Detroit: Become Human

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط .Amirone, ‏Oct 27, 2015.

?

پیش بینی امتیاز بازی

Poll closed ‏چهارشنبه at 7:21 PM.
  1. 94-95

2.0%
  2. 92-93

2.0%
  3. 90-91

3.4%
  4. 88-89

7.5%
  5. 86-87

10.9%
  6. 84-85

31.3%
  7. 82-83

20.4%
  8. 80-81

13.6%
  9. 75-79

8.2%
  10. 74 به پایین

0.7%
  1. .Amirone

Gold User

Detroit: Become Human یک بازی هیجان انگیز سوم شخص مربوط به آینده ، با سبک اکشن ماجراجویی ، توسط استودیوی رویاپرداز Quantic Dream توسعه داده شده و بصورت انحصاری توسط Sony Interactive Entertainment در تاریخ 25 می 2018 برای PS4 منتشر خواهد شد .
    Quantic Dream از موتور گرافیکی جدیدی برای ساخت این بازی بهره برده ، و از 100ها بازیگر در لس آنجلس ، لندن و پاریس برای ساخت انیمیشنها و خلق دنیایی پویا استفاده کرده .
    نوشتن داستان بازی بیش از دو سال زمان برده که به عنوان پیچیده ترین کار دیوید کیج شناخته می شود .
    بازی از PS4 PRO پشتیبانی خواهد کرد .

داستان اینگونه است که هوش مصنوعی در آینده توانست اندرویدهایی را خلق کند که داوطلبانی برای تبدیل شدن به انسان باشند . انسانها برای هر چیزی از اندرویدها استفاده می کنند ، آنها کارآگاهان ، خدمتکاران و نیروی کار انسانها هستند .
    تصمیماتی که در طول بازی میگیرید بسیار مهم هستند و بر روند داستان تاثیر مستقیم خواهند گذاشت . انتخابها گسترده تر ، پیچیده تر و متفاوت از بازیهای قبلی کیج خواهند بود .​

در بازی با 3 شخصیت اندرویدی کاملا متفاوت روبرو هستیم ، کارا به عنوان خدمتکار در خانه ی مرد مرموزی کار میکند که باید از کودکی معصوم به نام آلیس مراقبت و محافظت ! کند ، مارکوس اندرویدیست که برخلاف آب شنا می کند و قصد دارد جامعه ی انسانها را خالی از بردگی و آزار اندرویدها کند و به همین دلیل به عنوان رهبر با جمع کردن اندرویدهای دیگر دست به شورش میزند و به دنبال انقلابی جدید است ، در مقابل شخصیت کانر را داریم که یک کارآگاه است ! ، کانر طبق تریلرها مشخص شده یک اندروید با توانایی های بسیار بالاست که می تواند هر سرنخ کوچکی را تجزیه و به مقصود اصلی خود برسد ، چنین اندرویدی که اطلاعات و مهارتهای زیادی در رابطه با جرم و جنایت دارد مطمئنا کار را برای مارکوس سخت خواهد کرد !

در بازی می توانید به نقاط خاصی از داستان بازگردید تا تصمیهایی که گرفتید را در صورت رضایت نداشتن تغییر دهید ، دریافت سرنخ اجازه خواهد داد تا رویدادهای رخ داده را بازسازی و پخش کنید ، یا می توان با گشتن در محیط با تجزیه و تحلیل موارد به آن دست پیدا کرد . کانر می تواند عناصر صحنه جرم را قبل از رفتن به بالکن و شروع مذاکره ، تجزیه و تحلیل کند ، اینها مشابه بخش های کارآمد در بازی Heavy Rain است ، جایی که از حالت کارآگاهی استفاده و برای تجزیه ، تحلیل و بازسازی دنباله ای از وقایع قبل از ورود به صحنه استفاده می کنید . تقریبا همانند همه ی بازیهای دیوید کیج که با همه چیز در محیط میتوان ارتباط برقرار کرد ، و از این حیث برتر می باشد . بطور مثال متوجه شدن کانر در قسمت قفسه ی اتاق که اندرو مسلح است .
    وضعیت گروگانگیری دختر تنها یکی از سناریوهاست ، اندرو که وظیفه ی مراقبت از خانواده را بر عهده داشته ، اعضای خانواده را کشته و دختر را ربوده است ، تریلر کار بزرگی انجام می دهد ، نشان می دهد را ه های بی شماری در صحنه می توانید انجام دهید . امیدوارم در برخورد اول موفق باشین !!
    Detroit: Become Human دقیقا تداعی گر دیگر عناوین Quantic Dream است ، با پیچ و تاب و چرخش آنالوگها برای تعامل با محیط ، همراه با صفحه لمسی و کنترل حرکتی ، که در این مورد از معدود توسعه دهندگانیست که از تمام مزایای DS4 استفاده می کند .

#1 .Amirone, ‏Oct 27, 2015
    آخرین ویرایش: ‏May 13, 2018
    Moana, Jack cooper, Akiba و 64 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. Metal Gear

Gold User

امیدوارم گیم پلی درگیرانه ای داشته باشه وگرنه از نظر گرافیک که بحثی توش نیست و البته داستان.فقط نمیدونم چرا با قیافه شخص اولش حال نکردم [​IMG]

پ.ن:همین اولش اعلام میکنم که میانگین نمراتش 80 هم بشه از نظر من یعنی شاهکار:d

#2 Metal Gear, ‏Oct 27, 2015
    آخرین ویرایش: ‏Oct 28, 2015
  3. IMANOKA

کاربر سایت

نام:
    Iman
    اقا یه گیم پلی هم بزنه کنار اون گرافیک و بارونش 8-|

4. sajadkh

کاربر فعال

نام:
    Sajjad
    یا ابوالفضل گرافیک بازی رو!!!!فک ها همه رو زمین یکی بیاد با جارو جمع کنه
    پ.ن: دیوید کیج:x

5. The End Of Ps

کاربر سایت

نام:
    علی
    اتفاقا من عاشق قیافه ایشون شدم :d گرافیک فوق خفنه

6. mohsen2012

کاربر سایت

نام:
    mohsen
    دوستان فقط همین یک دونه عکس رو نشون دادن داخل کنفرانس.؟

7. saeed hs

کاربر سایت

نام:
    سید سعید
    سر جاهازی کیج کلا بارونه :d افکت بارون های بازیهاش حرف نداره :d
    احتمالا تو مایه های فارنهایت باشه اسم بازی ی طوری میزنه :d
    .
    شخص اولش این باشه ؟؟؟ چرا اخه ؟؟ :d

- - -ویرایش - - -

به محضی که رو استور بیاد پیش خریده :d

8. Blood Brothers

کاربر سایت

نام:
    iмαп
    :First Screens

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

به پست اول اضافه کنین..

#8 Blood Brothers, ‏Oct 27, 2015
    آخرین ویرایش: ‏Oct 27, 2015
  9. Red Ѵ

کاربر سایت

نام:
    وحید
    تریلر بازی فوق العاده بود.

داوود ارواح خاک پدربزرگت یه گیم پلی درست و حسابی بزار توش تا مثل آدم لذت کافی ببریم چون واقعا بیس داستان بازی و کاراکترا و پلات خیلی خیلی پتانسیل داره.

10. ArianAwesome

کاربر سایت

کیفیت نسخه ی گیمرساید
    :)
    PGW: Quantic Dream reveals Detroit - Gamersyde

احساس میکنم این یکی داستان خیلی احساسی تر و پیوسته تری نسبت به بیاند میتونه داشته باشه

11. benjohn

کاربر سایت

نام:
    ehsan
    خوب با توجه به عکسا در دنیای پیشرفته بازی مردم رباتهایی میتونن بخرن که کاملا شبیه به انسان هستن و قراره کارهای سخت رو انجام بدن.... گویا قراره یکی از این رباتها توسط پلیر کنترل بشه که در طول بازی احساسات و عواطف انسانی از خودش نشون بده

این داستانی که از خودم درآوردم :d به شدت شبیه داستان پینوکیو میباشد

12. Akiba

Akiba king of the majestic oceans of the world
    کاربر فعال

نام:
    امیر حسین
    بعد از دیدن اون دموی کارا،فکر نمیکنم کسی باشه که عاشقش نشده باشه! :x و شاید خیلی هامون بعد از معرفیه Beyond ناامید شدیم که چرا کارا بازی نشد! :(
    ولی خوب...بالاخره به آرزومون رسیدیم! :x

درسته من خودم میگفتم دوست دارم اون نمایش فانتزیه بازی بشه! ولی فکرش رو نمیکردم کارا قرار باشه برگردم! الان همه جوره از این حمایت میکنم! :x :x :x

فکر کنم همون داستان دموی کارا باشه! و حتی مثلا اون بخش،اپنینگ بازی باشه! :x
    چقدر خوب بود:((
    watch?v=j-pF56-ZYkY

13. idahadi21

کاربر سایت

نام:
    هادی
    باو یه داستان خفن جنایی بده بهتر از این چرت و پرتاس. ..

14. mamad2010

mamad2010 Google Search:Yanet Garcia
    کاربر سایت

نام:
    ممد
    اسم بازی واقعا داغونه:|

15. idahadi21

کاربر سایت

نام:
    هادی
    تایید میشه :D کلا کیج از این فضای become human بیاد بیرون خوب میشه :|