SEGA به دنبال انتشار دوباره Shenmue 1&2

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
[FONT=&amp]SEGA[/FONT][FONT=&amp] در حال در نظر گرفتن راه‌هايي براي انتشار دوباره [/FONT][FONT=&amp]Shenmue 1 & 2[/FONT][FONT=&amp] است[/FONT]
[FONT=&amp]
[/FONT]

shenmue-600x337.jpg

[FONT=&amp]
[/FONT]

[FONT=&amp]در حالي كه [/FONT][FONT=&amp]SHENMUE 3 [/FONT][FONT=&amp] بار ديگر بازيكنان اين سري را به وجد آورده است، سگا به دنبال عرضه دوباره بازي‌هاي قديمي تر اين سري است.[/FONT]
[FONT=&amp]با توجه به موفقيت [/FONT][FONT=&amp]SHENMUE 3 [/FONT][FONT=&amp] در [/FONT][FONT=&amp]Kickstater[/FONT][FONT=&amp] و احيا شدن دوباره اين سري، سگا متقاعد شده است كه اين سري مي‌تواند بار ديگر براي اين شركت سود‌‌‌‌‌آوري داشته باشد.[/FONT]

[FONT=&amp]مدير بخش بازاريابي سگا اروپا در مصاحبه‌ايي با سايت [/FONT][FONT=&amp]Marketing Week[/FONT][FONT=&amp] اعلام كرد كه:

[/FONT]

[FONT=&amp]بله، ما به نوآوري و پشتيباني از [/FONT][FONT=&amp]Smartphone[/FONT][FONT=&amp] ها و [/FONT]virtual reality[FONT=&amp] ادامه مي‌دهيم اما هدف اصلي ما اين است كه به آن چه كه شركت با آن پا گرفته است بازگرديم. من فكر مي‌كنم اين همه هياهوي به وجود آمده درباره[/FONT][FONT=&amp]3 [/FONT][FONT=&amp]SHENMUE[/FONT][FONT=&amp] نشان دهنده اين موضوع است كه مردم هنوز ميراث ما را دوست دارند.[/FONT]

[FONT=&amp] در پنج سال آينده ما مي‌خواهيم با استفاده از محتوا‌هاي خود و بازاريابي به مردم يادآوري كنيم كه چرا آن ها از همان اول سگا را دوست داشتند.[/FONT]

[FONT=&amp]كه اين به معناي تاييد شدن اين موضوع است كه سگا به دنبال راه هايي براي انتشار دوباره اين سري است.[/FONT]

[FONT=&amp]لازم به ذكر است كه [/FONT][FONT=&amp]SHENMUE 3 راهي طولاني در پيش رو دارد و اين نكته كه سگا به دنبال راه‌هايي براي انتشار دوباره دو نسخه قبلي ، نزديك يا قبل از انتشار نسخه سوم است، بسيار خوب به نظر مي‌رسد

منبع
[/FONT]

آخرین ویرایش:

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
آی پی شنمو متعلق به کیه؟ اگه سگا، پس چرا نمیاد روی شماره سوم سهیم شه؟ من گیج شدم الان

حقوق سری متعلق به سگا است ولی به تیم Suzuki اجازه داده که از اسم شنمو استفاده کنند و قسمت سوم رو بسازن. به خاطر این سهیم نمیشه که به موفقیتش خوش بین نیست.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
من چیز زیادی درباره این بازی نمیدونم اما دوست دارم یکی از مشهر ترین بازی های صنعت گیم رو روی ps4 امتحان کنم:D ببخشید یه سوال یعنی سگا از شماره ی سوم سودی نمیبره:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر