Cemu شبیه ساز کنسول Wii U

گفتگو در 'شبیه ساز ها' ایجاد شده توسط ortegoli, ‏Dec 4, 2015.

1. کاربر سایت

نام:
    AMIR
    من اصلا اطلاعی ازشراینهایی ندارم.فقط با دسته XBOX بازی کردم و تو خدر برنامه CEMU کلید دسته رو براش تعریف میکنی و تمام
    تو سایت یوتیوب هم اموزش رو داده

2. کاربر سایت

نام:
    AMIR

3. کاربر سایت

نام:
    محمد علی
    رفتن به تمام شراین ها برای تموم کردن بازی لازم نیست. بدون موشن کنترل هم میشه این شراین ها رو رفت، ولی یکی شون به صورت وحشتناکی بدون موشن کنترل سخته.
    اما با اون، عین هلو انجام میشه.

xsoheilx این نوشته را Like کرده است.
  4. کاربر سایت

مرسی. حالا موشن کنترلر دقیقا چی کار میکنه یعنی برای کنترل چیه؟ برای کنترل همون آهنرباست؟ (منظورم کنترل بهترش-وگرنه با همون آنالوگم میشه کنترلش کرد) البته جز آهن ربا بقیه قدرتها هم هستن. چون این شراین ها رو ندیدم میپرسم.
    اول و آخر برای این بازی سوییچ میگیرم حتی با اینکه تمومش میکنم با همین شبیه ساز
    ولی Cemu جدیدا زیاد خوب جلو نمیره این ورژن اخیر انقدر بد بود و بازی افت فریم پیدا میکرد که برگشتم ورژن قبلی

5. کاربر سایت

من خب خط اصلی داستانی رو تمام کردم هنوز 100 درصد نکردم بازیو دیگه هم حالش نیست واقعیتش 3 تا جا هست تو نقشه که نمیتونم برجش رو پیدا کنم تو نقشه بیاد اعصاب منو به هم ریخت

کلا من مخالف هستم بازیا رو طوری میسازن که خط داستانی اصلیش جدا هست باید بازی رو طوری درست کنن تا همه ماموریت ها رو نری چه فرعی چه اصلی بازی تمام نشه این ورژن 1.8.1 هم خیلی خوبه

این صفحه را به اشتراک بگذارید