PlayStation Detroit: Become Human

d598246_.png
Detroit: Become Human یک بازی هیجان انگیز سوم شخص مربوط به آینده ، با سبک اکشن ماجراجویی ، توسط استودیوی رویاپرداز Quantic Dream توسعه داده شده و بصورت انحصاری توسط Sony Interactive Entertainment در تاریخ 25 می 2018 برای PS4 منتشر خواهد شد .
Quantic Dream از موتور گرافیکی جدیدی برای ساخت این بازی بهره برده ، و از 100ها بازیگر در لس آنجلس ، لندن و پاریس برای ساخت انیمیشنها و خلق دنیایی پویا استفاده کرده .
نوشتن داستان بازی بیش از دو سال زمان برده که به عنوان پیچیده ترین کار دیوید کیج شناخته می شود .
بازی از PS4 PRO پشتیبانی خواهد کرد .
d42617_.png

داستان اینگونه است که هوش مصنوعی در آینده توانست اندرویدهایی را خلق کند که داوطلبانی برای تبدیل شدن به انسان باشند . انسانها برای هر چیزی از اندرویدها استفاده می کنند ، آنها کارآگاهان ، خدمتکاران و نیروی کار انسانها هستند .
تصمیماتی که در طول بازی میگیرید بسیار مهم هستند و بر روند داستان تاثیر مستقیم خواهند گذاشت . انتخابها گسترده تر ، پیچیده تر و متفاوت از بازیهای قبلی کیج خواهند بود .

s77674_.png

در بازی با 3 شخصیت اندرویدی کاملا متفاوت روبرو هستیم ، کارا به عنوان خدمتکار در خانه ی مرد مرموزی کار میکند که باید از کودکی معصوم به نام آلیس مراقبت و محافظت ! کند ، مارکوس اندرویدیست که برخلاف آب شنا می کند و قصد دارد جامعه ی انسانها را خالی از بردگی و آزار اندرویدها کند و به همین دلیل به عنوان رهبر با جمع کردن اندرویدهای دیگر دست به شورش میزند و به دنبال انقلابی جدید است ، در مقابل شخصیت کانر را داریم که یک کارآگاه است ! ، کانر طبق تریلرها مشخص شده یک اندروید با توانایی های بسیار بالاست که می تواند هر سرنخ کوچکی را تجزیه و به مقصود اصلی خود برسد ، چنین اندرویدی که اطلاعات و مهارتهای زیادی در رابطه با جرم و جنایت دارد مطمئنا کار را برای مارکوس سخت خواهد کرد !
w460561_.png

در بازی می توانید به نقاط خاصی از داستان بازگردید تا تصمیهایی که گرفتید را در صورت رضایت نداشتن تغییر دهید ، دریافت سرنخ اجازه خواهد داد تا رویدادهای رخ داده را بازسازی و پخش کنید ، یا می توان با گشتن در محیط با تجزیه و تحلیل موارد به آن دست پیدا کرد . کانر می تواند عناصر صحنه جرم را قبل از رفتن به بالکن و شروع مذاکره ، تجزیه و تحلیل کند ، اینها مشابه بخش های کارآمد در بازی Heavy Rain است ، جایی که از حالت کارآگاهی استفاده و برای تجزیه ، تحلیل و بازسازی دنباله ای از وقایع قبل از ورود به صحنه استفاده می کنید . تقریبا همانند همه ی بازیهای دیوید کیج که با همه چیز در محیط میتوان ارتباط برقرار کرد ، و از این حیث برتر می باشد . بطور مثال متوجه شدن کانر در قسمت قفسه ی اتاق که اندرو مسلح است .
وضعیت گروگانگیری دختر تنها یکی از سناریوهاست ، اندرو که وظیفه ی مراقبت از خانواده را بر عهده داشته ، اعضای خانواده را کشته و دختر را ربوده است ، تریلر کار بزرگی انجام می دهد ، نشان می دهد را ه های بی شماری در صحنه می توانید انجام دهید . امیدوارم در برخورد اول موفق باشین !!
Detroit: Become Human دقیقا تداعی گر دیگر عناوین Quantic Dream است ، با پیچ و تاب و چرخش آنالوگها برای تعامل با محیط ، همراه با صفحه لمسی و کنترل حرکتی ، که در این مورد از معدود توسعه دهندگانیست که از تمام مزایای DS4 استفاده می کند .

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
امیدوارم گیم‌پلی بازی درست و حسابی باشه :D
گرافیکِ بازی با توجه به سبک بازی‌های کیج مشخص بود فک‌برانداز می‌شه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
بهترین تیکه تریلر اونجا بود که بقیه روبات ها با تعجب به Kara نگاه میکنن. حس و حال عجیبی داشت. کلاً تریلر بسیار زیبا و تماشایی ای بود و داستان بازی میتونه پتانسیل خیلی بالایی داشته باشه با کلی لحظات تأثیرگذار، البته اگه کیج و رفقا خرابکاری نکنن! :D
چه قیمت های خوبی هم دارن روبات ها! :D این بنده خدا همه کار انجام میده با 8000 دلار! :D

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اتفاقاً من مي گم اسم بازي خيلي هم قشنگ بود :d يه اسم جنگول بنگول معمولي نبود بلكه شايد بخواد اتفاقات اون شهر رو باز گو كنه شايد بخواد در مورد جامعه و فضاي اون شهر بگه

اين رو هم بوكمارك كنيد

پايان بازي

اخر بازي كارا يه كاري مي كنه كه تمامي روبات ها احساس دار بشن :| يعني اصلاً يه حسي وجود داره كه اين رو مي گه بهم :|:d

ديويد جان داوود جون اصلاً هر چي بچه ها مي گن :d خواهشاً توي اين يه مورد نزن تو فاز يه قسمت هايي از HR كه جلو خانواده كه هيچ جلو خودمون هم نميشد بازي كرد:|:d

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,349
نام
محمدرضا
آقا انقدر اسم این جنیفر لارنس منفور رو نیارین! :| :D
این Kara بیشتر شبیه valorie curry هست، چون مدلش هم ایشون بوده. :D

بهش نمیخوره 30 سالش باشه:-o
اعلام کنم که منم جزو کسایی هستم که از چهرش خوشم اومد و بهش علاقه مند شدم :d

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
کجای این شبیه جنیفر لارنسه ؟ کیج از شخصیتهایی استفاده میکنه که فیسشون نهایت احساسو منتقل کنه ، جنیفر توی این مورد متاسفانه فلجه صورتش :d ، کارا از گل نازکتره :d ، جزییات بیداد میکنه توی این کارکتر ، مقایسش مثلِ فحش میمونه با اون دختره ی اَخ مَخ :d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
درود !

بسیار هایپ شدیم...
خوشمان آمد..

کلا از این فازا خوشم میاد مثل فیلم Ex Machina و The Talos Principles کلی میشه فلسفه های باحال رو کرد توش...
اووووف...

:-"
:-"

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بالاخره کارا بازی شد :crying1: اون تک دموی اولیه که حدودا 4 سال پیش اومد به جرات یکی از احساس ترین ویدئوهای کوتاهی بود که توی تمام زندگیم دیدم. کارگردانی و نویسندگی اون دمو اینقدر عالی بود که توی همون چند دقیقه کاملا با شخصیت کارا خو میگرفتی و دلت میخواست ازش مراقبت کنی. همونطوری که امیر گفت بعد از معرفی Beyond من خودم تا حدودی ناراحت شدم که Kara بازی نشد و در حد دمو موند ولی خوشبختانه اینقدر واکنش ها نسبت به اون ویدئو عالی بوده که بالاخره QD تصمیم گرفت تا ازش بازی بسازه :x

به نظرم اگر QD بتونه همون جو تک دمو رو توی بازی هم پیدا کنه (که تریلر معرفی بازی از این لحاظ واقعا امیدوار کننده بود) دست کم از لحاظ احساسی و داستانی دیترویت پتانسیل این رو داره که به یکی از بهترین های صنعت گیم تبدیل بشه :D

من که واقعا نمیتونم برای دیدن نمایش های بعدی و عرضه بازی صبر کنم :x

پ.ن: اینکه داود به تنهایی کار کارگردانی رو انجام نمیده من رو نسبت به گیم پلی بازی امیدوارتر میکنه :D

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
بالاخره کارا بازی شد :crying1: اون تک دموی اولیه که حدودا 4 سال پیش اومد به جرات یکی از احساس ترین ویدئوهای کوتاهی بود که توی تمام زندگیم دیدم. کارگردانی و نویسندگی اون دمو اینقدر عالی بود که توی همون چند دقیقه کاملا با شخصیت کارا خو میگرفتی و دلت میخواست ازش مراقبت کنی. همونطوری که امیر گفت بعد از معرفی Beyond من خودم تا حدودی ناراحت شدم که Kara بازی نشد و در حد دمو موند ولی خوشبختانه اینقدر واکنش ها نسبت به اون ویدئو عالی بوده که بالاخره QD تصمیم گرفت تا ازش بازی بسازه :x

به نظرم اگر QD بتونه همون جو تک دمو رو توی بازی هم پیدا کنه (که تریلر معرفی بازی از این لحاظ واقعا امیدوار کننده بود) دست کم از لحاظ احساسی و داستانی دیترویت پتانسیل این رو داره که به یکی از بهترین های صنعت گیم تبدیل بشه :D

پ.ن: اینکه داود به تنهایی کار کارگردانی رو انجام نمیده من رو نسبت به گیم پلی بازی امیدوارتر میکنه :D

البته فکر کنم نویسندگیشو چند نفره انجام میدن کارگردانی بر عهده خود کیجه:d

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435

بهترین صحنش اونجا بود که سیستم میفهمه هوش مصنوعیش با بقیه فرق داره دستو پاشو در میاره کارا اشک میریزه و جوری رفتار میکنه که انگار مطیع سیستمه و مثل بقیست ، اشک تو چشام جمع شده بود ، خارق العادست این دختر

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
من که قشنگ حس میکردم دارم تریلر قسمت دوم Ex Machina رو میدیدم:d
حتی قیافه کاراکتر بازی هم منو یاد کاراکتر اون فیلم انداخت.از این ایده فیلم های زیادی در اومده قبلا (هوش مصنوعی اسپیلبرگ، من روبات و ...) و همشونم نشون دادن این ایده پتانسیل بزرگی داره.اگر کیج روی خط حرکت کنه بازی خیلی موفق میتونه بشه...

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
من که قشنگ حس میکردم دارم تریلر قسمت دوم Ex Machina رو میدیدم:d
حتی قیافه کاراکتر بازی هم منو یاد کاراکتر اون فیلم انداخت.از این ایده فیلم های زیادی در اومده قبلا (هوش مصنوعی اسپیلبرگ، من روبات و ...) و همشونم نشون دادن این ایده پتانسیل بزرگی داره.اگر کیج روی خط حرکت کنه بازی خیلی موفق میتونه بشه...

قسمته دومشه خبر نداری....:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر