دانلود نرم افزار Remote Play PC – ریموت پلی PS4 روی PC + کرک

javad_b76

کاربر سایت
Apr 25, 2014
124
کاملا تست شده و معتبر
دانلود نرم افزار Remote Play PC – ریموت پلی PS4 روی PC + کرک
Download Free Remote Play PC For PS4 + Crack
دانلود نرم افزار کمکی راه اندازی و بازی کردن توسط PS4 پلی استیشن ۴ بروی PC با کرک معتبر و سالم

بعد از هفته ایی صبر بالاخره تیم PC-RET موفق به کرک برنامه Remote Play for PC شد. مژده ایی برای بازیبازان که نمیتوانند همیشه در جلوی تلویزیون به بازی کردن بپردازند توسط این برنامه شما به راحتی میتوانید کنسول PS4 خود را بروی PC یا لیتاپ خودتان متصل نموده و تصویر خروجی کنسول را بروی مانیتور خود ببینید. البته ناگفته نماند که آقای یوشیدا در صفحه توییتر خود اعلام کرد که به زودی یک نسخه رسمی که توسط خود کمپانی سونی ارائه میشود را ارائه میدهند تا کاربران به همین صورت بتوانند کنسول را به PC یا لپتاپ خود متصل نمایند و بازی کنند.​
برای دانلود و مشاهده آموزش به ادامه مطلب بروید.​

خب میریم برای آموزش انجام این کار:

1. ابتدا فایل قرار داده شده را از پایین [ لینک دانلود پایان آموزش میباشد ] دانلود نمایید.
  2. پوشه قرار داده شده را استخراج نموده و فایل setup_.v105_Test.exe را راه اندازی نمایید
  3. مراجل نصب را پیش بروید و در انتها فایل RemotePlay.exe را در محل نصب برنامه کپی نمایید. محل نصب برنامه توسط ۲ پوشه ۳۲ بیت و ۶۴ بیت تعیین شده است.
  4. بعد از کپی کرک در محل نصب برنامه را از روی دسکتاپ خود اجرا نمایید.
  5. پس از اجرا صفحه ایی برایتان باز میشود که ازتون درخواست فایل APK میکند. دکمه Browse را زده و فایل APK که در پوشه ایی که دانلود کردید را انتخاب نمایید و Ok کنید.
  6. خب مراحل کرک تمام شد.
  7. حالا از منوی PS4 دکمه Register را زده؛ از شما ۲ مقدار درخواست میکند. مقدار اول را با رفتن به منوی PS4 > Setting < Remote Play Connection Setting سپس Add a Device را زده و در اینجا به شما یک کد نشان میدهد این کد همان کدی است که شما باید در فیلد اول برنامه بزنید.
  8. فیلد دوم هم ازتون آی دی ثبت شده روی کنسولتون رو میخواد که با مراجعه به Profile در کنسول خودتون میتونید ببینید مثلا آی دی بنده javadb76 بود که زدم.
  9. خب اگر ۲ تا فیلد رو تکمیل کردید دکمه Register را بزنید.
  10. تبریک الان خروجی PS4 خودتون را در PC یا لپتاپ خودتون در اختیار دارید.
خب حالا میریم سراغ تنظیمات مربوط به کنترولر:
اگر میخواهید با کنترولر خود کنسول بازی کنید باید تنظیماتی را در برنامه اعمال کنید و یا اگر میخواهید با موس و کیبورد بازی کنید نیاز به انجام تنظیماتی نیست و اتوماتیک تنظیم شده هست.
تنظیمات مربوط به اتصال کنترولر به PC:

1. ابتدا دسته کنسول را با سیم به لپتاپ یا PC خود متصل نمایید.
  2. صبر کنید تا درایور های مربوطه به طور کامل نصب گردد.
  3. خب حالا برنامه Remote Play for PC را بار کنید ( از روی دسکتاپ )
  4. به منوی Setting < Controls بروید.
  5. مقدار Device را بروی Wireless Controller قرار بدهید.
  6. خب وقتی قرار دادید از پایین تنظیمات مربوط به دکمه ها رو ثبت نمایید. ( روی دکمه روبروی هر حرف مثلا X کلیک کنید و دکمه x روی دسته را فشار دهید ) بقیه دستورات هم به همین صورت انجام دهید.
  7. خب وقتی تمامی دکمه ها را به برنامه شناسایی کردید پنجره را ببنید و دسته خود را تست نمایید دقت کنید که Device بروی Wireless Controller تنظیم شده باشد تا عمل کنید.
  8. اگر سوالی بود در نظرات بپرسید.
نکاتی که باید توجه کنید بهش:

1. من خودم با استفاده از یک مودم tenda ( به صورتی که کنسول با کابل لن وصل بود و لپتاپ با وایرلس متصل بود ) به کنسول وصل شدم. پس برنامه کاملا تست شده و کار میکند.
  2. تمامی تنظیمات بالا فقط یکبار نیاز به انجام است دفعات بعدی تنها با دسته کنسول را روشن کنید وارد یوزی که به دستگاه شناسایی کردید بشوید و در داخل برنامه از منوی PS4 دکمه Connect را بزنید و دکمه Search and Connect را بزنید. ( دقت داشته باشید که PS4 و لپتاپ یا PC شما باید در یک شبکه ( مودم ) قرار داشته باشند ( نحوه اتصالشون هم مهم نیست یا لن یا وایرلس , که lan پیشنهاد میشه )
  3. در بخشی که دارید دکمه های دسته را تنظیم میکنید در Left Stick رو Right Stick دقت کنید که کاملا شوک های دسته را به جهت بالا و یا پایین یا چپ یا راست تنظیم کنید. به صورتی که مقدار ها طبق عکس زیر باشد.
خب اینم لینک دانلود برنامه Remote Play for PC و کرک معتبر آن:
http://www.tehmedia.net/post/2271/remote...free-crack

• Like
Reactions: trainer

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
الان تست کردم.خیلی رم و سی پی یو رو اشغال میکنه و دماش میره بالا.یه جاهایی هم تصویر شطرنجی میشه
فول اسکرین نمیشه؟

آخرین ویرایش:

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,341
خیلی ساذه هست
تصویر پلی ۴ میاد روی لپتاپ یا کامپیوترت
دانلود شبانه باید با psx کارکنی
نه برای دانلود اپدیت هایی که از اخرین اپدیت دانلود شده شروع می کنه میگم چون مثل اینکه دیگه نمیشه با دانلود اخرین پارت اپدید ،اپدیت رو انتقال داد(لینکش نمیاد)
برای اون گفتم به نظرتون به درد میخوره؟

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
نه برای دانلود اپدیت هایی که از اخرین اپدیت دانلود شده شروع می کنه میگم چون مثل اینکه دیگه نمیشه با دانلود اخرین پارت اپدید ،اپدیت رو انتقال داد(لینکش نمیاد)
برای اون گفتم به نظرتون به درد میخوره؟
این برنامه فقط ی نمایشگر ساده هست
هیچی فرق نکرده اون مشکل هم حل نشده هنوز

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
سرعتش خیلی پایینه و در گیم پلی خیلی مشکل داره ولی تو منو بازی و خود پلی استیشن بهتر عمل میکنه ولی بازم خوب نیست.من رو اسسین سیندیکیت امتحان کردم تعریفی نداشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر