Bay Life: Revolt

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سلام
میشه لطفا این نرم افزار رو معرفی کنین ICS ؟
من با conncectify شیر میکنم معمولاً، یه سرچ زدم این ICS رو پیدا نکردم، اگه ممکنه یه راهنمایی کنید. با تشکر

Internet Connection Sharing
ابزار خود ویندوز هست
همون Connectify هم خوبه، نیازی نیست دنبال راه های جدید بگردید
همشون اول آخر یکی ان برای این کاربرد :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من یه پیشنهادی دارم؛ در برنامه امکانی فراهم بشه که بعد از گرفتن لینک، لینک همراه مشخصات ذکر شده توسط کاربر، بره روی سروری ثبت بشه که همه بتونن از اونجا آخرین لینک های ثبت شده رو چک کنن.

همچين چيزي براي PS هست ولي من كه خيري درونش نديدم ! يا لينك ها قديمي اند يا مال ريجن هاي ديگه اند و ...

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
دوستان برای حل این مشکل error موقع نصب باید چیکار کنم؟ اولش بازی تا ۶٪ نصب شد بعد یه ساعت رو همون موند آخرشم installation stoped داد. هرکاریم کردم از ۶٪ جلوتر نرفت. آخرش خودم زدم که ادامشو از استور دانلود کنه که از ۶٪ رسید به ۸٪ ولی الان وقتی میخوام ادامشو با برنامه بزنم نصب کنه این پیغام error رو میده... تا الان ۲ بار بازیو دانلود کردم. لطفا بگید چیکار کنم تا دوباره آپدیت جدیدی براش نیومده...

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
نسخه دیگری از برنامه به زودی ریلیز می شه که فقط و فقط برای انتقال به کار می ره و لینک فایل باهاش نمی شه در آورد
این نسخه برای برطرف کردن مشکل انتقال یک سری فایل هاست که در حال عادی انتقال پیدا نمی کنن

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
Bay Life Revolt V1.1 Beta منتشر شد
در این نسخه امکان انتقال به روش جدیدی به نام M2 فراهم شده
در این روش شما فقط می تونید فایل انتقال بدید و نمی تونید لینک فایل ها رو پیدا کنید
همچنین در این روش برنامه به شما نشون نمی ده که فایل آیا داره از هارد انتقال پیدا می کنه و یا از طریق اینترنت، این مورد رو می تونید با استفاده از سرعت دانلود و استفاده از بقیه ابزار ها پیدا کنید که معمولا سرعت دانلود بر روی کنسول به صورت واضح این مورد رو مشخص می کنه
2 ماشین مجازی یکی برای حالت معمول و یکی برای حالت M2 وجود داره، دقت داشته باشید که باید ماشین مجازی قبلی رو با کلیک راست بر روی نام اون در VMWare Workstation Pro و رفتن به داخل Manage و Delete From Disk به طور کامل پاک کنید و ماشین های جدید رو اضافه کنید و تنظیمات رو انجام بدید
همچنین فقط یکی از دو ماشین باید در زمان کار با برنامه روشن باشن و از روشن گزاشتن هر دو اون ها به صورت هم زمان خودداری کنید
با استفاده از M2 Mode بازی و برنامه هایی که با Installation Stopped مواجه می شدند، مشکلشون برطرف می شه
توصیه می شه ابتدا به صورت عادی انتقال رو انجام بدید و در صورت مشکل با استفاده از M2 انتقال رو انجام بدید
بعد از انتقال به وسلیه M2 Mode لازم هست که کابل رو از کنسول بکشید و یک دور دستگاه رو خاموش روشن کنید تا به اینترنت وصل بشید و بعد از اون بازی رو اجرا کنید

لینک دانلود Bay Life Revolt v1.1 Beta:

Code:
http://s6.picofile.com/file/8229487842/BayLifeRevolt1_1.rar.html

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
با تشکر از donger عزیز که شاید بالای 2 3 ساعت وقت گذاشت تا مشکل installation Stoped من حل بشه . البته مشکل هم از مشغول بودن پورت 80 بود

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
208
نام
Erfan
در این روش شما فقط می تونید فایل انتقال بدید و نمی تونید لینک فایل ها رو پیدا کنید
همچنین در این روش برنامه به شما نشون نمی ده که فایل آیا داره از هارد انتقال پیدا می کنه و یا از طریق اینترنت، این مورد رو می تونید با استفاده از سرعت دانلود و استفاده از بقیه ابزار ها پیدا کنید که معمولا سرعت دانلود بر روی کنسول به صورت واضح این مورد رو مشخص می کنه
2 ماشین مجازی یکی برای حالت معمول و یکی برای حالت M2 وجود داره، دقت داشته باشید که باید ماشین مجازی قبلی رو با کلیک راست بر روی نام اون در VMWare Workstation Pro و رفتن به داخل Manage و Delete From Disk به طور کامل پاک کنید و ماشین های جدید رو اضافه کنید و تنظیمات رو انجام بدید
همچنین فقط یکی از دو ماشین باید در زمان کار با برنامه روشن باشن و از روشن گزاشتن هر دو اون ها به صورت هم زمان خودداری کنید
با استفاده از M2 Mode بازی و برنامه هایی که با Installation Stopped مواجه می شدند، مشکلشون برطرف می شه
توصیه می شه ابتدا به صورت عادی انتقال رو انجام بدید و در صورت مشکل با استفاده از M2 انتقال رو انجام بدید
بعد از انتقال به وسلیه M2 Mode لازم هست که کابل رو از کنسول بکشید و یک دور دستگاه رو خاموش روشن کنید تا به اینترنت وصل بشید و بعد از اون بازی رو اجرا کنید

Code:
سلام با تشکر برای زحماتتون برای این برنامه - یه سوال داشتم میشه با روش m2 دیتای بازی هایی که از جاهای مختلف ( مثلا سایت گیم شیرینگ) خریدیم رو بدون هارد انتقال بدیم ؟

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سلام با تشکر برای زحماتتون برای این برنامه - یه سوال داشتم میشه با روش m2 دیتای بازی هایی که از جاهای مختلف ( مثلا سایت گیم شیرینگ) خریدیم رو بدون هارد انتقال بدیم ؟

اگر بازی ها Backup گرفته شده از هارد باشن خیر
باید حتما دانلودی باشن

megamo

کاربر سایت
Dec 30, 2015
3

Code:

سلام. من بازی fifa رو دانلود کردم ولی موقع انتقال با وضعیت عادی و m2 هردو حالت ارور Installation Stopped میاد و نمیشه انتقال داد. لطفا راهنمایی کنید.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سلام
متاسفانه من فایل رو دانلود کردم اما همش موقع استارت انتقال فایل پیغام error میاد
ممنون میشم راهنمایی کنید

پیش نیاز ها رو حتما نصب داشته باشید

سلام. من بازی fifa رو دانلود کردم ولی موقع انتقال با وضعیت عادی و m2 هردو حالت ارور Installation Stopped میاد و نمیشه انتقال داد. لطفا راهنمایی کنید.

شما به احتمال زیاد Java نصب نداری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر