بازی اعتیاد آور Rocket League Multiplayer PC

i6so_rocket-league.png

با سلام،
امروز می خوام یه بازی خیلی اعتیاد اور و هیجان انگیزو بهتون معرفی کنم که نسخه ی جدید تره یه بازی قدیمی و پرطرفدار بوده به نام Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars که اسمشو کوچیک کردن :d
در تعریف این بازی می شه گفت : فوتبال ولی با ماشین و فیزیک.
یه بازی بسیار هیجان انگیز پر از شوت و پاس و سانتر و دروازه بانی و از همه مهمتر دریبل کردن و حتی پرواز برای خلق گل های تماشایی

49h5_ss_962a25a5e9ab7d19df03ffa7c7f7693ba562e787.600x338.jpg

pp76_nbnxq3iwagqmllhmdduq.jpg

k8fn_1080730032.jpg

خوب برسیم سراغ توضیحات کامل بازی:
مشخصات اولیه :
سازنده و توزیع کننده : Psyonix
موتور بازی : Unreal Engine 3
پلتفورم های عرضه شده : Microsoft Windows, OS X, Linux, PlayStation 4 ( بازی برای پلی استیشن رایگان هست ولی برای پی سی روی استیم هست به حدود 40 هزار تومان)

گیم پلی بازی:
اصل گیم پلی بازی یک بازی 5 دقیقه ای فوتبال هست که دارای مد های مختلفی هست (توضیح مد ها در ادامه) و هر کس که بتونه گل بیشتری رو به ثمر برسونه برنده بازی هست و اگه در 5 دقیقه مساوی بشه بازی به گل طلایی کشیده میشه که هر تیم اولین گل رو بزنه برنده بازی میشه.

قسمت های بازی:

1-موتلی پلیر انلاین: که شما با انتخاب مد بازی وارد match making میشید و بعد از پیدا شدن بازیکن وارد بازی میشید.که به 2 صورت Ranked و Casual می تونید مد ها رو بازی کنید.بازی همچنین سرور های مختلفی تو سراسر جهان داره که توی اسیا هم چندین تا وجود داره.

مد های بازی :
بازی دارای چندین مد هست که همگی روی تعداد نفرات هر تیم تاثیر میزاره.توی قسمت Casual از تیم های یک نفره هست تا تیم 5 نفره به علاوه یک مد باحال که تازه اضافه شده که توی فیریک بازی دست بردن و تونستن مد های جالبی مثل مدی که توپ به صورت مکعب هست و یا مدی که جاذبه کم شده رو ایجاد کنن که خیلی خنده دار میشه بازی کردن داخلش.و چنتا از همین مدها هم توی قسمت Ranked وجود دارن.توی Casual بیرون رفتن از بازی هیچ جریمه ای نداره و سریع به جای شما یک بات که مهارتش جوری هست که بازی بالانس باشه وارد بازی میشه ولی داخل بازی های Ranked به مدت 15 مین اگر وسط بازی ترک کنید جریمه میشید.

rq02_rocketleague_2015-11-28_15-57-50-90.bmp

todz_rocketleague_2015-11-28_15-57-59-95.bmp

uilp_rocketleague_2015-11-28_15-57-47-67.bmp
2-Exhibition : که می تونید با بات ها و یا دوستانتون با دسته یک بازی که تنظیماتش هم دست شماست رو انجام بدید
tkow_rocketleague_2015-11-28_15-58-04-65.bmp

3- Season : که همون جام خودمون هست که می تونید با دوستاتون برگذار کنید.

4- تمرین : که می تونید tutorial های بازی رو انجام بدید و مهارت هاتونو بالا ببرید.

5-گاراژ : که در این قسمت می تونید ماشین هایی که ازاد کردید رو ببینید و روشون تغییرات انجام بدید.
بازی فعلا دارای 15 تا ماشین هست که هیچ تفاوتی از لحاظ performance ندارن و فقط ظاهرشون هست که تفاوت می کنه که البته همین کمی تاثیر توی زدن ضربه ها به دلیل شکل متفاوت بدنه میزاره.شما برای ماشینتون میتونید Customize های مختلفی از Decal یا طرح و همینطور رنگ و تایر و رنگ و مدل Boost (بله ماشین هاتون دارای بوست هستن که برای پرواز و همچنین مثل نیترو برای سریع تر رفتن استفاده میشن که اگر استفاده کنید تموم میشن و باید توی بازی سراغ محل هایی که بوست هست برید و اونها رو بردارید تا بوستتون دوباره شارژ بشه.

dwa4_rocketleague_2015-11-28_15-58-10-85.bmp

63r1_rocketleague_2015-11-28_15-58-12-75.bmp

xw5p_rocketleague_2015-11-28_15-58-14-08.bmp

aq11_rocketleague_2015-11-28_15-58-16-20.bmp

عکس هایی از محیط بازی
l9w5_rocketleague_2015-11-28_15-36-09-98.bmp

pksi_rocketleague_2015-11-28_15-36-29-64.bmp

p43_rocketleague_2015-11-28_15-36-45-31.bmp

n0c2_rocketleague_2015-11-28_15-37-11-06.bmp

fk8o_rocketleague_2015-11-28_15-37-18-96.bmp

همینطور که بازی تولید کننده های فعالی داره و همینطور دارن به بازی مپ های جدید و ماشین های جدید اضافه می کنن چه رایگان و چه به مبلغ اندک.
توضیح هم بدم که بازی الان توی حراجی استیم تخفیف خورده و از فروشگاه های داخلی هم فکر کنم بتونید تهیه کنید.

آخرین ویرایش:

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
از دیشب اینطوریه من چند بار بن شدم
مث یکی دو هفته پیش موقع تظاهرات شده که وی پی ان هارو کن فیکون کرده بودن!
خدا میدونه باز دارن چیکار میکنن :/ بعید میدونم مشکل از سرورای بازی باشه! 99 درصد باز دارن یه کخی تو اینترنت و وی پی ان ها میریزن!
چن روزه شب ساعتای 9-10 به بعد هم پینگم میره بالا تا 150!!!

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
کسی نفهمید چیکار کنیم درست بشه :(((
منم چند وقته ( هفته ها شاید ) بازی نکردم، وارد منو میشم سرور نیست چند بار قطع و وصل میکنم وی پی ان رو تا اینکه سرور پیدا میشه حالا اینجا پلیرها پیدا نیستن تو بازی
کلا نشده بازی کنم اعصابمو داغون کرده

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
ظهر یکم درست شده بود مثلا از هر 3-4 تا مچ یکیشو میتونستی کانکت شی و بازی کنی!
الان باز همونم خراب شد :((
اصن یکی از دلایل استیمی شدن من همین راکت لیگ بود :( اعصابمو خرد کردن عوضیا ~X(

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
دوستان از چه نرم افزاری برای سرور های این بازی استفاده میکنید ؟ چه برنامه ای کمترین تاثیر رو روی پینگ داره ؟ آیا میشه کاری کرد که روی پینگ تاثیر نزاره ؟ برنامه ای داریم با این مشخصات ؟

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,247
دوستان از چه نرم افزاری برای سرور های این بازی استفاده میکنید ؟ چه برنامه ای کمترین تاثیر رو روی پینگ داره ؟ آیا میشه کاری کرد که روی پینگ تاثیر نزاره ؟ برنامه ای داریم با این مشخصات ؟
وی پی انی پیدا کنی که از stunnel یا cisco استفاده کنه بهترین پینگو در اختیارت میزاره، تو نت فروشگاهایی که میفروشنو با جستجو میتونی پیدا کنی

• Like
Reactions: qozmyox

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
اصلا که فکر نکنم چون باید به سرور مخصوصش وصل شی قاعدتا تغییر میکنه پینگ اینایی هم که گفتم کمترین رو دارن ( یه جورایی بدون تغییر )
شما خودت الان داری از اینا ؟ اگر میشه بهم توی پ.خ بگو از کجا گرفتی . تشکر

4za

کاربر سایت
Sep 15, 2013
5
نام
علی
سلام
همانطور که می‌دانید در Autumn Update (یعنی ورژن 1.37) قابلیت LAN به بازی Rocket League اضافه شد؛ که برای مثال می‌توان هشت نفره روی دو کامپیوتر بدون نیاز به اینترنت با هم بازی کرد.
اما اگر نسخه کرک شده استفاده می‌کنید به احتمال زیاد به مشکل هنگ کردن بر خورده‌اید. علت آن یکسان بودن Account ID هاست.
راه حل:
  1. روی shortcut بازی رایت کلیک کنید، Open file location را بزنید.
  2. فایل steam_emu.ini را با هر Text editor باز کنید. (مثلا Notepad)
  3. کاراکتر # قبل AccountId را پاک نمایید.
  4. فایل را ذخیره کنید.
این کار را روی همه کامپیوترها انجام دهید

بدین ترتیب بازی به صورت شبکه بدون ارور و قطعی انجام پذیر خواهد بود. در صورت تمایل می‌توان UserName اکانت را هم تو همان فایل steam_emu.ini تغییر داد تا نام بازیکنان روی کامپیوترها یکسان نباشد.

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
با چه فلفل شکنی میرید بازی می کنید من کلی فلفل شکن نص کردم هیچکدوم کار نکرد...:((
یادش بخیر قبل از ترکوندن قندشکنا با سایفون میرفتم پینگ 96 تو سرور :|
دیگه از موقعی که نابودشون کردن راکت لیگ نزدم نمدونم چیشده :/

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سلام.
دوستان با این به روز رسانی که اخیرا انجام دادن قابلیت Club زدن هم به بازی اضافه کردند.
من یه کلاب زدم برای خودمون اددم کنید که بیارمتون اگه دوست دارید (کلا برای پیدا کردن بازیکنان ایرانی و یه دوره همی موقعی که همه بودن خلاصه خوش گذرونی...:D)
پ.ن:رنکم Plat 3 بد جوری پایه رنکینگ هستم

آخرین ویرایش:

Mahyar1213

کاربر سایت
Sep 10, 2018
1
سلام.
دوستان با این به روز رسانی که اخیرا انجام دادن قابلیت Club زدن هم به بازی اضافه کردند.
من یه کلاب زدم برای خودمون اددم کنید که بیارمتون اگه دوست دارید (کلا برای پیدا کردن بازیکنان ایرانی و یه دوره همی موقعی که همه بودن خلاصه خوش گذرونی...:D)
پ.ن:رنکم Plat 3 بد جوری پایه رنکینگ هستم
چه پلتفورمی هستی داداش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر