Cemu | Wii U Emulator

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟ این مشکل خط های کاغذی افتادن روی صفحه رو چطوری حل کنیم؟ یک چیزهایی مثل رعد و برق روی صفحه ظاهر میشه وقتی جایی اتیش میگیره یا وقتی که سوار جریان هوا میشی. تو یوتیوب دیدم هیچکس این مشکل رو نداشت و ظاهرا یک گرافیک پک عادی مسئله رو حل میکنه اما هیچکس ندیدم که بهش اشاره کنه!
سلام کاکو یه تست بزن ببین اکثرا چه گرافیک و سیستمی روش اجرا کرد البته میتونی تنظیمات خوود شبیه سازو بالا پایین کنی که ببینی مشکل از کحاست میگم بازی رو از کجا دان میکنی؟ اکثرا جاها ک دیدم یه سرور درست حسابی ندارخ گوگل درایو و غیره هست

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
سی پی یو ده هسته ای؟
بگذریم کلی شبیه ساز هستن که با کیفیت بالاتر از کنسول بازیا رو اجرا میکنن. خصوصا شبیه سازای کنسولای قدیمی.
همین الانش رو گوشیای موبایل جدید رسیدن به اجرای بازیای گیم کیوب...
اره قدیمی که ها ولی کنسول نسل هشتمی رو دیگه نیمشه دس کم گرفت اونم با یه شبیه ساز 50 مگی منظورم اینه

حالا ک بحثش شد یادم نبود بگم میگم با این شبیه سازه میشه بازی های وی و گیم کیوب روهم اجرا کرد ؟

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟ این مشکل خط های کاغذی افتادن روی صفحه رو چطوری حل کنیم؟ یک چیزهایی مثل رعد و برق روی صفحه ظاهر میشه وقتی جایی اتیش میگیره یا وقتی که سوار جریان هوا میشی. تو یوتیوب دیدم هیچکس این مشکل رو نداشت و ظاهرا یک گرافیک پک عادی مسئله رو حل میکنه اما هیچکس ندیدم که بهش اشاره کنه!

یه عکس میذارید؟

اره قدیمی که ها ولی کنسول نسل هشتمی رو دیگه نیمشه دس کم گرفت اونم با یه شبیه ساز 50 مگی منظورم اینه

حالا ک بحثش شد یادم نبود بگم میگم با این شبیه سازه میشه بازی های وی و گیم کیوب روهم اجرا کرد ؟

اونا هم زمان بگذره شبیه سازاشون حتما میان. یه زمانی همین کنسولای قدیمیم خیلیاشون برای خودشون سوپر کامپیوتر و انقلابی بودن (حتی به مراتب قویتر از همین کنسولهای نسل هشت تو زمان خودشون) و کسی فکر اومدن شبیه سازشون رو نمیکرد. الانم کسی انتظار نداره شبیه ساز xbox one و PS4 رو ببینه ولی ۵-۶ سال دیگه چرا. همین الان همین بازی که اینجا داریم درموردش حرف میزنیم تقریبا با همین کیفیت برای سوییچ که کنسول نسل هشتیه هم اومده و راحت داریم ۲۵ الی ۳۰ فریم بهتر از خود این کنسول اجرا میکنیم، تازه با ورژنهای اولیه که بعد ریلیز بازی اومدن. کنسول قابل ارتقا نیست که بخواد تا ابد قوی بمونه. یه زمانی مثلا nes قویترین کنسول بود ولی الان...
نه گیم کیوب و ویی بازیاشون با این شبیه ساز اجرا نمیشه. باید از شبیه ساز دلفین استفاده کنین

آخرین ویرایش:

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
یه عکس میذارید؟

اونا هم زمان بگذره شبیه سازاشون حتما میان. یه زمانی همین کنسولای قدیمیم خیلیاشون برای خودشون سوپر کامپیوتر و انقلابی بودن (حتی به مراتب قویتر از همین کنسولهای نسل هشت تو زمان خودشون) و کسی فکر اومدن شبیه سازشون رو نمیکرد. الانم کسی انتظار نداره شبیه ساز xbox one و PS4 رو ببینه ولی ۵-۶ سال دیگه چرا. همین الان همین بازی که اینجا داریم درموردش حرف میزنیم تقریبا با همین کیفیت برای سوییچ که کنسول نسل هشتیه هم اومده و راحت داریم ۲۵ الی ۳۰ فریم بهتر از خود این کنسول اجرا میکنیم، تازه با ورژنهای اولیه که بعد ریلیز بازی اومدن. کنسول قابل ارتقا نیست که بخواد تا ابد قوی بمونه. یه زمانی مثلا nes قویترین کنسول بود ولی الان...
نه گیم کیوب و ویی بازیاشون با این شبیه ساز اجرا نمیشه. باید از شبیه ساز دلفین استفاده کنین
دلفین وی وی گیم کیوب؟ من استفاده کردم جواب نمیده

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
دلفین وی وی گیم کیوب؟ من استفاده کردم جواب نمیده
شما انگار کلا هیچ امولاتوری تا الان برات جواب نداده:)) :D
خدایی گرفتی ما رو؟ دلفین کل بازیای گیم کیوب رو اجرا میکنه! برای ویی هم عالیه و بازیا رو با رزولوشن و فریم بالاتر اجرا می کنه و در کل بهترین شبیه سازی بوده که دیدم!

• Like
Reactions: aliatlas

amymor

کاربر سایت
Mar 20, 2015
25
منم این مشکل رو بعضی وقتا و بعضی جاها دارم، ولی تو zora وقتی رفتم تو دل فیل ، خیلی زیاد شد طوری که چشمم درد گرفت.
گرفیک پک fps 720p رو میاره پایین؟ جایی برا دانلوش هست؟ برا من که 1080 fps رو بشدت پایین اورد.

amymor

کاربر سایت
Mar 20, 2015
25
خ

یلی ممنون از شکما دوست عزیز که رهنمایی کردی خلاصه و مفید اینجا باید ی اشاره به دوستی که پست بعدی رو گذاشت بکنم داداش اگر طرز فکرت اینه سرچ کنی خب ایجاد تاپیک دیگه برای چیخ؟ زدن اصلا سایت های ایرانی برای چیه ذه ها سال قبل سایت های خارجی بودن نمیشه گفت این طوری برادر من وقتی بشه راحت اطلاعات رو اینجا باهم ب اشتراک گذاشت چیزی از ادم کم نمیشه اینجا من تاپیک دارم اینجا هروز سر میزنم کسی مشکلی داشته باشه درجا حلش کنم براش ن این که سه روز بعد یکی جواب بدید اونم بگی سرچ بزن
.......
خب دیگه حالا بریمسروقت بازی ها ببینیم کدوم بازی بهتره بازم ممنون داداش فقط یه سوال میگم برای اجرای بازی قبل از این که لود کنی بازی رو باید تنظیمات شبیه سازو دستی انجام بدی یعنی تنظیمات خاصی داره ؟

اگر باز دوستان نگن برو سرچ کن
تو صفحه ی 14 یا 15 همین فروم یه دوستی در مورد تنضیمات گرافیکی شبیه ساز و غیره کاملا توضیح داده، پیشنهاد میکنم ویندوز 64 بیت نصب کنی،

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
شما انگار کلا هیچ امولاتوری تا الان برات جواب نداده:)) :D
خدایی گرفتی ما رو؟ دلفین کل بازیای گیم کیوب رو اجرا میکنه! برای ویی هم عالیه و بازیا رو با رزولوشن و فریم بالاتر اجرا می کنه و در کل بهترین شبیه سازی بوده که دیدم!

لینک دلفین رو برام بذار لطفا

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
سلام کاکو یه تست بزن ببین اکثرا چه گرافیک و سیستمی روش اجرا کرد البته میتونی تنظیمات خوود شبیه سازو بالا پایین کنی که ببینی مشکل از کحاست میگم بازی رو از کجا دان میکنی؟ اکثرا جاها ک دیدم یه سرور درست حسابی ندارخ گوگل درایو و غیره هست
سلام

مشکل سیستم نیست . سیستمم بالاست . احتمالا یک پک گرافیکی حلش میکنه!

بازی رو که نسخه فیتگرل رو دانلود کردم از لینک های رایگانی که خود سایت اصلی گذاشته بود. شبیه ساز رو هم جدا دانلود کردم از یکی از لینکهایی که یکی از یوتیوبر ها گذاشته بود و با نسخه قدیمی جابه جا کردمش.

الان واقعا هیچ مشکل خاصی نیست و فوق العاده بازی داره اجرا میشه. فریم هم زیر 27 معمولا نمیاد در بیش از 95 درصد مواقع. فقط روی یکی از دیواین بیست ها یکم اذیت کرد که با یکبار ذخیره و restart کردن Cemu و لود بازی از داخل خود دیواین بیست ،مشکل حل شد.

الان تنها مشکل همون خطهایی است که گفتم.البته این هم همیشه نیست و فقط موقعی که افکت باد و اب و اتیش هست بوجود میاد!

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
منم این مشکل رو بعضی وقتا و بعضی جاها دارم، ولی تو zora وقتی رفتم تو دل فیل ، خیلی زیاد شد طوری که چشمم درد گرفت.
گرفیک پک fps 720p رو میاره پایین؟ جایی برا دانلوش هست؟ برا من که 1080 fps رو بشدت پایین اورد.
دقیقا برای من هم همونجا شدید شد در حدی که چشم رو درمیاورد! اون هم به خاطر افکت های اتیش بود که به خاطر اون ژله های قرمز رنگ روی زمین بوجود میاد. وقتی به تک چشمی که ایجادشون کرده بود شلیک می کردی، مشکل حل میشد!

در مورد سوالتون؛ تا اونجایی که من می دونم حتی 4k هم تغییر خاصی روی فریم نمیده. الان من خودم 2k استفاده می کنم و تغییری توی فریم نسبت به قبل احساس نمی کنم.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
لینک دلفین رو برام بذار لطفا
Dolphin Emulator
سلام

مشکل سیستم نیست . سیستمم بالاست . احتمالا یک پک گرافیکی حلش میکنه!

بازی رو که نسخه فیتگرل رو دانلود کردم از لینک های رایگانی که خود سایت اصلی گذاشته بود. شبیه ساز رو هم جدا دانلود کردم از یکی از لینکهایی که یکی از یوتیوبر ها گذاشته بود و با نسخه قدیمی جابه جا کردمش.

الان واقعا هیچ مشکل خاصی نیست و فوق العاده بازی داره اجرا میشه. فریم هم زیر 27 معمولا نمیاد در بیش از 95 درصد مواقع. فقط روی یکی از دیواین بیست ها یکم اذیت کرد که با یکبار ذخیره و restart کردن Cemu و لود بازی از داخل خود دیواین بیست ،مشکل حل شد.

الان تنها مشکل همون خطهایی است که گفتم.البته این هم همیشه نیست و فقط موقعی که افکت باد و اب و اتیش هست بوجود میاد!
من راستیتش راه حل این مشکل رو پیدا نکردم ولی:
گرافیک پک 720p یا هر رزولوشن دیگه ای (که بخواید رو اون رزولوشن بازی کنید) خودتونم راحت میتونید بسازید، نیاز به دانلود نیست
تو پوشه گرافیک پک ها دقت کنید یه فایل تکست به اسم rules هست که یا تنهاست یا با چند تا فایل دیگه ست.
اگه تنها باشه دستورش این طوریه (به طور مثال 720p زلدا که خودم درست کردم) :
[Definition]
titleIds = 00050000101C9300,00050000101C9400,00050000101C9500
name = "The Legend of Zelda: Breath of the Wild - 720p"[TextureRedefine]width = 1280
height = 720
formatsExcluded = 0x41A # exclude the intro background texture
overwriteWidth = 1280

حالا شما میخواید اینو مثلا 1080p کنید راحت دو تا 1280 و 720 ها رو به 1920 و 1080 تغییر بدید. تموم شد گرافیک پک با رزولوشن 1080p شد.

در صورتیکه تو پوشه تکسچر پک فایل rules با چند تا فایل تکست دیگه بود، دستور فایل rules فرق میکنه، در اینصورتم باز مثلا وقتی تکسچر پکتون 720p هست و میخواید 1080p بکنیدش فایند رو بزنید و 1280 ها رو بکنید 1920 و 720 ها رو بکنید 1080 ، چند تا هم بیشتر نیستن
البته با این کاری که من نوشتم فقط رزولوشن تغییر پیدا میکنه و مشکل شما فکر کنم با یه دستور خاص که تو گرافیک پک نوشته شده حل شه نه صرفا رزولوشن.
اینجا رو یه نگاه بندازید گرافیک پک ها رو تست بزنید ببینید به کارتون میان؟
GitHub - slashiee/cemu_graphic_packs: Community-Made Graphic Packs for Cemu 1.7.0+

• Like
Reactions: raya2 and lebron

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
مرسی از همگی میگم که بازی های وی یو رو چنجا گشتم فقط گوگل درایو هست و عرض به خدمتتون که مگا جای دیگه ای یافت نشد شماهم همین طوری بودید؟

راستی داش این دلفین ک فرستادی وی رو هم میشه استفاده کرد باهاش؟ بازی وی انداخت توی شبیه سازه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر