Cemu شبیه ساز کنسول Wii U

گفتگو در 'شبیه ساز ها' ایجاد شده توسط ortegoli, ‏Dec 4, 2015.

1. VERGIL

کاربر سایت

نام:
    AMIR
    من اصلا اطلاعی ازشراینهایی ندارم.فقط با دسته XBOX بازی کردم و تو خدر برنامه CEMU کلید دسته رو براش تعریف میکنی و تمام
    تو سایت یوتیوب هم اموزش رو داده

2. VERGIL

کاربر سایت

نام:
    AMIR

3. m.a.t

کاربر سایت

نام:
    محمد علی
    رفتن به تمام شراین ها برای تموم کردن بازی لازم نیست. بدون موشن کنترل هم میشه این شراین ها رو رفت، ولی یکی شون به صورت وحشتناکی بدون موشن کنترل سخته.
    اما با اون، عین هلو انجام میشه.

xsoheilx این نوشته را Like کرده است.
  4. xsoheilx

کاربر سایت

مرسی. حالا موشن کنترلر دقیقا چی کار میکنه یعنی برای کنترل چیه؟ برای کنترل همون آهنرباست؟ (منظورم کنترل بهترش-وگرنه با همون آنالوگم میشه کنترلش کرد) البته جز آهن ربا بقیه قدرتها هم هستن. چون این شراین ها رو ندیدم میپرسم.
    اول و آخر برای این بازی سوییچ میگیرم حتی با اینکه تمومش میکنم با همین شبیه ساز
    ولی Cemu جدیدا زیاد خوب جلو نمیره این ورژن اخیر انقدر بد بود و بازی افت فریم پیدا میکرد که برگشتم ورژن قبلی

5. dishdish

کاربر سایت

من خب خط اصلی داستانی رو تمام کردم هنوز 100 درصد نکردم بازیو دیگه هم حالش نیست واقعیتش 3 تا جا هست تو نقشه که نمیتونم برجش رو پیدا کنم تو نقشه بیاد اعصاب منو به هم ریخت

کلا من مخالف هستم بازیا رو طوری میسازن که خط داستانی اصلیش جدا هست باید بازی رو طوری درست کنن تا همه ماموریت ها رو نری چه فرعی چه اصلی بازی تمام نشه این ورژن 1.8.1 هم خیلی خوبه

6. xsoheilx

کاربر سایت

Cemu روی آخرین ورژن ویندوز 10 بازدهیش به چه شکله؟ چون میخوام ویندوزم رو آپدیت کنم امشب.
    ورژن 1.8.2 هم اومد، هنوز تست نکردم ولی امیدوارم مثل آخری نباشه که رسما 2-3 گیگ بیشتر از رم کار میکشید و فریم همه رو پایین اورده بود.

7. m.a.t

کاربر سایت

نام:
    محمد علی
    من با ورژن 1.7 تا 1.9 روی وین 10 کاملاً 30 فریم ثابت دارم.

xsoheilx این نوشته را Like کرده است.
  8. m1647

کاربر سایت

نام:
    Mehrdad
    سلام دوستان میشه یک سایت معرفی کنید بازی zelda رو دانلود کنم
    من یک نسخه 5 گیگی پیدا کردم که فکر میکنم فقط هماهنگه با کیمو 1.7.3 یعنی اگر بخوام با نسخه ای جدیدتر از این شبیه ساز کار کنم فکر کنم نشه
    در ضمن بازی بعد از نصب میشه 25 گیگ اگه همین خوبه دانلودش کنم اگر نه که لطف میکنین یک سایت معرفی کنید من خودم یک سایت میشناسم ولی در کمال تعجب تنها همین بازی رو نداره
    Portal Roms | Roms Isos 3DS, Wii, PS1, PS2, PSP, Gamecube, Arcade, NDS, Snes, Mega Drive, Nintendo 64, GBA, Dreamcast download

9. aminstedio

کاربر سایت

زلدا میشه با موس و کیبورد بازی کرد؟
    تنظیماتش چطوره؟

10. aminstedio

کاربر سایت

سلام دوست عزیز من اینو گرفتم اجرا هم میشه با 30 فرم خیلی هم رونه
    The Legend of Zelda: The Wind Waker HD
    BitTorrent نصب کن و با تورنت دان کن
    فقط مشکل اجرای من با دوربین پشت سر کاراکتر هست که نمیدونم چطور با چی تنظیمش کنم وگرنه بازیش مشکل نداره
    موفق باشی

m1647 این نوشته را Like کرده است.
  11. aminstedio

کاربر سایت

mobile1199, m.a.t و raya2 این نوشته را Like کرده اند.
  12. aminstedio

کاربر سایت

دوستان کسی اطلاع نداره؟
    :-B

13. xsoheilx

کاربر سایت

واقعا عالی شده ولی حیف دیگه زلدا رو تموم کردم
    دوستانی که جدید میخوان شروع کنن حتما یه nvidia Profile Inspector هم نصب کنن اگه کارت انویدیا دارن و فریم رو روی مقدار خاصی قفل کنن چون گاهی اوقات فریم بالا پایین میشه و برای من اذیت کننده بود تو ورژن جدید. ولی وقتی میذاشتم رو 30 قفل میکردم عالی میشد.
    قبلا هم با کمک این نرم افزار راحت بازی رو روون تموم کردم.

raya2 این نوشته را Like کرده است.
  14. need to fight

کاربر سایت

سلام.چه طور با 30 فریم بازی میکنید؟؟؟من 40-50 فریم میگیرم بازم حس میکنم کنده و لگ میزنه

15. xsoheilx

کاربر سایت

40-50 فریم کنده؟!:-/ بعد شما فیکس 40-50 فریم میگیرید یا مدام افت فریم شدید (تا 20 فریم و کمتر) هم پیدا میکنید؟ چون بعید میدونم 40-50 فریم فیکس کند باشه.
    به هر حال بازی رو روی SSD بریزید یا با اون روش رم دیسک روی رم (اگه رمتون جا داره) من خودم روی رم ریختم و 30 فریم فیکس اصلا اذیت نمیکنه! اگه باز راضیتون نکرد چیت انجین استفاده کنید

need to fight این نوشته را Like کرده است.