PlayStation Detroit: Become Human

d598246_.png
Detroit: Become Human یک بازی هیجان انگیز سوم شخص مربوط به آینده ، با سبک اکشن ماجراجویی ، توسط استودیوی رویاپرداز Quantic Dream توسعه داده شده و بصورت انحصاری توسط Sony Interactive Entertainment در تاریخ 25 می 2018 برای PS4 منتشر خواهد شد .
Quantic Dream از موتور گرافیکی جدیدی برای ساخت این بازی بهره برده ، و از 100ها بازیگر در لس آنجلس ، لندن و پاریس برای ساخت انیمیشنها و خلق دنیایی پویا استفاده کرده .
نوشتن داستان بازی بیش از دو سال زمان برده که به عنوان پیچیده ترین کار دیوید کیج شناخته می شود .
بازی از PS4 PRO پشتیبانی خواهد کرد .
d42617_.png

داستان اینگونه است که هوش مصنوعی در آینده توانست اندرویدهایی را خلق کند که داوطلبانی برای تبدیل شدن به انسان باشند . انسانها برای هر چیزی از اندرویدها استفاده می کنند ، آنها کارآگاهان ، خدمتکاران و نیروی کار انسانها هستند .
تصمیماتی که در طول بازی میگیرید بسیار مهم هستند و بر روند داستان تاثیر مستقیم خواهند گذاشت . انتخابها گسترده تر ، پیچیده تر و متفاوت از بازیهای قبلی کیج خواهند بود .

s77674_.png

در بازی با 3 شخصیت اندرویدی کاملا متفاوت روبرو هستیم ، کارا به عنوان خدمتکار در خانه ی مرد مرموزی کار میکند که باید از کودکی معصوم به نام آلیس مراقبت و محافظت ! کند ، مارکوس اندرویدیست که برخلاف آب شنا می کند و قصد دارد جامعه ی انسانها را خالی از بردگی و آزار اندرویدها کند و به همین دلیل به عنوان رهبر با جمع کردن اندرویدهای دیگر دست به شورش میزند و به دنبال انقلابی جدید است ، در مقابل شخصیت کانر را داریم که یک کارآگاه است ! ، کانر طبق تریلرها مشخص شده یک اندروید با توانایی های بسیار بالاست که می تواند هر سرنخ کوچکی را تجزیه و به مقصود اصلی خود برسد ، چنین اندرویدی که اطلاعات و مهارتهای زیادی در رابطه با جرم و جنایت دارد مطمئنا کار را برای مارکوس سخت خواهد کرد !
w460561_.png

در بازی می توانید به نقاط خاصی از داستان بازگردید تا تصمیهایی که گرفتید را در صورت رضایت نداشتن تغییر دهید ، دریافت سرنخ اجازه خواهد داد تا رویدادهای رخ داده را بازسازی و پخش کنید ، یا می توان با گشتن در محیط با تجزیه و تحلیل موارد به آن دست پیدا کرد . کانر می تواند عناصر صحنه جرم را قبل از رفتن به بالکن و شروع مذاکره ، تجزیه و تحلیل کند ، اینها مشابه بخش های کارآمد در بازی Heavy Rain است ، جایی که از حالت کارآگاهی استفاده و برای تجزیه ، تحلیل و بازسازی دنباله ای از وقایع قبل از ورود به صحنه استفاده می کنید . تقریبا همانند همه ی بازیهای دیوید کیج که با همه چیز در محیط میتوان ارتباط برقرار کرد ، و از این حیث برتر می باشد . بطور مثال متوجه شدن کانر در قسمت قفسه ی اتاق که اندرو مسلح است .
وضعیت گروگانگیری دختر تنها یکی از سناریوهاست ، اندرو که وظیفه ی مراقبت از خانواده را بر عهده داشته ، اعضای خانواده را کشته و دختر را ربوده است ، تریلر کار بزرگی انجام می دهد ، نشان می دهد را ه های بی شماری در صحنه می توانید انجام دهید . امیدوارم در برخورد اول موفق باشین !!
Detroit: Become Human دقیقا تداعی گر دیگر عناوین Quantic Dream است ، با پیچ و تاب و چرخش آنالوگها برای تعامل با محیط ، همراه با صفحه لمسی و کنترل حرکتی ، که در این مورد از معدود توسعه دهندگانیست که از تمام مزایای DS4 استفاده می کند .

آخرین ویرایش:

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
فرقشون اینه بازی های ایپزودیک تقریبا انتخاب ها تاثیری ندارن!
مخصوصا بازی های Tt ! باز LIS بین بازی های ایپزودیک پیشرفت داشت، ولی اونم اگر مثل بازی های کیج منتشر میشد و نه ایپزودیک، انتخاب ها میتونست خیلی تاثیر گذارتر و پایان های متفاوت تر از اینی که الان هست هم بشه!
من هم heavy rain رو پلات کردم هم beyond رو. تو بیاند هم انتخاب ها واقعا تاثیری نداشتن. میتونم بگم در حد بازی های یوبی سافت بود تاثیرش یا حتی gta iv . تو بیاند انتخاب ها خیلیییی کم تاثیر داشتن. همه چیز تقریبا تو چپتر آخر تعیین میشد. جز زنده موندن یا نموندن سه تا شخصیت فرعی

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
همین که شما کارهای کیج رو با شاهکارهای سینمایی مقایسه می کنید کاملا مشخص کننده حد آثار کیج هست.
و حتی از نوشته هاتون میشه برداشت کرد که خودتون قبول دارید آثار کیج از لحاظ داستان و شخصیت پردازی در حد شاهکارهای سینمایی هستند.
هوی رین شاید از نظر شما شاهکار نباشه اما میتونم بگم هرکس که علاقه مند واقعی دنیای سینما باشه متوجه میشه که داستان هوی رین چیزی از یک شاهکار سینمایی کم نداره و کسی هم که عاشق سینما و گیم باشه مطمئنا هوی رین رو یک شاهکار میدونه.

دوست عزیز نقدی دارید از جانب خودتون بیان کنید، اگر صرفا بخوایم کلی گویی کنیم و نظر طرفداران سینما یا گیمرها رو به نظر خودمون نزدیک کنیم که میشه همون هرکس من و شما... و غیر قابل بحث.
ایشون مقایسه نکردن. چون در حد مقایسه نیستن. خداوکیلی ویچر، یا بایوشاک ها یا خیلی بازیای دیگه از آثار سینمایی هم بهتره داستانشون. فرقشون اینه که گیم پلی شاهکاری هم دارن. ایشون اومدن گیم پلی رو قربانی کردن انگار شاهکار میکنن با داستان و تاثیر انتخاب ها.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,093
نام
MohammadAli
همین که شما کارهای کیج رو با شاهکارهای سینمایی مقایسه می کنید کاملا مشخص کننده حد آثار کیج هست.
و حتی از نوشته هاتون میشه برداشت کرد که خودتون قبول دارید آثار کیج از لحاظ داستان و شخصیت پردازی در حد شاهکارهای سینمایی هستند.
هوی رین شاید از نظر شما شاهکار نباشه اما میتونم بگم هرکس که علاقه مند واقعی دنیای سینما باشه متوجه میشه که داستان هوی رین چیزی از یک شاهکار سینمایی کم نداره و کسی هم که عاشق سینما و گیم باشه مطمئنا هوی رین رو یک شاهکار میدونه.

دوست عزیز نقدی دارید از جانب خودتون بیان کنید، اگر صرفا بخوایم کلی گویی کنیم و نظر طرفداران سینما یا گیمرها رو به نظر خودمون نزدیک کنیم که میشه همون هرکس من و شما... و غیر قابل بحث.
واقعا مقایسه‌ی این بازیا با شاهکارای سینمایی دیگه خیلی مضحکه. خود طرفدارای کیج هم از پلات‌هول‌های متعدد بازی‌هاش خبر دارند قبلا هم پستی در این باره رفتم. کافیه قبل از نوشتن چنین چیزی یه سرچ ساده بکنید یا نه، اصلا خود شما این بازیارو کردین؟ واقعا متوجه مشکلات بیش از حد داستان نشدین؟ شاید اگه کیج نوشتن داستان بازیا رو به فرد بهتری می‌سپرد وضعیت بازیهاش کمی بهبود پیدا میکرد. چنین بازی‌هایی اگه به عنوان فیلم اکران میشدن چیزی فراتر از اپیک فیل بودن.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418

خیر دلیل مقایسه من بالا بودن آثار کیج نبود بلکه این بود که روش برچسبی به اسم درام تعاملی زده و میگه اگه گیمپلی نداره عوضش داستان داره ...
حالا من میگم که نه داستان هم نداره :)
اون ایرادی ام که گرفتید راجب کلی گویی درست بود ، اما خودتون در جوابش کلی گویی کردید :D :

میتونم بگم هرکس که علاقه مند واقعی دنیای سینما باشه متوجه میشه که داستان هوی رین چیزی از یک شاهکار سینمایی کم نداره

خب حالت ایده آلش این بود که بجای اینکه بگم هرکس عمیق باشه ضعف های هوی رین رو میبینه بشینم یه مقاله طولانی بنویسم و از اول تا آخر ضعف های داستان و سایر مواردش رو بنویسم ، که دور از ذهنه همچین کاری ...
هوی رین چیزی بیشتر از آثار درجه دو سینما نبود از لحاظ داستان ، حالا نمیدونم شما دقیقا چی رو شاهکار سینمایی محسوب میکنید که هوی رین رو در کنارش قرار میدید...
من زیاد از این آثار داستان محور تعاملی بازی نکردم اما یه دونش که واکینگ دد بود خداییش سیزن یکش شاهکار بود به همه توصیه میکنم ... و شاید اون رو ببینید متوجه شید که کارای دیوید کیج جز گرافیک چیز زیادی ندارن

• Like
Reactions: AminMoradiX

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
ولی به نظرم طرفدار این بازی که یکی ازخودشونم انتخاب خودشون کردن من که beyond برام بهترین بازی داستان محور بود به خصوص اون انتخاب پایانی اینم توهین نیست شماها که از این سازنده خوشتون نمیاد چرا اینجا نظر میدین البته انتقاد توهین نیست حالا مارکوس یه وینچستر بگیره همه له کنه میشه بازی؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
ولی به نظرم طرفدار این بازی که یکی ازخودشونم انتخاب خودشون کردن من که beyond برام بهترین بازی داستان محور بود به خصوص اون انتخاب پایانی اینم توهین نیست شماها که از این سازنده خوشتون نمیاد چرا اینجا نظر میدین البته انتقاد توهین نیست حالا مارکوس یه وینچستر بگیره همه له کنه میشه بازی؟

البته همه منتقداش هم از اون کله خرابای گیم پلی محور دوم باز نیستن :D
از جمله خودم که مثلا Walking Dead Telltale بازی مورد علاقمه که گیمپلی خاصی ام نداره
ولی بنظرم داستان آنچنانی نداشت بیاند و هوی رین ... در حد یک بار تموم کردم خوب بود جذاب بود ولی نه بیشتر
هرکی یجور نظر داره ...

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
منم با اینکه با هوی رین زندگی کردم ولی قبول دارم دیوید کیج باید یک تجدید نظری در گیمپلی بازی هاش انجام بده.تغییر در بیشتر موارد باعث پیشرفت اون بازی میشه.

h0p3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
147
مپ بزرگ سرشو بخوره بازیش گیم پلی نداره.
فرق بازی های تل تیل و داوود قفس چیه؟ اونا کلا ۲۵ دلارن. اگه اینم ۳۰ دلار میداد هیچی نمیگفتم.
میخواد سرکیسه کنه ملتو با ۶۰ دلار.
"داوود قفس" :))
heavy rain به نظرم خیلی عالی بود ولی گیم پلی نداشت عملا و کنترلش هم بد بود، تو دمو این بازی مشکلات قبلی رو ندیدم و به نظرم باید بازیه خوبی بشه، ولی واقعا 60 دلار زیاده

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
heavy rain واقعا بازی عالی بود. در نوع خودش شاید جزو اولین بازی ها حساب میشد و من واقعا بازیش رو دوست داشتم. در مقابل beyond کنترلش حتی از heavy rain هم بدتر بود و عملا انتخاب های شما هیچ تاثیری نداشت روی روند بازی. چیزی که من از دمو detroit دیدم خیلی از beyond two souls بهتر شده بود. یه جورایی شبیه حالت کارگاهی بتمن رو هم داشت.

• Like
Reactions: blue lion

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
"داوود قفس" :))
heavy rain به نظرم خیلی عالی بود ولی گیم پلی نداشت عملا و کنترلش هم بد بود، تو دمو این بازی مشکلات قبلی رو ندیدم و به نظرم باید بازیه خوبی بشه، ولی واقعا 60 دلار زیاده
فک کنم هممون موافق این هستیم که بازی هاش برای یه بار تجربه ارزش دارن.
انتقاد اصلی همه ی ما، اون تگ قیمت ۶۰ دلاریه که حس میکنم rip off میشیم.
بازی های تل تیل همگی اکثر مواقع برای پیش خرید با قیمت ۲۰ دلار و موقع تخفیف ۵ دلار میشن.
حالا بخاطر گل روی داوود بیایم بگیم چون گرافیکشم خوبه بگیم ۳۰ دلار.

• Like
Reactions: h0p3

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
فک کنم هممون موافق این هستیم که بازی هاش برای یه بار تجربه ارزش دارن.
انتقاد اصلی همه ی ما، اون تگ قیمت ۶۰ دلاریه که حس میکنم rip off میشیم.
بازی های تل تیل همگی اکثر مواقع برای پیش خرید با قیمت ۲۰ دلار و موقع تخفیف ۵ دلار میشن.
حالا بخاطر گل روی داوود بیایم بگیم چون گرافیکشم خوبه بگیم ۳۰ دلار.
خب نخر! :D چرا 60 دلار بی‌زبون رو می‌دی به بازی که بعدا هم احساس کنی پولتو هدر دادی؟!
اگه واقعا با قیمت مشکل دارید، نخرید تا فروش پایین بیاد و یه پیامی واسه سازنده‌ها باشه که بازیشون با این قیمت فروش نمیره.
اینکه خودت دست کنی توی جیبت و 60 دلار بی‌زبون رو بدی به بازی، بعد هم احساس کنی پولتو هدر دادی، تقصیر خودته نه سازنده...کسی مجبورتون نکرده که حتما باید بازیو بخرید.
اصلا مثل من بزارید واسه پلاس رایگان بشه بعد بازی کنید :D

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
خب نخر! :D چرا 60 دلار بی‌زبون رو می‌دی به بازی که بعدا هم احساس کنی پولتو هدر دادی؟!
اگه واقعا با قیمت مشکل دارید، نخرید تا فروش پایین بیاد و یه پیامی واسه سازنده‌ها باشه که بازیشون با این قیمت فروش نمیره.
اینکه خودت دست کنی توی جیبت و 60 دلار بی‌زبون رو بدی به بازی، بعد هم احساس کنی پولتو هدر دادی، تقصیر خودته نه سازنده...کسی مجبورتون نکرده که حتما باید بازیو بخرید.
اصلا مثل من بزارید واسه پلاس رایگان بشه بعد بازی کنید :D
ما که کلا فقط با پلاس زنده ایم :)) (امضامو نگا کنی میفهمی) :))
به قول یارو، تو دنیای ایده آل که من پول روز اول خریدن بازی هارو داشتم این بازی باید سی دلاری میبود
الان که ۲۰ دلارم باشه نداریم :))

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
من نمیدونم چه دلیل داره وقتی از یه بازی خوشتون نمیاد بیاید تو تاپیکش خودتون جر بدید که ثابت کنید اون بازی آشغاله یه بار اومدید نظرتون گفتید اوکی دوبار گفتید اوکی ولی این که روزی یه بار بیاید اعلام وجود کنید دیگه معلومه ته گرفتید:D
منم از ده ها بازی متنفرم و معتقدم آشغالن و ارزش 1 دلار که هیچی ارزش مفت بازی کردنم ندارن و ... الان باید برم تو تک تکشون شروع کنم به ...:-j
اینا به پیغمبری مبعوث شدن ! رسالتشون نجات بشر از گمراهی و پرهیز از خطا و اشتباهه ! البته رو نمیکنن ریا نشه !
...................
امروز یه چند تا تریلر دیگه دیدم و میتونم بگم بازی شدیدا روی ریسیسم و اپارتاید تاکید ویژه ای داره ! مثلا یه جا که اندروید ها باید برن یه بخش ویژه ته اتوبوس ! الانم این چیزا تو امریکا و غرب شدیدا داغ و جذابه ! احتمال اینکه به خاطر این چیزا مورد استقبال منتقدین قرار بگیره زیاده ! مثل زوتوپیا و بلک پنتر و باقی چیزای دیگه که این دو سه ساله تحت تاثیر این مسائل قرار گرفتن !

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
دوستان منتقد دیوید کیج لطفا یک نقاشی آفتاب و مهتاب با نرم افزار paint ویندوز بکشید اینجا عکسشو بذارید ببینیم چکاره اید
همه شدن منتقد سینما و گیم
سبکش اینه دوس داره اینجوری بسازه دوس ندارید بازی نکنید والا
طرف سبک و گیم پلی بازیش اینه شما مقایسش میکنید با فلان
نقدم قائده و اصول داره
فنه گلدونید احتمالا :/

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
مشکل اصلی بیاند یکی هم روایت شلخته بود که مثلا کل سکانس ها پخش و پلا بود و یکجورایی پیوسته نبود و کیج میخواسته نواوری کنه ولی جواب نداد این حرکت یکی هم انتخاب ها که کلا تاثیری نداشت ضربه زده بود به بازی و کنترل اعصاب خرد کن
ولی مشخصه کیج تو این بازی به نظر از پیش نمایش ها اون موارد توجه کرده بهش

• Like
Reactions: vaan 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر