DiRT Rally | PC

Genre: Racing, Simulation, Sports
Developer: Codemasters Racing Studio
Publisher: Codemasters
Release Date: Dec 7, 2015

جدیدترین بازی از سری بازی های Dirt توسط کمپانی Codemasters که در ساخت بازیهای Racing تبحر خاصی دارد, منتشر شد. در این شماره, کمپانی Codemasters قبل از انتشار بازی, آنرا مدت زمان زیادی در حالت Beta یا Early Access در اختیار گیمرها قرار داد تا بتواند با جمع آوری بازخوردها و نظرات, بازی کاملتر و بی عیب و نقص تری در اختیار هواداران رالی قرار دهد.

شامل 39 خودروی خارج از شهر می شود که در واقع مجموعه ایست از بهترین خودروهای قدیمی و جدید این رشته. 6 رالی مختلف که شامل بیش از 70 مسابقه ی جداگانه میشود و دارای تنوع بسیار خوبی هم هستند. از آب و هوای برفی و جنگل های سرسبز بگیر تا کوهستان های خطرناک و جاده های خاکی و گلی که تنها راننده های توانا از آن سر بلند بیرون می آیند.

امکان آپگرید و تعمیر خودروها, مسابقات چند نفره ی آنلاین, جاده های رسمی FIA WORLD RALLYCROSS از قابلیتهای دیگر موجود در این بازیست. حتی فیزیک خودروها در این بازی از نو نوشته شده تا قدرت شما را در آب و هواها و جاده های مختلف, به نزدیکترین حالت ممکن به واقعیت, بیازماید.

وبسایت رسمی:
https://www.dirtgame.com/uk/home

تصاویر:

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خب من هم چند دستی بازی کردم و همونطور که بعضی دوستان گفتن, کنترل و دشواری بازی واقعا سخت تر شده و خیلی راحت ماشین میره قاطی باقالی ها و خیلی راحت هم پنالتی میده اون هم کیلویی!

البته اگه با یگم پد بازی میکنید, تو تنظیمات یه قسمتی داره به اسم Advanced gamepad... که اونجا میتونید با 3-4 گزینه ی اول کمی ور برید تا کمی کنترل روونتر بشه و من خودم دو مورد اول رو تا حد زیادی کم کردم و کمی بهتر شد.

در مورد گرافیک بنظرم هیچ ایرادی نمیشه بهش گرفت. واقعا گرافیک خوب و روونی داره و خیلی خوب هم فریم میده. شاید تنها ایراد به گرافیک, پشتیبانی نکردن از Directx 12 باشه تو این دور و زمونه.

حذف قابلیت عقب بردن زمان هم کاملن در این بازی کمبودش احساس میشه مخصوصا حالا که سخت تر هم شده. نمیدونم چرا همچین قابلیتی که جزو نکات مثبت بازی های racing شرکت codemaster همیشه بوده, رو اومدن حذف کردن.

کمبود خوردوها و پولی بودنشون برای مسابقات رالیِ اصلی هم کمی تو ذوق میزنه. باید دید که با آپدیت های احتمالی, میتونن کمی وضعیتشو بهتر کنن یا نه.

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
حذف قابلیت عقب بردن زمان هم کاملن در این بازی کمبودش احساس میشه مخصوصا حالا که سخت تر هم شده. نمیدونم چرا همچین قابلیتی که جزو نکات مثبت بازی های racing شرکت codemaster همیشه بوده, رو اومدن حذف کردن.
اتفاقا یک نفر این مورد رو توی فروم استیم مطرح کرد و دوستان حسابی از خجالتش در آمدن.
این فابلیت برای بازی های آرکیدی هست نه این بازی, شاید هم دیدی یک وقت تو نسخه کنسولی قرار بدن. :d

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بازی خیلی راحت می تونست همه ی طرفدارهاش رو خوشحال کنه با customise کردن کل بازی توسط بازیباز می شد کاری که forza یا مشابه اونا انجام دادن اگر می شد کنترل بازی هم ارکید می شد هم شبیه ساز قابلیت پنالتی قابل حذف بود بازی هم می شد با تعیین درجه سختی خیلی راحت ترش کرد قابلیت برگشت زمان هم دل به خواه می ذاشتن خیلی راحت به همه ی طرفدار هاش احترام می ذاشتن همه هم راضی بودن.

سخت بودن بازی ها اصلا هنر نیست هنر اینه که سختی بازی دلچسب باشه که مهارت هر کسی هم در هر سبک بازی ای متفاوت هست این باید بازییباز باشه که بتونه به دلخواهش تعیین کنه دوست داره بازیش تا چه حد سخت باشه یا چقدر راحت

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
اتفاقا یک نفر این مورد رو توی فروم استیم مطرح کرد و دوستان حسابی از خجالتش در آمدن.
این فابلیت برای بازی های آرکیدی هست نه این بازی, شاید هم دیدی یک وقت تو نسخه کنسولی قرار بدن. :d

آخه مسئله اینجاست که بازی های قبلی سری Dirt همگیشون یه حالتی بین آرکید و شبیه سازی بودن و همشون هم اون قابلیت عقب رفتن زمان رو داشتن و حالا شماره ی جدید اون قابلیت ها رو نادیده گرفته. اگه این یه بازی جدید بود مثلا با یه نام دیگه مثل Madness Rally ,اونوقت نمیشد ایراد گرفت ولی وقتی اسم Dirt رو میشنویم ناخودآگاه اون قابلیتها رو انتظار داریم.

اگه با همین وضعیت نسخه ی کنسولی رو منتشر کنن که یه شکست کامل میخورن. اونجا دیگه مثل Pc ,گیمرهای حرفه ای نداره! :p

---------

من championship اول رو که تموم کردم (نفر هفتم شدم), یه آپدیت به ماشین اضافه شد و تو championship دوم وضعیت کمی بهتر شد.(نفر سوم). فکر کنم اگه کمی تحمل کنم و ماشین های بهتر و آپگرید های بیشتری بگیرم, روند بازی مطلوب تر بشه.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
آخه مسئله اینجاست که بازی های قبلی سری Dirt همگیشون یه حالتی بین آرکید و شبیه سازی بودن و همشون هم اون قابلیت عقب رفتن زمان رو داشتن و حالا شماره ی جدید اون قابلیت ها رو نادیده گرفته. اگه این یه بازی جدید بود مثلا با یه نام دیگه مثل Madness Rally ,اونوقت نمیشد ایراد گرفت ولی وقتی اسم Dirt رو میشنویم ناخودآگاه اون قابلیتها رو انتظار داریم.

اگه با همین وضعیت نسخه ی کنسولی رو منتشر کنن که یه شکست کامل میخورن. اونجا دیگه مثل Pc ,گیمرهای حرفه ای نداره! :p

---------

من championship اول رو که تموم کردم (نفر هفتم شدم), یه آپدیت به ماشین اضافه شد و تو championship دوم وضعیت کمی بهتر شد.(نفر سوم). فکر کنم اگه کمی تحمل کنم و ماشین های بهتر و آپگرید های بیشتری بگیرم, روند بازی مطلوب تر بشه.

در حقیقت خواستن 1 نسخه به یاد قدیم بدن که شبیه ساز بود البته این دیگه زیادی سخت شده من نسخه های قدیمش هم بازی کردم می شد اول بشی

گرافیک بازی هم در کل خیلی طبیعی می زنه اما اگر 1 جا ایست کنی هم تکسچرها بی کیفیت هستن هم پلیگان ها

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
در حقیقت خواستن 1 نسخه به یاد قدیم بدن که شبیه ساز بود البته این دیگه زیادی سخت شده من نسخه های قدیمش هم بازی کردم می شد اول بشی

اگه منظورت سری بازی های Toca Race Driver یا Colin Mcrae Rally باشه, من هم اونا رو بازی کردم و هیچکدومشون به این سختی نبودن.

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
545
نام
MaMaD
2388_untitddddled.jpg

اولین امتیاز بازی تو meta ثبت هم شد. این سایت به project cars 8.5 و به forza امتیاز 9 رو داده.

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
545
نام
MaMaD
در واقع به این صورت نیست هر class یه جورایی گیم پلی خاص خودش رو داره. فاجعه اصلی زمانیه که وارد مسابقات ماشین های RWD میشید.:d:-ss

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خب من دیدم با این وضع سختی بازی و همچنین پولی بودن ماشینها, ادامه ی کار چندان جالب نیست. برای همین ترینر رو بستم به جونشو راحت همه ی ماشین ها رو آزاد کردم. ماشین های جدیدتر و رده بالاتر, خیلی خیلی بهترن مخصوصا اون 3 تای آخری که مربوط به سالهای 2010 به بعد میشن. اون توشیبا رو که ورداشتم, اینقدر کمک فنرهاش عالیه که وقتی با ماشین میپری و فرود میای, انگار رو ابر فرود اومدی! دست فرمونش هم خیلی خیلی بهتر از اون ماشین های عهد بوقه. با اینکه باز هم نتونستم اول دوم بشم ولی باز هم رکوردهام بهتر شد.

هر کی ترینر میخواد:

Code:
http://www.multiup.org/download/33956763301f868e3d6c836db035c325/DRTRllyPlus5.7z

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
بازی در اوج بی سرو صدایی منتشر شد و خودم تعجب کردم چرا اینقدر تایپیک خلوته.امتیازایی ک از بازی معرفی شدن واقعا خوبه (متا از 4 نقد 90)
من تمام نسخه های قبلی dirt رو رفتم و حالم کردم خداییش ولی برای خرید این نسخه شک دارم.اول از همه مهم ترین نکته اینه که از ریشه هاش پیروی میکنه این نسخه؟درجه سختی در حدی هست ک ادمو اذیت کنه؟ظاهرا با یک souls در زمینه ریسینگ مواجه شدیم :d

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
آقا دلو زدیم دریا نسخه ftgirl با حجم 8گیگ رو امشب میگیرم :dوالا واسه pc اینقدر ریسینگ توپ نمیاد که بیخیال اینم بشیم

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
اینکه در 1 بازی با ترینر هم نتونی اول بشی جز عجایب صنعت گیم هست:d

چی میگی باو. من فقط از قسمت پول اون ترینر استفاده کردم. بقیشونو که دیگه استف نکردم. پول داشتن تو این بازی اولت نمیکنه که! :p
اگه راست میگی تو برو با پول اول شو ببینم. :)

آقا دلو زدیم دریا نسخه ftgirl با حجم 8گیگ رو امشب میگیرم والا واسه pc اینقدر ریسینگ توپ نمیاد که بیخیال اینم بشیم

شانس ما هر چی بازی racing برا PC میاد, زده تو کار simulation.
(dirt-project cars-assetto corsa-WRC5)

نه که simulation بدم بیاد ولی همش simulation حال نمیده. اون دو تا هم که arcade بودن, تمام آنلاین از آب در اومدن (nfs-crew)

مجبورم بزنم تو کار امولاتور :p

آخرین ویرایش:

™MaMaD

کاربر سایت
Aug 7, 2007
545
نام
MaMaD
st3g_untitsssssled.png

Game star
Dirt Rally is the best rally simulation at the moment and one of the best racing games of all time. Beginners will find it to be quite difficult

Eurogamer
Dirt Rally is Codemasters' well-deserved return to success

:bighug::bighug:اونایی که میگفتن بازی مفت نمی ارزه کجان:d پیشنهاد میکنم یک بار دیگه بازی رو نصب کنید.با حوصله دنبالش کنید این بازی حوصله زیادی برای یادگیری میخواد اما وقتی توش مستر بشید میشه یکی از بهترین تجربه های ریسینگ واستون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر