Vampyr

گفتگو در 'Console Games Community' ایجاد شده توسط Akiba, ‏Dec 3, 2015.

1. Akiba

Akiba king of the majestic oceans of the world
    کاربر فعال

نام:
    امیر حسین

Vampyre بازی ـه جدید Dontnod Entertainment سازنده ی Life Is Strange و Remember Me معرفی شده! :x

دنیای بازی
    بازی در سال 1918 جریان داره. در حالی که انگلیس در حال بازسازیه بعد از جنگ جهانی ـه اول ـه، اپیدمی آنفولانزای اسپانیایی هم راه خودش رو به خیابون ها باز کرده!
    خیابون ها مملو از جنایت و مرگه اما در همین حال به دنیال یه تولد دوباره و تغییر در جامعه و سیاست هم هست! با گسترش علم،خرافات هم در بین جامعه کمتر میشه...اما... همچنان زنده ـن... و ... واقعی!
    توی این دنیا ، باید خودتون رو برای رویارویی با موجودات فراطبیعیه دیگه ای هم آماده کنید! >:)

شخصیت اصلی
    Jonathan Raid شخصیت اصلیه بازی، در زمان جنگ دکتر بوده(دانشمند، متخصص خون! ) اما الان...اون خون آشام ـه! >:)
    به عنوان یک متخصص، به دنبال شناخت شرایط جدیدش ـه(خون آشام بودنش) و به صورت یک وضعیت پزشکی بهش نگاه میکنه و به دنبال درمانش هست. اما با گذر زمان متوجه میشه که اوضاع خیلی پیچیده تر از این حرفاست!

گیم پلی
    بازی در سبک Action RPG هست، اما مثل Life Is Strange انتخاب های شما در مسیر داستان تاثیر خواهد داشت!
    Raid به عنوان یک جراح از سلاح هایی مثل اره استفاده میکنه،اما سلاح های گرم هم توی بازی وجود دارن! در کنار این ها قدرت های خون آشامایه Raid رو فراموش نکنید! >:)

تاثیر انتخاب ها
    هرچیزی بهایی داره! بهای نامیرایی هم کشتن انسان های بیگناه ـست! هر کسی رو که توی بازی میبینید،میتونید هدف خودتون قرار بدید...اما چطور هدفتون رو انتخاب میکنید؟ Raid خون آشامی ـه که زمانی انسان بوده،انتخاب هدف به همین آسونیه؟ با استفاده از اطلاعاتی که به دست میارید،چیزایی که میبینید و روابطتون ، همه ی این ها هدف بعدی شما رو تعیین میکنه! اما در آخر نمیتونید از کشتن فرار کنید! شما خون آشامید و نیاز به تغذیه از انسان ها دارید!
    و هر کسی که هدفتون باشه فقط از دنیا محو نمیشه! انتخابتون باعث تاثیر روی داستان به صورت آنی و یا بلند مدت خواهد بود!

#1 Akiba, ‏Dec 3, 2015
    آخرین ویرایش: ‏Dec 4, 2015
    noorihamid99, .:AC MilaN:., voldmort و 11 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. Sunderland

کاربر سایت

نام:
    Ebrahim
    هرکسی یه سلیقه ای داره:D برا من که عاشق فضای لندن قدیم و ویکتوریایی هستم این بازی جز واجباته:x

'!|SNAKE|!' این نوشته را Like کرده است.
  3. beh1382

کاربر سایت

نام:
    behrooz
    یه چند تا ویدئو دیدم به نظرم بازی خوبه به جز فایتینگ که یه مقدار یکنواخت شاید بشه بعد از مدتی:-/ بقیه چیزها مثل داستان و اتمسفر و حال و هوای بازی خوب دراومده:-bd
    تخفیف بخوره میرم سراغش

4. Grey Warden

Grey Warden Dragon Age Scholar
    ناظم انجمن

نام:
    مجتبی
    بازی الان تخفیف نسبتا خوبی روی PS4 خورده، اگه از فضای لندن خوشتون میاد یا مثل من دیووانه این فضاسازی‌ها هستین فرصت خوبیه واسه خریدش!:D

D.ace و LiFE iS 5TrAnG3 این نوشته را Like کرده اند.
  5. Akiba

کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    LIS2 vs Vampyre جفتشون 40دلار...مسئله این است! :(
    احتمالا LIS رو انتخاب بکنم:-" فعلا چندتا بازی طولانی دارم، یه بازی ایپزودی برای تغییر حال و هوا خوبه!:D

6. Grey Warden

ناظم انجمن

نام:
    مجتبی
    حرف گوش نمی‌کنید دیگه چیکار کنم!:D
    لایف رو وقتی کامل شد باید لیمیتدش رو خرید و نه الان!:D

7. Akiba

کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    میدونم بازی زود و زیاد تخفیف میخوره! و شاید عاشقش بشم و بخوام لیمیتدش رو بگیرم(آخرش LIS1 گیرم نیمد:| )
    ولی با این حال فصلی زدن هم لذت خودش رو داره:D
    الانم چندتا بازی OW و JRPG و RPG اینا پشت سر هم زدم(تو برنامه ست بزنم) واقعا یه RPGدیگه این وسط...
    امیدوارم آخرسال وسط این همه بازی گولاخ یکم تحویلش بگیرن، تخفیف بخوره:))

Grey Warden این نوشته را Like کرده است.
  8. Grey Warden

ناظم انجمن

نام:
    مجتبی
    بالاخره بازی تموم شد، اول بگم واقعا تجربه خاص و البته نابی بود همونجور که انتظار داشتم، توصیه می‌کنم اگه حوصله بازی‌های داستان محور و البته با گیم‌پلی کند و با دیالوگ‌های فراوون رو دارین به هیچ وجه از دستش ندین!
    غیر از همه این موارد یکی از ویژگی‌های اصلی بازی عدم توانایی ما تو حل مشکلات همه بود تقریبا چیزی که تو واقعیت و برخلاف خیلی از بازی‌های نقش‌آفرینی (بایوور؟؟؟) که نقش اول همه مشکلی رو حل می‌کنه، این‌جا میشد درد و رنج مردم رو دید اما ما چاره‌ای جز کشتنشون نداشتیم، می‌دیدیم یه جوونی با سواستفاده از پیرزن آلزایمری هر روز ازش پول میگیره اما کمکی جز کشتنش نمی‌تونستیم بکنیم، می‌دیدیم یه زن و مرد بی‌رحم از بیمارای بدبخت واسه تخت بهتر اخاذی می‌کنن اما بازم کاری نمیشد کرد و خیلی موارد دیگه مثل این!
    اما در مورد داستان و پایانش!
    به شخصه یه ذره ناامید شدم و توقع داشتم پایان بازی یه حق انتخاب در مورد الیزابت بهم می‌داد، کلا رومانس بازی عجله‌ای بود و پرداخت مناسبی نداشت، خودم به شخصه مرگ این عجوزه الیزابت رو ترجیح می‌دادم تا انتخابش به عنوان معشوقه اما متاسفانه بازی همچین انتخابی به ما نمی‌داد، ترجیح می‌دادم جاناتان بیخیال الیزابت بشه و برگرده به بیمارستان و اونجا مشغول بشه و البته حواسش هم به ادگار باشه، کلا داستان و Loreای که نوشته بودن شاهکار بود اما پایان نسبتا بدی داشت!

J. Constantine, Sunderland, Ehsan95_76 و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.