Armored Warfare [ پست اول خوانده شود ]

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط sohrab70, ‏Dec 11, 2015.

1. کاربر سایت

نام:
    SomeOne
    سلام آقا دانیال

حدودا چقدر فکر میکنی زمان ببره 150 بتل PVE رو برد؟ بعد درجه سختیش مهم نیست؟ هر درجه سختی باشه قبوله؟

2. کاربر سایت

سلام مهدی جان
    والا سری میشه رفت ..
    لولش مهم نی ..
    میتونی لول 2 بری رو حالت آسون سریع بگیری تموم شه :D
    تو سایت روش فارم داده !
    گفته لول 3 AFV برداری بعد راش کنی تو بیس کپ کنی بری بعدی !
    لول
    -------------------------------
    PVE رو حالت سخت تو سطح 8-9 یجورایی بازی بدترین حالتش 10-12 دقیقه طول میکشه ..
    اما Easy رو سطح 2-3 میتونی زیر 3 دقیقه هم تموم کنی !

آخرین ویرایش: ‏Apr 10, 2016
    Pattoneer, sohrab70 و Amateur Gamer این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

دوستان من از wot میام این چند وقته arty اعصابمو داغون کرده چند تا سوال داشتم
    من فعلا تانک گلدی قصد ندارم بگیرم و پرمیوم . آیا واقعا میشه بازی کرد یا مثل wot هست؟ ( چون از نظر من wot بدون پرمیوم و گلدی نمیشه !)
    کلا اینایی که اومدن راضین ؟ ارزش داره؟
    با تشکر

4. کاربر سایت

نام:
    SomeOne
    Sir0c
    ادد کنید با هم بریم مخصوصا قدیمی های WOT
    تازه دانلود کردم

5. کاربر سایت

نام:
    SomeOne
    من خیلی وقت میشه اینو بازی نکردم، ولی به نظرم هنوز قابل رقابت با WoT نیست، بتل های PvP کلا کمپفست هستن، بتل های PvE هم خیلی زود خسته کننده میشن، بازم میگم بازی بدی نیست، ولی بازم به پای WoT نمیرسه، از لحاظ گیمپلی، افکت های گرافیکی، فیزیک و افکت های صوتی هنوز خیلی جا داره تا به حد WoT برسه.

mustang2 این نوشته را Like کرده است.
  6. کاربر سایت

امروز دانلود کردم . کاملا تایید میکنم حرفاتو pvp اصلا اونجوری که انتظار داشتم نیست . 10 20تا بتل زدم خسته شدم حقیقتش . جوری که دیگه دلم نمیخواد بازی کنم . بنظر منم هنوز مونده تا بتونه به پای wot برسه

Pattoneer این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

امروز آپدیت 0.18 اومد ...
    بازی تغییرات زیادی کرده که میتونم به گاراژ جدید با قابلیت انتخاب تانک (حتی اونایی که اصلا خطشو نرفتین یا نخریدین) و Test Drive کزدنشه ..
    به این صورت که شما میتونید هر تانکیو دوست دارید یه دوری باهاش بزنید تا ببینید اصلا ازش خوشتون میاد یا نه !

مد جدید بازی به نام Global Operation که خیلی الان روش تمرکز شده و در آینده به تنوع و تعداد مپ هاشم افزوده میشه
    مهمتر اینکه فیزیک تانکهای دارای چرخ بهبود پیدا کرده تا دیگه اون سر خوردن های مسخره وجود نداشته باشه (گرچه جای بهبود بسیار هنوز هست)
    تغییر فیزیک موشک ها
    و ...
    توضیحات کامل تغییراتو میتونید در اینجا ببینیند :
    Introducing Update 0.18

samorai, XsmokeX و Amateur Gamer این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر سایت

آپدیت 19 بعد ماهها انتظار اومد !
    حقیقتش اونقدر که خبر در موردش خوندم و شنیدم توسط خود سازنده ها و انتظااتم بالا رفت ظاهر نشده اما بهوبد ها و در برخی جهات آسان شدن (کمی WOT ی شدن ) در بر داشته.
    مثلا دیگه MBT ها مانور قبل ندارن (البته هنوزم تند و تیز هستند!)
    یا MBT ها دارای نقاط ضعف بیشتری شدن (مثلا جلو - پایین اونها در سطح 7 به بالا که عملا قابل پن نبودند)
    یا دیگه خبری از باف دقت بیشتر و ریلود نیست .. حتی مکانیزم موشک هم تغییر کرده تا دیگه موشک زدن و خوردن بشه یکی از تهدید های اصلی بازی ..
    اضافه شدن مد Skirmish به بازی برای مواقعی که پلیر کم هست و میاد تعداد پلیر های کم و در مقابل هم در مپ های کوچکتر از مد معمولی PVP قرار میده.
    تغییر مکانیزم گلوله ها و حذف یا اضافه کردن یکی دو نوع جدید (نگران نباشید هیچوقت گلوله پرمیوم نخواهد اومد)
    تغییرات زیادی هست که بهتره از خود سایت سازنده مطلعه کنید .
    البته این آپیت هنوز باگهایی داره که باعث شده گاها حتی تعادل بازی بهم بخوره ..
    آپدیت 20 هم که چند روز دیگه میاد (تو روسیه لانچ شده) دنباله تغییرات زیاد بازی هست
    تغییراتی مثل اضافه شدن تانکهای جدید دیگه - مپ جدید - تغییر ظاهر گاراژ و ...
    -------------
    هنوز خبری از تغییرات گرافیکی (بهینه کردن - زیبا سازی - افکت و .. ) نیست. یا حتی افکت های صتی هم مشکل درند یا گاها معمولی هستند که برای کسانی که این بازیو میکنند فعلا مهم نیستند !!
    مهم بهبود مکانیک بازی و فیزیکشه تا تجربه یه جنگ مدرن برا شخص کسب بشه ..
    یچنتا ویدیو از بازی گرفتم که پس از رضایت از هم پلاتونیم که باهاش بازی میکردم در اینجا قرار میدم ..

9. کاربر سایت

نمیدونم دارم اشتباه میکنم یا واقعا بازی مصنوعی و مزخرفه!!! World Of Tank با وجود اینکه کمی آرکید شده تا بایزبازان بیشتری و جذب کنه، اما از واقع گرایی و فیزیک به مراتب بهتری برخورداره! اما Armored Warfare رو که دانلود کردم، کلا پشیمون شدم!!! یه بازی کاملا بی روح! مصنوعی! کسل کننده! رنگ بندی و طراحی محیط کاملا خشک و مصنوعی!!! نور پردازی افتضاح و فیزیک واقعا پر ایراد تانک های بازی و HUD رو مخ!!!! 33 گیگ دانلود کردیم واسه این!؟!؟؟!

امیدوارم قبل از اینکه World Of Tank رو با موتور گرافیکی کرای انجین مجددا نوسازی کنن! سازنده های Armored Warfare یه فکری به حال بزیشون کنن که خیلی بد فرمه!!!!! فعلا که Armored Warfare رو از روی سیستم حذف نمیکنم تا ببینیم بعدا بهتر میشه یا نه!! تازه خوبه بازی از پایه HD هست!

10. کاربر سایت

سلام دوستان یکی به من کمک کنه من repair kit فعال میشه و تو بازی اجرا میشه اما first aid kit و medical kit فال نمیشه با اینکه میخرم و تیک خورده باز هر کاری میکنم تو بازی اکتیو و فعال نمیشه در صورتی که ریپر کیت رو با زدن کلید عدد ۴ چهار فعال میشه ولی اون دوتای دیگه نه نمیدونم باید چیکار کنم، یکی کمک کنه، ممنون از لطفتون

این صفحه را به اشتراک بگذارید