Cemu | Wii U Emulator

aminstedio

کاربر سایت
Nov 27, 2007
47
سلام دوستان به مرحله ای رسیدم که باید رل فلزی رو بسرونم به سمت جلو یا عقب ولی هیچ کلیدی براش تو تنظینات کنترلر نیست! کدوم کلید برای این میشه؟
کسی ردش کرده؟

Attachments

• Screenshot (16).png
    Screenshot (16).png
    828.5 KB · مشاهده: 94

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
سلام دوستان
واسه اجرای این امولاتور سیستم قوی میخواد ؟؟؟
سیستم من اینه :
i3 4130
460gtx
ram 4
میخواستم بپرسم با این سیستم بازی :
Donkey Kong Country: Tropical Freeze
اجرا میشه ؟؟؟
کسی این بازی رو اجرا کرده ؟؟
سیستمتون خوبه حدودا مثل برا منه.بعضی بازی ها عالی اجرا میشن بعضیا نه دانکی خوب اجرا نمیشه حدودا 10-12 فریم میگیرید ولی سوپر ماریو رو 60 میگیرید

ww97

عضو جدید
Sep 11, 2016
4
نسخه 1.6.0 بتا برای کسانی که تو وبسایت patreon از شبیه ساز حمایت میکنن پنجشنبه میاد. پابلیکش هم ایشالا دو هفته بعد! گزارش ها نشون میده تو این نسخه میشه بالاخره Yoshi's Woolly World رو اجرا کرد. (منبع تاپیک مرتبط تو gbatemp.net)

• Like
Reactions: raya2

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
کسی از دوستان هست بازی Donkey Kong Country: Tropical Freeze

رو اجرا کرده باشه ؟؟؟
واسه من بعد از لودینگ یه جورایی حالت برفک میشه ؟؟؟
کسی از دوستان میدونه مشکل از چیه ؟؟
برا منم یه مقدار خیلی کم میشه ولی فریمم خیلی پایینه.مشکل از خود ایمولاتوره در مراحل ابتدایی هستش

• Like
Reactions: MAFIA1

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
کسی از دوستان هست بازی Donkey Kong Country: Tropical Freeze

رو اجرا کرده باشه ؟؟؟
واسه من بعد از لودینگ یه جورایی حالت برفک میشه ؟؟؟
کسی از دوستان میدونه مشکل از چیه ؟؟
داداش یک فایل سیو جدید تو اینترنت هست فولدری که با 9 شروع میشه جایگزین مال خودت کن درست میشه. بازی یا 1.6.1 سریع شده ولی هنگ داره بهتره با 1.6.0 بازی کنی.

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
دوستان بایونتا اجرا میشه با این ???واینکه میشه لینک دانلود ماریو بدین که داستان نداشته باشه راحت بشه بازی کرد

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,395
نام
مهدی یوسفی اصیل
دوستان بایونتا اجرا میشه با این ???واینکه میشه لینک دانلود ماریو بدین که داستان نداشته باشه راحت بشه بازی کرد
بله اجرا میشه ولی فریم پایینه و مشکل تکسچر داره
این امولاتور فعلا بازی های mario 3d world و new super mario bros و mario kart 8 رو خوب اجرا میکنه و یک سری بازی رو رو با افت فریم اجرا میکنه مثل zelda twiljght
بازم میگم فکر نکنید این امولاتور فول گرافیک و شصت فریم میگیرید خیلی از بازی ها هنوز مشکل داره و امولاتور اول راهه ولی بازم خیلی عالی جلو رفته

• Like
Reactions: Robin

rasoolharry

کاربر سایت
Jun 16, 2006
368
نام
M.R
سلام.
کسی سایتی رو سراغ داره که لینک مستقیم دانلود بازی Fatal Frame 5 با فرمت wud رو داشته باشه؟ (لطفا این دو تا سایت نباشن: portalroms و wiiuiso)
از سایت nintendoland فرمت rpx رو دانلود کردم ولی کرش میکنه، با اینکه آخرین نسخه شبیه ساز دارم. در حالیکه تو یوتوب بعضیا با نسخه های پایین تر هم بازی رو اجرا کردن.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
راستی Mario Kart 8 رو میتونید از سایت top2download دانلود کنید.خودم دانلود کردم و دارم بازی میکنم.

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
سلام.
کسی سایتی رو سراغ داره که لینک مستقیم دانلود بازی Fatal Frame 5 با فرمت wud رو داشته باشه؟ (لطفا این دو تا سایت نباشن: portalroms و wiiuiso)
از سایت nintendoland فرمت rpx رو دانلود کردم ولی کرش میکنه، با اینکه آخرین نسخه شبیه ساز دارم. در حالیکه تو یوتوب بعضیا با نسخه های پایین تر هم بازی رو اجرا کردن.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
راستی Mario Kart 8 رو میتونید از سایت top2download دانلود کنید.خودم دانلود کردم و دارم بازی میکنم.
متاسفانه لینک سایت top2download خراب شدند و نمیشه ازشون دانلود کرد...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر