PlayStation Detroit: Become Human

d598246_.png
Detroit: Become Human یک بازی هیجان انگیز سوم شخص مربوط به آینده ، با سبک اکشن ماجراجویی ، توسط استودیوی رویاپرداز Quantic Dream توسعه داده شده و بصورت انحصاری توسط Sony Interactive Entertainment در تاریخ 25 می 2018 برای PS4 منتشر خواهد شد .
Quantic Dream از موتور گرافیکی جدیدی برای ساخت این بازی بهره برده ، و از 100ها بازیگر در لس آنجلس ، لندن و پاریس برای ساخت انیمیشنها و خلق دنیایی پویا استفاده کرده .
نوشتن داستان بازی بیش از دو سال زمان برده که به عنوان پیچیده ترین کار دیوید کیج شناخته می شود .
بازی از PS4 PRO پشتیبانی خواهد کرد .
d42617_.png

داستان اینگونه است که هوش مصنوعی در آینده توانست اندرویدهایی را خلق کند که داوطلبانی برای تبدیل شدن به انسان باشند . انسانها برای هر چیزی از اندرویدها استفاده می کنند ، آنها کارآگاهان ، خدمتکاران و نیروی کار انسانها هستند .
تصمیماتی که در طول بازی میگیرید بسیار مهم هستند و بر روند داستان تاثیر مستقیم خواهند گذاشت . انتخابها گسترده تر ، پیچیده تر و متفاوت از بازیهای قبلی کیج خواهند بود .

s77674_.png

در بازی با 3 شخصیت اندرویدی کاملا متفاوت روبرو هستیم ، کارا به عنوان خدمتکار در خانه ی مرد مرموزی کار میکند که باید از کودکی معصوم به نام آلیس مراقبت و محافظت ! کند ، مارکوس اندرویدیست که برخلاف آب شنا می کند و قصد دارد جامعه ی انسانها را خالی از بردگی و آزار اندرویدها کند و به همین دلیل به عنوان رهبر با جمع کردن اندرویدهای دیگر دست به شورش میزند و به دنبال انقلابی جدید است ، در مقابل شخصیت کانر را داریم که یک کارآگاه است ! ، کانر طبق تریلرها مشخص شده یک اندروید با توانایی های بسیار بالاست که می تواند هر سرنخ کوچکی را تجزیه و به مقصود اصلی خود برسد ، چنین اندرویدی که اطلاعات و مهارتهای زیادی در رابطه با جرم و جنایت دارد مطمئنا کار را برای مارکوس سخت خواهد کرد !
w460561_.png

در بازی می توانید به نقاط خاصی از داستان بازگردید تا تصمیهایی که گرفتید را در صورت رضایت نداشتن تغییر دهید ، دریافت سرنخ اجازه خواهد داد تا رویدادهای رخ داده را بازسازی و پخش کنید ، یا می توان با گشتن در محیط با تجزیه و تحلیل موارد به آن دست پیدا کرد . کانر می تواند عناصر صحنه جرم را قبل از رفتن به بالکن و شروع مذاکره ، تجزیه و تحلیل کند ، اینها مشابه بخش های کارآمد در بازی Heavy Rain است ، جایی که از حالت کارآگاهی استفاده و برای تجزیه ، تحلیل و بازسازی دنباله ای از وقایع قبل از ورود به صحنه استفاده می کنید . تقریبا همانند همه ی بازیهای دیوید کیج که با همه چیز در محیط میتوان ارتباط برقرار کرد ، و از این حیث برتر می باشد . بطور مثال متوجه شدن کانر در قسمت قفسه ی اتاق که اندرو مسلح است .
وضعیت گروگانگیری دختر تنها یکی از سناریوهاست ، اندرو که وظیفه ی مراقبت از خانواده را بر عهده داشته ، اعضای خانواده را کشته و دختر را ربوده است ، تریلر کار بزرگی انجام می دهد ، نشان می دهد را ه های بی شماری در صحنه می توانید انجام دهید . امیدوارم در برخورد اول موفق باشین !!
Detroit: Become Human دقیقا تداعی گر دیگر عناوین Quantic Dream است ، با پیچ و تاب و چرخش آنالوگها برای تعامل با محیط ، همراه با صفحه لمسی و کنترل حرکتی ، که در این مورد از معدود توسعه دهندگانیست که از تمام مزایای DS4 استفاده می کند .

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
منم بازی رو تمام کردم. فکر کنم بد ترین پایان ممکن واسه من اتفاق افتاد :))
هنک زد کانر رو کشت بعدا خود کشی کرد :D
کانر زد مارکوس رو کشت و انسان ها پیروز شدن
کارا و الیس هر دو به رحمت خدا رفتن :D
حتی من به کاپیتان آلن هم رحم نکردم اونم کشته شد :D

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
تا الان فکر کنم 40 ساعت بازی کردم تو این مدتم تونستم تمام نتایج تصمیمات با تمام پایان بازی ببینم به همه پیشنهاد میکنم حداقل یکبار بازی کنند چون نتیجه ی عجیبی روتون میزاره منو که افسرده کرد از نظر من ps4 همچین بازی به خودش ندیده

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
منم بازی رو تمام کردم. فکر کنم بد ترین پایان ممکن واسه من اتفاق افتاد :))
هنک زد کانر رو کشت بعدا خود کشی کرد :D
کانر زد مارکوس رو کشت و انسان ها پیروز شدن
کارا و الیس هر دو به رحمت خدا رفتن :D
حتی من به کاپیتان آلن هم رحم نکردم اونم کشته شد :D
من بدتر از اینم دیدم یه سری تصمیماتی شیطانی داره

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من هم بازی رو تموم کردم باید بگم واقعا تاسف خوردم از پایان های کلیشه های بازی و همچنین کوتاهی بازی متاسفانه بازی هیچ پیچیدگی خاص داستانی نداشت جز چند مورد خاص من خیلی انتظارم بیشتر از اینا بود من بهترین پایان بازی رو رفتم فقط یکی از شخصیت های فرعی بازی که خوب بود مرد اونم راهی برای نجاتش در بازی از راهی که رفتم نبود.
نقد کاملا بعد از دیدن کامل همه ی پایان ها می ذارم تا الان 30 تایی شو دیدم حقیقتا برخی از پایان های بازی به شدت افتضاح و خنده دار هستن انگار بچه 3 ساله نوشتش این شامل پایان های خیلی اصلی بازی که همه زنده می مونن هم می شه. در کل درسته که 1 عده تحت تاثیر طرفداری بی مورد و صرفا انحصاری بودن بازی قرار گرفتن اما متای بازی کاملا حقشه بازی خیلی می تونست از اینا بهتر باشه.
نمره ی من به بازی 7.5 هست به خاطر برخی دیالوگ های عالیش که ادم به فکر فرو می برد همچنین بیس داستانی عالی که همان ازادی و جدایی از بردگی بود نمره ی 8 بهش می دم نقد فنی در تاپیک امتیازات می دم. حیف این بازی که داستانش عمق با پیچیدگی لازمه رو نداشت.

• Like
Reactions: WCW

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
من هم بازی رو تموم کردم باید بگم واقعا تاسف خوردم از پایان های کلیشه های بازی و همچنین کوتاهی بازی متاسفانه بازی هیچ پیچیدگی خاص داستانی نداشت جز چند مورد خاص من خیلی انتظارم بیشتر از اینا بود من بهترین پایان بازی رو رفتم فقط یکی از شخصیت های فرعی بازی که خوب بود مرد اونم راهی برای نجاتش در بازی از راهی که رفتم نبود.
نقد کاملا بعد از دیدن کامل همه ی پایان ها می ذارم تا الان 30 تایی شو دیدم حقیقتا برخی از پایان های بازی به شدت افتضاح و خنده دار هستن انگار بچه 3 ساله نوشتش این شامل پایان های خیلی اصلی بازی که همه زنده می مونن هم می شه. در کل درسته که 1 عده تحت تاثیر طرفداری بی مورد و صرفا انحصاری بودن بازی قرار گرفتن اما متای بازی کاملا حقشه بازی خیلی می تونست از اینا بهتر باشه.
نمره ی من به بازی 7.5 هست به خاطر برخی دیالوگ های عالیش که ادم به فکر فرو می برد همچنین بیس داستانی عالی که همان ازادی و جدایی از بردگی بود نمره ی 8 بهش می دم نقد فنی در تاپیک امتیازات می دم. حیف این بازی که داستانش عمق با پیچیدگی لازمه رو نداشت.
کجاش خننده دار بود؟نظر من بعد از دیدن تمام انتخاب و پایان های بازی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: soheil_63

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
مطمئنی Detroit بازی کردی :|

آخرین ویرایش:

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
بعد از مدت ها گرفتاری و کمبود وقتم قسمت شد توی این گرونی مجددا بازی خریدم و به معنای واقعی کلمه از یه بازی لذت بردم

من شیفته عناوین استاد دیوید کیج هستم یه Heavy Rain، چه Beyond و چه Detroit: Become Human
Detroit: Become Human از نظر من هم در بحث داستان بی نظیر بود و هم در بخش صدا گذاری و گرافیک
این بازی عواطف آدم را واقعاً تکان میده و یه حال اساسی بهش میده

واقعا انتظار اینقدر پختگی در یه بازی رو نداشتم
به قول دوستمون "هیچ کلمه ای مثل"واو" نمیتونه توصیفش کنه! "

من به این بازی امتیاز 10 رو میدم
حالا بعضی ها نگن فلان و ... آدم وقتی از یه بازی یا یه خوراکی یا ... لذت واقعی ببره میگه عالی ی ی ی ی
این بازی هم برای من همینطور بود عالی ی ی ی ی

بازی من اینطور تمام شد:
در بازی من مارکوس بعد از انقلاب و درگیری مسلحانه با انسان ها و از دست دادن بسیاری از دوستانش توی یه مکان مثل بانک بود یا فروشگاه 2 راه داشت یا خودکشی کنه یا تسلیم بشه، که من تسلیم شدم و اومدم بیرون که انسان ها با تیر کشتنش
آلیس و کارا با 1000 مصیبت از مرز کانادا عبور کردند و سالم رسیدن
کانر توی کارخانه سایبر لایف هزاران اندروید رو آزاد میکنه و میشه رهبر اونها

در کل پایان بسیار عجیبی برای من رقم خورد
ولی برای آلیس و کارا هر کاری بگید انجام دادم تا سالم و زنده بمونند

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,723
نام
nucky thompson
بازی فوق العاده است . نکته ای که درباره بازی های دیوید کیج وجود داره اینه که موضوع بازی هاش به نظر خیلی کلیشه ای میان (پرونده ی یک قاتل زنجیره ای - فردی که با یک روح در ارتباطه - روبات های انسان نما و به خوداگاهی رسیدن اشون ) ولی کاملا شیوه ی داستان گویی خاصی رو دنبال می کنه که اون هارو در ذهن به یاد ماندنی می کنه . البته هنوز به نظرم هوی رین بهترین کارش بود . شاید چون اون زمان سنم کمتر بود و تاثیر پذیر تر بودم . ولی بعد از تموم کردن این بازی می تونم بگم واقعا تاثیر زیادی روم گذاشت و هرچی می گذره بیش تر آدم رو به فکر فرو می بره .
. درباره داستان باید بگم کیج خوب بلده موقعیت های داستانی رو از زاویه دیدی روایت کنه که قبل این کمتر دیده شده . همین امسال سریال وست وولد رو داشتیم که موضوع کم و بیش مشابه ای داشت ولی هر کدوم از این دو اثر راه خودشون رو رفتن . درباره کاراکتر ها به نظرم مارکوس کمی کاراکتر کلیشه ای داشت و کمتر از دو نفر دیگه باهاش ارتباط می گرفتم. کارا و آلیس و رابطه اشون بهترین بخش داستان بود . و البته کانر و هنک . درباره گیمپلی هم به نظرم یک جاهای میشد انتخاب ما بیشتر تاثیر بگذارن . مثلا جاهایی بود که با زدن یک دکمه ساده مجموعه ای از کارهارو خود بازی اتومات انجام میداد .به نظرم می شد گیمپلی رو کمی نسبت به کارهای قبلی کیج گسترده تر کرد . سیستم انتخاب چکپوینت بازی هم خوب بود . هنوز پلات نشده ولی سیستم تروفی گیری بازی خیلی آسون تر شده . تو بازی های قبلی برای گرفتن تروفی بازی رو قشنگ باید دو سه بار می رفتی . حالا از اول یا از یک چپتر خاص تا یک چپتر دیگه . ولی این جا تقریبا با یک بار کامل تموم کردن بازی و تکرار یک چپتر خاص تا یک چپتر دیگه و تکرار بعضی چک پوینت های بازی میشه پلاتش کرد .
با این که من حالات هپی اندینگ رو رفتم ولی یک بغض و ناراحتی خاصی بعد از تموم شدنش داشتم یک حس خلا . به هر حال درسته در حد هوی رین نبود ولی باز با کاراکتر ها انس گرفته بودم و حالا به نظر میرسید که دیگه نیستن . روایت کامل شد و وقت خداحافظی رسیده بود
البته خب این حس بعد از عنوان بندی کامل شد . وقتی که کلوئی رو آزاد می کنیم و دیگه صفحه منوی بازی خالی میشه . حس فقدان و خلا حس می شه .
سازنده ها یک سیستمی گذاشتن که برای یک بار این انتخاب داده میشه که نسخه ی جدیدی از کلوئی رو بفرستن تو منو . که البته اون اصلیه نمیشه و کلا با پیام بازی و انتخاب های آدم در تضاده

در کل بازی یکی از بهترین بازی های ساخته شده تو این نسله . و امیدوارم دیوید بازی بعدی اش رو هم معرفی کنه . این بشر یکی از استعداد های دنیای بازی سازیه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
منم انتخاب كردم كلويي ازاد بشه ولي دوباره اومد :D
نظرم رو در مورد بازي توي topic امتيازات مفصل شرح ميدم فعلا تا 15 ماه بعد توي topic انحصاريهاي سوني نميشه بدون تعصب نقد نوشت بايد كلا همش تعريف و تمجديد كني كه از من يكي برنمياد تعصبي برخورد كردن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بعد از مدت ها گرفتاری و کمبود وقتم قسمت شد توی این گرونی مجددا بازی خریدم و به معنای واقعی کلمه از یه بازی لذت بردم

من شیفته عناوین استاد دیوید کیج هستم یه Heavy Rain، چه Beyond و چه Detroit: Become Human
Detroit: Become Human از نظر من هم در بحث داستان بی نظیر بود و هم در بخش صدا گذاری و گرافیک
این بازی عواطف آدم را واقعاً تکان میده و یه حال اساسی بهش میده

واقعا انتظار اینقدر پختگی در یه بازی رو نداشتم
به قول دوستمون "هیچ کلمه ای مثل"واو" نمیتونه توصیفش کنه! "

من به این بازی امتیاز 10 رو میدم
حالا بعضی ها نگن فلان و ... آدم وقتی از یه بازی یا یه خوراکی یا ... لذت واقعی ببره میگه عالی ی ی ی ی
این بازی هم برای من همینطور بود عالی ی ی ی ی

بازی من اینطور تمام شد:
در بازی من مارکوس بعد از انقلاب و درگیری مسلحانه با انسان ها و از دست دادن بسیاری از دوستانش توی یه مکان مثل بانک بود یا فروشگاه 2 راه داشت یا خودکشی کنه یا تسلیم بشه، که من تسلیم شدم و اومدم بیرون که انسان ها با تیر کشتنش
آلیس و کارا با 1000 مصیبت از مرز کانادا عبور کردند و سالم رسیدن
کانر توی کارخانه سایبر لایف هزاران اندروید رو آزاد میکنه و میشه رهبر اونها

در کل پایان بسیار عجیبی برای من رقم خورد
ولی برای آلیس و کارا هر کاری بگید انجام دادم تا سالم و زنده بمونند
واقعا بازی چند تا پایان داره ! من تمام پایان های بچه های رو میبینم با یکی دیگه کاملا متفاوته! حالا دوست دارم بدونم اونا که میگن که تو بازیای کیج انتخاب ها تاثیر گذار نیست ، الان چی دارن بگن

• Like
Reactions: nimaprince

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر