The Game Awards 2015

بهترین بازی سال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    373

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
4gxgzu9hzunov49bkvec.jpg

3 دسامبر 2015 / 12 آذر 1394

همایش TGA که حکم اسکار (:d) دنیای بازی رو داره، قراره برای دومین بار توسط Geoff Keighley برگزار بشه. تا پیش از این میزبان این برنامه Spike TV و اسم برنامه Video Game Awards بود که بنا به دلایلی جف جدا میشه و برنامه خودش رو در سال 2014 درست میکنه.

همونطور که میدونید، نامزدهای بازی های مختلف در ژانر های مختلف انتخاب و اعلام میشن و به زودی نظر سنجی براشون در نظر گرفته میشه (ما نه، اونا در نظر میگیرن که میریم و رای میدیم:p). بازی سال یا همون گوتی (Game of The Year حالا هر چی:d) هم توی این مراسم انتخاب میشه. مهم ترین چیزی هم که خیلیا در مورد این همایش دوست دارن -علاوه برا انتخاب بازی سال- معرفی بازی های جدید هست که طبق رسم هر ساله شاهدشون بودیم و خواهیم بود.

همایش توی لس آنجلس و تئاتر مایکروسافت اجرا میشه. میشه انتظار داشت که بتونیم مثل پارسال، برنامه رو به صورت زنده از Xbox Live و PSN و Steam ببینیم.

هیئت مشاور:

• Activision (Eric Hirshberg, CEO)
  • Electronic Arts (Peter Moore, COO)
  • Hideo Kojima
  • Microsoft Xbox (Phil Spencer, Head of Xbox)
  • Nintendo of America (Reggie Fils-Aime, President)
  • Rockstar Games
  • Sony Computer Entertainment America (Shawn Layden, CEO)
  • Telltale Games (Steve Allison, SVP Publishing)
  • Ubisoft (Yves Guillemot, CEO)
  • Valve
  • Warner Bros. Interactive Entertainment (David Haddad, President)

نامزدهای منتخب:

Game Of The Year

Bloodborne
Fallout 4
MGSV: TPP
Super Mario Maker
The Witcher 3

Developer Of The Year
Bethesda Game Studios
CD Projekt Red
From Software
Kojima Productions
Nintendo

Best Independent Game
Axiom Verge
Her Story
Ori And The Blind Forest
Rocket League
Undertale

Best Mobile/Handheld Game
Downwell
Fallout Shelter
Lara Croft GO
Monster Hunter 4: Ultimate
PAC-MAN 256

Best Narrative
Her Story
Life is Strange
Tales From The Borderlands
The Witcher 3
Until Dawn

Best Score/Soundtrack
Fallout 4
Halo 5
Ori And The Blind Forest
The Witcher 3

Best Performance
Ashly Burch as Chloe Price : Life is Strange
Camilla Luddington as Lara Croft : Rise Of The Tomb Raider
Doug Cockle as Geralt :The Witcher 3
Mark Hamill as The Joker : Batman: Arkham Knight
Viva Seifert : Her Story

Games For Change
Cibele
Her Story
Life is Strange
Sunset
Undertale

Best Shooter
Call of Duty: Black Ops III
Destiny: TTK
Halo 5
Splatoon
Star Wars Battlefront

Best Action/Adventure
Assassin's Creed Syndicate
Batman: Arkham Knight
Ori And The Blind Forest
Rise Of The Tomb Raider

Best RPG
Bloodborne
Fallout 4
Pillars of Eternity
The Witcher 3
Undertale

Best Fighting Game

Guilty Gear Xrd -SIGN-
Mortal Kombat X
Rise of Incarnates
Rising Thunder

Best Family Game
Disney Infinity 3.0
LEGO Dimensions
Skylanders: Superchargers
Splatoon
Super Mario Maker

Best Sports
FIFA 16
Forza 6
NBA 2K16
Pro Evolution Soccer 2016
Rocket League

Best Multiplayer
Call of Duty: Black Ops III
Destiny: TTK
Halo 5
Rocket League
Splatoon

Best Art Direction
Batman: Arkham Knight
Bloodborne
Ori And The Blind Forest
The Witcher 3

اجرای موسیقی مراسم:

Deadmau5
Chvrches

به وقت ایران فکر کنم میشه جمعه 13 آذر ساعت 5:30 صبح. اگر اشتباه میکنم بگین تا تصحیحش کنم.

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
من نمی دونم، چطور از نظر شما هر بازی اگر نامزد بهترین بازی نیست پس باید آشغال فرض شده باشه؟! ارزش سنجی بازی فقط با این معیاره؟!
Arkham Knight هم یه بازی خوبه ولی معمولیه، اگر هم بخوایم بیشتر بریم Arkham City اوج این سری بود.
ارکهام نایت واسه شما معمولیه خوبش اون وقت چیه؟؟؟ ارکهام سیتی از نظر داستانی فقط تو اوج بود و گر نه مهمترین پیشرفت گرافیک و گیمپلی تو ارکهام نایت صورت گرفت ...

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,156
نام
∂αнмα
یعنی Skyrim رو با اون عظمت با Arkham City که بعد نیم ساعت گیم پلیش تکراری میشد مقایسه میکنین ؟ :|
من دیگه حرفی ندارم ...
اول شما بگو این دوتا چـ ربطی بهم دارن ؟ دوم هر دو از هر نظر کاملا مصتحق GOTY بردن بودن منتهی یکی از اون یکی از نظر اکثر منقدا برا GOTY بردن مناسب تر بود سوم گیم پلی تکراری ؟ من دیگه حرفی ندارم ...

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
اول شما بگو این دوتا چـ ربطی بهم دارن ؟ دوم هر دو از هر نظر کاملا مصتحق GOTY بردن بودن منتهی یکی از اون یکی از نظر اکثر منقدا برا GOTY بردن مناسب تر بود سوم گیم پلی تکراری ؟ من دیگه حرفی ندارم ...
والا من ربطشو نمیدونم بقیه مقایسه کردن.

آره گیم پلی تکراری. اگه Keyboard Smashing اسمش گیمپلی پس گیم پلی به لول جدیدی رسیده :))

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278

یکی دیگه مقایسه کرده نه این کاربر
اون کاربر اصلا نباید اسم بتمن رو میاورد خدای RPGبا بیشترین تنوع در گیم پلی با بتمن مقایسه شد!
در کل بتمن هم دقیقا در مقایسه با اسکایرم گیم پلیش کاملا تکراری هست الان سر چیش دارید بحث میکنید بگید بتمن خیلی تنوع داره؟
اونم در مقابل اسکایرم؟اینایی که لایک کردن آدمای جالبین:|
یعنی خوشگلترین پستای این تاپیک ارسال شد:|
دوست داشتم اون پستی رو که گذاشتی و مدیریت پاکش کرده رو میدیدم و گزارش میدادم که با اخطار پاک شه:|

آخرین ویرایش:

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
زحمت سه سال راک استادی نباید جز لیست باشه؟؟؟؟!!تنها اشتباهشون این بود که پورت pc رو به اون استدیو....... دادن.که بعد از اون هم خود راک استادی با دادن یه نسخه سالم به همراه
dlc رایگان از تمام pc گیمرا عذر خواهی کرد. وگرنه بازی روی ps4 و xone عملا هیچ مشکلی نداشت.
داستان فوق العاده بازی,بالاترین گرافیک یه بازی جهان باز ,گیم پلی اعتیاد آور,شخصیت پردازی باور نکردنی و ....تماما جز نکات قوت بازیه.
اگه بازیش کرده بودی عمرا همچین حرفی میزدی.
من در اینکه بتمن های راک استیدی عالی هستن شکی ندارم...ولی اشتباهشون اشتباه بسیار بزرگی بوده و مطمئنا اینطور هم نبوده که روح راک استیدی هم خبر نداشته باشه که چه گندی به بازی خورده...میتونستن تاخیر بزنن نسخه ی pc رو...
فعلا که در حال حاضر جز نامزد ها هم نبوده و به احتمال زیاد همین مشکلات بازی باعث این اتفاق شده...این تصمیم رو هم من نگرفتم که جز لیست نباشه...
شما که از بازی لذت بردی.من هم اگه بازی کنم قطعا لذت میبرم ولی از نظر من نبودش تو لیست بهترین بازی و اینکه هیچ جایزه ای هم نبرد خوبه...شاید باعث بشه بیشتر رو پرفورمنس بازی ها کار بشه و بازی ای که نشه بازی کرد دست مردم ندن...

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
پیشنهاد من اینه که کلا این تاپیک رو دورش رو خط بکشیم چون هر دفعه جوابی به کسی میدم، تند رو طرف میگه میاد یه حرف دیگه میزنی. بهتره اعصاب خودمون رو اینجا به فنا ندیم :D با تشکر :D

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
کنایه بنده هم به اون کاربری بود که عنوان عظیمی مثله The Witcher 3 رو با فیلم پ.... مقایسه کرده بود و Fallout 4 را در حد و اندازه های ویچر میدونست، چون این افراد یه کنسول دستشون دادن فکر میکنن گیمر هستند!
کار به باقی جملت ندارم اصلا
فقط میخوام بدونم تو خونه با ابر PC گیم میزنی؟
هر کسی تو خونش یه PC داره ... پس لابد گیمر واقعیه و بقیه نه :))

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,156
نام
∂αнмα
یکی دیگه مقایسه کرده نه این کاربر
اون کاربر اصلا نباید اسم بتمن رو میاورد خدای RPGبا بیشترین تنوع در گیم پلی با بتمن مقایسه شد!
در کل بتمن هم دقیقا در مقایسه با اسکایرم گیم پلیش کاملا تکراری هست الان سر چیش دارید بحث میکنید بگید بتمن خیلی تنوع داره؟
اونم در مقابل اسکایرم؟اینایی که لایک کردن آدمای جالبین:|
یعنی خوشگلترین پستای این تاپیک ارسال شد:|
دوست داشتم اون پستی رو که گذاشتی و مدیریت پاکش کرده رو میدیدم و گزارش میدادم که با اخطار پاک شه:|
اوشون هم گفتن یـ بازی با گیم پلی تکراری منم جواب داد اولا این دوتا هیچ ربطی به هم ندارن دوما هردو برا خودشون شاهکارن و اصلا هم درست نیست با هم مقایسه بشن ! سوما من خودم فن بتزدا و بازیاشم باید بفهمی که قصدم ترولی چیزی نبود در ضمن به اون کسی هم که اومد بحث گوتی بردن Skyrim رو زیر سوال برد رو هم یـ جورایی جواب خودمو دادم حالا لایک کرده بماند که با اون پستش پست من کاملا در تضاده . سوما خوشکل ترین پست مال همین نفر قبلی و پست الان شماست که از Batman چهار تا کومبو دیدین و قصدتون پایین کشیدن بازی نه چیز دیگه ای ...

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,433
نام
محمد
Psychonauts 2 کمتر از 40 هزار دلار دیگه لازم داره تا از مرز 1 میلیون دلار عبور کنه، فعلا که شروع خیلی خوبی داشته باید دید آخرش چقدر میتونه جمع کنه :D

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
کار به باقی جملت ندارم اصلا
فقط میخوام بدونم تو خونه با ابر PC گیم میزنی؟
هر کسی تو خونش یه PC داره ... پس لابد گیمر واقعیه و بقیه نه :))
باهاش مخالفت نکن!
کلا ایشون تایین میکنن کی گیمر هست کی نیست :d

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
ارکهام نایت واسه شما معمولیه خوبش اون وقت چیه؟؟؟ ارکهام سیتی از نظر داستانی فقط تو اوج بود و گر نه مهمترین پیشرفت گرافیک و گیمپلی تو ارکهام نایت صورت گرفت ...
خوب، اون نظر شما هست که در اقلیت هستی...

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
آرکهام نایت واقعا بهترین بتمن راک استدی و حال حاضر بود اندینگ بازی فوق العاده بود جزییات شهر مراحل فرعی هرکودوم متفاوت بودن
اجرای سیستم کامبت ساده ی بازی روی یه ماشین اصلا راحت نیست ولی راک استدی از پسش بر اومد
افزایش گجت ها
تکمیلتر کردن کامبت بازی که بنظر محال میومد...
بنظرم یه مقدار نسبت به آرکهام نایت کم لطفی شد...
به عنوان فن سری که از اول بازیهارو بازی کرد و 100% کرد این حرف رو میزنم...
حالا نظر بقیه دوستان هم محترم! :)

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
ارکام نایت هر چی نبود، از نطر داستانی عالی بود! با یک اندینگ خارق العاده!

فقطم بخاطر رقبای قدر نامزد نشد! لطفا ارزششو پایین نیارید;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر