Outlast II

به دنبال موفقیت نسخه اول که سال 2013 عرضه شد امروز استودیویـه Red Barrels شماره دومـه این عنوان ترسناک موفق را معرفی کرد .

اوتلست 2 یک سفر جدید و پیچیده در اعماق ذهن انسان و رازهایـه تاریک آن است .
هیچ تضاد و تقابلـی سیاه یا سفید مطلق نیست اما وقتـی آب ها از آسیاب می افتد شخص پیروز در این مورد تصمیمـ میگیرد که حق با چه کسـی بوده و خطاکار کیست !
خیر و شر ماجرا را او تعیین میکند . ذات انسانـی ما را به افراط کاری هایـه خشونت آمیز و سرشار از تباهی سوق میدهد و بهترین راه برای توجیه این اعمال چیست ؟
الهامـ های فرا دنیوی و بهشت موعود !
Horror از استیصال و ناامیدی و ایمان کورکورانه سرچشمه میگیرد .
اوتلست 2 ایمان شما را محک میزند و مخاطب را به جاهایـی میبرد که جنون و دیوانگـی تنها کار عقلانیست .

اوتلست II پاییز سال 2016 برای پلتفرمـهایـه PS4 , Xbox One و PC منتشر میشود .

تیزر معرفیـه اوتلست II

Gamersyde

First Screenshot

First Outlast 2 gameplay
با تشکر از میلـادامیریـه عزیـز :D

rk23_785.jpg
1080
720

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Outlast 2 Story Explained 100% WHAT HAPPENED

این ویدیو توضیح میده راجب همه چی
با قند شکن ببین :D:D
والا این ویدیئو رو هم دیدم. تماما نظرات شخصی خود شخص بود و باید بگم هیچ چیز خاصی نمیگه. از نیمه به بعد هم به نظرم برداشت هاش کاملا اشتباهه و فقط تخیلات خودش رو داره میگه.

الان لازم نیست برای من ویدیئو بدید. وقتی شخصی محصولی رو میخره و پاش 40$ پول میده، انتظار داره که داستانی که براش داره بازگو میشه تا حدودی با عقل جور بیاد و بهش جواب بده. این بازی در این کار کاملا ناشیانه عمل میکنه و البته بیشتر مربوط میشه به در آمد بیشتر از DLC ها! بعدشم بهتره از داستان های مجهول و open ending بحث نکنیم چون کم نداشتیم داستانهایی که بسیار زیبا بودن. مثال بارزش بایوشاک اینفینیت هست، یا اصلا راه دوری نریم، همین شماره اول بازی.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
نمره 8 برای یه بازی خوب هست مثلا آنچارتد 4 :D نه یه بازی مثل Outlast :-"
دوست عزیز 8 به انچارتد یا بازیا ناتی داگ یه جور توهینه یعنی این استودیو گند زده:D سطح این استودیو(ناتی داگ) رو با مقایسه کردنش با استودیوهای دیگه پایین نیار:D
جدا از شوخی منم گفتم اگه بخواد خیلی مهربون با بازی باشه:D ولی خب این بازی هم تو سطح ترس عالی عمل کرده انصاف نیست که کمتر از 7.5 بگیره

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
بین خرید این بازی و the evil within موندم !!!
از یک طرف میگن این بازی ترس و استرس اش خیلی عالیه اما داستان نداره و مراحل تکراری میشه

از اونور اون بازی the evil within هم میگن بازیش قسمت های بد و خوب زیاد داره که باهم قاطی شدن !!! البته بماند حجم اون بازی با dlc هاش 3 باربر این بازی هست !!!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
بین خرید این بازی و the evil within موندم !!!
از یک طرف میگن این بازی ترس و استرس اش خیلی عالیه اما داستان نداره و مراحل تکراری میشه

از اونور اون بازی the evil within هم میگن بازیش قسمت های بد و خوب زیاد داره که باهم قاطی شدن !!! البته بماند حجم اون بازی با dlc هاش 3 باربر این بازی هست !!!
evil within یه بازیه عالیه ولی مکانیزم aiming و گیم پلیش ماله نسله ششه:| ولی یه داستان و طراحی فوق العاده داره یه بازی که تو سبکه اکشنه ولی این بازی تمام تمرکزش رو ترسه بنظرم نمیشه مقایسه ای بینشون کرد اگه می خوایی مقایسه کنی باید رزیدنت اویل 7 رو با این بازی مقایسه کنی در کل اگه با گیم پلیه evil within کنار میایی تو خریدش شک نکن

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
evil within یه بازیه عالیه ولی مکانیزم aiming و گیم پلیش ماله نسله ششه:| ولی یه داستان و طراحی فوق العاده داره یه بازی که تو سبکه اکشنه ولی این بازی تمام تمرکزش رو ترسه بنظرم نمیشه مقایسه ای بینشون کرد اگه می خوایی مقایسه کنی باید رزیدنت اویل 7 رو با این بازی مقایسه کنی در کل اگه با گیم پلیه evil within کنار میایی تو خریدش شک نکن
من از یوتیوب فیلم هاش رو دیدم واقعا جو عجیبی این بازی داره من تو هیچ بازی ندیدم قشنگ از فاز عادی آدم رو خارج میکنه
فقط یک سوال مهم این بازی با توجه به اینکه جدید اومده حالا حالا ها تخفیف خوب نمی خوره در استور درسته ؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
گان پلی اش همه تعریف کردن شما میگی نسل ششمیه !! اتفاقا تنها چیزیش که سطح بالاست همونه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
من از یوتیوب فیلم هاش رو دیدم واقعا جو عجیبی این بازی داره من تو هیچ بازی ندیدم قشنگ از فاز عادی آدم رو خارج میکنه
فقط یک سوال مهم این بازی با توجه به اینکه جدید اومده حالا حالا ها تخفیف خوب نمی خوره در استور درسته ؟
اره درسته حداقل تا سه ماهه اینده تخفیف نمیخوره
گان پلی اش همه تعریف کردن شما میگی نسل ششمیه !! اتفاقا تنها چیزیش که سطح بالاست همونه
بازیش کردی شما؟ نظرت همینه که همه جامع گیمری میگن؟:|
اگر جامع گیمری به چیزی ک من دیدم و اون نحوه aiming افتضاح و سیستم کامبت و همچنین راه رفتن و مکانیزم های نسل ششی میگه عالی من بشخصه گند میزنم به همچین جامعه ای رزیدنت اویل 4 نحوه ایمینگش از این بازی دو پله بالاتره بازیی که تو نسل شش اومده بازیش کردی که رزیدنت اویل 4 رو؟:|

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اره درسته حداقل تا سه ماهه اینده تخفیف نمیخوره

بازیش کردی شما؟ نظرت همینه که همه جامع گیمری میگن؟:|
اگر جامع گیمری به چیزی ک من دیدم و اون نحوه aiming افتضاح و سیستم کامبت و همچنین راه رفتن و مکانیزم های نسل ششی میگه عالی من بشخصه گند میزنم به همچین جامعه ای رزیدنت اویل 4 نحوه ایمینگش از این بازی دو پله بالاتره بازیی که تو نسل شش اومده بازیش کردی که رزیدنت اویل 4 رو؟:|
نه اویل ۴ یک بازی ساده نیود کلا یک جریان بود میخوای بازی نکرده باشم چرا اویل ویتن گان پلی خوبی داره میکامی تخصص داره تو این زمینه نشکلات دیگه ای داره بازی که بهزاد بیاد احتمالا قانعت میکنه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
نه اویل ۴ یک بازی ساده نیود کلا یک جریان بود میخوای بازی نکرده باشم چرا اویل ویتن گان پلی خوبی داره میکامی تخصص داره تو این زمینه نشکلات دیگه ای داره بازی که بهزاد بیاد احتمالا قانعت میکنه
قراره چی رو قانع کنه داداش چی میگی برا خودت؟می خواد بیاد کسی رو که بازی رو تموم کرده قانع کنه؟:| داداش من اگه تفاوت این چیزا رو نفهمم دیگه باید بگیرم بمیرم تو هم فکر کن گان پلیه بازی خداااست
بعدشم من اگه بازیی رو تموم نکنم درموردش نظرم نمیدم از این به بعد هم اگه بازیی رو تموم نکردی و فقط یه گیم پلی ازش دیدی یا از جامعه گیمریت چیزی شنیدی اینجا برایه من فکت صادر نکن بجا نقل و قول کردن من بگو میکامی بیاد جواب منو بده:| خدااا:|

• Like
Reactions: SHANSER

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
ترس کاذب | نقد و بررسی عنوان Outlast 2 - بازی سنتر
من نقد فردین خوندم و تا حدودی نظراتمون مشترک. داستان بازی خیلی مشکل داره و تقریبا میشه گفت بیشتر طرح سوال و این سوال ها همه بدون جواب می‌مونن تا آخر بازی.
از اون طرف برای گیم‌پلی هم بازی دچار تکرار میشه و عملا به جز همون سنسور تشخیص صدا هیچ ویژگی جدیدی برای گیم‌پلی در نظر گرفته نشده و فقط گیم‌پلی بازی بیشتر خطی شده. (شاید دلیل ترسناک بودن بیشتر بازی هم شده این موضوع)
یک نکته پتانسیل موجود در دشمنان جدید که واقعا به نظر من برای خیلی از اون ها این پتانسیل به خوبی استفاده نشده و می‌تونستن خیلی بیشتر تو بازی اذیتمون کنن.

پ.ن: منم خودم یک نقد برای بازی نوشتم که در شماره بعدی مجله بازی‌نما قرار می‌گیره :d

داستان فوق العاده؟ یکی از کلیشه ای ترین و گنگ ترین داستان های ممکن بود. حالا تو DLC ها مگر این که درستش کرده باشن، اما اون شخصیت پردازی مگه میشه درست کرد.

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
نمره 8 برای یه بازی خوب هست مثلا آنچارتد 4 :D نه یه بازی مثل Outlast :-"
البته ٨ براي u4 هم غير قابل قبوله و اون ١٠ نمرشه!
دوستان از ترس بازي بكيد ٠ من فقط و فقط بخاطر ترس و رعب اور بودنش دنبال اين بازي هستم و عناصر غير اين در درجه بعدي هستن٠ ميزان ترس رو در مقايسه با شماره اول جطور ديديد?

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
البته ٨ براي u4 هم غير قابل قبوله و اون ١٠ نمرشه!
دوستان از ترس بازي بكيد ٠ من فقط و فقط بخاطر ترس و رعب اور بودنش دنبال اين بازي هستم و عناصر غير اين در درجه بعدي هستن٠ ميزان ترس رو در مقايسه با شماره اول جطور ديديد?
حتما حتما بازی کن ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر