Multi Platform Dragon's Dogma: Dark Arisen

jzh0svdpvvrhnhco4nwp.png

Name: Dragon's Dogma: Dark Arisen
Developer
: Capcom
Publisher
: Capcom
Genre
: Action RPG
Platform : PC
Release Date
: 15 January 2016
25دی 1394
Steam: Pre-purchase Dragon's Dogma: Dark Arisen on Steam

• کلاس های بازی Fighter, Strider, Mage, Warrior, Mystic Knight, Ranger, Assassin, Sorcerer و Magic Archer خواهند بود.
  • جنسیت و ظاهر شخصیت اصلی بر عهده بازیکن خواهد بود.
  • بسته به کلاس انتخابی بازیکن ها، گیم پلی و انتخاب های تاکتیکی متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال کلاس Fighter قابلیت مبارزه به صورت HnS (تقریبا مثل DMC) و کلاس Strider قابلیت بالا رفتن از اشیا و دشمنان (همانند Shadow of The Colossus) را دارند.
  • گروه اصلی متشکل از چهار نفر خواهد بود که سه تن از آنها توسط هوش مصنوعی هدایت میشود. بازیکن قادر به دستور دادن به آن ها خواهد بود.
  • دنیای بازی کاملا بزرگ خواهد بود و بازیکن قادر به گشت و گذار آزادانه در محیط ها و سیاه چاله ها خواهد بود.
  • چیزی نزدیک به 200 NPC در بازی حضور خواهد داشت که هر کدام طبق برنامه زیری خود عمل میکنند.
  • بازی دارای چرخه شبانه روزی است.
  • مدت زمان لازم برای اتمام بازی 40-50 ساعت و با ماموریت های فرعی بالای 70 ساعت خواهد بود.
  • گیم پلی بازی ترکیبی از DMC و Dark Souls است و المان های این 2بازی به صورت ترکیب شده در این عنوان گنجانده شده است.
  • دشمنان غول پیکری در بازی حضور خواهند داشت که بازیکن باید برای رویارویی با آن ها استراتژی های خاصی پیاده کند.
  • سیستم Grab در بازی به این معناست که بازیکن میتواند از بدن دشمنان بزرگ آویزان شده و به آن ها ضربه وارد کند.
  • بنا به گفته کارگردان، طراحی بازی به گونه ای صورت گرفته که حتی بازیکنان معمولی و بی مهارت نیز بتوانند از آن لذت ببرند. بدین گونه که با به استخدام در اوردن قوی ترین NPC ها، مبارزات را به آن ها واگذار کنند.
  • نسخه PC قابلیت استفاده از کیفیت 4k را خواهد داشت.

با تشکر از Safety & Peace و slipkboy

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
بازی به بهترین نحو ممکن آپتیمایز شده. با ل‍پتاپ زپرتیم تونستم 50 تا 60 فریم بگیرم!
اگه RPG باز هستین تو خریدش درنگ نکنین!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بسیار بازی زیباییست:biggrin1: الان داشتم با کاوه حرف میزدم و دقیقا شباهت بازی به DS بیشتر از شباهتش تا DA هست:biggrin1:
طراحی محیط و اتمسفر و طراحی بی نظیر دشمن ها خیلی به DS شبیه هست:biggrin1: یه دُخمل مو قرمز هم ساختم بعدا عکس میگیرم میذارم:-"

akbarps3

کاربر سایت
Dec 21, 2012
29
نام
navid
سلام دوستان من تویی بازی گیر کردم ممنون میشم راهنمای کنین تو اونجایی ک از دست غول کرم فرار میکن دیگه نمیدونم کجا برم ممنون میشم راهنمایی کنین

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
عجب بازیه ردیفیه :| عجب گیمپلی نرم و روون ـی داره ! مبارزات خیلی عالین واقعا حال میده . 1 ساعتی بازی کردم با همه چیز بازی حال کردم . :D فقط از نظر جو و اینا برخلاف صلح و صفا ، من اصلا حس دارکسولز بهم دست نداد :-؟ یه جوری انگار هویت خود بازی همونه و از کسی ندزدیده :D حالا شاید جلوتر شبیه بشه :-"

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من نگفتم از DS دزدیده:d
قسمت اول به شدت یادآور طراحی DS بود و طراحی اون Chimera به شدت یونیک بود:d حالا شاید به دلیل OW بودن و NPC های زیاد، به DS نرفته باشه اما طراحی غول های بازی قشنگ با طراحی های DS برابری میکنه و یه چندتا مورد آشنا هم توش هست که به زودی میبینیشون:d

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
بنظر بنده بازی از لحاظ روان بودن و سیستم مبارزات خیلی خوب در اومده
گرافیک بازی هم ابتدا یکم پایینتر از سطح انتظار بنظر میرسه اما بشخصه کمکم بهش عادت کردم و حتی خوشم هم اومد
اما نکته منفی بازی پایین بودن خیلی زیاد هوش مصنوعی دشمناس جوری که بازی حتی تو حالت Hard هم زیاد چالشی نیست
NPC ها هم اگرچه از تنوع زیادی برخوردارن اما خیلی وقتا دیالوگ های پارالل ایجاد میکنن جوری که اگه سابتایتل رو on نکرده باشید بسختی متوجه حرفاشون میشید
سیستم لول آپ و درخت مهارت ها هم تو بازی زیاد پر رنگ نیست
در محموع بازی سرگرم کنندس اما عنوان بیاد موندنی نمیتونه باشه

psco

کاربر سایت
Jul 11, 2009
180
نام
PreMieR
بازی با Controller Xbox One کاملا هماهنگه کما اینکه همچنان بازی با موس کیبرد بسیار لذت بخش تره

خوب الان که دارم بازی میکنم بهتر میتونم نظر بدم البته من زیاد میونه خوبی با DA ندارم DS خیلی بیشتر دوستداشتم:d
بازی خوبیه اما مقایسش با DS یه مقدار بی انصافیه کاملا مشخصه چندین لول از DS پایین تره .
اون Bloodborne لعنتی فعلا تو چنگال بیرحم سونی اسیر شده مگرنه روی PC تجربه بمراتب بهتری میتونه داشته باشه :d
NPC ها که کلا خیلی گیج میزنن بعضی حرکاتشون واقعا خنده داره .
درکل برای منی که The Witcher 3: Wild Hunt میپرستم کمی مشکله که بخوام بگم این بازی عالیه . لحظات قشنگ زیاد تو بازی دیده میشه ولی هنوز جای کار زیاد داره .

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
عجب بازیه ردیفیه :| عجب گیمپلی نرم و روون ـی داره ! مبارزات خیلی عالین واقعا حال میده . 1 ساعتی بازی کردم با همه چیز بازی حال کردم . :D فقط از نظر جو و اینا برخلاف صلح و صفا ، من اصلا حس دارکسولز بهم دست نداد :-؟ یه جوری انگار هویت خود بازی همونه و از کسی ندزدیده :D حالا شاید جلوتر شبیه بشه :-"
منم کوچکترین شباهتی به DS نمیبینم توش :d

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
من خودم اصلا اهل ترول کردن بازی ها نیستم
بازی روهم دارم جلو میرم کم کم ازش داره خوشم میاد چون خوش ساخته روونه طراحی محیطش مناسبه تنوع دشمناش خوبه اما خدایی بعضی جاها خیلی رو اعصابه
قسمتایی که کوهستانیه یا کنار دره هاس مهمترین نگرانیم اینه این ذلیل مرده ها نیافتن پایین دیگه کمک کردنشون بماند
نسخه قبلی از لحاظ اجرای skill ها خیلی متنوع تر بود
ماموریتای اسکورت هم اگه طرف خودش جنگجو نباشه دیگه واویلاس میره مثل هونگ جلو یارو همینجور میایسته
متاسفانه command ها هم که در حد go , help , come هستن من خودم بشخصه خیلی دوس داشتم دستور wait here رو هم میذاشتن \:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بازیش متاش 80 شده باید هم ازش در حد یـ بازی در حد این متا انتظار داشت :D بازی یـ سری مشکلات داره واسه همین نمیشه بهش گفت عالی ولی خوب با این حال تا این جای کار خوب بوده :D

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
میگما چرا این بازی اینقد مورد کم لطفی دوستان قرار گرفته؟
خدایی من حرفمو پس میگیرم بازی خیلی خوش ساخته جوری که معایبشو میپوشونه
شاید اولا بخاطر ضعیف بودن و مهارت نداشتن یکم اذیت شه پلیر اما جلو که بیافتی خیلیم جذاب میشه
محیط هم پر از آیتم و موارد کشف نشدس جوری که برای شخم زدن بازی ساعتای زیادی وقت لازمه
اون امکان انتخاب هیروهای دیگر پلیرا هم جذابترش کرده
رفقا اگه کسی داره بازی میکنه اسم هیروش رو بنویسه سامونش کنم تو بازی یکم ایکس پی بگیره ;)
البته لولش بالای 50 باشه ترجیحا :d
فعلا هم که دی ای سی واسش نیومده

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
میگما چرا این بازی اینقد مورد کم لطفی دوستان قرار گرفته؟
خدایی من حرفمو پس میگیرم بازی خیلی خوش ساخته جوری که معایبشو میپوشونه
شاید اولا بخاطر ضعیف بودن و مهارت نداشتن یکم اذیت شه پلیر اما جلو که بیافتی خیلیم جذاب میشه
محیط هم پر از آیتم و موارد کشف نشدس جوری که برای شخم زدن بازی ساعتای زیادی وقت لازمه
اون امکان انتخاب هیروهای دیگر پلیرا هم جذابترش کرده
رفقا اگه کسی داره بازی میکنه اسم هیروش رو بنویسه سامونش کنم تو بازی یکم ایکس پی بگیره ;)
البته لولش بالای 50 باشه ترجیحا :d
فعلا هم که دی ای سی واسش نیومده
اره تایپیک کاملا خوابیده . بازی خیلی عالیه نمیدونم چرا واقعا !
شما همه ماموریت های Cassardis رو انجام دادی ؟!
بعد بهترین مغازه همونه که نزدیکه دروازه پایتخته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر