PlayStation Detroit: Become Human

d598246_.png
Detroit: Become Human یک بازی هیجان انگیز سوم شخص مربوط به آینده ، با سبک اکشن ماجراجویی ، توسط استودیوی رویاپرداز Quantic Dream توسعه داده شده و بصورت انحصاری توسط Sony Interactive Entertainment در تاریخ 25 می 2018 برای PS4 منتشر خواهد شد .
Quantic Dream از موتور گرافیکی جدیدی برای ساخت این بازی بهره برده ، و از 100ها بازیگر در لس آنجلس ، لندن و پاریس برای ساخت انیمیشنها و خلق دنیایی پویا استفاده کرده .
نوشتن داستان بازی بیش از دو سال زمان برده که به عنوان پیچیده ترین کار دیوید کیج شناخته می شود .
بازی از PS4 PRO پشتیبانی خواهد کرد .
d42617_.png

داستان اینگونه است که هوش مصنوعی در آینده توانست اندرویدهایی را خلق کند که داوطلبانی برای تبدیل شدن به انسان باشند . انسانها برای هر چیزی از اندرویدها استفاده می کنند ، آنها کارآگاهان ، خدمتکاران و نیروی کار انسانها هستند .
تصمیماتی که در طول بازی میگیرید بسیار مهم هستند و بر روند داستان تاثیر مستقیم خواهند گذاشت . انتخابها گسترده تر ، پیچیده تر و متفاوت از بازیهای قبلی کیج خواهند بود .

s77674_.png

در بازی با 3 شخصیت اندرویدی کاملا متفاوت روبرو هستیم ، کارا به عنوان خدمتکار در خانه ی مرد مرموزی کار میکند که باید از کودکی معصوم به نام آلیس مراقبت و محافظت ! کند ، مارکوس اندرویدیست که برخلاف آب شنا می کند و قصد دارد جامعه ی انسانها را خالی از بردگی و آزار اندرویدها کند و به همین دلیل به عنوان رهبر با جمع کردن اندرویدهای دیگر دست به شورش میزند و به دنبال انقلابی جدید است ، در مقابل شخصیت کانر را داریم که یک کارآگاه است ! ، کانر طبق تریلرها مشخص شده یک اندروید با توانایی های بسیار بالاست که می تواند هر سرنخ کوچکی را تجزیه و به مقصود اصلی خود برسد ، چنین اندرویدی که اطلاعات و مهارتهای زیادی در رابطه با جرم و جنایت دارد مطمئنا کار را برای مارکوس سخت خواهد کرد !
w460561_.png

در بازی می توانید به نقاط خاصی از داستان بازگردید تا تصمیهایی که گرفتید را در صورت رضایت نداشتن تغییر دهید ، دریافت سرنخ اجازه خواهد داد تا رویدادهای رخ داده را بازسازی و پخش کنید ، یا می توان با گشتن در محیط با تجزیه و تحلیل موارد به آن دست پیدا کرد . کانر می تواند عناصر صحنه جرم را قبل از رفتن به بالکن و شروع مذاکره ، تجزیه و تحلیل کند ، اینها مشابه بخش های کارآمد در بازی Heavy Rain است ، جایی که از حالت کارآگاهی استفاده و برای تجزیه ، تحلیل و بازسازی دنباله ای از وقایع قبل از ورود به صحنه استفاده می کنید . تقریبا همانند همه ی بازیهای دیوید کیج که با همه چیز در محیط میتوان ارتباط برقرار کرد ، و از این حیث برتر می باشد . بطور مثال متوجه شدن کانر در قسمت قفسه ی اتاق که اندرو مسلح است .
وضعیت گروگانگیری دختر تنها یکی از سناریوهاست ، اندرو که وظیفه ی مراقبت از خانواده را بر عهده داشته ، اعضای خانواده را کشته و دختر را ربوده است ، تریلر کار بزرگی انجام می دهد ، نشان می دهد را ه های بی شماری در صحنه می توانید انجام دهید . امیدوارم در برخورد اول موفق باشین !!
Detroit: Become Human دقیقا تداعی گر دیگر عناوین Quantic Dream است ، با پیچ و تاب و چرخش آنالوگها برای تعامل با محیط ، همراه با صفحه لمسی و کنترل حرکتی ، که در این مورد از معدود توسعه دهندگانیست که از تمام مزایای DS4 استفاده می کند .

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
درسته این داستان نسبتا تخیلی و تکراری دلیل نمیشه نتیجه کار حتی بهتر از بازی های قبلی نباشه ولی حداقل برای من این تریلر هیجان انگیز نیست. اگر یه فضای عادی رو نشون میداد اتفاقا خیلی بیشتر هیجان زده می شدم که داستان عمیقی داره.

تقریبا با کلیت نظرت موافقم ! من به شخصه از یه هوی رین جدید _ منظور ارائه یک داستان رئالیسم_خیلی بیشتر لذت می برم تا ربات انسان نما و داستانی که تلفیقی از تخیل و واقعیت مثل بازی دوم کیج یعنی بیاند باشه ! هر چند برای قضاوت خیلی زوده ولی من با کلیت سوزه داستان موافق نیستم !! و موفقیتش بر می گرده به هنر دیوید کیج که چه روایتی قراره تشکیل بده .

batgamer2

کاربر سایت
Jun 7, 2015
674
نام
امیررضا
این بازی میترکونه واقعا از لحاظ داستان و گرافیک عالی
یه چیز هم که من خیلی بیشتر امید دارم دسته dualshock4 هست مخصوصا با اون صفحه لمسی هیجان بازی رو دو چندان میکنه

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
امیدوارم گیم پلی درگیرانه ای داشته باشه وگرنه از نظر گرافیک که بحثی توش نیست و البته داستان.فقط نمیدونم چرا با قیافه شخص اولش حال نکردم :-?

cswd8f0wsae35up.jpg

پ.ن:همین اولش اعلام میکنم که میانگین نمراتش 80 هم بشه از نظر من یعنی شاهکار:d
این بازیگر سریال following هست

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,874
نام
malek
مثل اینکه اسم این رباتها رو گذاشتن اندروید(مصنوعی) و شاید تعنه ای باشه به عصر حاضر.یادمه تو ترمیناتور 5 هم یه گیری داده بودن به جنسیس و گوگل

3wgc1ivsxiodmedxz4sf.jpg

شایدم بعد اومدن بازی فروش گوشی های اندرویدی کاهش پیدا کنه.البته شایدم افزایش ولی معلومه کیج ازش خوشش اومده

wb354l08b61o1fnlrfdz.jpg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
7Mblt.jpg

تصویر کات شده دوتا از NPC های معمولی بازی . تا خیره نشدم تشخیص ندادم واقعی نیست و مربوط به تریلر in-gameـه:D!
چند تا صفحه باز کردم و رفتم سراغ یه کاری. وقتی برگشتم داشتم از دور به مانیتور نزدیک میشدم و فکر کردم مثلاً زیر عکس نوشتی آقا و خانوم فلانی در پشت صحنه عملیات موشن کپچر!!! :D سیاه پوسته در این حد طبیعیه! :D

مثل اینکه اسم این رباتها رو گذاشتن اندروید(مصنوعی) و شاید تعنه ای باشه به عصر حاضر.یادمه تو ترمیناتور 5 هم یه گیری داده بودن به جنسیس و گوگل

3wgc1ivsxiodmedxz4sf.jpg

شایدم بعد اومدن بازی فروش گوشی های اندرویدی کاهش پیدا کنه.البته شایدم افزایش ولی معلومه کیج ازش خوشش اومده
این ارتباطی به اون سیستم عامل نداره. :D از سال ها پیش به روبات های انسان نما میگن اندروید و توی جاهای مختلفی این اسم به کار رفته و لوگوی سیستم عامل اندروید هم برای همین یه چیز روبات مانند هست. :D

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
7Mblt.jpg

تصویر کات شده دوتا از NPC های معمولی بازی . تا خیره نشدم تشخیص ندادم واقعی نیست و مربوط به تریلر in-gameـه:D!
QD هرجور باشه اما از لحاظ بصری همیشه یه نسل جلوتره واقعا کارشون فوق العادست اون از گرافیک بیاند و اینم از دیترویت

bernoos

کاربر سایت
Sep 8, 2013
221
نام
Hunter
امروز داشتم دوباره تریلر رو میدیدم که به چیزی برخوردم! :d این شعاره بقل ویترین رباته رو دیده بودید؟:d
معلومه که میخواد برده داری به سبک مدرن رو هم نشون بده یا حضرت داوود قفس :d:x

53jzoy8jbt8lockbr1rw.png

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
این بازی میترکونه واقعا از لحاظ داستان و گرافیک عالی
یه چیز هم که من خیلی بیشتر امید دارم دسته dualshock4 هست مخصوصا با اون صفحه لمسی هیجان بازی رو دو چندان میکنه
دقیقا
Qd در استفاده از توانایی کنسول همیشه عالی عمل کرده تو PS3 هم گيمهايي که ساخت استفاده کامل از کنترل در بازی را کرد که خیلی بازی هیجان انگیز میشد ,

با کنترل جدید پلی 4 هم ميترکونه :d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
fixed it
گفتن Captured in-game engine نه in-engine , هرچند تفاوتی نداره به پیشینه QD نگاه کنی میبینی بخش گرافیک داخل بازی ِ بازی هاش به راحتی از تریلر های رونمایی فراتر میره . من انتظار دارم بازی نهایی از این تریلر خیلی بهتر باشه مثلاً .

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
گفتن Captured in-game engine نه in-engine , هرچند تفاوتی نداره به پیشینه QD نگاه کنی میبینی بخش گرافیک داخل بازی ِ بازی هاش به راحتی از تریلر های رونمایی فراتر میره . من انتظار دارم بازی نهایی از این تریلر خیلی بهتر باشه مثلاً .
دقیقا به پیشینه qd نگاه میکنم بیشتر میترسم:d
تریلر های اولیه heavyrain کجا و بازی که دادن کجا....(بازم کیفیتشون عالیه ولی خوب در حد تریلر نیست دیگه...)
تقریبا همه صورت ها عالی بودن تو heavy rain ولی محیط ها زیاد چنگی به دل نمیزدن.
این جمله captured in-game engine خیلی با in-game فرق داره.
فرقشم سادست.اولی یعنی تو انجین رندر شده دومی یعنی در داخل بازی کپچر شده.
The video uses Development in Progress in-game assets and code as a basis for a video shot with cinematic camera techniques to create movie-like footage. This is representative of the themes and general look and feel of the game, but it is not the direct in-game experience you will get when you are physically playing the final game.
edit:الان من اصلا سر گرافیک خفن بازی بحث نمیکنما چون هر جوریم باشه گرافیکش فضایی خفنه
:dمثل تریلر "rverything idid i did for love " برای heavyrain اصلا خستم نمیکنه تریلرش!راحت هر روز میبینمش:|

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دقیقا به پیشینه qd نگاه میکنم بیشتر میترسم:d
تریلر های اولیه heavyrain کجا و بازی که دادن کجا....(بازم کیفیتشون عالیه ولی خوب در حد تریلر نیست دیگه...)
تقریبا همه صورت ها عالی بودن تو heavy rain ولی محیط ها زیاد چنگی به دل نمیزدن.

ترلیر اولیه :

خود بازی :

محیط ها نسبت به تریلر بد بودن ؟ :D اوکی مشکلی نیست ، محیط ها :

دیگه ؟ :D

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
ترلیر اولیه :

خود بازی :