Cemu | Wii U Emulator

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
دوستان شمام وقتی بایونتا 2 رو بازی میکنید تو بعضی از جاها نور بازی انگار که فلش میزنه!؟
خیلی از تکسچرا تند تند چشمک میزنن!
اصن نمیشه بازی کرد!
من تو اینترنت سرچ کردم ظاهرن بعضیام این مشکلو دارن ولی بعضیام انگار که ندارن!
تنظیماتم هر کاری میکنم باز این مشکل هست!

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,915
آخرین گرافیک پکهای شبیه ساز رو حتما دانلود کنید (آپدیت شده برای ورژن +1.8.0 شبیه ساز که گرافیک پک های جدید میخواد) من آخرین گرافیک پک های BotW رو استفاده کردم عالی شد :

GitHub - slashiee/cemu_graphic_packs: Community Graphic Packs for Cemu

راهنمایی برای دانلود: سمت راست صفحه، گزینه سبز clone or download رو بزنید و بعد دانلود فایل زیپ رو انتخاب کنید. حجمش 1 مگه و گرافیک پک بازیهای مختلف رو داره.

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
کدوم ها رو تیک زدی ؟ من فقط 1080 تیک زدم خیلی عالی هست با این ورژن جدید اصلا کرش هم نکردم تو نسخه قبلی کرش میکردم زلدا بازی میکردم ( البته با همین وضع تمامش کردم :D )

اگه ورژن 1.8.1 b میخواین استفاده کنین باید cemu hook جدیدش رو بگیرین اینم لینکش

https://files.sshnuke.net/cemuhook_181b_0420.zip

SMB2VF

کاربر سایت
Dec 23, 2013
555
نام
Mehdi
دوستان من از ورژن 1.8.1 استفاده می‌کنم و ورژن بازیم هم 1.2 هست اما همون Shrine اول بازی (Omen Au) برام باگ داره و نمی‌تونم جلو برم. به علاوه بعضی جاها کاراکترها موقعی که ایستادن (موقعی که راه میرن این مشکل وجود نداره) تو زمین فرو میرند. این مشکل هم فقط بعضی جاها وجود داره مثلا تو ساختمون‌ها و همین Omen Au وجود نداره اما تو سیزه‌‌زارها کاراکترها تا حدی تو زمین فرو میرن. کسی نمی‌دونه مشکل از کجاست؟

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
سلام دوستان کسی تونسته بایونتا 2 را بدون باگ گرافیکی بازی کنه اگه تونسته لطفا شبیه سازش را اینجا بزاره برای من با نسخه جدید صدا درست شده ولی باگ گرافیکی همچنان داره

• Like
Reactions: dishdish

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
کدوم ها رو تیک زدی ؟ من فقط 1080 تیک زدم خیلی عالی هست با این ورژن جدید اصلا کرش هم نکردم تو نسخه قبلی کرش میکردم زلدا بازی میکردم ( البته با همین وضع تمامش کردم :D )

اگه ورژن 1.8.1 b میخواین استفاده کنین باید cemu hook جدیدش رو بگیرین اینم لینکش

https://files.sshnuke.net/cemuhook_181b_0420.zip

دوست من میشه مشخصات سیستم خودت رو بگی(چون میگی بازی رو تموم کردم میخوام بدونم).ممنون میشم

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
دوست من میشه مشخصات سیستم خودت رو بگی(چون میگی بازی رو تموم کردم میخوام بدونم).ممنون میشم

من به خاطر این بازی اینا رو خریدم 12 گیگ رم cpu core i5 2400 کارت گرافیکم asus 1050 tio gaming 4 gig نا قابل گرافیک 800 خریدم سی پی یو دست دوم 380 تومان ( نامرد )

با این ورژن جدید بازی هم به راحتی بازی میکنم بدون کرش اگه ورژن بازیتون 1.2 هست حتما اون شیدر کشی که دوستمون گذاشته رو بریزین واسه اینکه مطمئن بشید که برنامه اونو خونده موقع لود کردن بازی واسه اولین بار 10 دقیقه طول میکشه

شیدر کش هایی که من دارم یکی 2c2fb6e8.bin , b8611392 , dcac9927 هست از چپ به راست اولی 65 مگ دومی 6 مگ سومی 112 مگ هست

حتما cemuhook جدید از سایتش دانلود کنید واسه ورژن جدید cemu 1.8.1b بعد بازی لود کردین حتما گزینه GX2set فعال کنید cpu bufer cacham باید رو low باشه گرافیک پک هم من فقط رو 1080 گذاشتم رو 2048 عالیه گزینه دیگه ای تیک نزدم

vampire23

کاربر سایت
Sep 20, 2016
11
من بازی افسانه زلدا رو دانلود کردم و موقع اجرا فریم 30 داشت بعد تو لود بازی فریم 4الی 1 میشه رفتم نرم افزار cemu رو اپدیت کردم این ارور رو میده لطفا کمک این ارور مال وقتیه که داره بازی رو لود میکنه Capture.PNG

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
من بازی افسانه زلدا رو دانلود کردم و موقع اجرا فریم 30 داشت بعد تو لود بازی فریم 4الی 1 میشه رفتم نرم افزار cemu رو اپدیت کردم این ارور رو میده لطفا کمکView attachment 77153
از قسمت Input باید گیم پد یا کیبرد رو تنظیم کنید به جای دسته WiiU.

vampire23

کاربر سایت
Sep 20, 2016
11
از قسمت Input باید گیم پد یا کیبرد رو تنظیم کنید به جای دسته WiiU.

سلام ممنون از کمکتون من بازی رو اجرا کردن اول بازی که اسم بازی رو میگه و یه نور دایره شکلی میاد من 60 فریم دارم اینم عکسش
Capture.PNG Capture.PNG
بعد وقتی نوره محو میشه صفحم سفید میشه و فریم پایین میاد Capture2.PNG
بعد هم صدای شکستم چوب و از این جور چیزا لطفا کمک کنید
راستی من بلد نیستم graphic pack نصب کنم کمک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر