1. برای کسب آخرین اخبار و اطلاعات کانال بازی سنتر را دنبال کنید.
  برای عضویت در کانال کلیک کنید
  بستن اطلاعیه

امروز آخرین روز برای اچ پی حال حاضر است و بزودی به دو شرکت تقسیم خواهد شد

گفتگو در 'تکنولوژی' ایجاد شده توسط amir2100, ‏Oct 31, 2015.

 1. amir2100

  amir2100 Tech Team
  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Sep 28, 2011
  ارسال ها:
  477
  نام:
  امیررضا
  [​IMG]

  اچ پی که ما اکنون می شناسیم تا چند ساعت دیگر وجود نخواهد داشت. غول فناوری مستقر در پالو آلتو کالیفرنیا به دو شرکت مجزا تقسیم خواهد شد. این تغییر در روز یکشنبه 1 نوامبر عملی می شود.
  هنگامی که این تغییرات اتفاق بیافتد یکی از این دو شرکت «.HP Inc» نام خواهد داشت و شرکتی است که اکثر مشتریان در حال حاضر با آن سروکار دارند. اچ پی به ساخت سخت افزارهای رایانه و پرینتر ادامه خواهد داد و مدیرعامل آن «Dion Weisler» خواهد بود. شرکت دیگر «Hewlett Packard Enterprise» نام دارد و در حوزه رایانه های سرور، نرم افزارها و سایر سرویس های فناوری فعالیت خواهد کرد. مدیرعامل این شرکت «Meg Whitman» است که مدیرعامل فعلی اچ پی است.
  هر دو شرکت هنوز تشکیلات بزرگی هستند. انتظار می رود هر کدام از این دو شرکت درآمدی 50 میلیارد دلاری در هر سال داشته باشند.
  ویتمن در مصاحبه ای با نیویورک تایمز گفت زمانی که اچ پی به دو شرکت مجزا تقسیم شود عملکرد هر دو شرکت بهتر می شود.
  نکته جالب در مورد تقسیم شرکت این است که ورودی اصلی دفاتر بنیانگذاران اچ پی، «ویلیام هولت» و «دیوید پاکارد» با ورودی های متفاوت مهر و موم خواهد شد. بنابراین کارمندان هر دو شرکت HP Inc و Hewlett Packard Enterprise می توانند آن را ببینند. گاراژی که اچ پی در آن ساخته شد نیز مشترک است و به هر دو شرکت تعلق دارد.