1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

Ni No Kuni 2 Revenant Kingdom | PS4

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط END_BOY, ‏Dec 5, 2015.

1. Tonight Is The Night کاربر فعال

نام:
    یاسر

بالاخره بازی Level 5 معرفی شد. Ni No Kuni که شماره اولش فوق العاده بود و امروز به صورت رسمی شماره دوم این بازی معرفی شد.

از عوامل ساخت بازی :

کارگردان: Akihiro Hino
    طراح شخصیت ها : Yoshiyuki Momose
    موزیک: Joe Hiashi​

دانلود تریلر PSX 2016 با کیفت 1080

لینک دانلود تریلر با کیفیت 720p

آخرین ویرایش: ‏Dec 4, 2016
    Akiba, Katsura, Safety & Peace و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. کاربر سایت

نام:
    علی
    Kokoro no kakera :d
    ورژن انگلیسیشو دانلود کن

3. کاربر سایت

دوستان خسته نباشید . انقدر از این بازی تعریف کردید که میخوام شماره 1 برا ps3 دانلود کنم . فقط یه سوال من تا حالا هیچ بازی تو این سبک انجام ندادم میخوام بدونم گیم پلی بازی برا منی که تا حالا تو این سبک هیچ بازی رو تجربه نکردم جذاب هست ؟؟؟؟

4. کاربر سایت

نام:
    کاوه
    باید ببینی سبک jrpg رو دوست داری یا نه

اگه دوست نداشته باشی از این بازی هم خوشت نمیاد مخصوصا که مبارزات این بازی به سبکهای کلاسیک بازیهای jrpg نزدیک هستش و هر کسی مخصوصا کسایی که jrpg باز نیستن نمیتونن با این بازی کامل ارتباط برقرار کنن.

ولی اگه jrpg دوست داری حتما بازی کن خوشت میاد :d

5. Tonight Is The Night کاربر فعال

نام:
    یاسر
    تریلر جدیدی از بازی منتشر شد ولی تاریخ عرضه مشخص نشد :-w
    لینک تریلر هم به زودی در پست اول قرار داده میشه :-bd

vaan 2 این نوشته را Like کرده است.
  6. king of the majestic oceans of the world کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    خیلی خوب بود تریلر:x همچنان دوست داشتنی به نظر میاد:x

امیدوارم...واقعا امیدوارم 2017 عرضه بشه! اگر اواخر بهار/اوایل تابستون عرضه بشه واقعا ممنون ـشون میشم! :-" :D
    ولی خوب...معمولا بازی هایی که تاریخ انتشار دقیقی ندارن،میرن برای آخرهای سال،اونجا هم که یه تاخیر میخورن! میرن سال بعد! ... میترسم اینم چنین اتفاقی براش بیفته:(

END_BOY این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

نام:
    حسین
    لاین اپ سونی برا 2017 خیلی پره همش انحصاری البته اگه همشون تاخیر نخورن برا 2018:D
    ولی خیلی دوس دارم بازی تو تابستون بیاد
    نسخه یکش یکی از بهترین بازی ها رو نسل هفت برا من بود چقدر با گیم پلیش حال میکردم چقدر داستانش جالب بود در نوع خودش اصلا حس خسته شدن از بازی بهم دس نمیداد اینم تو این تریلر جدید هم بنظر میاد خیلی گیم پلیش هجیان انگیز تر نسخه اول شده ولی احتمال این که بره 2018 زیاده ولی تو ای تزی همه چی معملوم میشه:D

pbgame این نوشته را Like کرده است.
  8. king of the majestic oceans of the world کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    من الان به یک نکته پی بردم! کاملا از بازی ناامید شدم:(( :(( :((
    گویا دیگه خبری از پرورش جک و جونور و ... نیست:((
    فکر میکردم این چیزایی که نشون دادن جای جادو و جنبل های نسخه ی قبله...ولی الان ...
    یعنی مهم ترین عامل علاقه ی من به نسخه ی قبل ، پیدا کردن و گرفتن جک و جونورها ، قوی کردنشون و Evolve کردن و حالت های مختلفشون بود که الان دیگه خبری ازش نیست:(

هیچی دیگه..‌. برم سراغ همون WoFF :-" :(

9. کاربر سایت

نام:
    peyman
    یه حس فوق العاده ای توی این بازی بود که قشنگ منو پرت میکرد توی دوران کودکی اون دنیای زیبا و خیالی که داشتم.از معرفیش خیلی خوشحال شدم و از توی تریلرها هم مشخص بود که بازی هنوز همون حس و حال رو داره فقط من شدیدا جای خالی mr drippy رو احساس کردم:((
    یعنی هیچ جوره تو بازی حضور نداره؟

10. king of the majestic oceans of the world کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    خودش رو که نشون ندادن ، بعیدم میدونم باشه.(گویا داستان خیلیی قبل ار از نسخه اول اتفاق میفته:-")
    اما یکی از فک و فامیل هاش هست:-" ، باشد که جایگزین خوبی بگردد!

+ نقش این فسقلی ها که 50تاشون ریختن تو استیج چیه؟:-" یکم اطلاعات بدن بدونیم با چی طرفیم!:-"
    یه تریلر دادن، یک سال سکوت خبری!(غیر اینکه گفتن داستان رو جدی تر میخوایم بکنیم:| )، باز یه تریلر دیگه دادن! و بازم اطلاعات خاصی ندادن در کنارش:-"

pbgame این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

نام:
    Mehdi
    Cj_sa, m.a.t, bezad و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

نام:
    حسین
    واقعا مسخرس بازیی که نسخه قبلش انحصاری بوده الان بخواد رو pc بیاد...این انحصار طلبی هم بد چزیه هر وقت ادم میبینه بازی مورد علاقش برا پلتفرم دیگه ای هم میاد اعصابش بهم میریزه:D

vaan 2 این نوشته را Like کرده است.
  13. king of the majestic oceans of the world کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    نمیدونم گیم پلی E3 رو دیدید یا نه! ولی جالب میزد>:)
    اما من هنوز غمگینم که Familiarـها توی بازی نیستن:( این ریزه ها هم جاشون رو عمرا نمیگیرن:-"
    البته گفتن که چیزای دیگه ای به بازی اضافه شده و اینا!

مثلا یکیش سیستم Kingdom Building هست که با جمع کردن یک سری بند و بساط! باعث بزرگتر شدنش میشید! اطلاعات بیشتر رو در آینده خواهند گفت:-"
    این ریزه پیزه ها!!! Higgledies نام میدارن! :D ، جدا از اینکه به طور عادی در طول مبارزه خودشون یک حرکاتی میرن، هر از گاهی یک دایره هم میاد دورشون که با رفتن توی اون خط و زدن ضربدر یک حرکات دیگه ای میرن! مثلا اون آتیشی ها یک سپر آتیشی درست میکنند و جلوی حملات دشمن رو میگیرن، سبزها دفاع رو میبرن بالا و ...
    در طول مبارزه هم یک گوی های طلایی دراپ میشه که با گرفتنشون Royal Awakeningـه Evan(شخصیت اصلی) فعلا میشه و کسی جلودارش نیست اون موقع:-"
    قابلیت سوییچ بین کاراکترها هم هست(توی نمایشی که من دیدم سوییچ نکردن،ولی هست:D )

گفتن کاراکترهایی از نسخه ی اول رو هم توی بازی خواهیم دید! ولی نمیگیم کدوما که سورپرایز بشید:p به نظرم Mr.Drippy احتمالش بالاست:D

یک نکته ی جالب و عجیبی که گفتن این بود که توی بازی مولتی پلیر هم هست! و بخش هایی هست که میشه با دوستان بازی کرد و این چیزا! اصلا انتظار چنین چیزی رو نداشتم! :D اینم اطلاعات خاصی ازش ندادن و باید صبر کنیم:D

اونایی هم که شماره ی اول رو بازی نکردن مشکلی از نظر داستانی نخواهد بود و کلا داستان جدایی ـه و لذت خواهند برد! ولی اشاراتی هم به شماره ی اول هست و اونایی که سراغ اون رفته بودن،ازشون لذت خواهند برد! :D

داستان بازی هم در مورد شاهزاده ای به نام Evanـه ، که خیر سرش باید جانشین شاه میشد، ولی توطئه ای نمودن و مجبور شد از کشور فرار کنه! Evan و همراه هاش هم گویا میرن که کشور خودشون رو بسازن و این چیزا! توی این مسیر هم به 5 کشور(5تا شهر بزرگ>:) ) دیگه سفر میکنند که هر کدوم مشکلاتی دارن و ایوان و همراه هاش توی حل مشکلات کمک میکنند که در این راه درس های مهمی برای ایوان هست که تبدیل بشه به یک رهبر درست حسابی:D

---
    یک سری اطلاعات بیشتری هم از کاراکترها و شهرها و توضیحات کامل تر سیستم ها اومده، که ... انشاالله تو بازی میبینیم:D حسش نیست بخونم:))
    Ni no Kuni II details latest locations, characters, battle system, guardians, and more - Gematsu

FUTURE, NINJѦ, m.a.t و 6 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  14. کاربر سایت

نام:
    peyman
    به به mr. drippy

15. king of the majestic oceans of the world کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    به سلامتی بازی تاخیر خورد و رفت 19 ژانویه ی 2018 ، دو ماه تاخیر خورد:-"

همینطور فرمودن در مورد سوال مولتیپلیر اشتباه متوجه شده بودن منظور رو و بازی چنین بخشی رو نداره!
    Multiplayer Content رو با Online Content اشتباه گرفته بودن ... ، پس منتظر چنین چیزی نباشید دیگه:-" (کلا هم عجیب بود از همون اولش:D)

اینم ویدیوی مربوط به دو خبر بالا :

m.a.t, END_BOY, J. Constantine و 3 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  16. کاربر سایت

نام:
    مازیار
    زمان برای پورت pc ایا ؟؟

J. Constantine این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید