Bay Life: Revolt

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
دوستان اگه ما یه بازی رو بگیریم و قبل اتمام دانلود ما بازی آپدیت جدید بده فایلی که ما گرفتیم به کنسول منتقل نمیشه؟منظورم اینه برای انتقال با این برنامه باید حتما بازی با جدیدترین آپدیت باشه؟

• Like
Reactions: sadegh93

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
دوستان اگه ما یه بازی رو بگیریم و قبل اتمام دانلود ما بازی آپدیت جدید بده فایلی که ما گرفتیم به کنسول منتقل نمیشه؟منظورم اینه برای انتقال با این برنامه باید حتما بازی با جدیدترین آپدیت باشه؟
بله، برای نصب باید لینک با فایل دانلود شده مطابقت داشته باشه. چون آپدیت ها همراه با فایل اصلی است. راه کاری هم وجود داره اونم اینکه، درصورتی که نسخه جدیدی منتشر شد و شما نسخه قبلتر رو دریافت کردید، کافی است فایل دانلودی خودتون رو تغییر نام داده تا نصب شده و سپس آپدیت رو از طریق کنسول دریافت کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
بله، برای نصب باید لینک با فایل دانلود شده مطابقت داشته باشه. چون آپدیت ها همراه با فایل اصلی است. راه کاری هم وجود داره اونم اینکه، درصورتی که نسخه جدیدی منتشر شد و شما نسخه قبلتر رو دریافت کردید، کافی است فایل دانلودی خودتون رو تغییر نام داده تا نصب شده و سپس آپدیت رو از طریق کنسول دریافت کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk
خیلی ممنون داداش.سوالات رو خیلی دقیق و واضح جواب میدی.دمت گرم

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
سلام
.من همون اول کار وقتی میخوام add network بزنم ایت گزینه هایی که تو آموزش هست رو بهم نمیده؟
چیکار کنم؟
یه کابل LAN از xbox وصله به سوئیچ. یکی از سوئیچ به مودم و یکی از سوویچ به pc.
میشه راهنمایی کنید؟

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
سلام
دوستان با ویندوز 10 و net framework 4.6.2 و java نصب شده و vm 12 pro موقع استارت زدن برنامه Error میگرم . run as admin هم انجام دادم اما فرقی نکرد

67027

67028

67025

اینا رو هم گرفتم

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
سلام
دوستان با ویندوز 10 و net framework 4.6.2 و java نصب شده و vm 12 pro موقع استارت زدن برنامه Error میگرم . run as admin هم انجام دادم اما فرقی نکرد

67027

67028

67025

اینا رو هم گرفتم

عکس هایی که گذاشتی لود نمیشه! زمانی که ارور میگیری فایل بازی رو درگ کن داخل یک فولدر دیگه.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
عکس هایی که گذاشتی لود نمیشه! زمانی که ارور میگیری فایل بازی رو درگ کن داخل یک فولدر دیگه.
مشکل اینه اصلا نمیشه لینکی من بگیرم و دانلود کنم چه برسه به آدرس دادن
عکس ها رو یک جا دیگه آپلود کردم ببنیدید

kS1U6.png

30c5L.png

ioVAH.png

و چیزایی که گرفته بودم برای نصب روی سیستم

LgHKa.png

تشکر . ممنون میشم کمک کنید

• Like
Reactions: feath0ame0d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟