Insurgency

ss_b33396e951326b8a025521a3594699a1dbd0f0c8.1920x1080.jpg

با نام خدا
اگر نام Insurgency برای شما آشناست، این به خاطر اینست که ادامه مود محبوب Insurgency:Modern Infantry Combat با تغییرات کامل ساخته شده برای Half Life 2 بوده. ما در چند روز پیش دفعات زیادی Insurgency بازی کردیم، و با این که بازی هنوز کامل نیست، ویژگی فوق العاده ای دارد...ویژگی که در بازی های امروزی ناقص است.

بازی تا مرکز آن، روی گیم پلی و عکس العمل بازیکن متمرکز است. در این بازی دو گروه وجود دارند،Insurgents، که شبیه اعضای القائده و داعشند، و Security یا سربازان ویژه نظامی.

ذکر کردیم که بازی هاردکور است؟ Insurgency به دنبال واقعیت است، پس ارتباط کلید پیروزیست. بدون یارانی که مواظب اطراف ما هستند،مثل دنیای واقع به راحتی شکست می خوریم. وقتی که با یاران خود پیش میرفتیم، توانستیم مناطقی را تصرف و هم دیگر را از خطرات حفظ کنیم.

ss_18218f434fade7ff9dd2f16ac88bc636750b331b.1920x1080.jpg

جنبه های واقعی بازی ممکن است برای بعضی ها طعم شوری داشته باشد، در حالیکه دیگران سختی موقعیت را حفظ میکنند. بدون نشانه گر وسط صفحه، شمارنده ذخیره، بدون نقشه، ریلود اتوماتیک، و تقریبا بدون HUD، علامت های قرمز تیر خوردن وجود ندارند، فقط کمی تکان خوردن و مات شدن، در واقع اکثر مواقع اگر تیر به ما خورده شود، مرگ فوریست. خوشبختانه، بازیکنهای بازگذاری شده بعنوان پشتیبانی وارد میشوند، با آمدن مکرر هر دسته، هدف تحت تصرف قرار میگیرد یا نابود میشود.

بازی از روش امتیاز تامین تجهیزات استفاده میکند که به بازیکنان اجازه میدهد اسلحه و وسایل خود را ارتقا دهند. امتیاز ها با تصرف پایگاه ها، کشتن دشمن، و زنده ماندن، بدست می آیند.ما در لحظه اول قیمت ارتقا مناسب با موقعیت را درک کردیم. همینطور که با انجام دادن کار های بیهوده و مسخره، مثل ترکیب SMG با دوربین 4 برابر زوم، بازی ما را مجازات میکند.

ویدیویی از گیم پلی بازی : (این ویدیو در گیم سرور گیمیکس ضبط نشده است، به زودی ویدیو گیم پلی در سرور گیمیکس گذاشته میشود)

گیم پلی بازی insurgency - گیمیکس

گیم مود های مختلفی برای امتحان کردن وجود دارد، ما بعضی از استثنایی ترین آن ها را پوشش میدهیم:

Firefight گیم مود متمرکز بر تیم به صورت PVP که باید برای کنترل سه هدف بجنگید، همه آن ها را محکم نگه داشته یا تیم حریف را نابود کرده تا پیروز شوید. تنها شرط؟ شما زمانی بازگذاری میشوید که تیم شما هدفی را بدست آورده باشند.

Strike گیم مود دفاع و حمله، که شما باید تجهیزات دشمن را پیدا کرده و از بین ببرید.(یا محافظت کنید) با نابود کردن آنها یاران بیشتری وارد میشوند و زمان بیشتر میشود، و عکس آن برای گروه مدافع اتفاق می افتد.

Push گیم مودی که تیم حمله گر باید به ترتیب هدف را بدست آورد، مثل بازی Team Fortress 2 ، تفاوت اصلی در Insurgency اینست که بازگذاری تیم مدافع محدود است، با تمام شدن آن بازی به پایان میرسد.

header.jpg

. با تشکر از همراهیتون

آخرین ویرایش:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان بازی بسیار بسیار توصیه میشه من 2013 اگر اشتباه نکنم بود بازی کردم خیلی حال داد واقعا بازی سختی ولی تر و تمیزی هست . یه جا LMG برداشتم و یه گردنه رو بستم به رگبار همین صدای گلوله میومد دشمنا همه فرار میکردن . در کل خیلی برای کسایی که FPS بازی میکنن توصیه میشه اگر طرفدار سر و سخت کانتر هستید حتما بازی کنید .

من به خاطر لگ همیشه در صحنه حاظر دیگه بازی نمیکنم وگرنه الان داشتم بازی میکردم .

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
287
دوستان بازی بسیار بسیار توصیه میشه من 2013 اگر اشتباه نکنم بود بازی کردم خیلی حال داد واقعا بازی سختی ولی تر و تمیزی هست . یه جا LMG برداشتم و یه گردنه رو بستم به رگبار همین صدای گلوله میومد دشمنا همه فرار میکردن . در کل خیلی برای کسایی که FPS بازی میکنن توصیه میشه اگر طرفدار سر و سخت کانتر هستید حتما بازی کنید .

من به خاطر لگ همیشه در صحنه حاظر دیگه بازی نمیکنم وگرنه الان داشتم بازی میکردم .
سلام دوست عزیز

لطفا دوباره برگردید به بازی کردن چون به لطف سرور های ایرانی که راه اندازی کردم دیگر مشکل لگ وجود نداره خوشبختانه. امیدواریم هر چه سریعتر به جمع ما بازگردید

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی

/:) باز تو حرف زدی ؟

:D برگرد ببینم چی پُخی هستی :D !

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
سلام دوست عزیز

لطفا دوباره برگردید به بازی کردن چون به لطف سرور های ایرانی که راه اندازی کردم دیگر مشکل لگ وجود نداره خوشبختانه. امیدواریم هر چه سریعتر به جمع ما بازگردید
داداش الان دیگه موقعیتش برام جور نیست دوباره بازی کنم وگرنه حتما یه سر میزدم .

:biggrin1: برگرد ببینم چی پُخی هستی :biggrin1: !
تو همونی هستی که وقتی توی بتلفیلد از جت میپریدی پایین بلد نبودی چتر باز کنی با ملاج میخوردی توی اون ساختمان های وسط فایراستورم :d بعد من باید میرسیدم بالای سرت زندت میکردم :d

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
287

:D برگرد ببینم چی پُخی هستی :D !

داداش الان دیگه موقعیتش برام جور نیست دوباره بازی کنم وگرنه حتما یه سر میزدم .

تو همونی هستی که وقتی توی بتلفیلد از جت میپریدی پایین بلد نبودی چتر باز کنی با ملاج میخوردی توی اون ساختمان های وسط فایراستورم :d بعد من باید میرسیدم بالای سرت زندت میکردم :d
loooool =))

معروف راست میگه ؟ آبرومونو بردی :))=))

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
287
دقیقا نمی دونم کی با این من بتل زدم :| که بلد نباشم چتر باز کنم !
پس اشتباه شناخته . فکر نکنم هم شما طرف اوریحین هم رفته باشید تا حالا.

اما به هر حال از دوستا دعوت میشه تا به ما در این بازی جذاب و سخت ملحق شوند

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
287
تخفیفات استیم دوباره شروع شده. دوستانی که بر روی تخفیفات اخیر نتونستن برسن این نیز فرصت مناسبی هست و زمان آن نیز طولانی تر است

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
287
نسخه روسی رو بگیرم مشکلی نداره اصا چه فرقی میکنه که ارزون تره؟
با دسته هم میشه بازی کرد؟
سلام

نسخه روسی هیچگونه تقاوتی نداره با فری ریجن . ولی شرایطی داره . اینکه از قبل والت نداشته باشه اکانت و اینکه موقع فعالسازی باید از آی پی روسیه فعالسازی کرد.
با دسته نمیدونم والا فکر نکنم تا حالا این سبک رو با دسته تست کرده باشه

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دقیقا نمی دونم کی با این من بتل زدم :| که بلد نباشم چتر باز کنم !

اوایل که سیستم خریده بودی ! بعدشم فروختیش دقیقا میشد اوایل 2013 . یادمه با سر رفتی توی اون برجک وسط فایراستورم که اسنایپرا توش کمپ میکنن بعضی وقتا :d (Some thing I'll never forget)

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
287
اوایل که سیستم خریده بودی ! بعدشم فروختیش دقیقا میشد اوایل 2013 . یادمه با سر رفتی توی اون برجک وسط فایراستورم که اسنایپرا توش کمپ میکنن بعضی وقتا :d (Some thing I'll never forget)
معروف کمپر آبرومونو بردی با این کارت =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

mojtabafighter

کاربر سایت
Oct 28, 2013
341
نام
مجتبی
سلام
من نسخه روسی این بازیو واسه خودم و 4 تا از رفیقام خریدم از آقا محمد و کاملا سالم بود و هیچ مشکلی نداره
بزودی میاییم تو بازی:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر