ترکیب دو اینترنت

گفتگو در 'اینترنت' ایجاد شده توسط shangoli1, ‏Oct 16, 2015.

1. shangoli1

کاربر سایت

نام:
    محمد
    سلام دوستان ایا راهی هست که من نت دوتا خط مو بهم وصل کنم و یه جا یه سیستم وصل کنم مثلا دوتا 512 دارم وصل کنم بهم که تو سیستم بشه 1 مگ و با سرعت 1 مگ دانلود کنم؟

2. shangoli1

کاربر سایت

نام:
    محمد
    کسی چیزی نمیدونه؟

3. N.i.n.j.a

کاربر سایت

نام:
    つばさ
    خیلی هم بله میتونید :| توی نت سرچ کن ورژن های 9 به پایین کرک شده هستند و تا 100 تا نت رو هم ترکیب می کنه ! :d

Connectify Dispatch

4. sabco

sabco کاربر فعال بخش تریلرها
    کاربر فعال

یه شرکتی رو من می شناختم چون کارشون کلا با اینترنت بود از چند تا سرویس اینترنت گرفته بودن تا در صورت قعطی یه دونشون باز اینترنت داشته باشن. بعد یه روتری خریده بودن که دقیقا همین کاری که شما می خواید رو انجام میداد.دقیق یادم نیست چه مدلی بود اما از برند microtik بود.

5. shangoli1

کاربر سایت

نام:
    محمد
    یکی یه حرف خوب و کم هزینه ای زد که اگه بشه بهترع اینطوری میگفت یه مجازی ساز نصب کن یه ویندوز دیگه نصب کن بعد یه کارت شبکه جدا بگیر یه شبکتو به این ویندوز بشناسون یه شبکتم به اون یکی ویندوز بعد تو جفتش راحت میتونی بزنی دانلود کنی

6. farbodkain

کاربر سایت

نام:
    farbod
    برای ترکیب کردن اینترنت های احتیاج به Router دارید که هزینه اش برای کاربر خانگی بصرفه نیست. راه حلی که خودت بالا نوشته از همه بهتره.
    غیر از هزینه Router برای Config اش هم احتیاج به یک نفر داری که این کار را برات بکنه ، اگر Mikrotek باشه که اصلا بعید خودت بتوانی چون Source های که توی اینترنت هستی احتیاج به علم شبکه داره اگر از Cisco استفاده کنید باید با مبانی Cisco اشنا باشید مگر اینکه یک نفر برات انجام بده.

D_grayman این نوشته را Like کرده است.
  7. cyb3r10

کاربر سایت

نام:
    شاهین
    ترکیب اینترنت فقط برای دانلود با IDM به درد میخوره که تعداد کانکشن بالایی دارید و کانکشن ها تقسیم میشن بین خطوط ارتباطی اینترنت شما .

با برنامه Connectify Dispatch می تونید به راحتی این کار رو انجام بدید . فقط کانکشن ها باید متفاوت باشن ٬ مثلا یکی لن یکی وایرلس یکی USB ...

8. shangoli1

کاربر سایت

نام:
    محمد
    فقط کسی میدونه پطوری باید کارت شبکه دوم و به ویندوز مجازی سازی شده شناسوند که ازش اون تو استفاده کرد؟

9. Mr.Nikyar

کاربر سایت

نام:
    نیکیار
    به وسیله روتر میکروتیک میشه این کار رو کرد توی نت سرچ کنید Road balance میکروتیک مقالاتش براتون میاد

10. IMANOKA

کاربر سایت

نام:
    Iman
    شنیده بودم با لینوکس میشه

11. mac man

کاربر سایت

12. JAVAD-MUSIC

کاربر سایت

نام:
    Javad_Music
    از راه دیگه هم میشه استفاده که windows server هستش ولی سیستم باید 3 کارت شبکه داشته باشه
    در صورتی که دنبال راه حل برای اختلال در بازی انلاین باشید که یکدفعه به بیرون پرت نشید این روش جواب نمیده چون شما هر بار ip عوض میکنید و صدرصد این جوابگو مشکل نیست

13. Primordial

کاربر سایت

نام:
    امین
    برای ادغام این دو خط نیاز به IP Static دارین یعنی شما باید با ISP صحبت کنین تا بهتون IP Static بده (که خیلی احتمالش کمه بتونین گیر بیارین مگر اینکه آشنا داشته باشین) بعد نیاز به یه روتر میکروتیک دارین تا بتونین دو تا خط رو ادغام کنین.
    (که البته باید یکی براتون کانفیگ کنه)

14. HIGH VOLTAGE

کاربر سایت

نام:
    علی
  15. PINGLOWER

کاربر سایت

بهترین راه برای این کار RB750 میکروتیک هست که میتونه با اعمال تنظیماتی براتون load balance انجام بده

------------------------
    اکانت کاهش پینگ pinglower.ir