PlayStation Gran Turismo Sport

i1juUYMctT1Wgz-638x269.jpg

نام بازی: Gran Turismo Sport
استدیو سازنده: Polyphony Digital
طراح: Kazunori Yamauchi
ناشر: Sony Computer Entertainment
پلتفرم: PlayStation 4
سبک: Real Driving Simulator

1yhuzjrx8j5xkp3t4vlr.png

• نام بازی، Gran Turismo Sport خواهد بود
  • دارای سه مود، «کمپین»، «اسپورت مود» و در آخر «آرکید مود»
  • در حد یک نسخه اصلی در سری بازی خواهد بود
  • افزایش قابل توجه عناصر بصری و اللخصوص صداگذاری
  • نسخه‌ای که سازنده بازی یعنی «پولیفونی دیجیتال» مدت زمان طولانی بدنبال آن بوده و برای چندین سال آپدیت خواهد شد
  • بتا در فصل بهار برای علاقه مندان بر روی PSN قرار خواهد گرفت
  • بازی در سال 2016 عرضه خواهد شد
  • توجه زیاد به بخش آنلاین
  • پشتیبانی کامل از PSVR یا همان دوربین واقعیت مجازی سونی
  • با استفاده از خودرو های سازنده محبوبتان از آن‌ها حمایت می‌کنید
  • شما در بازی نماینده کشورتان خواهید بود
  • در کنار قهرمانان واقعی مسابقات اتوموبیل رانی، مسابقه خواهید داد
  • قرارداد 100 ساله با FIA Champions

آپدیت:

emolad4pmvv3fk1j9c3b.png

e02or2h76oys8war4vhj.jpg

Alfa Romeo 4C '15
Alfa Romeo 4C Gr.3 (S)
Alfa Romeo Mito N-Series

x79882nmpddl6xs2b3kq.png

Alpine Vision Gran Turismo Gr.1

9wedkxor91t0rsf8fv20.jpg

Audi R18 TDI (Audi Sport Team Joest) '11
Audi R8 LMS (Audi Sport Team WRT) '15
Audi TTS Coupe '15

ksim1ms4ybutacdz7vde.jpg

Aston Martin One-77 '11
Aston Martin V12 Vantage GT3 '12

uucqh43vzz2m9ce7b3lm.png

BMW Z4 GT3 '11
BMW M4 Coupe '14
BMW M4 Coupe '14 Safety Car
7k27ninswprodtxujgdm.png

Chevrolet Corvette Stingray N-Series
Chevrolet Corvette C7 Gr.3

5nqavjnv85b3knvk2c2g.png

zb7mb84xym1g4a5yfhjv.png

Dodge SRT Tomahawk Vision Gran Turismo Gr.1
Dodge Charger SRT Hellcat '15

ute5rcliffydhawfc65o.png

Ferrari LaFerrari '13
Ferrari 458 Italia GT3 '13 (S)

0iv67ephnzp7v263yf2a.png

Ford Mustang GT Premium Fastback '15
Ford Focus ST '15 N Series
Ford Mustang GT Group B Rally Car​

1f06zrs8ad8ozov2qjwj.png

zup6vyiq2jy6bfkr37z5.jpg

Hyundai N 2025 Vision Gran Turismo

0hjmpnvbryhr626xdzu3.png

Jaguar F-Type Gr.3

5edwyfbzyz60flvm2cqb.jpg

Lamborghini Veneno '13

grd0xo3vu3ebagtwm214.png

Lexus RC-F
Lexus RC-F Gr.4

5jeh60k9hk2dghn5ikrx.png

Lotus Evora '09

vtg7fme3pinkn5imensk.jpg

Mazda LM55 Vision Gran Turismo
Mazda LM55 Vision Gran Turismo Gr.1
Mazda Roadster S (ND) '15
Mazda Roadster S (ND) '15 Gr.4
Mazda Roadster S (ND) N200

gf1kloy0b5qn5ht0ayjm.png

McLaren 650S GT3 '15

oe5m8e3dtiwyzgl8498f.jpg

Mercedes-Benz SLS AMG GT3 '11 (S)
Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14
Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14 Safety Car

rcka1xkxjp2mkwk1n80r.png

Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Gr.3
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Gr.4
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Group B Rally Car
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition

rgzda6r5nl0xvaoqe1uc.png

Nissan GTR '17
Nissan GT-R Nismo GT3 N24 Schulze Motorsport '13
nrl64r7d0c9h0o7y5t15.png

Peugeot 908 HDi FAP - Team Peugeot Total '10
Peugeot 208 GTi '15
Peugeot Vision Gran Turismo Gr.3

v69n3jzbeo0sqlu3rljn.png

Renault Megane R.S.
Renault Sport R.S.01 GT3

sh77ekl2zkubpp7ynhtx.png

Subaru WRX Gr.3 (S)

jvzymiczxnsuu83vk2wq.png

Toyota TS030 Hybrid '12
Toyota FT-1 Vision Gran Turismo Gr.3

ol1pmnwuj0pgzpe4iwhr.png

Volkswagen GTI Vision Gran Turismo Gr.3 (S)
Volkswagen GTI Vision Gran Turismo Gr.B Rally Car
Volkswagen Golf VII GTI '14

w2wxbbde9r64xenkmaaz.png

** با آمدن اطلاعات رسمی آپدیت می‌شود **

dh0qsa82m7h2n5g1i4ci.png

9uc57hbkczvglq2fu4vm.png

0hc4i2e8622yjfy1bsfo.png

تریلر معرفی بازی:

Gran Turismo Sport

با تشکر از:

احسان عزیز و گل @Kaine

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,082
نام
مــاکــان
خب نمیشه که دمیج چیزی بیشتر از خط و خش باشه، مثلا فکر کنید که یکی تو بازی تصادف کرده باشه و این شکلی شده باشه

خودتون خندتون نمیگیره از تو آینه ببینین یکی داره با این مشخصات بهتون نزدیک میشه:D
بعد تازه ثبقت بگیره و اول هم بشه:))
===========
اینها نه که نتونن دمیج مدل رو بخوبی وارد بازی کنن، دستشون بستست.
شبیه سازی چنین خرابی رو ماشین، نیاز به محاسبات فیزیک خیلی زیاد داره که کار CPU های معمولی کنسول ها نیست.
بعدشم اگه بخوان با CPU قویتر هم چنین کاری انجام بدن، اونوقت باید از جاهای دیگه بازی به شدت بزنن و کم کنن تا خروجی حتی نصف تصویر بالا بتونن بدن.
اونوقت دیگه فقط تصادف نیست که خوب شبیه سازی میشه، بلکه کلا فیزیک بازی تو همه جوانب پیشرفت میکنه، در صورتی که گرافیک بازیو باید 1 نسل ببرن عقب!
اینو هم که نه من و شما قبول میکنیم ونه خود سازنده حاضر میشه چنین کاری بکنه.
برای نمونه این بازی بهترین دمیج مدل تاریخ بازیها رو داره

به بازی لقب Real Car Crash Simulator هم دادن:D
حالا با توجه به مشخصات CPU کنسولها، همین گرافیک رو هم نمی تونن از اونها خروجی بگیرن، کی حاضر این شکلی بازی کنه؟:-?:p

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
در بيلد جديد، صداگذاري بهتر شده مخصوصا صداي موتور ماشينها.
نحوه بالا رفتن اسپانسرشيپ لول اينطوريه كه هر چقدر كلين ريس بريم، از پيست خارج نشيم و به بقيه نخوريم ميره بالاتر؛ فك كنم خواستن با اين روش مانع از شيرين كاري يه عده موقع ريس بشن اما آيا تاثير داشته فعلا كه نه!
چه براي من و چه دوستم كه خارج از ايرانه، ماشينهاي ديگه پرش دارن، همين موضوع و بازي بد يه عده باعث ميشه كه هي ماشينها بهم بخورن يا از پيست خارج شن.
با اينكه بازي تو همه زمينه ها خيلي خوب ساخته شده اما اگه صرفا محدود به مسابقات انلاين باشه بدرد من يكي نميخوره! اميدوارم تو نسخه نهايي، كرير اضافه بشه.
آخه اضافه كردن يه كرير افلاين و چهار تا ايونت چقدر سخت ميتونه باشه!؟x-(

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,082
نام
مــاکــان
@Mir7anA
اطلاع داری این پوینت هائی که الان میگیری و سطحت میره بالا به بازی اصلی هم منتقل میشه؟
یک سوال دیگه اینکه تو محبور بودی اول اون بخش Practice رو تموم کنی و هرمقدار لولی که گرفتی سطح رانندگی تو رو مشخص کنه تو مچ میکینگ؟
============
100 درصد دیگه رنگ کریر رو تو این نسخه نخواهیم دید، اون بخش آفلاین شامل 117 تا ایونت میشه،اگر قرار بود اضافه کنن این وسط تکلیف اون ایونت ها چی میشه؟

• Like
Reactions: sadegh93

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
@Mir7anA
اطلاع داری این پوینت هائی که الان میگیری و سطحت میره بالا به بازی اصلی هم منتقل میشه؟
یک سوال دیگه اینکه تو محبور بودی اول اون بخش Practice رو تموم کنی و هرمقدار لولی که گرفتی سطح رانندگی تو رو مشخص کنه تو مچ میکینگ؟
============
100 درصد دیگه رنگ کریر رو تو این نسخه نخواهیم دید، اون بخش آفلاین شامل 117 تا ایونت میشه،اگر قرار بود اضافه کنن این وسط تکلیف اون ایونت ها چی میشه؟

نميدونم اما قاعدتا بايد اينا به بازي اصلي منتقل نشه.
اجباري من نديدم البته چون ايونتها نصف شب باز ميشن من تو طول روز زمان ميزنم و اين زمانها تو پوزيشن شروع ريس تاثير داره اما ديدم كه جلوي اسم بعضيها تايم نميزنه و عقبتر از همه مسابقه رو شروع ميكنن.
هنوز به اين بخش كمپين و اينكه كرير اضافه بشه اميدوارم. بني بشره ديگه... با اميد زنده است!:D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,082
نام
مــاکــان
اجباري من نديدم البته چون ايونتها نصف شب باز ميشن من تو طول روز زمان ميزنم و اين زمانها تو پوزيشن شروع ريس تاثير داره اما ديدم كه جلوي اسم بعضيها تايم نميزنه و عقبتر از همه مسابقه رو شروع ميكنن.
نه منظورم Qualify قبل ریس نیست، خب اونها که تایم نمیزنن همیشه میوفتن آخر رده بندی.
منظورم اینه که بازی قرار بود بخش Practice داشته باشه، یعنی چیزی مثل R6 Siege که آماده سازی پلیر برای بخش آنلاین بود.
طبق گفته Kaz قرار هست ما اول این بخش رو بریم و با توجه به سطح رانندگی ما بعد از تمام شدن بخش "تمرین" ما رو با راننده های هم سطح خودمون تو مچ میکینگ بندازه.
طولانی شد:D
حالا شما تو بتا همین مراحل رو طی کردین، یا یکسره فقط مسابقات آنلاین بوده تا حالا؟

• Like
Reactions: sadegh93

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
نه منظورم Qualify قبل ریس نیست، خب اونها که تایم نمیزنن همیشه میوفتن آخر رده بندی.
منظورم اینه که بازی قرار بود بخش Practice داشته باشه، یعنی چیزی مثل R6 Siege که آماده سازی پلیر برای بخش آنلاین بود.
طبق گفته Kaz قرار هست ما اول این بخش رو بریم و با توجه به سطح رانندگی ما بعد از تمام شدن بخش "تمرین" ما رو با راننده های هم سطح خودمون تو مچ میکینگ بندازه.
طولانی شد:D
حالا شما تو بتا همین مراحل رو طی کردین، یا یکسره فقط مسابقات آنلاین بوده تا حالا؟
تاحالا برام پيش نيومده و مستقيم رفتم داخل مسابقه البته يه بار كه ٧-٨ دقيقه اي مونده بود تا ايونت باز شه، دور تمريني ميزديم ديگه از تاثيرش بي اطلاعم. اين بار اگه پيش اومد بيشتر توجه ميكنم :D
يه نكته ديگه، تو دمويي كه تو بازي پخش ميشه مسابقات off road هم نشون ميده؛ نميدونم قبلا تاييد شده بود يا نه! :-?

• Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,082
نام
مــاکــان
تاحالا برام پيش نيومده و مستقيم رفتم داخل مسابقه البته يه بار كه ٧-٨ دقيقه اي مونده بود تا ايونت باز شه، دور تمريني ميزديم ديگه از تاثيرش بي اطلاعم. اين بار اگه پيش اومد بيشتر توجه ميكنم :D
منظورم بخش Practice قبل Qualify هم نبود، من دیگه قهرم:D
البته با توجه به جوابی که دادی، متوجه شدم که پس همچین بخشی تو بتا نیست.

یک توضیح بدم برای اونهائی که آشنائی ندارن:
تو بازی اصلی اینطوری هست که بار اول که وارد بازی میشیم بخش آنلاین قابل دسترسی نیست، بازی مارو به اجبار وارد بخش Practice میکنه که مرحله به مرحله رانندگی تو پیست رو آموزش میده، مثل ترمزگیزی، رد کردن پیچ ها و...
بعد از اتمام هر مرحله/ایونت یک امتیازی براساس نحوه تموم کردن اون مرحله به ما میده.
در پایان بخش Practice هم مجموع امتیازاتی که ما میگیریم، سطح رانندگی ما رو مشخص میکنه و بازی به ما یک مدرک میده.
مثلا من راننده تازه کار میشم، و تو میشی راننده متوسط و یکی دیگه میشه راننده حرفه ای...
حالا بخش آنلاین باز میشه و ما میتونیم شرکت کنیم، اما من فقط با تازه کارهائی مثل خودم تو مچ میکینگ میوفتم و شما 2تا هم هرکدوم با پلیرهای هم سطح خودتون مسابقه میدین.

البته همونطور که خودت گفتی با مسابقات رو Clean تموم کردن، مقدار مسابقاتی که میدیم و رفتار داخل پیست میتونیم سطحمون رو LevelUP کنیم.

انشا الله هرچه زودتر سطحمو به شما 2تا میرسونم:D

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
@m.d.makan
ظاهر و باطن هرچي بود گفتم ديگه!:-s
اين چيزيم كه شما ميگي تو نسخه اصليه پس معلومه تو بتا نيست ديگه:D
والا من يه افلاين باز معمولي ام... سطحي ندارم كه بهش برسي. ايشالا شما انلاين بازها از بازي لذت ببريد! ;)

يه نكته ديگه، ثبت نام بتا برا اكانتها ريجن دو شروع شده و از ديروز كد ميفرستن. در يه اتفاق جالب براي اكانت ريجن دو هم كد فرستادن:p كه قسمت يكي از دوستان شد. البته صرف داشتن كد كافي نيست و حتما بايد با همون آي دي كه كد براش فرستاده شه بازي كنيد! پس اگه كد گير آوردين حواستون به اين موضوع باشه.
نميدونم اين همه سختگيري براي چيه؟ انگار داريم شتاب دهنده اتم تست ميكنيم!

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بعد از حدودا سه روز بازی کردن باید بگم بر خلاف قبل نظرم کاملا برگشته و اگه این بازی یه آفلاین درست و حسابی نداشته باشه کاملا از لیست خرید من خط خورده و یه قرون ارزش نداره. اما...

گیم پلی بازی به شدت روان و نرم و ترو تمیز و لذت بخشه. به جرئت میگم از روندن ماشین ها خسته نمیشم. چالشی که سر هر پیج دارید خیلی حال میده. گرافیک بازی خیلی خوبه تا الان. نورپردازی در بالاترین سطح خودش قرار داره و وقتی ماشین های دیگه از کنارتون رد میشن نمایی که به وجود یاد رسما فوتو ریلستیک میشه :D
صدا گذاری رو راضی هستم. مشکلی ندیدم توش.
فیزیک خود اتومبیل روی سطح جاده و کناره های جاده و روی بامپر ها خیلی خوبه اما فیزیک برخورد اتومبیل با دیوارها تو سرعت بالا واقعا خنده دار و مضحکه. با هر سرعتی و هر زاویه ای که به دیوار میزنم، شاهد یه واکنش کاملا غیرطبیعی از ماشین هستم.

تو بخش آنلاین واقعا دارم اذیت میشم. من پینگ خیلی خوبی دارم در حالت کلی و همیشه حداکثر دو رو بر 40 پینگ میگیرم با گوگل. اینجا به سرور های انگلیس وصل میشم که پینگم رو حدود 150 میزنه برام تو منو. اتومبیل ها گاها پرش دارن و این پرش ها زمانی مشهوده که نزدیک به هم میشن. این صحنه کاملا حس و حالتون رو ازتون میگیره.

مورد دیگه ای که هست همون قضیه اجباری و مسخره بودن این بخشه. هر کاری هم بکنن نمیتونن جلوی رانندگان احمق رو بگیرن. هرچقدر هم که ملت بخوان مثل ادم برونن، بالاخره پیدا میشن کسایی که عقب موندن و با زدن به این و اون سعی در خراب کردن بازی دیگران دارن. دیروز هم توی یکی از مپ ها شاهد میانبر زدن ملت بودیم. یعنی امتیاز منفی رو به جون میخرن، به خاطر اینکه اول بشن و بازی ملت رو خراب کنن. حالا فرض کنید این بتا هست و خیلی خیلی محدود هستش. فردا که بازی ریلیز بشه دیدنی میشه مسابقات.

دیروز ترک نوربرگرینگ باز شده بود و توش 2-3 دوری زدم. باید بگم تا حالا تو هیچ ریسینگی توی این ترک، چاله چوله ها و دست اندازهای این ترک رو با این شدت حس نکرده بودم :D رسما دهن آدم صاف میشه تا ماشین رو درست تو جاده نگه داره. واقعا لذت بردم از جزئیات این ترک و میتونم ساعت ها توش رانندگی کنم. تو دور دوم هم یه ویدیو براتون گرفتم خواستید ببینید. حیف که ویدیئو 60 فریم نیست و کنسول 30 فریم ضبط میکنه.

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
یک مسئله ی که توی این گیم پلی اخری دیدم و منو نا امید کرد. اینکه چون بازی بصورت انلاین هست. ماشینها میخواند از هم سبقت بگیرند به راحتی از وسط همدیگه رد میشند!!!!!
این خیلی بده):

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر