Bay Life: Revolt

az_83

کاربر سایت
Dec 31, 2012
3
من تا این قسمت اودم.اما رو کنسول میگه installation fail
هر بار هم باید فایل های MW رو پاک کنم.چون الان stop بزنم ارور میده بعد بسته میشه

1jh7_bay.jpg

mehdimmz

کاربر سایت
Oct 2, 2016
122
با سلام خدمت همگی دوستان بنده تمامی پست هارو خوندمو انجام دادم متاسفانه کنسول بنده اینترنت نداره روی 2 تا سیستم هم امتحان کردم اگر کسی بتونه مشکل رو حل کنه با هزینه یا بدون هزینه بگه با تشکر

mosolim

کاربر سایت
Jul 15, 2009
71
نام
مسلم
سلام
دوستان یه راهنمایی میکنید. برا من فایل انتقال پیدا نمیکنه. به این صورت که همه چی اکی هست من لینک رو میزارم و دیتا هم قرار میدم استارت میزنم. بعد تو کنسول هم دانلود میزنم که تو برنامه استارت میخوره و عبارت map to local نمایش داده میشه اما چیزی انتقال پیدا نمیکنه و بعد از مدتی تو کنسول استاپ میشه. فایروال و انتی ویروس هم غیر فعاله. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
سلام
دوستان یه راهنمایی میکنید. برا من فایل انتقال پیدا نمیکنه. به این صورت که همه چی اکی هست من لینک رو میزارم و دیتا هم قرار میدم استارت میزنم. بعد تو کنسول هم دانلود میزنم که تو برنامه استارت میخوره و عبارت map to local نمایش داده میشه اما چیزی انتقال پیدا نمیکنه و بعد از مدتی تو کنسول استاپ میشه. فایروال و انتی ویروس هم غیر فعاله. ممنون میشم راهنمایی کنید.
اسم فایل رو با لینک که گرفتی چک کن
احتمالا برا بازی آپدیت اومده و نمیشه دیگه انتقالش داد
برا اینکه کنسول بتونه فایلو بگیره اسم فایل رو با لینکی که میگیری به روز کن تا کپی بشه
اگر درست انجام بدی باید کپی بشه منتهی باید یه اپدیتم بگیری براش که ناچیزه

بیشتر این مشکل install stopped به خاطر همینه که بازی اپدیت شده
بعضی اوقاتم تو هارد کنسول کپی نمیشه باید یه هارد اکسترنال بزارید تا اون تو بریزه

• Like
Reactions: 863110435

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
اسم فایل رو با لینک که گرفتی چک کن
احتمالا برا بازی آپدیت اومده و نمیشه دیگه انتقالش داد
برا اینکه کنسول بتونه فایلو بگیره اسم فایل رو با لینکی که میگیری به روز کن تا کپی بشه
اگر درست انجام بدی باید کپی بشه منتهی باید یه اپدیتم بگیری براش که ناچیزه

بیشتر این مشکل install stopped به خاطر همینه که بازی اپدیت شده
بعضی اوقاتم تو هارد کنسول کپی نمیشه باید یه هارد اکسترنال بزارید تا اون تو بریزه

یعنی الان من فیفا 17 دانلود کنم که لینکش تو تاپیک کناری هس اگه واسش اپدیت اومده باشه اسم فایل رو عوض کنم به جدیده میشه منتقل کرد به کنسول ؟ فقط اپدیتشو جدا دانلود میکنه اضافه میشه ؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
یعنی الان من فیفا 17 دانلود کنم که لینکش تو تاپیک کناری هس اگه واسش اپدیت اومده باشه اسم فایل رو عوض کنم به جدیده میشه منتقل کرد به کنسول ؟ فقط اپدیتشو جدا دانلود میکنه اضافه میشه ؟
نه نمیشه ! اپدیت جداگانه ای در کار نیست.اگه اپدیت بیاد روی همین دیتای اصلی هست.پس باید شانس بیاری بین زمان دانلود و انتقال دیتات به کنسول هیچ اپدیت جدیدی واسه بازی نیاد !

اون تغییر اسم فایل به لینک واسه رفع ارور هست چون گاهی اوقاات به صورت اتومات لینک و فایل اسمشون تغییر میکنه.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

• Like
Reactions: Uzumaki Naruto

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
وستان یه راهنمایی میکنید. برا من فایل انتقال پیدا نمیکنه. به این صورت که همه چی اکی هست من لینک رو میزارم و دیتا هم قرار میدم استارت میزنم. بعد تو کنسول هم دانلود میزنم که تو برنامه استارت میخوره و عبارت map to local نمایش داده میشه اما چیزی انتقال پیدا نمیکنه و بعد از مدتی تو کنسول استاپ میشه. فایروال و انتی ویروس هم غیر فعاله
دوستان منم مشکل این دوستمون رو جدیدا پیدا کردم تا یک ماه پیش همه چی اوکی بود امروز خواستیم یه بازی جدید رو انتقال بدیم دیدم که نمیشه برا امتحان هم رفتم یه اپ جدید رو لینکشو گرفتم تا بعد از دانلود با کامپیوتر انتقالش بدم دیدم که نشد پس مشکل ماله اپدیت نیست...
کسی جدیدا چیزی انتقال نداده؟ من فکر میکنم مشکل از جاوا باشه چون سایتش امروز کلا بسته شد

آخرین ویرایش:

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
نه نمیشه ! اپدیت جداگانه ای در کار نیست.اگه اپدیت بیاد روی همین دیتای اصلی هست.پس باید شانس بیاری بین زمان دانلود و انتقال دیتات به کنسول هیچ اپدیت جدیدی واسه بازی نیاد !

اون تغییر اسم فایل به لینک واسه رفع ارور هست چون گاهی اوقاات به صورت اتومات لینک و فایل اسمشون تغییر میکنه.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

نه اتفاقا میشه
برا من همین مشکل پیش اومده بود (2بار)و بازی بعد از اینکه دانلود کردم اپدیت داد و اسمش رو عوض کردم و بعد ریختم و اپدیت رو از ایکس باکس زدم.

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
دوستان منم مشکل این دوستمون رو جدیدا پیدا کردم تا یک ماه پیش همه چی اوکی بود امروز خواستیم یه بازی جدید رو انتقال بدیم دیدم که نمیشه برا امتحان هم رفتم یه اپ جدید رو لینکشو گرفتم تا بعد از دانلود با کامپیوتر انتقالش بدم دیدم که نشد پس مشکل ماله اپدیت نیست...
کسی جدیدا چیزی انتقال نداده؟ من فکر میکنم مشکل از جاوا باشه چون سایتش امروز کلا بسته شد

من امروز بدون مشکل بازی اسیسن کرید رو ریختم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر