Cemu | Wii U Emulator

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
سلام دوستان نسخه ی جدید 1.3.1 با تغییرات خیلی خوب اومد
من به شخصه ماریو میکر رو باهاش بازی کردم

چطور اجراش کردی!؟ یه کم توضیح بده!؟ فایی که اجراش کردی پسوندش چیه!؟ از کجا دانلود کردی؟

• Like
Reactions: game-boys

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
تست نکردم ولی این بازی افتضاحی بیش نیست
کلا لیست بازیهایی که باهاش تست شده رو یذارید دوست عزیز؟
بعد مشخص شده باشه بازی کامل اجرا شده یا نصفه نیمه.
بازی Super Mario 3D World , Bayonetta , Xenoblade Chronicles اجرا میشه؟

آخرین ویرایش:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
سلام
شما کدوم بازیهای wii u رو امتحان کردین وبازی کردین روی این شبیه ساز؟
بدون مشکل بازی کردین یه توضیح بدین لطفا
ممنون
اجرا نمیکنه تقریبا همه بازیها رو . امولاتوری که یکی دو بازی رو اجرا کنه امولاتور نیست . فیلمای یوتیوب هم دیدم همشون سرکارین . خیلی دوس داشتم چند تا بازیشو انجام بدم . گرفتم چند تاشو هیچکدومشو اجرا نکرد .

• Like

Simorq

کاربر سایت
Oct 8, 2012
702
نام
علیرضا
اجرا نمیکنه تقریبا همه بازیها رو . امولاتوری که یکی دو بازی رو اجرا کنه امولاتور نیست . فیلمای یوتیوب هم دیدم همشون سرکارین . خیلی دوس داشتم چند تا بازیشو انجام بدم . گرفتم چند تاشو هیچکدومشو اجرا نکرد .

سر کاری نیست این شبیه تازه 1 ماه هم نشده که بصورت رسمی داره فعالیت میکنه 1 سال دیگه تقریبا میشه 30 درصد بازی های wii u باهاش اجرا کرد.

• Like

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام دوستان نسخه جدید 1.3.2 هم منتشر شد کلی قابلیت جدید و بهبود فریم ریت اضافه شده
کی میگه دو تا بازی اجرا میکنه
بازی های اسپلاتون ماریو کارت ماریو میکر نیو سوپر ماریو بروس و لویجی بروس رو اجرا میکنه خود منم اجرا کردم
بعد دوستان توقع دارن از روز اول کل بازی ها رو شصت فریم بده اقا امولاتور wii و امولاتور ps2 بعد از سه سال تازه میتونستن به زور بازی رو فقط اجرا کنند این توی پنج ماه خیلی عالی کار کرده راحت ماریو کارت رو اجرا میکنه با فریم و گرافیک خوب

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
ممکن است بگویید از کدام بخش سایت Wiiuiso بازی ها را دانلود کنم؟ (چون تاپیک های متعددی هست و معلوم نیست دقیقا از جا باید دانلود کرد). می خواستم بازی Super Mario Maker را دانلود کنم.

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
مثل اینکه همه رفتن سیزده بدر یک هفته ای هست ورژن جدید امده. من ماریو کارت و تریدی و میکر و اون 2 تانیوماریو رارو ویندوز 10 و کارت گرافیک 770 بین 50 تا 60فریم دارم بازی میکنم بدون مشکل!

• Like
Reactions: s.1

kurosh8030

کاربر سایت
Jan 18, 2016
94
خوب بچها ماریو کارت8 ورژن امریکا رو اجرا کردم.یه اموزش مختصر میزارم با لینک دانلود بازیها و title code های بازی ها امیدوارم بدردتون بخوره:

دانلود خود امولاتور:
http://cemu.info/

دانلود بازیها :
Wii U ISOs for download | Portal Roms

بعد از اکسترکت پارتها یه فایل wud به شما میده .

حالا تو پوشه امولاتور بگردید و فایل text که اسمش key هست رو پیدا کنید.اینجا یه کم بد قلقه یکم توجه کنید:
تمام نوشتهای داخل فایل text رو پاک کنید.
دقیقا این کد رو سطر اول کپی پیس کنید:
D7B00402659BA2ABD2CB0DB27FA2B656 # Wii U Common Key

حالا برید اینجا و title code بازی رو پیدا کنید:
Wii U Title Keys

title code در واقع همون سطر WUD key هست.حالا کد رو کپی کنید دقیقا تو سطر دوم اون فایل text و یه space بزنید و یه # بزنید و یه space دیگه و اسم بازی رو دقیقا کپی پیست کنید از همون جدول و فایل text رو save کنید و تمام.

نمونه برای ماریو کارت 8 نسخه usa که داخل فایل text هست:
D7B00402659BA2ABD2CB0DB27FA2B656 # Wii U Common Key
C3F873C4E01EA02817E182898ECEBC74 # Mario Kart 8

همگی موفق باشید.

برای من ماریو کارت8 خوب اجرا شد وکمی صدا نویز داره با کمی گرافیک گلیچ داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر