PlayStation Gran Turismo Sport

i1juUYMctT1Wgz-638x269.jpg

نام بازی: Gran Turismo Sport
استدیو سازنده: Polyphony Digital
طراح: Kazunori Yamauchi
ناشر: Sony Computer Entertainment
پلتفرم: PlayStation 4
سبک: Real Driving Simulator

1yhuzjrx8j5xkp3t4vlr.png

• نام بازی، Gran Turismo Sport خواهد بود
  • دارای سه مود، «کمپین»، «اسپورت مود» و در آخر «آرکید مود»
  • در حد یک نسخه اصلی در سری بازی خواهد بود
  • افزایش قابل توجه عناصر بصری و اللخصوص صداگذاری
  • نسخه‌ای که سازنده بازی یعنی «پولیفونی دیجیتال» مدت زمان طولانی بدنبال آن بوده و برای چندین سال آپدیت خواهد شد
  • بتا در فصل بهار برای علاقه مندان بر روی PSN قرار خواهد گرفت
  • بازی در سال 2016 عرضه خواهد شد
  • توجه زیاد به بخش آنلاین
  • پشتیبانی کامل از PSVR یا همان دوربین واقعیت مجازی سونی
  • با استفاده از خودرو های سازنده محبوبتان از آن‌ها حمایت می‌کنید
  • شما در بازی نماینده کشورتان خواهید بود
  • در کنار قهرمانان واقعی مسابقات اتوموبیل رانی، مسابقه خواهید داد
  • قرارداد 100 ساله با FIA Champions

آپدیت:

emolad4pmvv3fk1j9c3b.png

e02or2h76oys8war4vhj.jpg

Alfa Romeo 4C '15
Alfa Romeo 4C Gr.3 (S)
Alfa Romeo Mito N-Series

x79882nmpddl6xs2b3kq.png

Alpine Vision Gran Turismo Gr.1

9wedkxor91t0rsf8fv20.jpg

Audi R18 TDI (Audi Sport Team Joest) '11
Audi R8 LMS (Audi Sport Team WRT) '15
Audi TTS Coupe '15

ksim1ms4ybutacdz7vde.jpg

Aston Martin One-77 '11
Aston Martin V12 Vantage GT3 '12

uucqh43vzz2m9ce7b3lm.png

BMW Z4 GT3 '11
BMW M4 Coupe '14
BMW M4 Coupe '14 Safety Car
7k27ninswprodtxujgdm.png

Chevrolet Corvette Stingray N-Series
Chevrolet Corvette C7 Gr.3

5nqavjnv85b3knvk2c2g.png

zb7mb84xym1g4a5yfhjv.png

Dodge SRT Tomahawk Vision Gran Turismo Gr.1
Dodge Charger SRT Hellcat '15

ute5rcliffydhawfc65o.png

Ferrari LaFerrari '13
Ferrari 458 Italia GT3 '13 (S)

0iv67ephnzp7v263yf2a.png

Ford Mustang GT Premium Fastback '15
Ford Focus ST '15 N Series
Ford Mustang GT Group B Rally Car​

1f06zrs8ad8ozov2qjwj.png

zup6vyiq2jy6bfkr37z5.jpg

Hyundai N 2025 Vision Gran Turismo

0hjmpnvbryhr626xdzu3.png

Jaguar F-Type Gr.3

5edwyfbzyz60flvm2cqb.jpg

Lamborghini Veneno '13

grd0xo3vu3ebagtwm214.png

Lexus RC-F
Lexus RC-F Gr.4

5jeh60k9hk2dghn5ikrx.png

Lotus Evora '09

vtg7fme3pinkn5imensk.jpg

Mazda LM55 Vision Gran Turismo
Mazda LM55 Vision Gran Turismo Gr.1
Mazda Roadster S (ND) '15
Mazda Roadster S (ND) '15 Gr.4
Mazda Roadster S (ND) N200

gf1kloy0b5qn5ht0ayjm.png

McLaren 650S GT3 '15

oe5m8e3dtiwyzgl8498f.jpg

Mercedes-Benz SLS AMG GT3 '11 (S)
Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14
Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14 Safety Car

rcka1xkxjp2mkwk1n80r.png

Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Gr.3
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Gr.4
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Group B Rally Car
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition

rgzda6r5nl0xvaoqe1uc.png

Nissan GTR '17
Nissan GT-R Nismo GT3 N24 Schulze Motorsport '13
nrl64r7d0c9h0o7y5t15.png

Peugeot 908 HDi FAP - Team Peugeot Total '10
Peugeot 208 GTi '15
Peugeot Vision Gran Turismo Gr.3

v69n3jzbeo0sqlu3rljn.png

Renault Megane R.S.
Renault Sport R.S.01 GT3

sh77ekl2zkubpp7ynhtx.png

Subaru WRX Gr.3 (S)

jvzymiczxnsuu83vk2wq.png

Toyota TS030 Hybrid '12
Toyota FT-1 Vision Gran Turismo Gr.3

ol1pmnwuj0pgzpe4iwhr.png

Volkswagen GTI Vision Gran Turismo Gr.3 (S)
Volkswagen GTI Vision Gran Turismo Gr.B Rally Car
Volkswagen Golf VII GTI '14

w2wxbbde9r64xenkmaaz.png

** با آمدن اطلاعات رسمی آپدیت می‌شود **

dh0qsa82m7h2n5g1i4ci.png

9uc57hbkczvglq2fu4vm.png

0hc4i2e8622yjfy1bsfo.png

تریلر معرفی بازی:

Gran Turismo Sport

با تشکر از:

احسان عزیز و گل @Kaine

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با اجازه اقا فردین
اقا کسی پایه خرید دیجیتالی شریکی بود به من پیام بده
در مورد مقایسه فورزا 7 هم باید بگم خب اسکورپیو قویتره باید هم فورزا بهتر باشه ولی من فورزا 6 رو بازی کردم نه از لحاظ شبیه سازی نه از لحاظ رفتار ماشینها اصلا به گرانتوریسمو نمیرسه اونجا کنترل همه ماشینها مثه همه بعدشم توی انلاینش با اینکه سرورهاش از گرانتوریسمو بهتره ولی نبود سیستم پنالتی باعث شده که همه سعی کنن به ماشین جلویی بکوبن بزننش توی دیوار وخودشون جلو بزنن

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
اگه ملاک همین دمو باشه فورزا تو چند مورد مهم برتری چشمگیری داره .
اگه بحث گرافیک باشه هیچ برتری چشمگیری نداره. DF هم اشاره کرده بود به موضوعی که ایشون میگن که گرافیک GT فتوریلیستیک هست و فورزا کارتونی. البته این خودش برتری محسوب نمیشه بنظر من. دو تا سبک مختلف گرافیکی هست که من نوعی ممکنه هر کدوم رو ترجیح بدم

با اجازه اقا فردین
اقا کسی پایه خرید دیجیتالی شریکی بود به من پیام بده
در مورد مقایسه فورزا 7 هم باید بگم خب اسکورپیو قویتره باید هم فورزا بهتر باشه ولی من فورزا 6 رو بازی کردم نه از لحاظ شبیه سازی نه از لحاظ رفتار ماشینها اصلا به گرانتوریسمو نمیرسه اونجا کنترل همه ماشینها مثه همه بعدشم توی انلاینش با اینکه سرورهاش از گرانتوریسمو بهتره ولی نبود سیستم پنالتی باعث شده که همه سعی کنن به ماشین جلویی بکوبن بزننش توی دیوار وخودشون جلو بزنن

اصلا موافق نیستم گرافیک هم در نظر بگیری GTS خیلی بهتره. نظر شخصی هم نیست فکته

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
چیزی که من با چشم خودم دیدم(به df mf کاری ندارم) تو این ویدئو صفحه قبل گرافیک فورزا واقعا بهتر بود.هم در نمای بیرون و هم درون کابین

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
این نسخه از GT تغییرات آب و هوا ، چرخه شب و روز رو هم نداره، اینها فکر کنم مهمترین برتری فورزا تو نسخه هفتم باشن.
کنارش صداگذاری خیلی بهتر این نسخه از فورزا رو هم حساب کنید، خیلی بهتر از GT هست.
گرافیکی هم 100 درصد فورزا برتر هست، حالا GT بخواد نورپردازیش خیلی واقعی تر باشه یا نه.

اما در آخر چیزی که به چشم میاد (اگه کلی نگاه کنیم)، بازی در مورد ماشینهاست و کنترل اونها، رفتار، فیزیک و...
که در آخر نشون میده کدوم ریسینگ بهتری هست، اینجا دیگه بحث یک بازی آرکید نیست که بگیم جهان باز هست ، گرافیک فلان داره، چقدر مناظر خوبه و...

اینجاست که نظر DF و... نمیتونه ملاک باشه، بهتر که نظرات سایتهای تخصصی ریسینگ رو در مورد این 2 بازی بدونیم، اونهم فکر کنم نزدیکیهای ریلیز بشه این مقایسه ها رو دید.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,974
نام
احمد
مقایسه رو دیدم، گرافیک فورزا کاملا بالاتره جزئیات پیست ها هم بالاتر از GT بود، این دوربین ثابت پشت ماشین ها رو GT هم خیلی رو اعصابه فکر کنم! در کل همون جور که ماکان عزیز گفت تو این سبک ها اصلا گرافیک مهم نیست، اگر قرار بر تجربه یک شبیه سازی رو در نظر بگیریم، فیزیک بازی و نحوه کنترل ماشینها و صداگزاری و جزئیات ماشین ها از همه مهمتر است.

jijabig23

کاربر سایت
Sep 25, 2015
648
نام
Ro.s
با چیزی که من دیدم بی شوخی فورزا7 میتونه از بهترین نسخه های سری فورزا و حتی بهترین ریسینگ امسال باشه(یادمون نره که فورزا جایزه ریسینگ رو امسال توی e3 برد)
ولی چیزی که به گفته دوستان مهمه اینه که گیم پلی چطور باشه.
من برای هر دو تیم ترن10 و تیم پالی فانی دیجیتال آرزوی موفقیت دارم.امیدوارم چه فورزا و چه گرن موفق باشند هردو.

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
این نسخه از GT تغییرات آب و هوا ، چرخه شب و روز رو هم نداره، اینها فکر کنم مهمترین برتری فورزا تو نسخه هفتم باشن.
کنارش صداگذاری خیلی بهتر این نسخه از فورزا رو هم حساب کنید، خیلی بهتر از GT هست.
گرافیکی هم 100 درصد فورزا برتر هست، حالا GT بخواد نورپردازیش خیلی واقعی تر باشه یا نه.

اما در آخر چیزی که به چشم میاد (اگه کلی نگاه کنیم)، بازی در مورد ماشینهاست و کنترل اونها، رفتار، فیزیک و...
که در آخر نشون میده کدوم ریسینگ بهتری هست، اینجا دیگه بحث یک بازی آرکید نیست که بگیم جهان باز هست ، گرافیک فلان داره، چقدر مناظر خوبه و...

اینجاست که نظر DF و... نمیتونه ملاک باشه، بهتر که نظرات سایتهای تخصصی ریسینگ رو در مورد این 2 بازی بدونیم، اونهم فکر کنم نزدیکیهای ریلیز بشه این مقایسه ها رو دید.
چندتا سایت تخصصی معرفی کنین بریم یکم اطلاعات کسب کنیم

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
  • Like
Reactions: sadegh93

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
دمت گرم
من قبلا اصلا علاقه ای به ریسینگ نداشتم ولی ۱ ساله عاشق ریسینگ شدم
کلا سن که بالاتر میره احتمال اینکه بیشتر بهش کشیده بشی بیشتر میشه، مخصوصا شبیه سازها که همه پیر پاتال و بابابزرگن:D
نظرت راجع به فرمون و دنده لاجیتک چیه ارزش داره نسبت به قیمتش ؟ و اینکه خیلی تفاوت داره نسبت به دسته یا نه ؟
این پست (938#) رو بخون کامل توضیح دادم قبلا.
100 درصد تفاوت داره نسبت به گیم پد، نه اینه سریع تر بشی و یا راحت تر بتونی برونی، نه.
کلا دقت رانندگی رو بهتر میکنه، فضاسازی که ایجاد میکنه خودش فوق العادست.
فرمون اگه FFB داشته باشه (همین لاجیتک G29)، احساسی که از جاده میگیری (GT نداره اینو) یا سر حوردن، مقاومت ماشین سر پیچ ها، دست اندازها، انتقال وزن ماشین و... همه به فرمون انتقال داده میشه، با گیم پد یک دنیا تفاوت داره.
اگه میتونی بخری کاملا به صرفست.
اگه نظر منو بخوای بپرسی راجع به یک فرمون ارزون و در عین حال با کیفیت من Thrustmaster T150 رو پیشنهاد میدم، ارزونتر از G29 هست و در عین حال بهتر از اون.
بتونی پیدا کنی زیر 1 تومن هست. تو سایتها دیدم.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
این دوستانی که میگن گرافیک فورزا بهتره من جوابتون رو حواله میدم خود آقا امامزارده بیژن ایشالا حقتونو بزاره کف دستتون:D ولی جدا منتظر اون روزی باشید با مقاله DF بکوبم تو صورتتون. وعده دیدار ما باشه برای اون روزB-)

@m.d.makan
اتفاقا در مورد آب و هوای فورزا تو گف تاپیک زده بودن خود Direct10xکه میشناسی از بچه های DF عه گفته بود من بازی کردم بنظرم اومد که داینامیک نیست چند جور آب و هوای مختلف رو بصورت Baked در طول بازی عوض میکنه. منتها چون فقط ده دقیقه تو E3 بازی کرده بود نمیتونست نظر قطعی بده. ولی تقریبا مطمئن بود. یعنی انتظار آب و هوای داینامیک نداشته باشید حتی اشاره کرده بود که بنظرش PC2 بازی خیلی جاه طلبانه تری هست چون فورزا مثل همیشه برای حفظ فریم از خیلی فیچرهای گرافیکی زده. منتها کارشون خیلی تر و تمیزه جوری اینکارو میکنن که در وهله ی اول اصلا به چشم نمیاد. مثلا آینه های بازی تصاویر رو 30 فریم نمایش میدن یا بعضا اصلا آینه بازتاب نداره و ...... حالا الان حوصله پیدا کردن پستش رو ندارم ولی اگه خیلی جدی بودی بگو برات پیدا کنم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
@benjohn
والا من خودمم قبول دارم که PC2 کاملا نسل بازیهای ریسینگ رو حول میده به جلو، خیلی پیشرفت داشته.
اما وقتی اسم GT میاد چون انحصاریه ازاونور باید اسم فورزا بیاد دیگه، وگرنه PC2 بمراتب از این 2تا بازی المانهای بهتر و بیشتری ارائه میکنه و امیدوارکننده تره.
در مورد آب و هوا اگه بصورت از قبل تعیین شده هم باشه بالاخره همینو داره، در مقابل GT همینم با این کیفیت نداره.
در مورد آینه ها و... هم خود ما داریم در مورد کنسولها صحبت میکنیم، یعنی منابع محدود، اگه اینحاهائی که واقعا نیاز نیست نتونن مدیریت کنن که نمیتونن به همچین خروجی برسن.
بحث هم سر این هست که امسال این 2 بازی چه چیزهائی برای ارائه دارن و خب تفاوت سر همین مسائل هست.
=============
آقا مارو با بیژن درنینداز، از پس این یکی بر نمیام:))

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
@benjohn
والا من خودمم قبول دارم که PC2 کاملا نسل بازیهای ریسینگ رو حول میده به جلو، خیلی پیشرفت داشته.
اما وقتی اسم GT میاد چون انحصاریه ازاونور باید اسم فورزا بیاد دیگه، وگرنه PC2 بمراتب از این 2تا بازی المانهای بهتر و بیشتری ارائه میکنه و امیدوارکننده تره.
در مورد آب و هوا اگه بصورت از قبل تعیین شده هم باشه بالاخره همینو داره، در مقابل GT همینم با این کیفیت نداره.
در مورد آینه ها و... هم خود ما داریم در مورد کنسولها صحبت میکنیم، یعنی منابع محدود، اگه اینحاهائی که واقعا نیاز نیست نتونن مدیریت کنن که نمیتونن به همچین خروجی برسن.
بحث هم سر این هست که امسال این 2 بازی چه چیزهائی برای ارائه دارن و خب تفاوت سر همین مسائل هست.
=============
آقا مارو با بیژن درنینداز، از پس این یکی بر نمیام:))
خوب من با کلیت حرفت از چند زاویه مشکل دارم. ببین بحث ما گرافیکه پس بزار به همون هم محدودش کنیم. بحث گرافیک اگه مطرح باشه و ما بخوایم بین GT و Forza مقایسه بکنیم این نکات مهم میشن. اولا آینه ها از همون Gt4 و دوران PS2 بصورت 60 فریم رندر میشن علی الخصوص که از GT5 که دید کاکپیت اضافه شد این مسئله کاملا نمود داشت الان هم داره همینطور رندر میشه. حالا من نمیخوام پستم رو طولانی کنم الانم دسترسی به منابع ندارم ولی برای فردا حتما تو همین تاپیک لینک میدم که خودت بتونی مقایسه کنی. جزییاتی که در GT در مبحث گرافیک رعایت میشه اصلا در فورتزا وجود نداره. ( مفصلش رو فردا میزارم برات). در ضمن یادمون نره که GT و شخص یامائوچی اصرار عجیبی داره که بازیش رو از مراحل ابتدایی ساخت نمایش بده اصلا هم حساب نمیکنه که شاید دید خیلیا بد بشه. بتدریج بازی هی بهتر و بهتر میشه تا نهایتا نسخه ریتلش میاد پس اجازه بده که روی بازی نهایی مقایسه انجام بشه نه چیزی که خود یامائوچی صراحتا داره میگه اصلا انتظار نداشتم ملت کلا ازش خوششون بیاد.

در ضمن در مورد آب و هوای داینامیک هم باید بگم اولا تکنیکی که گفتم اصلا چیز خیلی غریبی نیست و اصلا نباید با آب و هوای داینامیک مقایسه بشه. دوما تو تریلر هایی که دیدم چیز مشابهی در GTS هم بنظرم رسید که هست. یامائوچی گفته آب و هوای داینامیک در بازی نیست ولی جایی نگفته بصورت بیکد هم وجود نداره. این رو هم اجازه بده وقتی اطلاعاتمون کامل شد نظر قطعی بدیم.
در ضمن من سفارشتو به بیژن میکنم که فعلا بهت امان بده:D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
از لحاظ گراقیکی من فکر نمیکنم دیگه این 2تا پیشرفتی بکنن، مدل سازی ها مشخصه، جزئیات مراحل،سیستم نورپردازی، رزولوشن،HDR هم که جفتشون دارن.
من فکر نمیکنم تا روز ریلیز تفاوت فاحشی تو این ضمینه داشته باشیم.
این 2تا گرافیکشون کمتر نشه انتظار پیشرفت نداریم آقا:D
در مورد آینه هم احسان واقعا اونقدری که آب و هوا تاثیر داره تو فضاسازی، 60 فریم بودن آینه تاثیر داره؟
بهتره که اگه تفاوتی هست سر موضوعاتی بحث کنیم که واقعا موثر باشه و به چشم بیاد.
GT میتونه 60 فریم پردازش کنه، دمش گرم اما واقعا مهم نیست که 30 یا 60 باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر