Cemu | Wii U Emulator

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
دوست عزیز کدوم بازی رو شما داری 50 فریم میگیری؟
اگه منظورت زلداست که با فریم بیشتر از 30 نمیشه این بازی رو کلا بازی کرد!
خود منم تو محیط های سربسته 60 فریم میگیرم ولی کلا بازی سرعتش به طرز عجیبی میره بالا به خاطر همونم از یه نرم افزار استفاده میکنم تا فریم رو کلا تو بازی رو 30 قفل کنه
من دانکی کونگ رو بازی میکنم

• Like
Reactions: boss-abbas

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
136
نام
عباس
ممنون رو دانلود کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته !
ببین تو صفحه قبلیم دقیق توضیح دادم!
وقتی رو دانلود کلیک کنی تو ظاهر هیچ اتفاقی نمیوفته، ولی آپدیتا داره دانلود میشه.مسیر ذخیره فایلای دانلود شده ام رو تو همون صفحه قبلی نوشتم، نوشتم که بعدشم باید چیکار کرد
بخون باز اگه دیدی مشکلت حل نشد بگو

• Like
Reactions: zadis

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
ببین تو صفحه قبلیم دقیق توضیح دادم!
وقتی رو دانلود کلیک کنی تو ظاهر هیچ اتفاقی نمیوفته، ولی آپدیتا داره دانلود میشه.مسیر ذخیره فایلای دانلود شده ام رو تو همون صفحه قبلی نوشتم، نوشتم که بعدشم باید چیکار کرد
بخون باز اگه دیدی مشکلت حل نشد بگو
ممنون دوست عزیزم از راهنمایی . شما نوشتی <(بازی زلدا به لیست نرم افزار اضافه شده.روی عنوان بازی تو نرم افزار کلیک راست کنید و گزینه آپدیت رو انتخاب کنید.ا) ولی واسه من تو لیست نرم افزار هیچ بازی نمیاد و فقط عکس بالایی میاد که فقط دانلود نوشته ) و بازی نمیاد که من کلیک راست بکنم بزن آپدیت

• Like

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
136
نام
عباس
ممنون دوست عزیزم از راهنمایی . شما نوشتی <(بازی زلدا به لیست نرم افزار اضافه شده.روی عنوان بازی تو نرم افزار کلیک راست کنید و گزینه آپدیت رو انتخاب کنید.ا) ولی واسه من تو لیست نرم افزار هیچ بازی نمیاد و فقط عکس بالایی میاد که فقط دانلود نوشته ) و بازی نمیاد که من کلیک راست بکنم بزن آپدیت
شما بازی و شبیه سازت تو یه درایو؟
اگه نیست بازیت رو کات کن تو همون درایوی که شبیه سازت هستش!
این کارو بکن ببین درست میشه.بعدش برنامه mapleseed رو اجرا کردی چن دقیقه صبر کن فک کنم چن دقیقه لود اولیش طول میکشه.

• Like
Reactions: zadis

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR

دوست من این بنده خدا boss-abbas خیلی خوب توضیح داده من از روی راهنمایی ایشون راحت بازی رو با اخرین ابدیت 1.2 گرفتم و با 30 فریم راحت بازی میکنم.اگه مشکل داری برو تو یوتیوب و اونجا هم ویدیو برا اجرا بازی هست(هر چند بازم ایشون فارسی نوشته ولی تو یوتیوب انگلیسی میگه شاید متوجه نشی)

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
میشه لطف کنی سیستمت رو دقیق بگی چیه از کارت گرافیک تا رم و سی پی یو

بعد تا موقعی که بازی اپدیت نکرده بودی نمیتونستی 30 فرم بیگیری؟

مشکل عجیب من اینه مثلا بازی زلدا یا مارییو اجرا میکنم تصویر مشکل داره 2 برابر حالت عادی هست و بعضی چیزا هم برعکسن تصویرم بیشترش ناقص هست راه حلی هست ؟

http://uupload.ir/files/wp8i_mario.jpg

آخرین ویرایش:

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
شما بازی و شبیه سازت تو یه درایو؟
اگه نیست بازیت رو کات کن تو همون درایوی که شبیه سازت هستش!
این کارو بکن ببین درست میشه.بعدش برنامه mapleseed رو اجرا کردی چن دقیقه صبر کن فک کنم چن دقیقه لود اولیش طول میکشه.
ممنون عزیز درست شد موقع نصب محل بازی رو انتخاب نکرده بودم
راهنمایی کامل بود خدا خیرت بده

Attachments

• 222.jpg
    222.jpg
    19.5 KB · مشاهده: 10
  • 45454.jpg
    45454.jpg
    58.9 KB · مشاهده: 13
  • 78787.jpg
    78787.jpg
    25.6 KB · مشاهده: 10
آخرین ویرایش:
  • Like

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام دوستان ببخشید میشه چند تا بازی که با شبیه ساز راحت اجرا میشه معرفی کنید ؟ و اینکه شما بازی هارو از کجا دانلود میکنید من چیزی پیدا نمیکنم \m/

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
دوستان من هرکاری میکنم mapleseet به من اپدیتی چیزی نمیده اصلا بازش میکنم جایی نیست ادرس بهش بدیم یه جا هست ادرس تایپ میکنم تو کنترل پنل برنامه بعد از من ادرس میخواد میدم بهش و بعد هیچ اتفاقی نمیوفته هر چی لانچ برنامه میزنم چیزی نمیشه 100 باز هم تست کردم بازو بسته هم زیاد کردم امکان داره بازی من خودش ورژن 1.2.0 باشه ؟ من از اسیادل دانلود کردم

majidharami

کاربر سایت
Jun 10, 2011
308
دوستان من هرکاری میکنم mapleseet به من اپدیتی چیزی نمیده اصلا بازش میکنم جایی نیست ادرس بهش بدیم یه جا هست ادرس تایپ میکنم تو کنترل پنل برنامه بعد از من ادرس میخواد میدم بهش و بعد هیچ اتفاقی نمیوفته هر چی لانچ برنامه میزنم چیزی نمیشه 100 باز هم تست کردم بازو بسته هم زیاد کردم امکان داره بازی من خودش ورژن 1.2.0 باشه ؟ من از اسیادل دانلود کردم
اقا ابدیت نکن. من ابدیت کردم fps اومد پایین و با همون نسخه اولش بازی راحت تر بارم اجرا میشه و رو همون نسخه اول بازی میکنم. به نظر من ابدیت نکن. ولی دست رفقمون boss-abbasدرد نکنه بابت راهنمایی هایی که کرد

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
من اپدیت نکردم البته نتونستم اپدیت کنم بازی هم خوب نمیشه بازی کرد بین 18 معمولا فرم میگیرم که یهو کم میشه مخصوصا تو درگیری شیدر ریدر اولی هم ریختم شاید به خاطر این باشه باز نمیدونم یکی کمک کنه با چی میشه فرم ثابت کرد تازه 18 20 فرم هم در صورتی میگیرم که گزینه gx2zgpu hack فعال کنم

احساس میکنم صدا هم مشکل داره مثلا با کسی میخواد حرف بزنه صدا مکالمه نمیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر