The Game Awards 2015

بهترین بازی سال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    373

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
4gxgzu9hzunov49bkvec.jpg

3 دسامبر 2015 / 12 آذر 1394

همایش TGA که حکم اسکار (:d) دنیای بازی رو داره، قراره برای دومین بار توسط Geoff Keighley برگزار بشه. تا پیش از این میزبان این برنامه Spike TV و اسم برنامه Video Game Awards بود که بنا به دلایلی جف جدا میشه و برنامه خودش رو در سال 2014 درست میکنه.

همونطور که میدونید، نامزدهای بازی های مختلف در ژانر های مختلف انتخاب و اعلام میشن و به زودی نظر سنجی براشون در نظر گرفته میشه (ما نه، اونا در نظر میگیرن که میریم و رای میدیم:p). بازی سال یا همون گوتی (Game of The Year حالا هر چی:d) هم توی این مراسم انتخاب میشه. مهم ترین چیزی هم که خیلیا در مورد این همایش دوست دارن -علاوه برا انتخاب بازی سال- معرفی بازی های جدید هست که طبق رسم هر ساله شاهدشون بودیم و خواهیم بود.

همایش توی لس آنجلس و تئاتر مایکروسافت اجرا میشه. میشه انتظار داشت که بتونیم مثل پارسال، برنامه رو به صورت زنده از Xbox Live و PSN و Steam ببینیم.

هیئت مشاور:

• Activision (Eric Hirshberg, CEO)
  • Electronic Arts (Peter Moore, COO)
  • Hideo Kojima
  • Microsoft Xbox (Phil Spencer, Head of Xbox)
  • Nintendo of America (Reggie Fils-Aime, President)
  • Rockstar Games
  • Sony Computer Entertainment America (Shawn Layden, CEO)
  • Telltale Games (Steve Allison, SVP Publishing)
  • Ubisoft (Yves Guillemot, CEO)
  • Valve
  • Warner Bros. Interactive Entertainment (David Haddad, President)

نامزدهای منتخب:

Game Of The Year

Bloodborne
Fallout 4
MGSV: TPP
Super Mario Maker
The Witcher 3

Developer Of The Year
Bethesda Game Studios
CD Projekt Red
From Software
Kojima Productions
Nintendo

Best Independent Game
Axiom Verge
Her Story
Ori And The Blind Forest
Rocket League
Undertale

Best Mobile/Handheld Game
Downwell
Fallout Shelter
Lara Croft GO
Monster Hunter 4: Ultimate
PAC-MAN 256

Best Narrative
Her Story
Life is Strange
Tales From The Borderlands
The Witcher 3
Until Dawn

Best Score/Soundtrack
Fallout 4
Halo 5
Ori And The Blind Forest
The Witcher 3

Best Performance
Ashly Burch as Chloe Price : Life is Strange
Camilla Luddington as Lara Croft : Rise Of The Tomb Raider
Doug Cockle as Geralt :The Witcher 3
Mark Hamill as The Joker : Batman: Arkham Knight
Viva Seifert : Her Story

Games For Change
Cibele
Her Story
Life is Strange
Sunset
Undertale

Best Shooter
Call of Duty: Black Ops III
Destiny: TTK
Halo 5
Splatoon
Star Wars Battlefront

Best Action/Adventure
Assassin's Creed Syndicate
Batman: Arkham Knight
Ori And The Blind Forest
Rise Of The Tomb Raider

Best RPG
Bloodborne
Fallout 4
Pillars of Eternity
The Witcher 3
Undertale

Best Fighting Game

Guilty Gear Xrd -SIGN-
Mortal Kombat X
Rise of Incarnates
Rising Thunder

Best Family Game
Disney Infinity 3.0
LEGO Dimensions
Skylanders: Superchargers
Splatoon
Super Mario Maker

Best Sports
FIFA 16
Forza 6
NBA 2K16
Pro Evolution Soccer 2016
Rocket League

Best Multiplayer
Call of Duty: Black Ops III
Destiny: TTK
Halo 5
Rocket League
Splatoon

Best Art Direction
Batman: Arkham Knight
Bloodborne
Ori And The Blind Forest
The Witcher 3

اجرای موسیقی مراسم:

Deadmau5
Chvrches

به وقت ایران فکر کنم میشه جمعه 13 آذر ساعت 5:30 صبح. اگر اشتباه میکنم بگین تا تصحیحش کنم.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
تمومش کردم و باز متوجه نشدم. :D

هیچ حس بدی نسبت بهش پیدا نکردم. مشکل شما چیه دقیقاً؟
یه دور دیگه تمومش کن lol :D خارج از شوخی این بابا اصلا شخصیت جالبی نبود، یه شخصیت خیلی معمولی که قرار بود جایگزین یکی از بهترین شخصیت های خلق شده تو این صنعت باشه ولی در عمل واقعا هیچ چیز جذاب و چشمگیری نداره. به هر حال باید یه جذابیتی واسه بازیکن داشته باشه یا نه؟ خداییش همچین چیزی داشت؟ :D

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
یه دور دیگه تمومش کن lol :D خارج از شوخی این بابا اصلا شخصیت جالبی نبود، یه شخصیت خیلی معمولی که قرار بود جایگزین یکی از بهترین شخصیت های خلق شده تو این صنعت باشه ولی در عمل واقعا هیچ چیز جذاب و چشمگیری نداره. به هر حال باید یه جذابیتی واسه بازیکن داشته باشه یا نه؟ خداییش همچین چیزی داشت؟ :D

مشکل اینجاست که قرار نیست جایگزین کسی باشه. هر کسی جایگاه خودش رو داره تو دنیای هیلو. در مورد شخصیتش هم برداشت من ازش یک آدم مصمم، منطقی و متمرکز روی کارش هست که دوست داره اوضاع رو هم مدیریت کنه.

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
دوستانی که میگن ویچر صحنه داره و به خاطر این چیزا گوتی شده بهشون اطمینان میدم که حتی 1% موفقیت بازی هم به خاطر این مسائل نبوده...
خود بازی به قدری فوق العادس که این مورد تو بازی گم میشه اصلا...
arkham knight هم با اینکه بازی نکردم هنوز اما بودنش تو لیست هم توهین به گیمره...با اون همه مشکلات همون بهتر که نبود...

زحمت سه سال راک استادی نباید جز لیست باشه؟؟؟؟!!تنها اشتباهشون این بود که پورت pc رو به اون استدیو....... دادن.که بعد از اون هم خود راک استادی با دادن یه نسخه سالم به همراه
dlc رایگان از تمام pc گیمرا عذر خواهی کرد. وگرنه بازی روی ps4 و xone عملا هیچ مشکلی نداشت.
داستان فوق العاده بازی,بالاترین گرافیک یه بازی جهان باز ,گیم پلی اعتیاد آور,شخصیت پردازی باور نکردنی و ....تماما جز نکات قوت بازیه.
اگه بازیش کرده بودی عمرا همچین حرفی میزدی.

- - -ویرایش - - -

دوستانی که میگن ویچر صحنه داره و به خاطر این چیزا گوتی شده بهشون اطمینان میدم که حتی 1% موفقیت بازی هم به خاطر این مسائل نبوده...
خود بازی به قدری فوق العادس که این مورد تو بازی گم میشه اصلا...
arkham knight هم با اینکه بازی نکردم هنوز اما بودنش تو لیست هم توهین به گیمره...با اون همه مشکلات همون بهتر که نبود...

زحمت سه سال راک استادی نباید جز لیست باشه؟؟؟؟!!تنها اشتباهشون این بود که پورت pc رو به اون استدیو....... دادن.که بعد از اون هم خود راک استادی با دادن یه نسخه سالم به همراه
dlc رایگان از تمام pc گیمرا عذر خواهی کرد. وگرنه بازی روی ps4 و xone عملا هیچ مشکلی نداشت.
داستان فوق العاده بازی,بالاترین گرافیک یه بازی جهان باز ,گیم پلی اعتیاد آور,شخصیت پردازی باور نکردنی و ....تماما جز نکات قوت بازیه.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به جرات میتونم بگم هر سال مشتاقانه منتظر Game Awards میموندم. حتی برای من جالب تر از E3 و امثالهم بود. اصلا معرفی بازی ها مهم نبود. جایزه ها هم مهم نبود (همونطور که اول تاپیک گفتم). خود مراسم رو خیلی دوست داشتم و اجرای فوق العاده و برنامه هایی که داشتم همیشه جذبم میکرد. ولی الان خوشگل 3 ساله پسرفتشون فاجعه بار بوده.
دیگه منتظر این نمایش نمیمونم و اصلا هم مهم نیست چه بازی هایی توش معرفی میشن. ترجیه میدم منتظرو TGS و امثالهم بمونم تا این.

آخرین ویرایش:

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
نباید توقع میداشت متال گوتی میشد با توجه به حذف شدن مرحله آخر و نیمه تموم موندن بازی
بلاد بورن هم طرفداری خاص خودشو داره هر کسی به این سبک علاقه نداره
ویتچر بازی ای هست که معمولا همه خوششون میاد این انتخاب منطقی بود
بعضیا چنان دارند خودکشی میکنند انگار قرار بود جایزه رو به اونا بدن!:-o
هر بازی دیگه هم انتخاب میشد همین پست ها رو میدیدم
یکسری موافق هست یکسری مخالف این وسط بعضیا عصاب نرمال ندارند باید حتما نقل کنن یه چیزی بگن اونم یه چیز بگه بعد چیز تو چیز تاپیک نابود شه :D

SWORD-MASTER

کاربر سایت
Apr 28, 2012
72
نام
ALI
فقط تو این سایت میتونن مردم بخاطر وجود یه سری صحنه گوتی بودنش رو بخاطر اون بدونن و کل عظمت بازی رو ببرن زیر سوال!

واقعا خسته نباشین دلاورا!
الان هم که سوزش داره بالاخره بهترین بازی TW3 شد دیگه! حالا هی بحث کنید!

چقدر خوب بود این معرفی شخصیت جدید UC4 فوق العاده!

دوست عزیز اگر منظورتون من بودم، که توصیه می کنم دوباره پست بنده رو با دقت بیشتری مطالعه کنید!
در ادبیات زبان چیزی به اسم کنایه داریم!
کنایه بنده هم به اون کاربری بود که عنوان عظیمی مثله The Witcher 3 رو با فیلم پ.... مقایسه کرده بود و Fallout 4 را در حد و اندازه های ویچر میدونست، چون این افراد یه کنسول دستشون دادن فکر میکنن گیمر هستند!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
طبق عقیده ی عده ای از دوستان هر بازی که کارتونی باشه ظاهرش , کاملا ساده بوده و اصلا مهارت نمیخواد . پس بدین نتیجه رسیدیم که حتی new super mario bros u و یا donkey kong tropical freeze و یا super meat boy بازی کاملا بچه گانه بوده و فقط برای زیر سال 3 مناسب بوده و به هیچ وجه حتی لیاقت برنده شدن که هیچ ! حتی لیاقت نام برده شدن در این بلاد را ندارند و بهتر هست در همان بلاد هایی که فروششان بالاست نام برده بشوند
باتشکر از آن افراد

داداش وقتی به انیمه میگن برنامه کودک ..خوب چه انتظار دیگه ای داری؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
عجب... :|

یعنی Arkham Knight رو نباید حتی تو لیست بهترین بازی های سال میزاشتن؟
نخیر! اگر میذاتشن باید کل مراسم رو جمع می کردن می کردن تو پیت.

- - -ویرایش - - -

برادر فن هستی اوکی، ولی الکی جو نده بازی رو ببر عرش. بدون اشکالاتش هم همچبن چیز دندون گیری نبود.

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen

- - -ویرایش - - -

برادر فن هستی اوکی، ولی الکی جو نده بازی رو ببر عرش. بدون اشکالاتش هم همچبن چیز دندون گیری نبود.

:|

باشه آقای cool!
اصلا Splatoon باید جایزه گوتی رو میگرفت!
در ضمن بتمن چه تو لیست باشه چه نباشه خودش تو عرشه. لازم نیست من ببرمش;)

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

:|

باشه آقای cool!
اصلا Splatoon باید جایزه گوتی رو میگرفت!
در ضمن بتمن چه تو لیست باشه چه نباشه خودش تو عرشه. لازم نیست من ببرمش;)

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082

برادر یهو بیا بگو آشغال بود دیگه بازش... :|

شخصا از بین تمام نسخه های بتمن Arkham Knight رو بهترین نسخه میدونم یعنی واقعا راکستدی بازیی رو خلق کرده که غیر ممکنه نظیرش تو اینده درست بشه... مخصوصا حالا که قراره نسخه های بعدی به دست یه استدیوی دیگه ساخته بشه

از طرفی هم این مراسم TGA دیگه برام هیچ ارزشی نداره در واقع از همون وقتی که Skyrim و GTA V رو به جای Batman Arkham City و TLOU به عنوان بهترین بازی سال انتخاب کردن

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

شخصا از بین تمام نسخه های بتمن Arkham Knight رو بهترین نسخه میدونم یعنی واقعا راکستدی بازیی رو خلق کرده که غیر ممکنه نظیرش تو اینده درست بشه... مخصوصا حالا که قراره نسخه های بعدی به دست یه استدیوی دیگه ساخته بشه
ا

من نمی دونم، چطور از نظر شما هر بازی اگر نامزد بهترین بازی نیست پس باید آشغال فرض شده باشه؟! ارزش سنجی بازی فقط با این معیاره؟!
Arkham Knight هم یه بازی خوبه ولی معمولیه، اگر هم بخوایم بیشتر بریم Arkham City اوج این سری بود.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین

از طرفی هم این مراسم TGA دیگه برام هیچ ارزشی نداره در واقع از همون وقتی که Skyrim و GTA V رو به جای Batman Arkham City و TLOU به عنوان بهترین بازی سال انتخاب کردن

من خودم هم از این مراسم خوشم نمیاد اما دیگه خدایی تند نرو برادر :D

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
یعنی Skyrim رو با اون عظمت با Arkham City که بعد نیم ساعت گیم پلیش تکراری میشد مقایسه میکنین ؟ :|
من دیگه حرفی ندارم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر