Bay Life: Revolt

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
با سلام و خسته نباشید خدمت برنامه نویس و استارتر تاپیک بسیار مفید و کاربردی .
با تشکر فراوان از زحمات شما .
یه پیشنهاد داشتم اینکه یک گروه تو تلگرام تشکیل بدین که سوالات اونجا پرسیده بشه که در زمان راه اندازی برنامه راحت تر بتونیم سوالات رو بپرسیم ...

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
با سلام و خسته نباشید خدمت برنامه نویس و استارتر تاپیک بسیار مفید و کاربردی .
با تشکر فراوان از زحمات شما .
یه پیشنهاد داشتم اینکه یک گروه تو تلگرام تشکیل بدین که سوالات اونجا پرسیده بشه که در زمان راه اندازی برنامه راحت تر بتونیم سوالات رو بپرسیم ...

اول این که بنده خودم به شخصه نه تلگرام دارم نه لاین نه وایبر و نه هیچ چیز دیگه ای
دوم این که به نظرم بهتره توی همین فروم مطرح بشه تا موندگار بشه، تلگرام و ... یک روز هست یک روز نیست، نظارتی هم روش نیست و کلا بنده هم علاقه ای به اینجور شبکه ها ندارم
توی همین فروم مطرح بشه و توسعه پیدا کنه به نظرم بهتره

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
من توصیه می کنم یکی از دوستان یک تاپیک بزنه برای اشتراک لینک و لینک های به اشتراک گذاشته شده رو در پست اول قرار بده
خود بنده چون می دونم پست اولش رو آپدیت نمی کنم، تاپیک نمی زنم

آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
Performance فعلی برنامه روی یک لپ تاپ i3 با Lan 10/100/1000 که از یک کابل موجود در باکس مودم D-Link استفاده می کنه چیزی حدود 20 مگابایت در ثانیه هست
در نتیجه در هر ساعت حدود 72 گیگ رو انتقال می ده

این 5 ساعت دو حالت داره:
1- Lan لپ تاپ شما 10/100 هست، که این اتفاق توی لپ تاپ های امروزه به خصوص لپ تاپ های HP زیاد دیده می شه. به دلیل عدم مصرف Lan توسط کسانی که لپ تاپ می خرن باعث شده برای کاهش هزینه Lan ها رو 10/100 کنن
2- کابلی که شما استفاده می کنی بسیار نامرغوب هست

درود

من از کجا متوجه بشم که lan لپ تاب من دارای چه مشخصاتی هست ؟ لپ تاب من i5 هست

لینک استار وارز بتل فرانت رو کسی داره ایا ؟؟ یه تستی بزنیم ببینیم چطوریاس ؟!؟!؟

http://assets1.xboxlive.com/Z/2b3cd...15a5703a86/WSX_1.0.4.23211_x64__zwks512sysnyr

این لینک برای دیشب هست،بهتر اینه که وقتی قصد دانلود رو دارید لینک رو از لایو بگرید تا اخرین اپدیت ممکن گیرتون بیاد که خدایی نکرده بعدا دچار مشکل نشید.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
درود

http://assets1.xboxlive.com/Z/2b3cd...15a5703a86/WSX_1.0.4.23211_x64__zwks512sysnyr

این لینک برای دیشب هست،بهتر اینه که وقتی قصد دانلود رو دارید لینک رو از لایو بگرید تا اخرین اپدیت ممکن گیرتون بیاد که خدایی نکرده بعدا دچار مشکل نشید.

آسون ترین راه اینه که وقتی که Lan وصله به کنسول و کنسول روشن هست برید توی Control Panel-> Network and Sharing Center -> Change Adapter Settings روش دوتا کلیک چپ کنید اونجا سرعتش رو نوشته

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
درود

خیلی ممنون . حالا این لینک ها رو از کجا میارید شما ؟؟؟ معرفی کنین خودمون هم بتونیم بگیریم . چون اول دومینش رو دیدم انگار رسممی هستش !

Mahdi.M

کاربر سایت
Dec 21, 2006
496
نام
مهدے
من توصیه می کنم یکی از دوستان یک تاپیک بزنه برای اشتراک لینک و لینک های به اشتراک گذاشته شده رو در پست اول قرار بده
خود بنده چون می دونم پست اولش رو آپدیت نمی کنم، تاپیک نمی زنم
من یه پیشنهادی دارم؛ در برنامه امکانی فراهم بشه که بعد از گرفتن لینک، لینک همراه مشخصات ذکر شده توسط کاربر، بره روی سروری ثبت بشه که همه بتونن از اونجا آخرین لینک های ثبت شده رو چک کنن.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
من یه پیشنهادی دارم؛ در برنامه امکانی فراهم بشه که بعد از گرفتن لینک، لینک همراه مشخصات ذکر شده توسط کاربر، بره روی سروری ثبت بشه که همه بتونن از اونجا آخرین لینک های ثبت شده رو چک کنن.

سرورش رو شما می دی؟ :d

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
با سلام. [MENTION]Donger [/MENTION] من یه مشکلی تو نصب بازی دارم. موقع نصب، بازی تا 5% رفت ولی بعد installation stop داد. الانم هرکاری میکنم installation stop میده...

آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
درود

یه سوال :D ما اگه همین برنامه ی vMvare و bay life رو به کنسول وصل کرده باشیم و همزمان روی سیستم سرویس کاهش پینگ در حال اجرا باشه این کاهش پینگ به کنسول هم انتقال داده میشه ؟ :D

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
درود

یه سوال :D ما اگه همین برنامه ی vMvare و bay life رو به کنسول وصل کرده باشیم و همزمان روی سیستم سرویس کاهش پینگ در حال اجرا باشه این کاهش پینگ به کنسول هم انتقال داده میشه ؟ :D

در حالت عادی خیر، چون شما مستقیم Bridge شدید به ورودی اینترنت
برای این که کاهش پینگ شیر بشه باید ابتدا به کاهش پینگ متصل بشید بعدش اولین آداپتوری که ساختید و متصل کردید به آداپتور ورودی اینترنت رو بر روی کانکشن کاهش پینگ قرار بدید، دقت کنید که کانکشن رو باید دستی ساخته باشید نه این که از کانکشن های آماده استفاده کرده باشید
در کل این کار توصیه نمی شه، با همون ICS سرویس های کاهش پینگ رو شیر کنید بهتره

reza_e13

کاربر سایت
Nov 9, 2010
55
نام
رضا
در حالت عادی خیر، چون شما مستقیم Bridge شدید به ورودی اینترنت
برای این که کاهش پینگ شیر بشه باید ابتدا به کاهش پینگ متصل بشید بعدش اولین آداپتوری که ساختید و متصل کردید به آداپتور ورودی اینترنت رو بر روی کانکشن کاهش پینگ قرار بدید، دقت کنید که کانکشن رو باید دستی ساخته باشید نه این که از کانکشن های آماده استفاده کرده باشید
در کل این کار توصیه نمی شه، با همون ICS سرویس های کاهش پینگ رو شیر کنید بهتره

سلام
میشه لطفا این نرم افزار رو معرفی کنین ICS ؟
من با conncectify شیر میکنم معمولاً، یه سرچ زدم این ICS رو پیدا نکردم، اگه ممکنه یه راهنمایی کنید. با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر