PlayStation Gran Turismo Sport

i1juUYMctT1Wgz-638x269.jpg

نام بازی: Gran Turismo Sport
استدیو سازنده: Polyphony Digital
طراح: Kazunori Yamauchi
ناشر: Sony Computer Entertainment
پلتفرم: PlayStation 4
سبک: Real Driving Simulator

1yhuzjrx8j5xkp3t4vlr.png

• نام بازی، Gran Turismo Sport خواهد بود
  • دارای سه مود، «کمپین»، «اسپورت مود» و در آخر «آرکید مود»
  • در حد یک نسخه اصلی در سری بازی خواهد بود
  • افزایش قابل توجه عناصر بصری و اللخصوص صداگذاری
  • نسخه‌ای که سازنده بازی یعنی «پولیفونی دیجیتال» مدت زمان طولانی بدنبال آن بوده و برای چندین سال آپدیت خواهد شد
  • بتا در فصل بهار برای علاقه مندان بر روی PSN قرار خواهد گرفت
  • بازی در سال 2016 عرضه خواهد شد
  • توجه زیاد به بخش آنلاین
  • پشتیبانی کامل از PSVR یا همان دوربین واقعیت مجازی سونی
  • با استفاده از خودرو های سازنده محبوبتان از آن‌ها حمایت می‌کنید
  • شما در بازی نماینده کشورتان خواهید بود
  • در کنار قهرمانان واقعی مسابقات اتوموبیل رانی، مسابقه خواهید داد
  • قرارداد 100 ساله با FIA Champions

آپدیت:

emolad4pmvv3fk1j9c3b.png

e02or2h76oys8war4vhj.jpg

Alfa Romeo 4C '15
Alfa Romeo 4C Gr.3 (S)
Alfa Romeo Mito N-Series

x79882nmpddl6xs2b3kq.png

Alpine Vision Gran Turismo Gr.1

9wedkxor91t0rsf8fv20.jpg

Audi R18 TDI (Audi Sport Team Joest) '11
Audi R8 LMS (Audi Sport Team WRT) '15
Audi TTS Coupe '15

ksim1ms4ybutacdz7vde.jpg

Aston Martin One-77 '11
Aston Martin V12 Vantage GT3 '12

uucqh43vzz2m9ce7b3lm.png

BMW Z4 GT3 '11
BMW M4 Coupe '14
BMW M4 Coupe '14 Safety Car
7k27ninswprodtxujgdm.png

Chevrolet Corvette Stingray N-Series
Chevrolet Corvette C7 Gr.3

5nqavjnv85b3knvk2c2g.png

zb7mb84xym1g4a5yfhjv.png

Dodge SRT Tomahawk Vision Gran Turismo Gr.1
Dodge Charger SRT Hellcat '15

ute5rcliffydhawfc65o.png

Ferrari LaFerrari '13
Ferrari 458 Italia GT3 '13 (S)

0iv67ephnzp7v263yf2a.png

Ford Mustang GT Premium Fastback '15
Ford Focus ST '15 N Series
Ford Mustang GT Group B Rally Car​

1f06zrs8ad8ozov2qjwj.png

zup6vyiq2jy6bfkr37z5.jpg

Hyundai N 2025 Vision Gran Turismo

0hjmpnvbryhr626xdzu3.png

Jaguar F-Type Gr.3

5edwyfbzyz60flvm2cqb.jpg

Lamborghini Veneno '13

grd0xo3vu3ebagtwm214.png

Lexus RC-F
Lexus RC-F Gr.4

5jeh60k9hk2dghn5ikrx.png

Lotus Evora '09

vtg7fme3pinkn5imensk.jpg

Mazda LM55 Vision Gran Turismo
Mazda LM55 Vision Gran Turismo Gr.1
Mazda Roadster S (ND) '15
Mazda Roadster S (ND) '15 Gr.4
Mazda Roadster S (ND) N200

gf1kloy0b5qn5ht0ayjm.png

McLaren 650S GT3 '15

oe5m8e3dtiwyzgl8498f.jpg

Mercedes-Benz SLS AMG GT3 '11 (S)
Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14
Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14 Safety Car

rcka1xkxjp2mkwk1n80r.png

Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Gr.3
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Gr.4
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Group B Rally Car
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition

rgzda6r5nl0xvaoqe1uc.png

Nissan GTR '17
Nissan GT-R Nismo GT3 N24 Schulze Motorsport '13
nrl64r7d0c9h0o7y5t15.png

Peugeot 908 HDi FAP - Team Peugeot Total '10
Peugeot 208 GTi '15
Peugeot Vision Gran Turismo Gr.3

v69n3jzbeo0sqlu3rljn.png

Renault Megane R.S.
Renault Sport R.S.01 GT3

sh77ekl2zkubpp7ynhtx.png

Subaru WRX Gr.3 (S)

jvzymiczxnsuu83vk2wq.png

Toyota TS030 Hybrid '12
Toyota FT-1 Vision Gran Turismo Gr.3

ol1pmnwuj0pgzpe4iwhr.png

Volkswagen GTI Vision Gran Turismo Gr.3 (S)
Volkswagen GTI Vision Gran Turismo Gr.B Rally Car
Volkswagen Golf VII GTI '14

w2wxbbde9r64xenkmaaz.png

** با آمدن اطلاعات رسمی آپدیت می‌شود **

dh0qsa82m7h2n5g1i4ci.png

9uc57hbkczvglq2fu4vm.png

0hc4i2e8622yjfy1bsfo.png

تریلر معرفی بازی:

Gran Turismo Sport

با تشکر از:

احسان عزیز و گل @Kaine

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
در تائید حرفهای بالا که چقدر ماشینهای قدیمی، حالا چه جاده ای و چه اسپرت، میتونن جذاب باشن اینو ببینید:
یک مد هست مال عنوان تمام نشدنی GTR2، سال 2006 تقریبا همزمان با GT5 ریلیز شد.
اصلا رانندگی از این جذابتر هم ممکن هست؟

پ.ن: صداگذاری و فیزیک از پهنا تو حلق PD و T10.

Eazy-E

کاربر سایت
Aug 29, 2016
617
نام
امیرعلی
این وسط منم یک شایعه پخش کنم :D
Rumour: GT Sport releasing next month
این فروشگاه اینترنتیه زده که بازی 20 اپریل ریلیز میشه، این وسط یک فروشگاه اینترنتی بریتانیایی دیگه هم زده بازی 28 اپریل ریلیز میشه!
2017-03-22_061939-jpg.635788

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,819
نام
پدرام
در مورد این نظر که "وقتی ماشینهای مدرن هستن مثل کلاس GT3 و هایپرکارها، کی سمت مدلهای قدیمی میره؟" من باید نظر خودم رو بدم:

درسته که دیدن و رانندگی با این نوع ماشینهای جدید خیلی جذاب هست ولی به هیچ عنوان اون حس این ماشینهای قدیمی رو نداره، مخصوصا ماشینهای مسابقه ای قدیمی.
کی کلاس Historic Tour بازی P.Cars رو بازی کرده؟ نزدیک ترین مثالی که میتونم بزنم این هست.
برید الان یک امتحان بکنید، Mercedes 300 یا Ford یا BMW.
فوق العاده نیست؟

اصلا رانندگی با ماشینی که پر از سیستم الکترونیکی مثل Traction Control ، ABS ،All whee Drive،Kers، ERS و... + دانفورس بالا ( که ماشین رو مثل چسب کف زمین میخکوب میکنه)، واینکه شما با سرعت خیلی بالا میتونی پیچ ها رو رد کنی، نمیگم جذاب نیست ولی فقط اوایلش.
خیلی زود خسته کننده میشه، حتی وقتی شما اون آپشن ها رو خاموش کنید هم یکسری کارها توسط خود ماشین انجام میشه که باز هم دوست داشتنی نیست.
اما مثلا وقتی پشت یک ماشین قدیمی تر که هیچ کدوم از این آپشن ها رو نداره + سرعت پائینتر، اون وقته که میبفهمید رانندگی یعنی چی!
چقدر میتونه جذاب باشه، کلا این نوع رانندگی هر لحظش چلنج هست، وقتی تیک آف میکنید، وقتی میپیچید، وقتی ترمز میکنید حتی موقع تعویض دنده!
ماشین تو همه این حالات ممکن هست از دستتون در بره، اینجاست که حس خوشایندی بعد از رانندگی با این نوع ماشینها به آدم دست میده.
عمرا اگه این حس با یک GT3 650 s به آدم دست بده.

این لذت میتونه با گیم پد تو همین عناوین کنسولی هم شکل بگیره اما نهایت لذت (منصفانه بگم چند برابر) رو شما وقتی میبرید که یک دونه فرمان داشته باشید، بچه ها نمیدونید چقدر فرق داره، اصلا قابل توصیف نیست.
داشتن یک فرمان برای کسی که برای یک بازی ریسینگ کنسول میخره(خیلیها اینطورین، یکیش خودم)، یک باید هست.

از این فرصت استفاده هم بکنم یک تبلیغ ریسینگی هم بکنم،الان خرید یک فرمان برای کنسول کمی گرون در میاد، حداقل بسته به نوع نزدیک به 1.200 میشه، اما اگه کسی یک عدد کامپیوتر داشته باشه میتونه لذتی بمراتب بیشتر از بازیهای کنسولی ببره، اونهم با یک دونه DFGT لاجیتک که حدود 400-300 تومنه.
اینم نشنیده بگیرید "بماند که PC پلتفرم اصلی ریسینگ هست و عناوینش سالها جلوتر و بهترن".
======
لپ کلام اینکه ماشینهای قدیمی برای یک عاشق ریسینگ روندنش جذابتر هست و تجربش با فرمان (Wheel) رویائی تر.
پس بنظر من کسی که یخواد بخاطر GT بره PS4 PRO بگیره سخت داره اشتباه میکنه، برید فرمان بگیرید و هم رو کنسول و هم رو پی سی نهایت لذت رو ببرید.
من امروز صبح داشتم به فرمون فکر میکردم، ولی شما میفرمایید که روی پی سی لذتش بیشتره
برای ps4 نمیشه فرمون پی سی استفاده کرد؟
سوال دوم؛
فرمون ps4 هست که هم شوک واقعی داشته باشه، هم شیفتر فرمون و گاز و ترمز؟ قیمتش هم لطفا بگید

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
من امروز صبح داشتم به فرمون فکر میکردم، ولی شما میفرمایید که روی پی سی لذتش بیشتره
برای ps4 نمیشه فرمون پی سی استفاده کرد؟
سوال دوم؛
فرمون ps4 هست که هم شوک واقعی داشته باشه، هم شیفتر فرمون و گاز و ترمز؟ قیمتش هم لطفا بگید
سلام خسته نباشی.
نه نگفتم نمیشه استفاده کرد، گفتم چون ریسینگهای انحصاری پی سی فیزیک و صداگذاری بهتری دارن، میتونه جذابتر باشه.
نه اینکه مثلا GT و... روی کنسولها بد باشن.
چرا که نه، میتونی فرمونهائی بخری که هم PS4 و هم PC رو ساپورت کنه مثل Logitech G29.
قیمتش حول و حوش 1.200 میشه.
اما اگه فقط برا پی سی بخوای، از 400-300 میتونی به بالا فرمون بخری.
سوال دومت هم جوابش LOgitech G29 هست، فقط 150 تومن باید برای دنده (H shifter) جدا پول بدی، چون جزو پکش نیست.

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
ماکان جان چند تا سوال درباره فرمون داشتم
اول اینکه من دیده بودم برای ps4 فرمون قیمت 350 هزار تومان هست قابل قبول هست ؟
دوم هم اینکه توی واقعیت فرمون چند دور میشه بچرخه وقتی سرعت کمه (اگر اشتباه نکرده باشم ) این قضیه توی شبیه ساز ها و با فرمون به چه صورت هست ؟

• Like
Reactions: sadegh93

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,075
نام
مــاکــان
اول اینکه من دیده بودم برای ps4 فرمون قیمت 350 هزار تومان هست قابل قبول هست ؟
t80_ps_pedalset_2.jpg

ابن قیمتی که میگی فقط میتونه Thrustmaster T80 باشه، آره میتونی اینو بگیری، اما باید اینو بدونی که این فرمان FFB (Force Feedback) نداره.
حالا اگه میخوای بدونی FFB چیه و چقدر مهمه، باید بگم همه اونچه که تو از رفتار ماشین و فیزیک بازی،دست انداز جاده،تو فرمانهای گرونتر حتی گشتاوری که موتور ماشین تولید میکنه و... از طریق اون میتونی حس کنی.
حالا فرمونی که این قابلیت رو نداره دقیقا مثل یک گیم پد میمونه که حتی شوک هم نداره!!!
انگار داری رانندگی میکنی اما بدون هیچ نیروی مخالف یا مقاومتی، انگار روی شیشه رانندگی میکنی، نمیدونم تونستم منظور رو برسونم یانه.

==============
T150.jpg

اولین فرمانی که میتونی بخری که FFB هم داشته باشه، T150 Thrustmaster هست، اگه بتونی پیدا کنی، باید حول وحوش 900 تومن باشه.
فرمان خوبی هست،دنده H Shifter نداره فقط ، الیته اینها همش قابل حل هست،پدال شیفتر پشت فرمان داره اما بعدا میتونی دنده رو جدا بخری و اضافه کنی، دنده ای که میتونی بهش اضافه کنی TH8A هست که پائینتر معرفی میکنم.
===============

Logitech_G29_Racing_Wheel_Pedals_www_mdc_ir.png

فرمان بعدی که اینجا هم به راحتی پیدا میشه، همین Logitech G29 هست که در 2 مدل ریلیز شده.G29 برای PC-PS4 و مدل G920 برای PC-X1.
بین G29 ,G920 هیچ تفاوتی نیست، فقط برای این 2 کنسول Re Brand شدن که تفاوت داشته باشن، جفتشون رو PC ساپورت میشن و هیچ تفاوت سخت افزاری و نرم افزاری ندارن. فقط ظاهرشون فرق میکنه.
آپگرید شده نسل قبلی خودش G27 هست + ساپورت PS4 و PC.
اینو هم میتونی نزدیک به 1.200 پیدا کنی،این مدل هم پدال تعویض دنده پشت فرمان داره ولی دنده H شکل هم اگه بخوای میتونی جدا بخری که 150 قیمتشه.
فکر کنم تو ایران همه همین لاجیتک رو داشته باشن. چون باقی فرمانها وارد نمیشه اصولا.

===============
t300.jpg

فرمان T300RS از تراسمستر که از لحاظ احساس، زیبائی، کارائی وقدرت ، کیفیت وشدت FFB ،فوق العاده بهتر از فرمانهای لاجیتک هست. اگه بتونی پیداش کنی حدود 1 میلیون بیشتر باید هزینه کنی.
لازم یادآوری کنم که این فرمانها، چه لاجیتک و چه تراستمستر پشت خودشون پدال شیفتر (تعویض دنده) دارن، ولی اگه بخوای دنده H شکل بگیری، همونطور که گفتی برای G29 حدود 150 تومن هزینه کنی ولی برای تراسمستر دنده Th8A Pro هست که حدود 750 تومن میشه.بک مزیت دیگه این دنده داره اینه که هم میتونی بصورت H شکل معمول ازش استفاده کنی و هم بصورت Sequential همون تیپ ترونیک 206 مثلا . و هم اگه با همون پدالهای پشت فرمان کار میکنی میتونی ازش به عنوان ترمز دستی استفاده کنی. نسبت به دنده پلاستیکی و اسباب بازی مانند لاجیتک هم کاملا برتری داره و خیلی اجساس واقعی داره.
Thrustmaster VG TH8A Add-On Gearbox Shifter-www.mdc (4)_2.jpg Thrustmaster VG TH8A Add-On Gearbox Shifter-www.mdc (1).png
باز هم اگه بخوای بهتر هزینه کنی، پدالهای گاز و ترمز و کلاچی که همرا T300 هست اونقدر حرفه ای نیست، برای این منظور هم میتونی اون را با یک ست پدال T3PA-Pro تعویض کنی.
همنطو که گفتم این محصول از تراسمستر گزینه های زیادی برای انتخاب داره، یکی دیگه از اونها تعویض فرمان با فرمان مسابقات فرمول هست.
خیلی کمک به فضاسازی هرچه بهتر تو بازیها میکنه.
فرمانهای تراسمستر یک قابلیت دارن که میتونی اونها رو در عرض چند ثانیه تعویض کنی. یعنی چی؟
thrustmaster-ferrari-f1-racing-wheel-add-on-www.mdc.ir.png
این Addon فرمان فرمول 1 تراسمستر هست که میتونی بخری و مواقعی که میخوای F1 بازی کنی اون رو با فرمانی که روی خود T300 هست تعویض کنی. تعویض هم خیلی سریع انجام میشه.
==============​
یک گرینه دیگه هم میتونی انتخاب کنی، باز هم اگه بتونی انتخاب کنی، T500 RS از تراسمستر، که یک ست کامل هست با دنده+پدال های خیلی با کیفیت فکر کنم حول و حوش 2.500 باید قیمتش باشه.روی PS4 هم ساپورت میشه حتی PS3.
فقط چون قبل از ریلیز PS4 اومده، تو منوهای PS4 نمیتونی Navigate کنی که فکر نمیکنم مورد خاصی باشه.
در کل اگه بخوای میتونم محصولات بالاتر از این هم معرفی کنم (محصولات Fanatec) اما دیگه از لحاظ هزینه واقغا خیلی گرون میشه و اصلا اینجا پیدا نمیشه.
میره بالای 1000 دلار و خیلی بالاتر.
==================
اینها رو گفتم که بالاخره یک پست کامل داشته باشیم که اگه بعدا کسی خواست و علاقه پیدا کرد بتونه خوب انتخاب کنه.

آخرین ویرایش:

xbla69

کاربر سایت
Oct 4, 2014
518
نام
سید
ماکان جان دستت درد نکنه خیلی زحمت کشیدی:)
اصلا نمیدونستم FFB وجود داره خیلی چیز خفنیه ، پس با این وضع یا فرمون نگیرم یا خوبشو بگیرم

دوستان توی گران توریسمو اسپرت حالت سوم شخص فاصله دوربین قابل تغییر نیست ؟ چه کاربردی داره انقدر دوربین دور باشه و بالا ؟ :/ توی گرانتوریسمو 4 انقدر دور نبود .

من با ثابت بودن دوربینش مشکل ندارم و اتفاقا بدم هم نمیاد اما فقط میخوام نزدیک تر باشه

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
GT Sport Beta Gameplay BMW M6 GT3 Nurburgring

این ویدئو رو حتما ببینید. نورپردازی و طراحی ماشین که به طرز خارق العاده ای واقعی هست به کنار طراحی پیست و اون درختهای کاملا حجم دار و اون درو دیستنس واقعا باورنکردنیه!!!!! صدا گذاری و صدای ماشین هم نسبت به قبل پیشرفت واقعا عالی داشته.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,483
اگه تا 1-2 ماه دیگه بیاد 100٪ اسمش sportـه
اگه بره بعد e3 بره تا شهریور به بعد بیاد ممکنه اسمش و gt7 بزارن
البته امیدوارم e3 بیاد بگن 300-400 تا ماشین داره اسمش هم gt7 ـه + بخش آفلاین

• Like
Reactions: sadegh93

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
چند تا اسکرین شات و توضیح کوتاه از چند ساعت اول تجربه بتا میذارم؛ فعلا اینا رو داشته باشید تا وقتی که فردین با ویدیوها و عکسهای بیشتر میاد :D

اول از همه چیز باید بگم که طراحی منوی بازی خیلی زیباست >:D< نکته قابل توجه تو منو اون بخش کمپینه :-? یعنی ممکنه تصمیم گرفته باشن یه بخش کریر مثل شماره های قبل به بازی اضافه کنن [-o<

چند تا عکس از ستینگ بازی میذارم برای دوستانی که قصد خرید فرمان مخصوص دارند :-":

فقط دو بخش اسپورت و ارکید قابل بازی هستن. مسابقات حالت اسپورت بصورت انلاین و محدود به زمان خاصیه و اون موقعی که بتا رو تست میکردم هنوز باز نشده بودن. تو این حالت دو جور لول آپ داریم؛ درایور ریتینگ و اسپانسرشیپ ریتینگ. چون نتوستم بازی کنم نحوه لول آپ رو متوجه نشدم :-? حالا اگه بعدا تونستم توضیحات تکمیلی رو میذارم.

بخش آرکید دو حالت داره Single Race و Time Trial که فک نکنم توضیح لازم داشته باشن. انتخاب ماشین جالب شده و هم نمای داخل و هم نمای بیرون نشون داده میشه. منوی تنظیمات پرفورمانس ماشین تغییراتی کرده و بنظرم بهتر شده. تنظیمات رانندگی و آسیستها تغییری نکرده.
چلنجهای روزانه هم هست که کامل کردنشون پاداش داره :D

اما در مورد خود بازی... گیم پلی و فیزیک همچنان مهمترین نقطه قوت بازی و واقعا لذت بخشه :-bd
گرافیک بازی نسبت به زمان PSX که سر هر ساعت یه بیلد جدید میومد :D پیشرفت خوبی کرده مخصوصا گرافیک و جزییات پیست البته تو بخش آرکید فقط یه پیست قابل بازیه. نورپردازی بازی خیلی خوبه و طراحی و جزییات ماشینها مثل همیشه عالی کار شده =D> علیرغم تلاش زیادی که کردم :p خبری از دمیج ظاهری نبود!
صداگذاری بهبودهایی داشته ولی هنوز جا برای پیشرفت داره مخصوصا صدای لاستیکها و برخورد ماشینها به هم یا به در و دیوار.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر