1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Armored Warfare [ پست اول خوانده شود ]

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط sohrab70, ‏Dec 11, 2015.

1. کاربر سایت

متاسفانه لانچر بازی هنوز در مرحله بتا خودش هست و خیلی مونده تا یه درست درمون جور کنند ..
    بهترین گزینه اینه که بگذاری خودش بگیره ..
    مستقیم کردن لینک های تورنت و .. بگیر نگیر داره که ریسکش بعضی موقع ها اذیتت میکنه .. بخصوص که 35 گیگ بگیری بعد دوباره از اول !
    بهترین گزینه برای دوستانی که نمیتونند دانلود کنند اینه که برن دوستی و رفیقی پیدا کنند که دانلود کرده یا مشکلی نداره ..
    یا مغازه ای که واستون دانلود کنه و شما هزینشو بپردازید !
    --------------------------------------
    کماندر جدیده چه باحاله ! (واسه رویداده بود)
    سیستم ریپلی هم که عالیه اما هنوز مشکلاتی و کم و کاستی هایی داره !

2. کاربر سایت

کاملا یکی هست اما به نظر من لگ و پکت لاست تو این بازی مثل WOT اذیت نمیکنه !
    حتی بازم به نظرم پینگ اینجا بهتره ..

3. کاربر سایت

نام:
    احمد
    @tonypb
    من محل فایل های دانلودی بازی رو چک کردم و یک سری پوشه های متفاوت هست و اینطور نیست که همش تو یک پوشه باشه. اون عکس هم اگه دقت کنین شماره فایل ها از یکجایی دوباره بر می گرده رو صفر . خلاصه اینکه یک نفر که اخیرا بازی رو دانلود کرده پیدا کنین و ازش بخواین عکس بگیره از محل دانلود فایل ها و اونطوری منتقل کنید فایل ها رو امکانش هست درست بشه (من چون چند ماه پیش دانلود کردم فرق می کنه چینش فولدر ها در محل دانلود)

tonypb این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

نام:
    پژمان
    دوستان اگه میشه از اون چند تا فولدر و محتویاتش که لانچر و خود بازی ایجاد کردن عکس بدن تا من چک کنم که اگه بشه راه بیفته با این روش...
    ممنون

5. کاربر سایت

نام:
    محمدحسین
    محل نصب بازی

6. کاربر سایت

نام:
    احمد
    من همونطور که گفتم دانلودم قدیمی هست و فایده نداره اما یک مقدار سرچ کردم و اینو پیدا کردم که شاید جواب بده:
    @Amateur Gamer
    منظور این دوستمون فولدری هست که فایل های بازی داخلش دانلود شده نه فولدر نصب بازی...

7. کاربر سایت

شما دوست عزیز فایلایی که دانلود کردی و بریز محل بازی اما قبل از ادامه دانلود در کنار گزینه دانلود یه فلشه که بزنی یک گزینه به نام " verify and fix ..." هست که با زدنش بازی شروع میکنه به چک کردن فایلهایی که داره ..
    و در آخر ادامش میره .. این تنها راهی هست که میشه فعلا فایلهای ناقص و درست کرد .. اما خُب بازم ممکن باگ بده و بازم از اول دانلود کنه !

8. کاربر سایت

با سلام ..
    از امروز تا 4 april شما 100 درصد پول و اکس پی بیشتری خواهید گرفت !
    همچنین در روز 4 ام اگر از 1 تا 3 وم بتلی زده باشید سه تا برچسب برای تانک شما نیز داده میشه ...

Amateur Gamer این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

نام:
    پژمان
    فایل هایی که من دانلود کردم فولدر aw_mycom_betadistrib73 هست که 22 گیگه که میریزم تو فولدری که لانچر ایجاد کرده: Distrib\packages\aw_mycom_beta
    و بعد لانچر رو باز میکنم...همچین گزینه ای نیست تو فلشه...

10. کاربر سایت

نام:
    احمد
    اون گزینه ای که من گفتم هست یا اونم نیست؟

11. کاربر سایت

نام:
    پژمان
    بله اون که در هر حالتی هست...من فایل هایی که دانلود کردم رو از حالت فشرده در اوردم و ریختم داخل یه فولدر و از طریق همینه گزینه فولدر رو معرفی کردم به لانچر...لانچر شروع به نصب کرد و بعد verify کرد و نوشته دانلود آپدیت...یعنی آپدیت داده بازی؟؟؟بعد برای آپدیت کلشو میخواد دانلود کنه؟

12. کاربر سایت

نام:
    احمد
    یک فلدر بالاتر رو بدین ببینین فرقی می کنه یا نه ینی مثلا اگه آدرس بازی این هست :
    F:/Games/Armored warfare
    شما آدرس رو بدین :
    F:/Games
    اگه نشد به ساپورت تیکت بزنید این یکی رو شاید راهنمایی کنند . فقط بگید مثلا فایل ها رو از کسی گرفتین و شناسایی نمی کنه ...

13. کاربر سایت

نام:
    پژمان
    سلام...
    لانچر فایل ها رو شناخت یه پروسه ای هم انجام داد installing game client و verify ولی بعدش نوشت downloading update...

14. کاربر سایت

الان ورژن بازی شما چنده؟
    یه ورژن 014 خورده ای اومد که ریپلی و چنتا چیز دیگه به بازی اضافه کرده .. حجمش حدودا رو حالت HD 3.5 گیگی میشه و رو حالت SD 2.4 گیگ ..
    حالا شما بگذار آپدیت کنه اگه بیشتر از این مقدار شد یعنی داره کلا از اول دانلود میکنه !
    من بعید میدونم که از اول بگیره .. احتمالا بازی شناخته فایلارو و حالا میخواد آپدیتو بگیره اما چون لانچرش هنوز داغونه کلا 23 گیگو نشون میده که از اول بگیری !
    اما بهترین راه همهنطور که دوستمون گفت یه تیکته که بزنی به پشتیبانی
    My.com — communication and entertainment apps. Manage email, chat with friends, discover captivating new games, and edit your photos
    لینک بالا مستقیما شمارو به صفحه تیکت و .. میبره ..

15. کاربر سایت

تانک پرمیوم ببرید !
    رویدادی اومده که از 6 آپریل شروع شده و تا 13 آپریل ادامه داره ..
    طی اون اگه شما 150 PVE یا PVP ببرین تانک پرمیوم سطح 6 میده و دیگر جایزه ها ..
    جزییات دقیق رو میتونید پایین ببینید یا به لینکی که میگذارم مراجعه و مشاهده کنید ..

From the 6th of April to the 13th of April, aside from enjoying the Happy Hours event, the players will be able to win the following prizes:

• The 4th day Login Bonus will be replaced by the Leopard 1 Main Battle Tank. Players who already have the Leopard 1 will receive 100 Gold instead
    • Players who win 15 PvP or PvE battles during this event will receive the prize of 1,000,000 Credits
    • Players who win 30 PvP or PvE battles during this event will receive the prize of 7 days of Premium Time
    • Players who win 150 PvP or PvE battles during this event will receive the Leopard 2AV ICE Tier 6 Premium MBT. Players who already own this vehicle will receive 3250 Gold instead
    Please note that the event will start at 15:00 CEST and the prizes will be delivered after its end.

Panzer Welcome Package
    Every new account registered between the 6th of April and the 30th of April will automatically receive the Leopard 1 Main Battle Tank as well as 7 days of Premium Time. In addition to that, the German flag decal can be purchased with 90% discount for the price of mere 10 Gold until the 1st of May!

لینک صفحه :
    Introducing Panzerfest

--------------------------------------------------------------------------
    برای مشاهده تعداد پیروزی ها و نحوه پیشرفت ماموریت برای شما، نیز میتوانید به سایت رفته و در قسمت profile خودتون مشاهده کنید ...
    ---------------
    با تشکر

Amateur Gamer این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید