1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

مشکلات Fallout 4 (نصب ، مشکلات گرافیکی و ... )

گفتگو در 'مشکلات بازی های PC' ایجاد شده توسط KiLL3R/4/Ev3r, ‏Nov 7, 2015.

1. کاربر فعال

نام:
    ∂αнмα

سازنده : Bethesda Game Studios
    ناشر : Bethesda Softworks
    سبک : Action role-playing
    پلتفرم ها مرتبط : Windows
    تاريخ انتشار : Nov 10, 2015

تصاوير Ultra Setting از بازي :

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

سيستم مورد نياز :

Minimum
    (Windows 7/8/10 (64-bit OS required-
    Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz or equivalent-
    8 GB RAM-
    30 GB free HDD space-
    NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or equivalent-

Recommended

(Windows 7/8/10 (64-bit OS required-
    Intel Core i7 4790 3.6 GHz/AMD FX-9590 4.7 GHz or equivalent-
    8 GB RAM-
    30 GB free HDD space-
    NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 290X 4GB or equivalent-

وضعيت انتشار :

منتشر شد

تاپيک تصاوير بازي >>> اينجا
    تاپيک PC بازي Fallout 4 >>> اينجا

صفحه بازي در شبکه استيم >>> اينجا
    سايت بازي >>> اينجا

2. کاربر سایت

درایو c فضای خالی داری؟

Si@mak این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

هم c فضا دارم هم تو یه درایو دیگه امتحان کردم بازم همون وضعیته

4. کاربر سایت

نام:
    ehsan
    چندتا نکته مهم بگم.چون دیدم داخل پست اول هیچ اشاره ای نشده بهش
    اول اینکه: برای اجرای نرم تره بازی کافی هستش Godray و Shadow distance را روی پایینترین گزینه بزارید .در مورد godray هم بگم هیچ تفاوتی نمیشه احساس کرد.خوده سایت انویدیا هم که برید میتونید ببینید. این دوتا گزینه واقعا قاتل پرفورمنس هستند.
    دوم اینکه: این بازی به غیر از CPU محور بودنش... رم خوده سیستم هم به همین میزان تاثیر گذاره.البته خیلی دلایل هست که از رم اصلی سیستم کمک گرفته شده برای فریم ها...به هر حال رمهای قدیمی به شدت افت فریم براتون ایجاد میکنند.بازی وسعت زیادی داره و خیلی از جنگها و اتفاقات به صورت off screen اجرا میشه و بدون حضور شما در اون صحنه هم اتفاق میوفتند!و اینکه هوش مصنوعی در "هنگام نبرد" به شکله عجیبی واقعگرایانه هستش مثلا npc های انسان برای برای رفنن از طبقه دوم به طرفه زمین اطراف ساختمان خیلی وقتها به جای پایین رفتن از پله از طبقه دوم پرش میکنند به همین شکل ممکنه اگر مانع کوتاهی سره راه باشه از روی اون پرش میکنند.البته به جز چند مشکل جزیی که در قسمت آدرس پابی npc ها اتفاق میوفته...
    سوم اینکه:حتما آپدیتها و دی ال سی هایی که مربوط به اضافه شدن آیتمها و... را دانلود کنید.مثلا آسانسور داخل بازی اصلی نیست و باید دی ال سی را دانلود کنیدو خیلی چیزهای فانه دیگه.برای نصب هم بهتره قبل از نصب هر آپدیت اول دی ال سی را نصب کنید چون اگر ترتیب را اشتباه انجام بدید خودش بهتون میگه و نمیزاره نصب کنید

مورد آخر هم اینکه: اگر دوست دارید لذت واقعی را از این بازی ببرید بعد از نصب آپدیت (فکر کنم) 1.4 بازی را از اول روی حالت survival بزارید .چون کلا تبدیل به یک بازی دیگه میشه البته به جز موارد نبودن سیو دستی و... ولی خیلی آیتمها و چیزها تازه معنی پیدا میکنند و حتی خیلی چیزها به بازی اضافه میشن. کلا سیو دستی لذت بازی را از بین میبره
    نگران تنظیم بندی زمان و برنامه روزمره نباشید چون هر زمان خواستید از بازی خارج بشید ازتون میپرسه که سیو بشه یا نه ! و فقط دفعه بعد که وارد بازی شدید میتونید از همونجا شروع کنید.فقط خیلی دقت کنید که زمان خروج حتما ازتون سوال بشه...

آخرین ویرایش: ‏Dec 13, 2016
    Simorq و Fifa 10 این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    شما نمیدونید کدوم گزینه های گرافیکی CPU خور هستند؟
    بعد بزرگترین مشکل درجه Survival غیرفعال کردن Console Command است که من نمیدونم چرا اینکارو کردن.

6. کاربر سایت

نام:
    ehsan
    در مورد سوال اول باید بگم خود cpu تاثیره مستقیمی روی گرافیک نداره و تخمین اینکه همین تاثیره غیره مستقیمش بر روی کدوم گزینه گرافیکی بیشتر هست برای من شخصا مشکله. در واقع cpu بیشتر توابعی مثل هوش مصنوعی و فیزیک و ... را پردازش میکنه و تمام گزینه های گرافیکی بر عهده GPU هستش. فقط بهتر این هستش که برای این بازی CPU نسبت به GPU سرتر باشه(مطمینا مچ بودن بهتره ...ولی خوب مثلا ممکنه کسی بخواد بین آورکلاک کردن Cpu یا GPU یا ram یک کدوم را انتخاب کنه ... خودم رم و cpu را آور کردم البته cpu و رم های من خیلی قدیمی هستند نسبت به گرافیکم...البته من خیلی ساله که به سیستم خودم یه مقدار مصلت شدمو چون قدیمی هستش ریسک کردم وگرنه آورکلاک کردن .. مخصوصا CPU و RAM ریسکه بزرگیه... و اصلا پیشنهاد نمیکنم.فقط مثال زدم برای روشن تر شدن جملم)
    ولی اگر نیاز به بهینه کردن تنظیمات دارید به غیر از مواردی که گفتم یعنی فاصله سایه و Godray ...گزینه های دیگه ای هم هست که میتونه تاثیر بزاره روی فریم ها ولی از کیفیت تصویر خیلی کم نکنه. من از فایل Fallout4ConfigTool که از اینجا دانلود کردم یک سری تنظیمات را تغییر دادم. البته این برنامه خیلی حساب شده ای هستش و از تمام تنظیمات قبلیتون بکآپ میگیره ولی به هر حال با دقت باید گزینه ها را مطالعه کنید و تغییر بدید .

در مورد فعال کردن کنسول هم فکر کنم بشه از همین فایل یا مد های دیگه استفاده کرد ولی نمیدونم چرا براتون کنسول مهمه . چون لذت Survival به این هستش که دیگه هوس نکنید تقلب کنید :D البته بماند که خودم چند تا مد عالی نصب کردم که البته بازی را راحت تر نمیکنه
    فقط مثلا یکیش زمانی که شلیک نمیکنید اسلحه را پایین میاره و مثل دسته بیل مدام جلوی دید را نمیگیره

Auto Hide Crosshair
    Lowered Weapons

البته با فعال کردن هر کدوم از مد ها سیستم اچیومنت غیره فعال میشه ... که برای من زیاد مهم نبود .. نسبت به فواید این چند تا مد ...

چند تا نکتته خیلی مهم مربوط به Survial ...

مورد اول خواب:
    اولش خیلی گیج کنندست ولی فقط همین موارد را که یاد بگیرید بقیه بازی روال دلچسبی خواهد داشت ....
    خودم یه بار به خاطره همین چند مورد اعصابم خورد شد و کلا بی خیال Survial شدم ... ولی مجددا ....
    روی دشکهای زرد فقط 3 ساعت میتونید بخوابید
    روی دشکهای قرمز و گل منگولی فقط 5 ساعت میتونید بخوابید
    روی تخت ها بیشتر از 8 ساعت میتونید بخوابید
    میزان استاندارد خواب 8 ساعت هستش ولی در شرایط خاص روی دشکهای قرمز یا بزرگتر 5 ساعت خواب کافیه.

اگر دچار Weaknessa شدید .. آنتیبیوتیک راح حلش نیست.. فقط باید 12 ساعت خواب پشت سره هم روی تخت داشته باشید ....

مورد دوم herbal ها :

کلا سه نوع herbal داریم که فقط توی Survival وجود دارند .. مثل آنتیبیتیک ها ...
    منتهی این سه نوع دارو برای پیشگیری هستند و نه درمان ... هر کدوم 24 به زمان بازی .. دووم میارند ....
    کار برد هرکدوم هم جلوش نوشته
    بهتره به فکره کرفتش مخصوصا اوایل بازی نباشید و تغریبا تمام فروشنده ها یا دوره گردها دارند و میتونید بخرید. مثلا اگر خواستید داخل تخت یا دشکی که احتمال میره آلوده باشه بخوابید قبلش یه Herbal Antimicrobial بندازید بالا ...سالم از خواب بلند میشید ...
    یا مثلا اگر غذایی آلوده باشه حتما قبلش همین را بخورید ...

• Herbal Anodyne (resists Insomnia and Weakness​
    • Herbal Antimicrobial (resists Parasites and Infection​
    • Herbal Stimulant (resists Fatigue and Letharg​

آخرین ویرایش: ‏Dec 13, 2016
    Simorq این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    بسیار ممنون هستم.
    البته با Console Command میشه هزارتا کار انجام داد که خودتون بهتر میدونید.:D فکر کنم خودتون هم استفاده میکنید.
    ولی واقعا این درجه Survival هیجان بازی رو چند برابر میکنه مخصوصا تغییرات آب و هوایی

8. کاربر سایت

نام:
    ehsan
    والا من خیلی کار ها داخل این بازی انجام دادم که روم نمیشه بگم ... :D
    مثلا بدنهای Nod:p و .... یا انیمیشن های جالب و ... ولی خیلی هاش را شما میتونید به وسیله مد Hotkey با اساین کردنش به کلید ها اجراشون کنید ...

ولی تا جایی که میشه مد نصب نکنید .. به این خاطر که پرفورمنس را دقیقا میاره پایین . مخصوصا مد های گرافیکی که من ده تا ده تا نصب میکردم ولی همشون را الان پاک کردم.. فقط آپدیت های رسمی کافیه

داشت یادم میرفت بیرون نقشه بازی که به صورت عادی نمیشه از نقشه خارج شد .. یک سری آیتم ها و موجودات و مکان ها هستش ... خودم مرز ها را باز کردم ... ولی از یه جا به بعد دیگه مسخره بازی میشه ... چون دیگه طراحی را ادامه ندادند

Simorq این نوشته را Like کرده است.
  9. کاربر سایت

سلام

دوستان ورژن بازی من 1.1 هست آیا برای آپدیت به 1.8 باید تمام پچ های قبلی رو نصب کنم!؟ یا مستقیم می تونم 1.8 نصب کنم

10. کاربر سایت

نام:
    ramin
    سلام مد 1080 انویدیا روی نسخه کمپلت ادیشن بلک باکس جواب میده؟
    اصن یکی نصب مود رو بهم آموزش بده!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش: ‏Dec 14, 2016
  11. کاربر سایت

نام:
    ehsan

با توجه به این منبع به جز اضافه کردن قابلیت مد برای PS4 هیچ تغییره عمده ای نداشته ... اتفاقا بر عکس دیدم نوشته یک سری مشکلات جدید به وجود آورده.

به هر حال برای نصبش حتما نیاز به آپدیت های قبلی دارید چون حجمش هم خیلی کم هستش نسبت به آپدیت 1.7 ...

هوسه ترس و وحشت کردید ؟ :D..... Good ...
    ولی کلا فالات 4 به جز قافل گیر کردن بد جور (بعضی اوقات) .... یه بازی نسبتا شادی هستش ... مخصوصا که پر از موزیک های jazz و Rock'n roll و شوخی های کلامی و موضوعی هستش ... هستش ... مد های هم هست که تعداد زیادی موزیک و شبکه رادیویی به بازی اضافه میکنه

راحت ترین و بهترین راه برای نصب مد .. چه برای این بازی چه اکثره بازی های دیگه نصب نرم افزار Nexus Mod Manager هستش ... به این دلیل که بعد از معین کردن آدرس بازی و دو تا آدرسه دیگه برای تنظیمات خود مد و فولدره مجازی ...
    فقط کافی هستش (بعد از ثبت نام در سایت) روی مد مورد نظرتون کلیک کنید تا نرم افزار خودکار باز بشه و اون مد را دانلود کنه .. اولش یه کم مبهم هستش ولی به مرور بیشتر باهاش آشنا میشید . ساختاره خیلی ساده ای داره...

رفع مشکل بسته شدن بازی(خارج شدن) :

اگر هر از گاهی بدون هیچ دلیل یا پیامی بازی بسته شد...
    ممکن هست که با نسب مد یا به صورت دستی بعضی گزینه ها را در حالت Multi Threaded قرار داده باشید که باید به حالت اول برگشته بشه(Fallout4ConfigTool).. البته اگر مشکلی ندارید با فعال کردن بعضی گزینه ها در حال چند رشته ای ممکنه بتونید پرفورمنس خیلی بهتری داشته باشید..)

مهمترین گزینه ها که باعث میشه پرفورمنس بالا بره ولی احتمال بسته شدن بازی بشه
    1. tMta
    2. tMtrdfl
    3. tMtr ppld

لیست گزینه هایی که Multi Threaded باید در حالت فعال(1) باشند:

bUseMultiThreadedFaceGen 1
    bUseMultiThreadedTrees 1
    bMultiThreadedAccumulation 1
    bMultiThreadedRenderingUNP 1
    bDoMultithreadedVisQuery 1
    bMultiThreadMovement 1

لیست گزینه هایی که Multi Threaded باید در حالت غیره فعال(0) باشند:
    bDebugFaceGenMultithreading 0
    bDecalMultithreaded 0
    bMultiThreadedRendering 0
    bMultiThreadedRenderingDFL 0
    bMultiThreadedRenderingFWD 0
    bMultiThreadedRenderingPPLD 0
    bMultiThreadedRenderingPPM 0
    bDebugMultithreaded 0

دوستان .. یک سری ترفند ها ی خیلی مفید اینجا گزاشتم ...

آخرین ویرایش: ‏Dec 16, 2016
    Simorq و aminxxx این نوشته را Like کرده اند.
  12. کاربر سایت

سلام
    من یه مشکلی دارم ممنون میشم کمکم کنید
    توی قسمت Nuka World صدا نداره بازیم و اپدیت 1.7 هم نصب کردم اما باز بدون صدام
    بعضی ها میگن باید یه فایل صوتی دانلود کنم و بریزم توی دیتا بازی و درست میشه
    اگه کسی داره فایلو مشه بزاره تا دانلود کنم؟؟یا راه دیگه برای این مشکل بلده ممنون میشم راهنماییم کنه
    مرسی

13. کاربر سایت

کسی نیست کمک کنه؟!!!

14. کاربر فعال

نام:
    ∂αнмα
    بتزدا یـ پک HD Texture قرارـه هفته دیگه واسه بازی منتشر کنه فضای مورد نیازش 58 گیگ ـه !
    سیستم مورد نیازش :

Recommended PC Specs
    • Windows 7/8/10 (64-bit OS required)
    • Intel Core i7-5820K or better
    • GTX 1080 8GB
    • 8GB+ RAM
    قشنگ با این سیستم مورد نیاز میشه اپلو هوا کرد :| فقط امیدوارم این سیستم واسه 4K باشه همین :| امیدوارم یـ دستی هم به مدلینگ و تعداد پولیگان ابجکتای بازی کشیده باشن وگرنه بتزدا بدجور داره خودشو ترول میکنه چون در حال حاضر با مادهای مربوط به تکسچر و ری مودلینگ ابجکتای داخل بازی همین الانشم میشه تجربه کامل HD (high definition) از بازی داشته باش (حجمی هم به اون صورت هم ندارن تازه) ....

آخرین ویرایش: ‏Jan 31, 2017
    FableBW, sabco و Paradise Lost این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

نام:
    رضا
    من بازیو نصب کردم موقع اجرا با نرم افزار فریم نشون میده 40 فریم به بالا دارم ولی بازی جوری اجرا میشه که انگار داره 20 فریم میده انگار کنده بازی...
    تنظیمات بازی هم بالا پایین کردم فقط رو تنظیمات low اونم با رزولوشن 1600در 900 خوب شد...
    ولی تو تمام حالتای دیگه نرم افزار فریم میگه که فریم بالایی داری ولی بازی اینجوری نشون نمیده
    سیستمم هم قوی هست و بازی های بالاتر از اینو رو ultra اجرا کردم بدون مشکل
    راه حلش چیه؟

16. کاربر سایت

نام:
    رضا
    کسی نیست کمک کنه؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید