بررسی LOCO ROCO

Angel Of Darkness

کاربر سایت
Aug 4, 2008
406
نام
Nima
فدات داداش :bighug: حالا که خاطراتت زنده شده یه خاطره از این بازی برامون بگو حالشو ببریم ;;)

mkdw3j6x9tu59yaimlfa.jpg

قربونت
دانشجو بودم psp رو وسط امتحانا خریدم قبل اینکه دستمم بیاد 2 تا بازی دان کردم یکیش paradice eve بود یکیش همین خنگولکا :d خلاصه برف اومد پست psp رو دیر اورد به جای 2 روز 1 هفته کشش داد از امتحان برگشتم دیدم psp اومده فرداییش هم مدار 3 داشتم بچههای برق میدونن چقد سخته خلاصه جفت بازیارو ریختم توش دیدم خداییش نمیشه paradice eve بازی کرد هم تمرکز میخواست هم کلا فکرم مشغول بود چیکار کردم ؟
از وقتی کتابو باز کردم psp رو گزاشتم بغل دستم بعد شروع کردم به خوندن هر مسئله ای که درست حل میکردم و جلو میرفتم میومدم LOCO ROC رو به عنوان جایزه یه قل میدادم این داستان تا صبح ادامه داشت :d اونا آواز میخوندن آدم شاد میشدم بعد میرفتم سر کتاب دوباره

• Like
Reactions: ehsanservat

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
قربونت
دانشجو بودم psp رو وسط امتحانا خریدم قبل اینکه دستمم بیاد 2 تا بازی دان کردم یکیش paradice eve بود یکیش همین خنگولکا :d خلاصه برف اومد پست psp رو دیر اورد به جای 2 روز 1 هفته کشش داد از امتحان برگشتم دیدم psp اومده فرداییش هم مدار 3 داشتم بچههای برق میدونن چقد سخته خلاصه جفت بازیارو ریختم توش دیدم خداییش نمیشه paradice eve بازی کرد هم تمرکز میخواست هم کلا فکرم مشغول بود چیکار کردم ؟
از وقتی کتابو باز کردم psp رو گزاشتم بغل دستم بعد شروع کردم به خوندن هر مسئله ای که درست حل میکردم و جلو میرفتم میومدم LOCO ROC رو به عنوان جایزه یه قل میدادم این داستان تا صبح ادامه داشت :d اونا آواز میخوندن آدم شاد میشدم بعد میرفتم سر کتاب دوباره

نوکرتم
دمت گرم ایول داشتیا :bighug:
چه جالب :d خاطرات خیلی باحال بود حا کردیم
پس با بازی درسو قبول شدی :d
من مدرسه میرفتم اون زمان آهنگ نوار کاست بود نوار داشتم که روش آهنگ خارجی بود میذاشتم بخونه صداشو کم کم میکردم حالت ضم ضمه شه بعد درس میخوندم همیشه با اینکار نمره هام خوب میشد اما خانواده باور نمیکرد نمیذاشتن این کارو کنم :d

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
معرفی LocoRoco 2

y2ce8sx9mo5vdg289q3z.jpg

اولین بار در سال 2006 بود که اولین نسخه از بازی LocoRoco منتشر شد. سبک متفاوت و گرافیک منحصر بفرد بازی همه را متحیر ساخت و هر PSP داری را مجبور به خرید بازی کرد. پس از موفقیت های بیشمار این بازی و فروش بسیار بالای آن سازندگان تصمیم به ساخت نسخه ی بعدی بصورت قابل دانلود در شبکه PSN برای کنسول PS3 گرفتند. این بازی با نام LocoRoco Coccorecho در شبکه PSN منتشر شد ولی نتوانست موفقیت های نسخه قبلیش را کسب کند. پس سازندگان بازی به اشتباهشان پی بردند و ساخت نسخه جدیدی از بازی را بر روی PSP آغاز کردند. اواخر سال 2008 این بازی عرضه شد و مانند نسخه اولش موفقیت های زیادی کسب کرد و نمره های درخشانی از سایت ها و مجلات معتبر دریافت کرد.

در واقع دلایل زیادی برای متفاوت بودن LocoRoco نسبت به بازیهای دیگر وجود دارد. گرافیک هنری ، موسیقی منحصر بفرد ،نوآوری زیاد و بسیاری نکات مثبت دیگر هستند که LocoRoco را به یک بازی عالی تبدیل میکنند و باعث کسب نمره 9 از 10 برای این بازی میشوند. البته در رابطه با LocoRoco چیزی زیادی نمیتوان گفت چون همه چیز بسیار ساده طراحی شده اند و این سادگی بازی را به اوج میرساند. به جرات میتوان سری LR را یکی از بهترین بازی های سبک پلتفرمر برای PSP دانست و نسخه دوم را در لیست 10 برتر برای PSP قرار داد. در نگاه اول بازی بچه گانه و مذخرف (!!) به نظر میرسد ولی حقیقت آن است که با کمی بازی کردن هر گیمری را جذب خودش میکند و تبدیل به یک بازی اعتیاد آور میشود.

b1pj7zi9b3wypfdx4xf4.jpg

داستان بازی مانند نسخه اول میباشد. Mojas های بدجنس و تیره به رهبری پادشاه ظالمشان یعنی Banmucho به دنیای لوکوروکوها حمله میکنند تا شادی و آسایش را از آنان بگیرند. زبان بازی زبانی جالب و ابداعیست و شما را وادار به خنده میکند! کم کم زبان لوکوروکو ها برایتان عادی میشود و در کنار موزیک هنری بازی و حل پازل های ساده شما را مفرح و شاد میکند و میتواند برای مدتی کوتاه سرگرم کننده باشد.

موسیقی بازی هم سبک زبان لوکوروکو ها بی معنی ولی جالب و خنده دار هستند و از بسیاری از موسیقی های نسخه اول در این بازی استفاده شده است. با وجود احساس شادی و زیبایی خاص موزیک بازی تکرار ریتم ها در یک مرحله ممکن است بعد از مدتی خسته کننده به نظر برسند و ممکن است یک موزیک در یک مرحله بار ها و بارها تکرار شود و به عبارتی روی اعصاب باشند!

گرافیک بازی سبکی خاص و متفاوت میباشد که به جرات میتوان گفت در هیچ بازی ای شاهد آن نبوده ایم. در همه ی مراحل از رنگ های شاد برای القای شادی به بازیباز استفاده شده و کاراکتر های اصلی بازی هم با رنگ شاد و خنده همیشه گیشان در القای این حس به کمک دیگر نکات بازی می آیند. کاراکتر و مراحل های بازی نسبت به نسخه پیشین بیشتر شده اند و شما میتوانید کاراکتر مورد نظرتان را خودتان انتخاب کنید.

6rpze9ui9u723wee0x6k.jpg

اما مهم ترین عامل در پیشرفت LR2 گیم پلی منحصر بفرد آن میباشد. در هر مرحله هدف اصلی شما رسیدن از نقطه اول بازی به نقطه آخر میباشد. در بین راه شما با پیداکردن اشیا و میوه های مختلف میتوانید کاراکترتان را بزرگ کنید. همچنین تعداد حرکات لوکوروکوها نسبت به نسخه اول زیاد تر شده است. شما میتوانید تاب بخورید ، بپرید ، رد شدن از مجراهای باریک و حتی شنا کردن (که چند مرحله به آن اختصاص داده شده است) جزو این حرکات میباشند. تعداد مینی گیم های بازی هم نسبت به نسخه اول پیشرفت بسیاری داشته اند. یکی از اشکالات اساسی در بخش گیم پلی LR2 خسته کننده شدن بازیست و بعضی وقتها بازیباز احساس میکند که هیچ نقشی در بازی ندارد.

در کل LR2 را میتوان جزو 10 برتر تاریخ PSP دانست چون از هر جهت بازی کاملیست و هدف اصلی بازی ایجاد شادی برای بازیباز میباشد.

• Like
Reactions: ehsanservat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر