Bay Life: Revolt

MOHSEN_PIXON1

کاربر سایت
Jul 21, 2014
14
این مشکل حل شد.حالا مشکل جدید اومده که استارت رو میزنم ارور میاد.یه دوستی گفت فایل جاوا نصب کردم درست شده.واسه من تغییری نکرده همرو نصب کردم استارت میزنم ارور میاد

cyb3r10

کاربر سایت
Apr 1, 2011
96
نام
شاهین
دوستان عزیز من همه کارهایی که گفته شده رو انجام میدم تو کنسول اینترنت دارم فقط وقتی دانلود می کنم هیچ اتفاقی نمیفته اول Starting Download بعد Download Stopped میده !

کسی نظری داره که چطوری مشکل رو باید برطرف کنم ؟!

امشب هرکی به ما کمک کنه یه گیفت کارت ۱۰ دلاری مایکروسافت میدم بهش ! :D

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان عزیز من همه کارهایی که گفته شده رو انجام میدم تو کنسول اینترنت دارم فقط وقتی دانلود می کنم هیچ اتفاقی نمیفته اول Starting Download بعد Download Stopped میده !

کسی نظری داره که چطوری مشکل رو باید برطرف کنم ؟!

امشب هرکی به ما کمک کنه یه گیفت کارت ۱۰ دلاری مایکروسافت میدم بهش ! :D
اول یکبار چک کن ببین اسم فایلت با لینک دریافتی برابر باشه ... اگر نیست امسش رو یکی کن
دوم سعی کن تو هارد اکسترنال بریزی ... یکبار اینیستال استوپ میشد اینکارو کردم حل شد

cyb3r10

کاربر سایت
Apr 1, 2011
96
نام
شاهین
اول یکبار چک کن ببین اسم فایلت با لینک دریافتی برابر باشه ... اگر نیست امسش رو یکی کن
دوم سعی کن تو هارد اکسترنال بریزی ... یکبار اینیستال استوپ میشد اینکارو کردم حل شد
برادر اصلا به مرحله گرفتن لینک دانلود از برنامه نرسیدیم !

برنامه ران شده اینترنت شیر شده برنامه Start میخوره میرم تو کنسول اینترنت دارم ولی دانلود نمی کنه میزنه installation stopped

اینترنت خودم وایرلس ، کنسول هم با لن وصل شده به کامپیوتر

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
برادر اصلا به مرحله گرفتن لینک دانلود از برنامه نرسیدیم !

برنامه ران شده اینترنت شیر شده برنامه Start میخوره میرم تو کنسول اینترنت دارم ولی دانلود نمی کنه میزنه installation stopped
لینکو نمیده؟ هیچ لینکی؟
بعضی اوقات کار نمیکنه
رستارت کن همه چیزو ... باید حل شه

cyb3r10

کاربر سایت
Apr 1, 2011
96
نام
شاهین
لینکو نمیده؟ هیچ لینکی؟
بعضی اوقات کار نمیکنه
رستارت کن همه چیزو ... باید حل شه
دیوانه شدم ! ۱۰ بار ریستارت کردم !

این آیپی 192.168.100.2 همه باید این آیپی رو بدن ؟ این آیپی مال چیه ؟!

33823436229543092843.jpg

95638491731131578862.jpg

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
بچه ها کسی نیست کمکم کنه؟ هیچکس ینی به چنین مشکلی برنخورده؟!

View attachment 66067
شما حتما یکجای کار رو اشتباه رفتی دوست عزیز ! من خودم هروقت بعد از مدت ها با این برنامه کار میکنم این ارور رو میده ولی با پاک کردن ماشین از دیسک و دوباره ست کردنش مشکل حل میشه ! معمولا مشکلاتی که پیش میاد هم مشکلات خیلی کوچیکی هست که ادم اصلا فکرشو نمیتونه بکنه ! مثلا اینکه ایپی رو واسه کانکشن اشتباه ست کنی ! شما با دقت از اول تنظیمات رو انجام بده ایشالا درست میشه

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

MOHSEN_PIXON1

کاربر سایت
Jul 21, 2014
14
مشکل ریشه ای تر از این حرفاست همه حرف شمارو میزدن با تیم ویورر وصل شدن به سیستم من و دیدن واقعا چاره ای نیست.کاش سازنده این برنامه کمک میکرد واقعا نیاز دارم به این برنامه

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
مشکل ریشه ای تر از این حرفاست همه حرف شمارو میزدن با تیم ویورر وصل شدن به سیستم من و دیدن واقعا چاره ای نیست.کاش سازنده این برنامه کمک میکرد واقعا نیاز دارم به این برنامه

من دقيقا همين مشكل رو داشتم
يكي از دوستان هم صفحه قبل گفته

فایل های زیر رو از تو پوشه دانلودت پاک کن
MW.jar
mw.ini
miniweb.log
پوشه baylife

یا اینکه جای فایلت رو تغییر بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر