پچ wipe نداره و پچ بعدی که اخر ماه میلادی اون ها میاد اون پچ داره.
    باشه پیغام خصوصی میدم بهت.

11. کاربر سایت

پچ جدید منتشر شد و به بازی کوست اضافه کردن و تا زمانی که این کوست ها رو انجام ندی ترید هات لول اپ نمیشه خیلی باحال شده بازی

Annunaki ™ این نوشته را Like کرده است.
  12. کاربر سایت

نام:
    رضا.آ
    توییتر بازی اعلام کرده پچ جدید باعث افت پرفورمنس شده و دارن روش کار میکنن

Fifa 10 این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید