Cemu | Wii U Emulator

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
دوستان من بازی New Super Luigi U EUR MULTi WiiU Loadiine READY2PLAY رو اجرا میکنم فریم خوبی میده تو فیلم ها بین 30 تا 60 فریم میده ولی اولش که میگه کلید 2 رو بزن وقتی a رو میزنم صفحه سیاه میشه بعد ارور بسته شدن میده چیکار کنم؟؟؟؟؟سیستمم هم 4 گیگ رم ddr3 و cpu xeon هست که 4 هسته ای 3.2 گیگاهرتز هست و 12 مگ کش. گرافیکمم msi 450gts 1gig gddr5 هست
کسی نیست جواب ما رو بده؟

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
نسخه جدید با بهبود شدید گرافیک و فعال شدن vsync منتشر شد اقا چقدر این امولاتور خوب داره پیشرف میکنه من Mario 3d world رو دارم باهاش تموم میکنم عالیه
Cemu 1.5.4
  • Overall improved compatibility
  • Graphical improvements
  • Improved robustness of interpreter andrecompiler
  • Added VSync option

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
دانکی کونگ فیلماش که اصلا دیده نمیشد بعدش فریم افتضاح 8 فریم رو میده چرا؟؟؟؟؟
داداش قرار نیست که فعلا همه رو شصت فریم اجرا کنه فعلا اوایل راهه امولاتور هست هر نسخه دارن بهبود میدن باید تا نسخه های بعدی صبر کنید

• Like
Reactions: need to fight

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
داداش قرار نیست که فعلا همه رو شصت فریم اجرا کنه فعلا اوایل راهه امولاتور هست هر نسخه دارن بهبود میدن باید تا نسخه های بعدی صبر کنید
این بازی رو تا اجرا میکنم ارور میده راهی نداره؟
Project Zero Maiden Of Black Water

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام دوست عزیز تو انجمن خودمون گذاشتم
دانلود بازی های Wiiu با لینک پرسرعت و Resume
سلام.
بازی هایی که در این لینک هستند به صورت یکسری فایل و پوشه و... هستند مثلا new super mario bros. U (فکر کنم به این ها می گویند loadiine، درست است؟) این فایل ها را چه طور به فرمت wud تبدیل کنم که CEMU اجرایشان کند؟
با تشکر.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام.
بازی هایی که در این لینک هستند به صورت یکسری فایل و پوشه و... هستند مثلا new super mario bros. U (فکر کنم به این ها می گویند loadiine، درست است؟) این فایل ها را چه طور به فرمت wud تبدیل کنم که CEMU اجرایشان کند؟
با تشکر.
دوست عزیز اصلا نیاز به ud کردن نیست با امولاتور فایلی که پسوند rpx داره رو اجرا کنید

• Like
Reactions: titansarus

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر