Cemu | Wii U Emulator

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
137
نام
عباس
دوستان کسی میدونه بازی از لحاظ کیفیت و گرافیک بین Switch و WiiU تفاوتی داره یا نه؟
اینو میخام بدونم الان با یه سیستم خوب ( حالا جدا از اینکه با این شبیه ساز اجرای بازی با مشکلاتی روبرو که اونم رفته رفته داره درست میشه ) گرافیک بازی که بعضیاتون میگید در بعضی مواقع بهتر از کنسوله، بهتر از کنسول WiiU یا حتی بهتر از Switch??

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
من دوباره امروز بعد از چند ماه, Cemu رو امتحان کردم و متاسفانه باز هم نتونست 2 تا بازی کوچیک 300 مگی رو اجرا کنه. (یکیش همون صفحه ی اول loading میمونه و اون یکی هم تصویر رو درست نشون نمیده). یعنی هنوز Cemu بدرد نمیخوره...

amymor

کاربر سایت
Mar 20, 2015
25
اطلاع ندارم ، کسی اعلام کرده یا نه ، ورژن جدید 1.7.5 عرضه شد :
دانلود فایل Download cemu zip از آپلود آی آر
داداش دمت گرم، این نسخه خیلی بهتره نسخه های قبلیه، 4 fps پیشرفت کردم :) باگ 0.1 fps هم نداره :) ولی همچنان وقتی جایی آتیش میگیره یا ... مشکل خط هایی که روی صفحه میوفته پابرجاست :(
الان بین 26 تا 30 fps میگیرم

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
داداش دمت گرم، این نسخه خیلی بهتره نسخه های قبلیه، 4 fps پیشرفت کردم :) باگ 0.1 fps هم نداره :) ولی همچنان وقتی جایی آتیش میگیره یا ... مشکل خط هایی که روی صفحه میوفته پابرجاست :(
من هم این مشکل رو دارم و هیچ راه حلی پیدا نکردم براش!

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوست من شما از تکسچر پک استفاده میکنی یا نه به صورت عادی استفاده میکنی

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
اکه از تکسچر پک استفاده نکنیم رزولوشن پیشفرض بازی چیه؟
آخرین رزولوشن و تنظیمات تکسچر پکی که استفاده کردید هست (فکر کنم-من که امتحان کردم اینطور بوده)
دوستان کسی میدونه بازی از لحاظ کیفیت و گرافیک بین Switch و WiiU تفاوتی داره یا نه؟
بله تفاوت داره. اگه اشتباه نکنم نسخه سوییچ روی 900p اجرا میشه (در حالت داک) و نسخه Wii U روی 720p
اینو میخام بدونم الان با یه سیستم خوب ( حالا جدا از اینکه با این شبیه ساز اجرای بازی با مشکلاتی روبرو که اونم رفته رفته داره درست میشه ) گرافیک بازی که بعضیاتون میگید در بعضی مواقع بهتر از کنسوله، بهتر از کنسول WiiU یا حتی بهتر از Switch??
از جفتشون!:D دقت کنید اینجا همه دارن حرف از 4K میزنن:D 4K کجا 900p کجا:D
من دوباره امروز بعد از چند ماه, Cemu رو امتحان کردم و متاسفانه باز هم نتونست 2 تا بازی کوچیک 300 مگی رو اجرا کنه. (یکیش همون صفحه ی اول loading میمونه و اون یکی هم تصویر رو درست نشون نمیده). یعنی هنوز Cemu بدرد نمیخوره...
برای سازنده های شبیه ساز قابل بازی کردن عناوین انحصاری خود اون کنسول در اولویت و اهمیت قرار داره که این شبیه سازم تقریبا کل بازیهای انحصاری غیر از تعداد کمی رو اجرا میکنه.
تا جایی که میدونم برای شبیه ساز کنسولهای دیگه هم همینطور بوده.

• Like
Reactions: mobile1199

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
میخواستم arkham city armored edition رو از طریق این شبیه ساز پلی بدم ولی مطمئن نیستم گیمم باید از چه نوعی باشه ! wud یا loadiine ؟ و بعدِ دانلود باید چه کارهای دیگه ای انجام بدم ؟
هم این تاپیک و هم انجمن همسایه دنبال راهنما گشتم ولی به نتیجه ای نرسیدم ! ممنون میشم اگه کمکم کنید :Rose:

amymor

کاربر سایت
Mar 20, 2015
25
کسی از دوستان هنوز مشکل کرش کردن cemu رو داره؟ بدجوری رو اعصابه:Ranting: ، معلومم نیست کی کرش میکنه بعضی وقتا بعد از 5 دقیقه ، بعضی وقتا هم بعد از 6 ساعت. راه حلی نداره؟ ممکنه به خاطر رم باشه؟ چون cemu کل 8 گیگ رمم رو میگیره( حدود7200) از شیدر کش 4k و 7k هم استفاده کردم ولی فرقی نکرد.

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
سلام دوستان اغا یه سوال میگم که بازی هی وی رو یکی دوستان گفته به صورت Wbfs هست و باید رو هارد بریزی خب من که شبیه ساز دارم میشه اینطوری ریختش رو دسگاه؟یا این که باید حتما به شبیه ساز فایل ایزو داد؟

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
درود
میخواستم arkham city armored edition رو از طریق این شبیه ساز پلی بدم ولی مطمئن نیستم گیمم باید از چه نوعی باشه ! wud یا loadiine ؟ و بعدِ دانلود باید چه کارهای دیگه ای انجام بدم ؟
هم این تاپیک و هم انجمن همسایه دنبال راهنما گشتم ولی به نتیجه ای نرسیدم ! ممنون میشم اگه کمکم کنید :Rose:
لینک دانلودش رو براتون پی ام کردم
درمورد اینکه باید چیکار کنید هم من به شخصه این بازی رو اجرا نکردم و نرفتم دنبالش، ولی قاعدتا کار خاصی نیاز نیست کنید جز اینکه اگه خواستید از گرافیک پک استفاده کنید (تو فایل زیپی که اتچ کردم گرافیک پکهای این بازیم هست)
کسی از دوستان هنوز مشکل کرش کردن cemu رو داره؟ بدجوری رو اعصابه:Ranting: ، معلومم نیست کی کرش میکنه بعضی وقتا بعد از 5 دقیقه ، بعضی وقتا هم بعد از 6 ساعت. راه حلی نداره؟ ممکنه به خاطر رم باشه؟ چون cemu کل 8 گیگ رمم رو میگیره( حدود7200) از شیدر کش 4k و 7k هم استفاده کردم ولی فرقی نکرد.
برای من که تا حالا کرش نکرده. تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که وقتی Cemu رو ران میکنید کل پروسسهای غیر ضروری رو ببندید از تو تسک منیجر.
بعد شبیه ساز بیشتر فشارش روی سی پی یو هست.
این روشها رو هم حتما امتحان کنید (نه شما بلکه همه) کمترین کاری که کنه فریمتون رو افزایش میده:
Cemu Zelda FPS Guide • r/cemu
درمورد Ram Disk توضیح درست و حسابی نداره که خودم آموزشش رو پیدا کردم باید دقیقا چیکار کرد:
1. install primo ramdisk. Open the program, and create a new RAMDISK. A ramdisk is a storage partition you're creating on your Ram stick. Like a disk on your ram. We are going to put the CEMU program here so that we can run the game much faster. Create a new one with the icon in the top left- you'll wanna give it at least a gig of space. Make sure it's a FAT32 "DIRECT-IO" disk. Mash 'next', you should find a new drive on your PC called "Z:" unless you changed it.

2. Install cheat engine, if you haven't already. Start it up.

3. Unzip Cemu to the Z: drive (our new RAMDISK).

4. If you have like 64+ gigs of ram, you can also move your copy of BOTW to this disk. If not, skip ahead.

5. Start cemu from your Z: drive with admin privaleges. In the top left, click "options" and go to "input settings". connect your favorite game controller and map all the functions of the wii-u gamepad to your new controller. once you're ready, hit "file", "Load", find your copy of BOTW.

You should be in the game. Great!

6. Go to CheatEngine, click the bordered desktop icon in the top left of the window. Select the Cemu process - it should be near the bottom of the list and look something like "000c3ff-Cemu.exe". once it is selected, Tick the box labeled "enable speedhacks" in your cemu window, and set this to somewhere between 1-5 depending on the scene in the game. I'd recommend also going into cheatengine, and selecting "edit, settings" to set a hotkey on your keyboard for "speedhack speed +" and "speedhack speed -" as well as presets.

Once all that's done, you can return to the game.

Start up the game as normal and play through the tutorial section until you feel you've enjoyed enough of it. By now you will have noticed a couple of bugs but otherwise the game runs as normal. Well, you can't progress past the two tutorial shrines for your magnet / stasis powers, because those don't work. So go ahead and quit the game, and,

7. Find that BOTW save you downloaded earlier. extract the folders contents to your CEMU install, and then place the in folder "HLCm01/emulatorsaves/ (something like e45f585 or dg34904)" then rename the file to the parent folders' name, unless it already has the same name. when you reload the game, it should load up these other saves, which place you right after the shrines you just got to what you can't do.

REMEMBER WHERE THESE SAVES ARE BECAUSE RAMDISK IS RUNNING IN RAM! If you shut down or restart your computer that shit is GONE!

If you are running the game out of ramdisk, regularly back up this emulatorsaves folder to somewhere on your regular drive

If you have an SSD of sufficient speed, you really don't need to worry about RAMDISK, though it does increase speed a lot it's not vital.

enjoy playing the game! It's a mess in cemu until the release next week but god damn me if I've not put 20+ hours into this mess
میشه یی زحمت لینک دانلودش رو برام بفرستی
کل گرافیک پک ها با حجم یه مگ رو اتچ کردم. گرافیک پک بازیهای زیادی رو داره از جمله همین BotW.
سلام دوستان اغا یه سوال میگم که بازی هی وی رو یکی دوستان گفته به صورت Wbfs هست و باید رو هارد بریزی خب من که شبیه ساز دارم میشه اینطوری ریختش رو دسگاه؟یا این که باید حتما به شبیه ساز فایل ایزو داد؟
تا اینجایی که من دیدم بازی Wii U یه مدل داره که به صورت فایلهای پکیجه و اونا رو اصلا نمیشه با شبیه ساز اجرا کرد.
شبیه ساز فایلهای wud, wux, iso, wad و rpx رو شناسایی و اجرا میکنه که تمام فرمت های Wii U هستن.

Attachments

• cemu_graphic_packs-master.zip
    1,000.7 KB · مشاهده: 22

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر