Multi Platform Dragon's Dogma: Dark Arisen

jzh0svdpvvrhnhco4nwp.png

Name: Dragon's Dogma: Dark Arisen
Developer
: Capcom
Publisher
: Capcom
Genre
: Action RPG
Platform : PC
Release Date
: 15 January 2016
25دی 1394
Steam: Pre-purchase Dragon's Dogma: Dark Arisen on Steam

• کلاس های بازی Fighter, Strider, Mage, Warrior, Mystic Knight, Ranger, Assassin, Sorcerer و Magic Archer خواهند بود.
  • جنسیت و ظاهر شخصیت اصلی بر عهده بازیکن خواهد بود.
  • بسته به کلاس انتخابی بازیکن ها، گیم پلی و انتخاب های تاکتیکی متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال کلاس Fighter قابلیت مبارزه به صورت HnS (تقریبا مثل DMC) و کلاس Strider قابلیت بالا رفتن از اشیا و دشمنان (همانند Shadow of The Colossus) را دارند.
  • گروه اصلی متشکل از چهار نفر خواهد بود که سه تن از آنها توسط هوش مصنوعی هدایت میشود. بازیکن قادر به دستور دادن به آن ها خواهد بود.
  • دنیای بازی کاملا بزرگ خواهد بود و بازیکن قادر به گشت و گذار آزادانه در محیط ها و سیاه چاله ها خواهد بود.
  • چیزی نزدیک به 200 NPC در بازی حضور خواهد داشت که هر کدام طبق برنامه زیری خود عمل میکنند.
  • بازی دارای چرخه شبانه روزی است.
  • مدت زمان لازم برای اتمام بازی 40-50 ساعت و با ماموریت های فرعی بالای 70 ساعت خواهد بود.
  • گیم پلی بازی ترکیبی از DMC و Dark Souls است و المان های این 2بازی به صورت ترکیب شده در این عنوان گنجانده شده است.
  • دشمنان غول پیکری در بازی حضور خواهند داشت که بازیکن باید برای رویارویی با آن ها استراتژی های خاصی پیاده کند.
  • سیستم Grab در بازی به این معناست که بازیکن میتواند از بدن دشمنان بزرگ آویزان شده و به آن ها ضربه وارد کند.
  • بنا به گفته کارگردان، طراحی بازی به گونه ای صورت گرفته که حتی بازیکنان معمولی و بی مهارت نیز بتوانند از آن لذت ببرند. بدین گونه که با به استخدام در اوردن قوی ترین NPC ها، مبارزات را به آن ها واگذار کنند.
  • نسخه PC قابلیت استفاده از کیفیت 4k را خواهد داشت.

با تشکر از Safety & Peace و slipkboy

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
من به خاطر شباهت این بازی به سری سولز رفتم سراغش (بعد دارک سولز هر بازی شبیه ش بوده رو امتحان کردم). من که خوشم نیومد از این بازی
Kingdom Of Amalour بیشتر بهم چسبید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر