PlayStation Gran Turismo Sport

i1juUYMctT1Wgz-638x269.jpg

نام بازی: Gran Turismo Sport
استدیو سازنده: Polyphony Digital
طراح: Kazunori Yamauchi
ناشر: Sony Computer Entertainment
پلتفرم: PlayStation 4
سبک: Real Driving Simulator

1yhuzjrx8j5xkp3t4vlr.png

• نام بازی، Gran Turismo Sport خواهد بود
  • دارای سه مود، «کمپین»، «اسپورت مود» و در آخر «آرکید مود»
  • در حد یک نسخه اصلی در سری بازی خواهد بود
  • افزایش قابل توجه عناصر بصری و اللخصوص صداگذاری
  • نسخه‌ای که سازنده بازی یعنی «پولیفونی دیجیتال» مدت زمان طولانی بدنبال آن بوده و برای چندین سال آپدیت خواهد شد
  • بتا در فصل بهار برای علاقه مندان بر روی PSN قرار خواهد گرفت
  • بازی در سال 2016 عرضه خواهد شد
  • توجه زیاد به بخش آنلاین
  • پشتیبانی کامل از PSVR یا همان دوربین واقعیت مجازی سونی
  • با استفاده از خودرو های سازنده محبوبتان از آن‌ها حمایت می‌کنید
  • شما در بازی نماینده کشورتان خواهید بود
  • در کنار قهرمانان واقعی مسابقات اتوموبیل رانی، مسابقه خواهید داد
  • قرارداد 100 ساله با FIA Champions

آپدیت:

emolad4pmvv3fk1j9c3b.png

e02or2h76oys8war4vhj.jpg

Alfa Romeo 4C '15
Alfa Romeo 4C Gr.3 (S)
Alfa Romeo Mito N-Series

x79882nmpddl6xs2b3kq.png

Alpine Vision Gran Turismo Gr.1

9wedkxor91t0rsf8fv20.jpg

Audi R18 TDI (Audi Sport Team Joest) '11
Audi R8 LMS (Audi Sport Team WRT) '15
Audi TTS Coupe '15

ksim1ms4ybutacdz7vde.jpg

Aston Martin One-77 '11
Aston Martin V12 Vantage GT3 '12

uucqh43vzz2m9ce7b3lm.png

BMW Z4 GT3 '11
BMW M4 Coupe '14
BMW M4 Coupe '14 Safety Car
7k27ninswprodtxujgdm.png

Chevrolet Corvette Stingray N-Series
Chevrolet Corvette C7 Gr.3

5nqavjnv85b3knvk2c2g.png

zb7mb84xym1g4a5yfhjv.png

Dodge SRT Tomahawk Vision Gran Turismo Gr.1
Dodge Charger SRT Hellcat '15

ute5rcliffydhawfc65o.png

Ferrari LaFerrari '13
Ferrari 458 Italia GT3 '13 (S)

0iv67ephnzp7v263yf2a.png

Ford Mustang GT Premium Fastback '15
Ford Focus ST '15 N Series
Ford Mustang GT Group B Rally Car​

1f06zrs8ad8ozov2qjwj.png

zup6vyiq2jy6bfkr37z5.jpg

Hyundai N 2025 Vision Gran Turismo

0hjmpnvbryhr626xdzu3.png

Jaguar F-Type Gr.3

5edwyfbzyz60flvm2cqb.jpg

Lamborghini Veneno '13

grd0xo3vu3ebagtwm214.png

Lexus RC-F
Lexus RC-F Gr.4

5jeh60k9hk2dghn5ikrx.png

Lotus Evora '09

vtg7fme3pinkn5imensk.jpg

Mazda LM55 Vision Gran Turismo
Mazda LM55 Vision Gran Turismo Gr.1
Mazda Roadster S (ND) '15
Mazda Roadster S (ND) '15 Gr.4
Mazda Roadster S (ND) N200

gf1kloy0b5qn5ht0ayjm.png

McLaren 650S GT3 '15

oe5m8e3dtiwyzgl8498f.jpg

Mercedes-Benz SLS AMG GT3 '11 (S)
Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14
Mercedes-Benz Mercedes-AMG GT S '14 Safety Car

rcka1xkxjp2mkwk1n80r.png

Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Gr.3
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Gr.4
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition Group B Rally Car
Mitsubishi Lancer Evo X Final Edition

rgzda6r5nl0xvaoqe1uc.png

Nissan GTR '17
Nissan GT-R Nismo GT3 N24 Schulze Motorsport '13
nrl64r7d0c9h0o7y5t15.png

Peugeot 908 HDi FAP - Team Peugeot Total '10
Peugeot 208 GTi '15
Peugeot Vision Gran Turismo Gr.3

v69n3jzbeo0sqlu3rljn.png

Renault Megane R.S.
Renault Sport R.S.01 GT3

sh77ekl2zkubpp7ynhtx.png

Subaru WRX Gr.3 (S)

jvzymiczxnsuu83vk2wq.png

Toyota TS030 Hybrid '12
Toyota FT-1 Vision Gran Turismo Gr.3

ol1pmnwuj0pgzpe4iwhr.png

Volkswagen GTI Vision Gran Turismo Gr.3 (S)
Volkswagen GTI Vision Gran Turismo Gr.B Rally Car
Volkswagen Golf VII GTI '14

w2wxbbde9r64xenkmaaz.png

** با آمدن اطلاعات رسمی آپدیت می‌شود **

dh0qsa82m7h2n5g1i4ci.png

9uc57hbkczvglq2fu4vm.png

0hc4i2e8622yjfy1bsfo.png

تریلر معرفی بازی:

Gran Turismo Sport

با تشکر از:

احسان عزیز و گل @Kaine

آخرین ویرایش:

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
آقا مصاحبه یامایوچی رو دیدم به همراه تریلر بازی
چند تا نکته
1 یامایوچی انگلیسی خیلی خفیف بلد بود و با اون سن و و سالش و با اون کشوری که توش زندگی میکنه و با این اسم و رسم....عجیبه D:
2 قیافش شبیه آدمهایی بود که یک مقداری خجالت زده شده بخاطر بازیش و دیر کردش ....نمیدونم. ...و اینکه البته در کل قیافش شبیه انسان های کار بلد بود فکر کنم چیز خوبی بده به ملت!
3 تو حرفاش که مترجم کنارش بود فقط تکیه کلام رو 4k و HDR بود و این آدمو نگران میکنه که یه بازی 60 فریم بر ثانیه ای نکنه گرافیک خیلی خوبی نداشته باشه که سازنده اینقدر دم از 4k و اچ دی آر میزنه قابلیت اچ دی آر که چیزی نیست و قبلا خوندم حتی 1 نفر روش ميتونه کار کنه... یعنی برای اینکه طرف از گرافیک بازی خوشش بیاد باید حتما از این دو قابلیت استفاده کنه؟ که اکثریت نمیتونن! !!! و البته مترجم تو حرفاش گفت که جناب سازنده گفته که برای اینکه حیرت زده بشید از بازی باید رو تی وی های سونی یک امتحانی بزنید حتما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
آقا مصاحبه یامایوچی رو دیدم به همراه تریلر بازی
چند تا نکته
1 یامایوچی انگلیسی خیلی خفیف بلد بود و با اون سن و و سالش و با اون کشوری که توش زندگی میکنه و با این اسم و رسم....عجیبه D:
2 قیافش شبیه آدمهایی بود که یک مقداری خجالت زده شده بخاطر بازیش و دیر کردش ....نمیدونم. ...و اینکه البته در کل قیافش شبیه انسان های کار بلد بود فکر کنم چیز خوبی بده به ملت!
3 تو حرفاش که مترجم کنارش بود فقط تکیه کلام رو 4k و HDR بود و این آدمو نگران میکنه که یه بازی 60 فریم بر ثانیه ای نکنه گرافیک خیلی خوبی نداشته باشه که سازنده اینقدر دم از 4k و اچ دی آر میزنه قابلیت اچ دی آر که چیزی نیست و قبلا خوندم حتی 1 نفر روش ميتونه کار کنه... یعنی برای اینکه طرف از گرافیک بازی خوشش بیاد باید حتما از این دو قابلیت استفاده کنه؟ که اکثریت نمیتونن! !!! و البته مترجم تو حرفاش گفت که جناب سازنده گفته که برای اینکه حیرت زده بشید از بازی باید رو تی وی های سونی یک امتحانی بزنید حتما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
در مورد زبان یامائوچی به انگلیسی مسلط هست ولی به خاطر وطنش همه جا به زبون مادری صحبت میکنه مثل خیلی از سیاست مداران و شخصیت های بزرگ
در مورد hdr و 4k هم این سیاست خود سونی هست , همه محصولاتش به هم ارتباط داره , اگه بخوای بازی 4k انجام بدی باید ps4 pro داشته باشی اگخ ps pro داشته باشی باید TV 4K داشته باشی ! همش به هم وصل برا سیاست بازاریابی و پولی سونی
کاریش نمیشه کرد سونی یه شرکت تجاری هست و وقتی صحبت بیزینس جهانی میاد وسط سود سونی در اولویت هست

• Like
Reactions: sadegh93

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
IGN ویدیوی منتشر کرده با این مضمون که آیا GTS میتونه فراتر از فتوریلیزم Photorealism بره یا نه؟
این اصطلاح تو بازی های رایانه ای اگر اشتباه نکنم از همون دوران PSone و همین جی تی شروع شد. به این معنا که گرافیک به قدری بالا باشه که با واقعیت مو نزنه. از حق نگذریم جی تی همیشه پرچمدار بوده.

قصه از این قراره که در هر ویدیو یا تصویری که از تلویزیون یا مانیتور پخش میشه محدوده ی رنگی وجود داره. تعداد رنگها در طبیعت بینهایته ولی تلویزیون شما نمیتونه از محدوده ی خاصی فراتر بره و میزان رنگهاش محدوده. برای مثال رنگ قرمز فراری در محدوده ای هست که هیچ تلویزیونی توانایی نمایشش رو نداره. شما فراری رو در تی وی میبینید. قرمزه ولی اون رنگ اصلی رو فقط در واقعیت میتونید ببینید. این یه جور امضای فراری هست رنگی رو داره ه مثالش جای دیگه نیست و خاصه. حالا جناب یامایوچی اومده در جی از محدوده ی رنگ 10000 نوت بهره برده یعنی به اندازه ای که هیچ تلئیزیونی در جهان توانایی نمایشش رو نداره. هنوز ساخته نشده. یعنی به بیان ساده تر هیچ تی وی نوز در بازار نیست که بتونه گرافیک نهایی جی تی رو به نمایش بزاره.
حالا در مورد این اطلاعاتی که تو ویدیو داده شده من جدا نمیدونم چه حسی باید داشته باشم. از یه طرف واقعا خوشحالم از یه جهت افسوس میخورم. خوشحالم چون میبینم یامایوچی و تیمش بینهایت به کیفیت جی تی اهمیت میدن و فکرای بزرگی دارن و افسوس چرا گاهی کوچکترین در خواستها و حقوق ما رو در نظر نمیگیرن.

در عین حال بگفته ی IGN گرافیک جی تی فرای هر چیزی ست که دیدن. حتی اشاره کردن در تی وی HDr حتی نور چراغ ماشین جلویی درست مثل واقعیت میتونه چشم شما رو بزنه.

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
IGN ویدیوی منتشر کرده با این مضمون که آیا GTS میتونه فراتر از فتوریلیزم Photorealism بره یا نه؟
این اصطلاح تو بازی های رایانه ای اگر اشتباه نکنم از همون دوران PSone و همین جی تی شروع شد. به این معنا که گرافیک به قدری بالا باشه که با واقعیت مو نزنه. از حق نگذریم جی تی همیشه پرچمدار بوده.

قصه از این قراره که در هر ویدیو یا تصویری که از تلویزیون یا مانیتور پخش میشه محدوده ی رنگی وجود داره. تعداد رنگها در طبیعت بینهایته ولی تلویزیون شما نمیتونه از محدوده ی خاصی فراتر بره و میزان رنگهاش محدوده. برای مثال رنگ قرمز فراری در محدوده ای هست که هیچ تلویزیونی توانایی نمایشش رو نداره. شما فراری رو در تی وی میبینید. قرمزه ولی اون رنگ اصلی رو فقط در واقعیت میتونید ببینید. این یه جور امضای فراری هست رنگی رو داره ه مثالش جای دیگه نیست و خاصه. حالا جناب یامایوچی اومده در جی از محدوده ی رنگ 10000 نوت بهره برده یعنی به اندازه ای که هیچ تلئیزیونی در جهان توانایی نمایشش رو نداره. هنوز ساخته نشده. یعنی به بیان ساده تر هیچ تی وی نوز در بازار نیست که بتونه گرافیک نهایی جی تی رو به نمایش بزاره.
حالا در مورد این اطلاعاتی که تو ویدیو داده شده من جدا نمیدونم چه حسی باید داشته باشم. از یه طرف واقعا خوشحالم از یه جهت افسوس میخورم. خوشحالم چون میبینم یامایوچی و تیمش بینهایت به کیفیت جی تی اهمیت میدن و فکرای بزرگی دارن و افسوس چرا گاهی کوچکترین در خواستها و حقوق ما رو در نظر نمیگیرن.

در عین حال بگفته ی IGN گرافیک جی تی فرای هر چیزی ست که دیدن. حتی اشاره کردن در تی وی HDr حتی نور چراغ ماشین جلویی درست مثل واقعیت میتونه چشم شما رو بزنه.

منم چندتا ویدئو با کیفیت 1080 روی نرخ 60 فریم دیدم واقعا کف کردم ! ببین رو 4k چی میشه:|
در مورد اطلاعاتت درباره رنگها هم لایک , استفاده کردم:)
یارو خیلی اعصاب خوردکن رانندگی میکرد.بابا له کن برو دیگه :)
دادا مگه داره نیدفوراسپید میره ؟؟@-) :D

• Like
Reactions: benjohn

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
یه سوال برای من پیش امده،
الان گرافیک GTS در حدی هست که همه دارن دربارش صحبت میکنن و خیلی تاثیرگذاره. PD وقتی میدونه چنین قابلیتی داره و میتونه بازی رو به این سطح از کیفیت برسونه چرا با اون گرافیک و وضعیت تقریبا اسف ناک معرفی کرد؟

• Like

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
الان گرافیک GTS در حدی هست که همه دارن دربارش صحبت میکنن و خیلی تاثیرگذاره. PD وقتی میدونه چنین قابلیتی داره و میتونه بازی رو به این سطح از کیفیت برسونه چرا با اون گرافیک و وضعیت تقریبا اسف ناک معرفی کرد؟
کلا برو بچز استدیو PD خیلی مغز خلاقی در معرفی بازی ندارن درست برعکس ناتی داگ
استاد یامائوچی و برو بچ فقط تو فکر توسعه بازی هستن دیگه کاری به معرفی بازی ندارن
در ضمن قبل از کنفرانس E3 فشار افکار عمومی روی سونی خیلی زیاد بود و مجبور بودن یه اسمی از بازی بیارن
تا زمان عرضه بازی از این هم بهتر میشه

• Like

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
تو بگو این لعنتیا چرا یه کمپین نمیزارن؟ :(

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
تو بگو این لعنتیا چرا یه کمپین نمیزارن؟ :(

والا منم موندم وقتی همه فن ها دنبال کمپین هستن و بخاطر نبودش این همه فیدبک منفی گرفتن چرا نمیکنن اینکارو؟ چون میشه از الان پیشبینی کرد سر همین قضیه هم ریزش مخاطب داشته باشن و هم نمرات کمتری بگیرن.

من اگه جای اینا بودم بعد از معرفی و دیدن کامنت های ملت سریع تغییر برنامه میدادم و کمپین رو اضافه میکردم. چرا نباید چیزی که فن ها میخوان و انتظار دارن رو نکنی؟

• Like
Reactions: Romell

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
والا منم موندم وقتی همه فن ها دنبال کمپین هستن و بخاطر نبودش این همه فیدبک منفی گرفتن چرا نمیکنن اینکارو؟ چون میشه از الان پیشبینی کرد سر همین قضیه هم ریزش مخاطب داشته باشن و هم نمرات کمتری بگیرن.

من اگه جای اینا بودم بعد از معرفی و دیدن کامنت های ملت سریع تغییر برنامه میدادم و کمپین رو اضافه میکردم. چرا نباید چیزی که فن ها میخوان و انتظار دارن رو نکنی؟
مسئله اینه ماکان بخش کمپین برای بازی های Racing هم نسبت به بقیه ژانر با قاطعیت کم هزینه ترین و کم کارترین بخش ممکنه :D
بلواقع یه منو میخواد و چندتا مسابقه جالب و ترک و این حرفها که همش قاعدتا تو بازیه! یعنی نه هزینه ای داره نه کار خاصی میطلبه، پر و پیمون باشه و متنوع همین، والا بخوان تو 6 ماه شدنیه!
نه داستان میخواد داشته باشه، نه موسیقی خاصی میخواد، نه چیز خاصی که مثلا قرار باشه اضافه بر کارهایی باشه که میخواد تحت یه بازی مولتی پلیر محور بدن! خیلی شدنیه و واقعا نبودنش مسخره ست :|
حیف این بازی نیست آخه؟ گیم پلی خدا، گرافیک خدا، صداگذاری جای بحث داره :D، مدلینگ بی رقیب ماشینا و ... اون وقت کمپین و بخش تک نفره درست و حسابی نداشته باشه :|

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
حالا احسان یه تئوری داره که شاید این تاخیر بخاطر اضافه شدن کمپینه!:D یهو دیدی اضافه کردن ملت سورپرایز بشن. از این یامائوچی بعید نیست. چون یبار یکی از فن های بازی میگفت یامائوچی اینجوریه اخلاقش که یهو گیر میده یه چیزی به بازی اضافه کنن و ...

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
من که فقط به امید اضافه شدن کمپین اخبارشو دنبال میکنم
موقع معرفیps4گفتم این نسل برا من باgt7شروع میشه(fh3زحمتشو کشید:D)
حالا بعد 4سال انتظار دارن یه gtفقط انلاین عرضه میکنن که اصلا اهلش نیستم طرفش نمیرم
پس براgt7باید4سال دیگه هم صبر کنیم؟
این دیگه ظلمه:Frown::Hurted1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر