The Game Awards 2015

بهترین بازی سال؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    373

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
4gxgzu9hzunov49bkvec.jpg

3 دسامبر 2015 / 12 آذر 1394

همایش TGA که حکم اسکار (:d) دنیای بازی رو داره، قراره برای دومین بار توسط Geoff Keighley برگزار بشه. تا پیش از این میزبان این برنامه Spike TV و اسم برنامه Video Game Awards بود که بنا به دلایلی جف جدا میشه و برنامه خودش رو در سال 2014 درست میکنه.

همونطور که میدونید، نامزدهای بازی های مختلف در ژانر های مختلف انتخاب و اعلام میشن و به زودی نظر سنجی براشون در نظر گرفته میشه (ما نه، اونا در نظر میگیرن که میریم و رای میدیم:p). بازی سال یا همون گوتی (Game of The Year حالا هر چی:d) هم توی این مراسم انتخاب میشه. مهم ترین چیزی هم که خیلیا در مورد این همایش دوست دارن -علاوه برا انتخاب بازی سال- معرفی بازی های جدید هست که طبق رسم هر ساله شاهدشون بودیم و خواهیم بود.

همایش توی لس آنجلس و تئاتر مایکروسافت اجرا میشه. میشه انتظار داشت که بتونیم مثل پارسال، برنامه رو به صورت زنده از Xbox Live و PSN و Steam ببینیم.

هیئت مشاور:

• Activision (Eric Hirshberg, CEO)
  • Electronic Arts (Peter Moore, COO)
  • Hideo Kojima
  • Microsoft Xbox (Phil Spencer, Head of Xbox)
  • Nintendo of America (Reggie Fils-Aime, President)
  • Rockstar Games
  • Sony Computer Entertainment America (Shawn Layden, CEO)
  • Telltale Games (Steve Allison, SVP Publishing)
  • Ubisoft (Yves Guillemot, CEO)
  • Valve
  • Warner Bros. Interactive Entertainment (David Haddad, President)

نامزدهای منتخب:

Game Of The Year

Bloodborne
Fallout 4
MGSV: TPP
Super Mario Maker
The Witcher 3

Developer Of The Year
Bethesda Game Studios
CD Projekt Red
From Software
Kojima Productions
Nintendo

Best Independent Game
Axiom Verge
Her Story
Ori And The Blind Forest
Rocket League
Undertale

Best Mobile/Handheld Game
Downwell
Fallout Shelter
Lara Croft GO
Monster Hunter 4: Ultimate
PAC-MAN 256

Best Narrative
Her Story
Life is Strange
Tales From The Borderlands
The Witcher 3
Until Dawn

Best Score/Soundtrack
Fallout 4
Halo 5
Ori And The Blind Forest
The Witcher 3

Best Performance
Ashly Burch as Chloe Price : Life is Strange
Camilla Luddington as Lara Croft : Rise Of The Tomb Raider
Doug Cockle as Geralt :The Witcher 3
Mark Hamill as The Joker : Batman: Arkham Knight
Viva Seifert : Her Story

Games For Change
Cibele
Her Story
Life is Strange
Sunset
Undertale

Best Shooter
Call of Duty: Black Ops III
Destiny: TTK
Halo 5
Splatoon
Star Wars Battlefront

Best Action/Adventure
Assassin's Creed Syndicate
Batman: Arkham Knight
Ori And The Blind Forest
Rise Of The Tomb Raider

Best RPG
Bloodborne
Fallout 4
Pillars of Eternity
The Witcher 3
Undertale

Best Fighting Game

Guilty Gear Xrd -SIGN-
Mortal Kombat X
Rise of Incarnates
Rising Thunder

Best Family Game
Disney Infinity 3.0
LEGO Dimensions
Skylanders: Superchargers
Splatoon
Super Mario Maker

Best Sports
FIFA 16
Forza 6
NBA 2K16
Pro Evolution Soccer 2016
Rocket League

Best Multiplayer
Call of Duty: Black Ops III
Destiny: TTK
Halo 5
Rocket League
Splatoon

Best Art Direction
Batman: Arkham Knight
Bloodborne
Ori And The Blind Forest
The Witcher 3

اجرای موسیقی مراسم:

Deadmau5
Chvrches

به وقت ایران فکر کنم میشه جمعه 13 آذر ساعت 5:30 صبح. اگر اشتباه میکنم بگین تا تصحیحش کنم.

آخرین ویرایش:

SWORD-MASTER

کاربر سایت
Apr 28, 2012
72
نام
ALI
خوبه دارم میگم نورپردازی.
الان تو محیط open world کدوم بازی نور پردازی به قدرت متال گیر داریم؟
بابا انقدر ایراد بنی اسرائیلی نگیرید.
واقعا یه جوری حرف درباره متال میزنید انگار بازیی هست که متاش به 60 هم نرسیده و من هم نوب جوگیر...دارم ازش دفاع می کنم.
یکی میاد از گیمپلی ایراد میگیره.یکی میاد میگه انتظار داشتم تو منطقه جنگی که هر 200 متر ایست بازرسی شوروی هست چرا دهکده هیچ افغانی نیست و....8-}

اگر منظورت Linear-Space Lighting هست، فقط تکنیک هایی که کرایتک در این زمینه معرفی کرده حتما نگاهی کن!
بعد از گذر چند سال و کار روی انجین بسیار عالی فاکس این وضعیت تکسچرها باید باشه؟
نسخه پی سی فقط برچسب PC خورده همین، این اسکرینی که گذاشتم نوعی فحش محسوب میشه به پی سی گیمرها!

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
ac: unity نور پردازیش و همه جنبه های گرافیکش 10 برابر از mgs بهتر بود. order هم همینطور. حتما اونام باید goty مشدن!
اینکه بازی نصفه عرضه شده. تو بازی open world یه نفر کاراکتر غیر سرباز نیست و بازی متال گیر چهارتا کات سین درست حسابی نداره. اینا ایراد بنی اسراییلین؟
-------------

من شخصا دوست داشتم bloodborne برنده بشه ولی witcher 3 هم چیزی از اون کم نداشت. انتخاب درستی بود.

:|
یونیتی اگه هر چیزیش تو گرافیک بهتر از متال گیر بود،میزان باگ هاش هم n میلیون برابر متال گیر بود. اردر هم که همچیزش از سر تا ته بوق ازاد بود.گرافیکش هم که فاجعه ای بیش نبود.صرفا با ماسمالیزیشن و تاریک کردن محیط و... سعی کرده بودند یه چیزی ازش در ارند.(تاییدیه:تحلیل گیم اسپات)
چیزی که شما نوشتی به نظر من واقعا خنده داره.بالفرض اگه یونیتی و اردر گرافیکشون هم قوی بود،انقدر ایراد داشتند ،حتی تو همون گرافیک،که حال ادم را بهم بزنند.اینم که میگید npc غیر سرباز نداریم،میشه بگید دقیقا کجا باید میذاشتن؟نزدیک گارد پست های شوروی یا وسط جنگل های افریقا ؟یا کنار کمپ های افریقا؟خب تو واقعیت اگه ادم مجنون هم باشه از 1 کیلومتری اینجور جا ها هم رد نمیشه.حالا شما اگه انتظار داری که بیانnpc بذارن تو این محیط ها که شما خوشت بیاد،قضیه کاملا فرق می کنه.کم شدن تعداد کات سین ها دهم بر میگرده به تغییر نحوه روایت داستان.کات سین ها درسته کم شدن ولی ایا بازی بک استوری قویی نداره؟ایا نوار ها به اندازه کافی قضایا را توضیح نمیدن؟
انتظارات دوستان یه سریش کاملا منطقی هست ولی یه سریش هم واقعا بی معنی و زیاده خواهی هست.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
این کار کونامی قانونیه اصلا؟ یعنی چی آخه؟:|
یه چیزی هست به اسم NDA، خیلی هم معمولیه امضاش. وقتی کسی بخواد از شرکتی بره اونو میدن امضا میکنه دیگه حق نداره به هیچ عنوان در مورد یه سری مسایل صحبت کنه. احتمال زیاد اینم سر همون قضیه اس.

- - -ویرایش - - -

توجه کنید که من نمی گم ویچر نباید گوتی میشد و این حرف ها.حرف من اینه که جو منفی علیه متال گیر زیادی سنگینه.اونم بی خود و بی جهت.
شما الان تاپیک اسپویل داستان را باز کن.چقدر بحث کردیم که بازی ادامه داره یا نه.چقدر شواهد ارائه دادیم.چه تئوری هایی دادیم که داستان بازی را حتی همینجور که هست توضیح داده به نحو احسن ولی انگار نه انگار.بعهضی از دوستان همچنان عناد میورزند.ما هم رسما اب تو هاون می کوبیدیم.

من اصلا کاری ندارم به اون سری ملت غیور، ولی کلا MGS V بازی بدی نیست، به هیچ وجه! ولی خوب Witcher شایسته بهترین بازی سال بود. این همه بازی داشتیم به چه خوبی من حال کردم حالا دلیل نمیشه چون حتی نامزد بهترین بازی نشدن پس ارزش نداشتن.

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
فقط تو این سایت میتونن مردم بخاطر وجود یه سری صحنه گوتی بودنش رو بخاطر اون بدونن و کل عظمت بازی رو ببرن زیر سوال!

واقعا خسته نباشین دلاورا!
الان هم که سوزش داره بالاخره بهترین بازی TW3 شد دیگه! حالا هی بحث کنید!

چقدر خوب بود این معرفی شخصیت جدید UC4 فوق العاده!

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,954
نام
محمد
اگر منظورت Linear-Space Lighting هست، فقط تکنیک هایی که کرایتک در این زمینه معرفی کرده حتما نگاهی کن!
بعد از گذر چند سال و کار روی انجین بسیار عالی فاکس این وضعیت تکسچرها باید باشه؟
نسخه پی سی فقط برچسب PC خورده همین، این اسکرینی که گذاشتم نوعی فحش محسوب میشه به پی سی گیمرها!

دقیقا منظورم Linear-Space Lighting هست.مسئله معرفی نیست.استفاده هست.اگه بخوایم بر اساس معرفی بگیم که بعله انویدیا هم تکنیک پردازش چهره معرفی کرده که کیفیت خروجیش فک اندازه ،ولی تا حالا استفاده شده جایی؟
اینم که میگید نسخه پی سی کیفیت لازم را نداره کاملا قبول دارم.ولی مطمئنا اگه به خود کوجیما بود عمرا بازی را رو پی سی نمیداد.در واقع اگه فشار های کونامی نبود متال گیر هنوز هم انحصاری سونی محسوب میشد.
این Linear-Space Lighting عملا از مهمترین چیز ها تو گرافیک هست.به عکس هایی که خودت گذاشتی نگاه کن...گرافیک کلی متال کاملا رئال میزنه ولی گرافیک ویچر نه.
در ضمن برای صدمین بار من کاری به سایر جنبه های گرافیک متال ندارم.صرفا نورپردازی مد نظرم هست.

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
توجه کنید که من نمی گم ویچر نباید گوتی میشد و این حرف ها.حرف من اینه که جو منفی علیه متال گیر زیادی سنگینه.اونم بی خود و بی جهت.
هم Witcher 3 و هم MGS V بازیهای عالی ای هستن. اینو هم امتیازاشون نشون میده و هم جوایزی که میبرن (TPP مثلاً اینجا بهترین بازی سبک خودش شد). چیزی که هست اینه که Witcher 3 به شکل کامل وارد بازار شده ولی TPP در حال حاضر کامل نیست. اینکه چپتر 3 شاید یه روزی بیاد باعث نمیشه نا تمام موندن بازی ای که با قیمت کامل وارد بازار شده رو نادیده بگیریم. تنها چیزی که TPP رو یه نیم قدم از Witcher 3 عقبتر نگه میداره اینه. اگه بازی رو 40 دلار فروخته بودن و عرضه چپتر 3 صد در صد تأیید شده و حس منفی ای که نسبت به کونامی وجود داره نبود، شاید رقابت تنگاتنگتر میشد.
حالا یه عده دوست دارن وانمود کنن یکی از بهترین بازیهای چند سال اخیر بازی بدیه، مشکل خودشونه.
انقدر دنبال ایرادهای ریز تو دو تا بازی به این خوبی نگردین و لذتشون رو به خودتون زهرمار کنین، دو تا بازی به این خوبی اومده ازشون لذت ببرین. اینکه کی GOTY میشه ربطی به لذتی که گیمر از بازی میبره نباید داشته باشه.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
بین این گزینه های GOTY که 100% حق ویچر بود, Fallout و MGS اصلا حتی نزدیک GOTY بردن نیستن از نظر کیفیت, نهایتش فقط بازیای خوبی بودن. ولی حق بازی دیگه ای بود جایزه رو ببره که خب چون کله گنده نیستن و بلد نیستن هایپ کنن بازیشونو سرشون بی کلاه موند :d

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
:|
یونیتی اگه هر چیزیش تو گرافیک بهتر از متال گیر بود،میزان باگ هاش هم n میلیون برابر متال گیر بود. اردر هم که همچیزش از سر تا ته بوق ازاد بود.گرافیکش هم که فاجعه ای بیش نبود.صرفا با ماسمالیزیشن و تاریک کردن محیط و... سعی کرده بودند یه چیزی ازش در ارند.(تاییدیه:تحلیل گیم اسپات)
چیزی که شما نوشتی به نظر من واقعا خنده داره.بالفرض اگه یونیتی و اردر گرافیکشون هم قوی بود،انقدر ایراد داشتند ،حتی تو همون گرافیک،که حال ادم را بهم بزنند.اینم که میگید npc غیر سرباز نداریم،میشه بگید دقیقا کجا باید میذاشتن؟نزدیک گارد پست های شوروی یا وسط جنگل های افریقا ؟یا کنار کمپ های افریقا؟خب تو واقعیت اگه ادم مجنون هم باشه از 1 کیلومتری اینجور جا ها هم رد نمیشه.حالا شما اگه انتظار داری که بیانnpc بذارن تو این محیط ها که شما خوشت بیاد،قضیه کاملا فرق می کنه.کم شدن تعداد کات سین ها دهم بر میگرده به تغییر نحوه روایت داستان.کات سین ها درسته کم شدن ولی ایا بازی بک استوری قویی نداره؟ایا نوار ها به اندازه کافی قضایا را توضیح نمیدن؟
انتظارات دوستان یه سریش کاملا منطقی هست ولی یه سریش هم واقعا بی معنی و زیاده خواهی هست.
الان حرف نورپردازی بود به باگ هاش چه ربطی داره؟ order هم با اینکه یکی از آشغال ترین بازیهایی هست که من بازی کردم ولی گرافیکش قطعا یکی از بهتریناس اگه بهترین نباشه.
اولا که مپ دیزاین متال گیر از آسمون نازل نشده که میگی مردمو کجا میزاشتن. بین اون همه گارو پست و وسط جنگل میتونستن یه دهکده بزارن.
دوما به نظرت مسخره نبود که همه کارگرای نیروگاه و کارخونه و فرودگاه و غیره نگهبان هستن؟ یه نفر آدم غیر سرباز تو این کارخونه ها نباید کار کنه؟ جرخای کارخونرو فرشته ها میچرخونن؟ :d هرجا میری فقط همه دارن نگهبانی میدن.
داستان خوبه ولی نصفه و عجله ای تموم میشه.
اگه دوست داری اشکالای بازیو نبینی اون حرف دیگه ایه.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
طبق عقیده ی عده ای از دوستان هر بازی که کارتونی باشه ظاهرش , کاملا ساده بوده و اصلا مهارت نمیخواد . پس بدین نتیجه رسیدیم که حتی new super mario bros u و یا donkey kong tropical freeze و یا super meat boy بازی کاملا بچه گانه بوده و فقط برای زیر سال 3 مناسب بوده و به هیچ وجه حتی لیاقت برنده شدن که هیچ ! حتی لیاقت نام برده شدن در این بلاد را ندارند و بهتر هست در همان بلاد هایی که فروششان بالاست نام برده بشوند
باتشکر از آن افراد

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
جا داره سلامی هم بکنیم به دوستانی که میگفتن bloodborne و fallout گوتی میشن
:d
که خب هیچی نبردن
یشنهاد میکنم بهت در مورد چیزی که تجربش نکردی به هیچ عنوان نظر نده ;)

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
جا داره تبریک بگم به طرفداران witcher از جمله خودم بابت برنده شدن در مراسم game award .

لیاقتس بود برد . متال گیر هم جایزه های خوبی رو گرفت .

دوست داشتم بهترین شوتر رو TTK ببره که نشد متاسفانه .

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
وقتی تمومش کنی متوجه میشی :D
===
یه حسی بهم میگه مایکروسافت توی مراسم یه Racing معرفی میکنه. PG بعد از FH2 داره روی یه پروژه جدید کار میکنه و احتمال داره بازم انحصاری X1 باشه. به نظرم اگه قراره مایکروسافت واسه سال دیگه بازم یه ریسینگ داشته باشه بهترین حالتش اینه الان معرفی بشه تا اینکه 3 ماه قبل از عرضه تازه بیاد معرفیش کنه، حالا میخواد IP جدید باشه یا دنباله FH یا هر چیز دیگه ای. درسته اسپنسر قبلا گفته بود منتظر PGR نباشید ولی اگه یه PGR جدید بسازن خیلی عالی میشه :D

تمومش کردم و باز متوجه نشدم. :D

اخرین مرحله بازی و اخرین دموی بازی رو ببینی نه تنها متوجه تنفر ملت نسبت به لاک میشید بلکه خودتون یک تنفر ذاتی تو وجودتون ازش شکل میگیره.

هیچ حس بدی نسبت بهش پیدا نکردم. مشکل شما چیه دقیقاً؟

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
755
نام
علی
دوستانی که میگن ویچر صحنه داره و به خاطر این چیزا گوتی شده بهشون اطمینان میدم که حتی 1% موفقیت بازی هم به خاطر این مسائل نبوده...
خود بازی به قدری فوق العادس که این مورد تو بازی گم میشه اصلا...
arkham knight هم با اینکه بازی نکردم هنوز اما بودنش تو لیست هم توهین به گیمره...با اون همه مشکلات همون بهتر که نبود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر