Cemu | Wii U Emulator

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
چرا من این مشکلاتی رو که میگید ندارم با 1.7.5 ؟:D

بازی 99 درصد روی فریم 27-30 قفل است و فقط بعضی وقت ها موقع نبرد با دشمنان عظیم و داخل شهر ها افت میکنه روی 20. مشکل باگ فریم 1 هم برای من 100 درصد رفع شده.
کلا دو تا مشکلی که دارم یک حالت رعد و برق مانند است که روی صفحه ظاهر میشه! مثلا وقتی جایی اتیش میگیره خطوط قرمز کاغذی روی صفحه میافته. دومی کرش کردن برنامه است که میانگین هر 2 ساعت یکبار کرش میکنه!

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
دوستان شا چرا همش درباره این که بازی کدومش اجرا میشه حرف میزنید 100 مشکلات افراد اینه که نمیتونن شلبیه سازو اجرا کنن بعد هی میایید میگید مال ما اجرا شد خب چی کردید ک اجرا شداه از چه ویندوزی چه بیتی چه برنامه هایجانبی استفاده کردید هی اومدن و گفتن اغا ماریو اجرا نشد این تاپیک مربوط به بازی هاست نه اینجا شبیه سازه دوستان هرکی اجرا کرده بیاد توضیح بده من همین مشکلو با دریم کست داشتم اموزش رو مینویسن و تمام خب این که نشد دوستان عهزیز الان چند بار گفتم از چه ویندوزی و چه ایتمی الستفاده کردید نگید دوباره فایلو دان کن چون همه دان کردن و مشکلی نداره پس ویندوز و برنتامه های جانبی خیلی تاثیر داره امیدوارم گرفته باشید مطلبو

amymor

کاربر سایت
Mar 20, 2015
25
دوستان شا چرا همش درباره این که بازی کدومش اجرا میشه حرف میزنید 100 مشکلات افراد اینه که نمیتونن شلبیه سازو اجرا کنن بعد هی میایید میگید مال ما اجرا شد خب چی کردید ک اجرا شداه از چه ویندوزی چه بیتی چه برنامه هایجانبی استفاده کردید هی اومدن و گفتن اغا ماریو اجرا نشد این تاپیک مربوط به بازی هاست نه اینجا شبیه سازه دوستان هرکی اجرا کرده بیاد توضیح بده من همین مشکلو با دریم کست داشتم اموزش رو مینویسن و تمام خب این که نشد دوستان عهزیز الان چند بار گفتم از چه ویندوزی و چه ایتمی الستفاده کردید نگید دوباره فایلو دان کن چون همه دان کردن و مشکلی نداره پس ویندوز و برنتامه های جانبی خیلی تاثیر داره امیدوارم گرفته باشید مطلبو
من با ویندوز 7 64بیت،1.4.7d، اجراکردم فعلا بیخیال 1.7.5 شدم، راستش دقیق مقایسه شون نکردم اما بنظرم تو fps و بقیه مسائل تفاوتی ندارن، با 1.7.4d و dbghelp.dll ورژن 4.0.3 تونستم fps 17 تا 25 بگیرم اما بازی روون است فقط وقتی میری جای جدید اولش یکم لگ داره، از یه شیدرکش 7k استفاده میکنم، اما بنظرم میاد برای این بازی رم خیلی مهم اگه 32 گیگ رم داشته باشی میتونی از یه شیدرکش 20k استفاده کنی، من سیستمم اینه corei3 gtx950 8gb ram
چه اروری برات میاد؟ متنشو تو گوگل سرچ کن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: king_6270

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
من با ویندوز 7 64بیت،1.4.7d، اجراکردم فعلا بیخیال 1.7.5 شدم، راستش دقیق مقایسه شون نکردم اما بنظرم تو fps و بقیه مسائل تفاوتی ندارن، با 1.7.4d و dbghelp.dll ورژن 4.0.3 تونستم fps 17 تا 25 بگیرم اما بازی روون است فقط وقتی میری جای جدید اولش یکم لگ داره، از یه شیدرکش 7k استفاده میکنم، اما بنظرم میاد برای این بازی رم خیلی مهم اگه 32 گیگ رم داشته باشی میتونی از یه شیدرکش 20k استفاده کنی، من سیستمم اینه corei3 gtx950 8gb ram
به این میگن یه توضیح کامل و مفید ممنون دوست عزیز حالا بذار من شبیه سازواجرا کنم اف پی س 20 کا و غیره رو بیخیال بذار روی لبتابم تست کنم خبرشو میدم بهتون

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
این شبیه ساز اصلا روی ویندوز 32 بیتی اجرا نمیشه. فقط 64 بیت ولاغیر. قرارم نیست برای 32 بیت بیاد. ویندوز 7 به بالا هم میخواد (مکررا میگم فقط رو ورژن 64 بیت اجرا میشه) :

cemu emulator
System requirements
Windows 7 (x64) or above
OpenGL 4.0 (4.5 is used if available)
RAM: 4 GB minimum, 6 GB or more recommended

cemu emulator
Will you add 32bit support to Cemu?
No, while it would be technically possible to support x86 it's just not worth the time. Due to some technical restrictions a 32bit version of Cemu would run drastically slower making it almost useless.
نتیجه اینکه وقتی جواب یه سوال داده نمیشه، به جای جار و جنجال یکم صبر کنید یا اینکه خودتون سرچ کنید.
اینکه برای استفاده از یه شبیه ساز باید اول دید روی چه سیستم عاملی اجرا میشه از بدیهیاته و یه سرچ ساده نیاز داره...

• Like
Reactions: raya2

boss-abbas

کاربر سایت
Mar 16, 2012
136
نام
عباس
دوستان الان یعنی با یه سیستم خوب میشه به راحتی زلدا رو اجرا کرد!؟
همون تجربه ای رو که روی کنسول داری رو روی پی سی هم نیشه داشت؟
من یه مقدار پول کنار گذاشته بودم اول میخاسم یه سویچ بگیرم فقط به خاطر زلدا ولی اگه روی پی سی هم به خوبی اجرا میشه همون هزینه رو برای ارتقا کامپیوترم میکنم!
لطفا راهنمایی کنین

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,475
من با 970 روی 1.7.5 اکثر جاها فریم 27-30 هست توی دهکده ها میاد رو 25 روی فایت هت یه مقدار پایین تر ولی توی دانجون ها 50 فریم میگیرم چون میحطش بستس احتمالا تا دو سه نسخه دیگه بازی کلا 60 فریم بشه ولی معصاومه بازی برای 60 ساخته نشده رو وی یو چون وقی 60 میشه انگار همه چی میره روی دو تند لینک خیلی تندمیدوه :D

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
دوستان الان یعنی با یه سیستم خوب میشه به راحتی زلدا رو اجرا کرد!؟
همون تجربه ای رو که روی کنسول داری رو روی پی سی هم نیشه داشت؟
من یه مقدار پول کنار گذاشته بودم اول میخاسم یه سویچ بگیرم فقط به خاطر زلدا ولی اگه روی پی سی هم به خوبی اجرا میشه همون هزینه رو برای ارتقا کامپیوترم میکنم!
لطفا راهنمایی کنین

ببخشید! دیوانه ای اگر فقط به خاطر زلدا سویچ بخری8-}

الان تقریبا 95 درصد مثل کنسول اجرا میشه و حتی بعضی جاها بهتر. مثل معبد ها. رزولوشن هم که روی پی سی بالاتره. احتمالا در یک ماه اینده حتی بهتر از کنسول هم اجرا خواهد شد.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خب موضوع اینه من همین ورژن 1.7.5 رو دان کردم ولی اکسترک میکنم اجرا میکنم ارور میده ببینم کسی رو ویندوز 32 بیت سون امتحان کرده؟

32 بیت که از رده خارجه دیگه. هیچ pc گیمری دیگه ویندوز 32 بیت نصب نمیکنه. (اگرم بخاطر اون شبیه ساز دریمکست (nullDC), 32 بیت نصب کردی, بدون که برا من براحتی رو 64 بیت اجرا میشه!)

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
32 بیت که از رده خارجه دیگه. هیچ pc گیمری دیگه ویندوز 32 بیت نصب نمیکنه. (اگرم بخاطر اون شبیه ساز دریمکست (nullDC), 32 بیت نصب کردی, بدون که برا من براحتی رو 64 بیت اجرا میشه!)
داداش راهنماییت اگر مثل دریم کسته ممنون من نممیخوام مثل همون دریم کست خودم حلش کردم

آخرین ویرایش:

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
این شبیه ساز اصلا روی ویندوز 32 بیتی اجرا نمیشه. فقط 64 بیت ولاغیر. قرارم نیست برای 32 بیت بیاد. ویندوز 7 به بالا هم میخواد (مکررا میگم فقط رو ورژن 64 بیت اجرا میشه) :

cemu emulator

cemu emulator

نتیجه اینکه وقتی جواب یه سوال داده نمیشه، به جای جار و جنجال یکم صبر کنید یا اینکه خودتون سرچ کنید.
اینکه برای استفاده از یه شبیه ساز باید اول دید روی چه سیستم عاملی اجرا میشه از بدیهیاته و یه سرچ ساده نیاز داره...
ببخشید! دیوانه ای اگر فقط به خاطر زلدا سویچ بخری8-}

الان تقریبا 95 درصد مثل کنسول اجرا میشه و حتی بعضی جاها بهتر. مثل معبد ها. رزولوشن هم که روی پی سی بالاتره. احتمالا در یک ماه اینده حتی بهتر از کنسول هم اجرا خواهد شد.
سلام یه نکته که باید عرض کنم خدمتت هیچ وقت یه شبیه ساز بهتر کنسول نیمشه حتی اگر سیستمی داشته باشی که 10 هسته ای باشه

• Like
Reactions: boss-abbas

king_6270

کاربر سایت
Jul 19, 2007
326
خ
یلی ممنون از شکما دوست عزیز که رهنمایی کردی خلاصه و مفید اینجا باید ی اشاره به دوستی که پست بعدی رو گذاشت بکنم داداش اگر طرز فکرت اینه سرچ کنی خب ایجاد تاپیک دیگه برای چیخ؟ زدن اصلا سایت های ایرانی برای چیه ذه ها سال قبل سایت های خارجی بودن نمیشه گفت این طوری برادر من وقتی بشه راحت اطلاعات رو اینجا باهم ب اشتراک گذاشت چیزی از ادم کم نمیشه اینجا من تاپیک دارم اینجا هروز سر میزنم کسی مشکلی داشته باشه درجا حلش کنم براش ن این که سه روز بعد یکی جواب بدید اونم بگی سرچ بزن
.......
خب دیگه حالا بریمسروقت بازی ها ببینیم کدوم بازی بهتره بازم ممنون داداش فقط یه سوال میگم برای اجرای بازی قبل از این که لود کنی بازی رو باید تنظیمات شبیه سازو دستی انجام بدی یعنی تنظیمات خاصی داره ؟

اگر باز دوستان نگن برو سرچ کن

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
سلام یه نکته که باید عرض کنم خدمتت هیچ وقت یه شبیه ساز بهتر کنسول نیمشه حتی اگر سیستمی داشته باشی که 10 هسته ای باشه
سی پی یو ده هسته ای؟
بگذریم کلی شبیه ساز هستن که با کیفیت بالاتر از کنسول بازیا رو اجرا میکنن. خصوصا شبیه سازای کنسولای قدیمی.
همین الانش رو گوشیای موبایل جدید رسیدن به اجرای بازیای گیم کیوب...

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
هیچ وقت یه شبیه ساز بهتر کنسول نیمشه حتی اگر سیستمی داشته باشی که 10 هسته ای باشه

آره, تو راست میگی. =))

2 تا عکس از بازی Burnout Revenge.

اولی خودِ کنسول PS2

150229-Burnout_Revenge_(USA)-10.jpg

دومی Pcsx2

3-SYRq.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: A-L-I and Cait Sith

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟ این مشکل خط های کاغذی افتادن روی صفحه رو چطوری حل کنیم؟ یک چیزهایی مثل رعد و برق روی صفحه ظاهر میشه وقتی جایی اتیش میگیره یا وقتی که سوار جریان هوا میشی. تو یوتیوب دیدم هیچکس این مشکل رو نداشت و ظاهرا یک گرافیک پک عادی مسئله رو حل میکنه اما هیچکس ندیدم که بهش اشاره کنه!

• Like
Reactions: king_6270

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر