Outlast II

به دنبال موفقیت نسخه اول که سال 2013 عرضه شد امروز استودیویـه Red Barrels شماره دومـه این عنوان ترسناک موفق را معرفی کرد .

اوتلست 2 یک سفر جدید و پیچیده در اعماق ذهن انسان و رازهایـه تاریک آن است .
هیچ تضاد و تقابلـی سیاه یا سفید مطلق نیست اما وقتـی آب ها از آسیاب می افتد شخص پیروز در این مورد تصمیمـ میگیرد که حق با چه کسـی بوده و خطاکار کیست !
خیر و شر ماجرا را او تعیین میکند . ذات انسانـی ما را به افراط کاری هایـه خشونت آمیز و سرشار از تباهی سوق میدهد و بهترین راه برای توجیه این اعمال چیست ؟
الهامـ های فرا دنیوی و بهشت موعود !
Horror از استیصال و ناامیدی و ایمان کورکورانه سرچشمه میگیرد .
اوتلست 2 ایمان شما را محک میزند و مخاطب را به جاهایـی میبرد که جنون و دیوانگـی تنها کار عقلانیست .

اوتلست II پاییز سال 2016 برای پلتفرمـهایـه PS4 , Xbox One و PC منتشر میشود .

تیزر معرفیـه اوتلست II

Gamersyde

First Screenshot

First Outlast 2 gameplay
با تشکر از میلـادامیریـه عزیـز :D

rk23_785.jpg
1080
720

آخرین ویرایش:

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
بازیش Vr هم ساپورت میکنه؟
خیر عزیز.
دوستان چیزی که همه سایتها گفتن ترسناک بودن بازیه.
گفتن این نسخه به معنای واقعی کلمه تنو بدنتونو میلرزونه.این برای طرفداران این سبک خبر بسیار خوبیه.
و اینکه کماکان همون گیم پلی رو داره.
گفتن داستان بازی یجورایی بازه که اینو من قبلا گفتم خداکنه اینجوری باشه که شد.
کسی از قیمت بازی خبر داره؟

• Like
Reactions: |FARSHAD| and ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
خیر عزیز.
دوستان چیزی که همه سایتها گفتن ترسناک بودن بازیه.
گفتن این نسخه به معنای واقعی کلمه تنو بدنتونو میلرزونه.این برای طرفداران این سبک خبر بسیار خوبیه.
و اینکه کماکان همون گیم پلی رو داره.
گفتن داستان بازی یجورایی بازه که اینو من قبلا گفتم خداکنه اینجوری باشه که شد.
کسی از قیمت بازی خبر داره؟
کالکشن که هر دونسخه توشه 210 تومن.

• Like
Reactions: amir code

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یعنی نیم ساعت اول بازی طوفانی هاااااااااااا. من تا حالا اینطوری واکنش بدنی نشون نداده بودم به یه بازی =)) قشنگ نیم متر از رو کاناپه تغییر مکان دادم. گیم پد رو چنان بقل کرده بودم که فکر میکردم قراره کمکم کنه. یه لحظه نتونستم دکمه استارت رو پیدا کنم بازی رو Pause کنم :)) بعد جالبتر اینه که بعد از سی چهل ثانیه ای که صبر کردم، بازی رو دوباره شروع کردم و فشار دکمه استارت همان و حمله قلبی دوم همان. یعنی یارو انگار منتظر بود من بازی رو از pause در بیارم :))

بازی رو شروع نکرده یه چیزی مینویسه. میگه که، ببین داداش گلم، شما جنگجو و مبارز و اینا نیستید. شما یه انسان ساده هستید پس تنها کاری که بلدید بکنید اینه که فرار کنید. پس یا فرار کنید یا بمیرید!

البته این وسط هدفون 7.1 و خانه خالی و تنهایی و تاریکی مطلق هم بی تاثیر نیستن :D اگه میخواید این چیزایی که گفتم رو تجربه کنید سعی کنید با این شرایطی که من دارم بازی کنید تا قشنگ صاف بشید :D

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
یعنی نیم ساعت اول بازی طوفانی هاااااااااااا. من تا حالا اینطوری واکنش بدنی نشون نداده بودم به یه بازی =)) قشنگ نیم متر از رو کاناپه تغییر مکان دادم. گیم پد رو چنان بقل کرده بودم که فکر میکردم قراره کمکم کنه. یه لحظه نتونستم دکمه استارت رو پیدا کنم بازی رو Pause کنم :)) بعد جالبتر اینه که بعد از سی چهل ثانیه ای که صبر کردم، بازی رو دوباره شروع کردم و فشار دکمه استارت همان و حمله قلبی دوم همان. یعنی یارو انگار منتظر بود من بازی رو از pause در بیارم :))

بازی رو شروع نکرده یه چیزی مینویسه. میگه که، ببین داداش گلم، شما جنگجو و مبارز و اینا نیستید. شما یه انسان ساده هستید پس تنها کاری که بلدید بکنید اینه که فرار کنید. پس یا فرار کنید یا بمیرید!

البته این وسط هدفون 7.1 و خانه خالی و تنهایی و تاریکی مطلق هم بی تاثیر نیستن :D اگه میخواید این چیزایی که گفتم رو تجربه کنید سعی کنید با این شرایطی که من دارم بازی کنید تا قشنگ صاف بشید :D
از یکش بدتره یعنی؟
من سر یکش از یجا به بعد ول کردم بازیو پس اینم باید بی‌خیال شد در توان من نیست:D

• Like
Reactions: ps34

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
در تایید حرف فردین، بازی واقعا ترسناک و دلهره آور. تو یک ساعت اول بازی تقریبا تمام دقایق منتظر بودم یکی جلوی من سبز بشه یا پشت سرم باشه. یک بار هم از روی کاناپه پریدم روی زمین از شدت خوش‌حالی به خاطر زنده موندن. البته به چند تا باگ هم بر خورد کردم که فیلم هم گرفتم از یکیشون.
در کل تا به این جا خیلی ادامه خوبی بوده.

از یکش بدتره یعنی؟
من سر یکش از یجا به بعد ول کردم بازیو پس اینم باید بی‌خیال شد در توان من نیست:D
شاید بشه گفت اره، چون محیط بازی از تیمارستان به یک محیط بزرگ‌تر منتقل شده و این محیط بزرگتر به منزله موجودات بیشتر و البته خشن تر. نکته بعدی هم توحم زدن شخصیت اصلی که یک ترس روانی هم به بازی اضافه میکنه و هر لحضه ممکنه وارد یک دنیا دیگه بشی.

آخرین ویرایش:

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
من نسخه اول را اعصابم نکشید نمیدونم شماها چجوری بازی میکنید.نسخه اول بعد یک دو ساعتی انداختم اونور:D

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
خوب تموم کردم ... صرف نظر از نقص هاش بازی واقعا عالی بود و از همین الان منتظر نسخه بعدی ام :D
فقط از لحاظ داستانی ابهام دارم .. اگه کسی کامل تسلط داره کمک کنه :D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
خب ما هم بازی رو تموم کردیم. واقعا ازش لذت بردم. دوستان اگر می خواین سریع تر پشماتون بریزه:D این بازی رو انجام بدین خیلی ترسیدم، خیلی ترسناکه بازی

• Like
Reactions: kamyy

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
من نسخه اول را اعصابم نکشید نمیدونم شماها چجوری بازی میکنید.نسخه اول بعد یک دو ساعتی انداختم اونور:D
من نسخه اول رو تروفیاشو ۱۰۰ کردم ، البته همه ایولها رو عمرمو واسشون گذاشتم ، حتی مضخرفی مثل EW میکامی :D ، فقط لج کردم RE7 رو هنوز بازی نکردم .

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام دوستان چند سوال دارم :
1- از این بازی ترسناک تر هم در حال حاضر داریم ؟ ( سن من یکم زیاده و با هر چیزی نمیترسم واقعا دنبال هیجان و ترس واقعی میگردم )
2- یک مقایسه بین این بازی و رزیدنت اویل 7 میتونید بکنید ؟
3- فقط 2 اش رو بخرم یا 1 اش هم ارزش خرید داره ؟ ( آنلاین بخرمش یا دیسکی که هر دو ورژ« داره رو بخرم ؟ )
4- از نظر گرافیک و داستانی و گیم پلی راضی کننده هست ؟

ممنون

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
سلام دوستان چند سوال دارم :
1- از این بازی ترسناک تر هم در حال حاضر داریم ؟ ( سن من یکم زیاده و با هر چیزی نمیترسم واقعا دنبال هیجان و ترس واقعی میگردم )
2- یک مقایسه بین این بازی و رزیدنت اویل 7 میتونید بکنید ؟
3- فقط 2 اش رو بخرم یا 1 اش هم ارزش خرید داره ؟
4- از نظر گرافیک و داستانی و گیم پلی راضی کننده هست ؟

ممنون
سلام
1-از این بازی ترسناک تر جایی پیدا نمیشه یا حداقل من ندیدم تاحالا(البته بازی Suffring خیلی ترسناک بود واسم نمیدونم شایدم چون سنم کمتر بود بیشتر میترسیدم)
2-کلا این دو بازی قابل مقایسه باهم نیستن و سبک هاشون باهم فرق داره،Evil7 بازی خوبی بود ولی لحظه های ترسناکش کمتره از اوتلست،اونجا شما اسلحه داری که از خودت محافظت کنی ولی توی اوتلست فقط دوتا پا داری و نفس ویه دوربین که شانس بیاری که باطریت تموم نشه
3-واقعا دارم میگم تا اینجایی که من دو رو بازی کردم همش میگم یکش برام جالب تر بود نمیدونم چرا ولی دو یکمی سخت تر شده ولی قطعا ارزش خرید جفتشون خیلی بالاست هردوشون عالین
4-از نظر گرافیکی بازی خیلی پیشرفت کرده مخصوصا توی قسمت سایه ها و مناطقی که نور نیست عالی کار شده انصافا،داستانم یه جورایی شبیه Evil7 میشه گفت هست که هردوتا به دنبال همسرشون هستن تو این راه به خیلی از مشکلات برمیخورن
گیم پلی هم که فقط باید فرار کنید و دوربین به دست باشید و از بعضی چیزا مدرک جمع کنید و فیلم بگیرید ولی اصل ترسوندن این بازی همینه بدونه هیچ وسیله ای برای محافظت از خودتون!!!
در کل از نسخه دوم خیلی راضی ام و انتظاراتی که داشتم براورده شده البته اگه اینقد نگیرن چاقو تو حلقمون کنن :d

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام
1-از این بازی ترسناک تر جایی پیدا نمیشه یا حداقل من ندیدم تاحالا(البته بازی Suffring خیلی ترسناک بود واسم نمیدونم شایدم چون سنم کمتر بود بیشتر میترسیدم)
2-کلا این دو بازی قابل مقایسه باهم نیستن و سبک هاشون باهم فرق داره،Evil7 بازی خوبی بود ولی لحظه های ترسناکش کمتره از اوتلست،اونجا شما اسلحه داری که از خودت محافظت کنی ولی توی اوتلست فقط دوتا پا داری و نفس ویه دوربین که شانس بیاری که باطریت تموم نشه
3-واقعا دارم میگم تا اینجایی که من دو رو بازی کردم همش میگم یکش برام جالب تر بود نمیدونم چرا ولی دو یکمی سخت تر شده ولی قطعا ارزش خرید جفتشون خیلی بالاست هردوشون عالین
4-از نظر گرافیکی بازی خیلی پیشرفت کرده مخصوصا توی قسمت سایه ها و مناطقی که نور نیست عالی کار شده انصافا،داستانم یه جورایی شبیه Evil7 میشه گفت هست که هردوتا به دنبال همسرشون هستن تو این راه به خیلی از مشکلات برمیخورن
گیم پلی هم که فقط باید فرار کنید و دوربین به دست باشید و از بعضی چیزا مدرک جمع کنید و فیلم بگیرید ولی اصل ترسوندن این بازی همینه بدونه هیچ وسیله ای برای محافظت از خودتون!!!
در کل از نسخه دوم خیلی راضی ام و انتظاراتی که داشتم براورده شده البته اگه اینقد نگیرن چاقو تو حلقمون کنن :d
کلا خرید اوت لست رو بیشتر پیشنهاد میدید یا اول برم سراغ رزیدنت اویل 7 ؟ ( میدونم گرافیک رزیدنت 7 بالاتره )
ممنون بازم بابت راهنمایی

• Like
Reactions: SiminSecret

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
کلا خرید اوت لست رو بیشتر پیشنهاد میدید یا اول برم سراغ رزیدنت اویل 7 ؟ ( میدونم گرافیک رزیدنت 7 بالاتره )
ممنون بازم بابت راهنمایی
دوست خوبم شما اگه دوتا تریلر از گیم پلی از هرکدوم ببینید (البته اگه ندیده باشید) بهتر میتونید تصمیم بگیرید که کدومو انتخاب کنید
اویل هم خوبه اوتلست هم خوبه
ولی اگه دنبال اکشن بیشتر هستید اویل گذینه مناسب تریه حالا کار نداریم تنوع دشمناش کمه ولی اگه دنبال ترسیدن به صورت تخصصی هستید اوتسلست بهتره :D
بازم تصمیم با خودتونه مطمعنم هرکدومو بگیرید ضرر نکردید.

• Like
Reactions: dooste.man83

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
ممنون بازم بابت راهنمایی
اول اویل رو برو بعد اینو ... اویل گرمت می کنه برای این :D:D:D:D

• Like
Reactions: Jill-Valentine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر