Star Wars: Battlefront | PC

Star_Wars_Battlefront_2015_box.jpg

بازی STAR WARS BATTLE FRONT یک بازی اکشن اول شخص هست که می تونید از نمای سوم شخص نیز بازی کنید. بازی دارای بخش داستانی نخواهد بود اما می توانید به صورت افلاین با BOT ها به مبارزه بپردازید. بازیکن ها قابلیت کنترل شخصیت موجود در فیلم اصلی از جمله Luke Skywalker یا Darth Vader دارا هستند.
بازی در تاریخ 17 اکتبر 2015 در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت اما همین امروز می توانید نسخه بتای بازی را به صورت رایگان بازی کنید.

rendition1.img.jpg

سیستم مورد نیاز بازی:
Minimum PC System Requirements
Processor (Intel): Intel i3 6300T or equivalent
Memory: 8GB RAM
Hard Drive: At least 40 GB of free space
Graphics card (NVIDIA): nVidia GeForce GTX 660 2GB
Graphics card (ATI): ATI Radeon HD 7850 2GB
DirectX: 11.0 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection

Recommended PC System Requirements

Processor (Intel): Intel i5 6600 or equivalent
Memory: 16GB RAM
Hard Drive: At least 40 GB of free space
Graphics card (NVIDIA): nVidia GeForce GTX 970 4GB
Graphics card (AMD): AMD Radeon R9 290 4GB
DirectX: 11.1 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection

من بتای بازی هم انجام دادم این سیستم کاملا تایید می شه فریم دهی بازی بسیار خوب هست.

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این سیستم مورد نیازش واقعیه؟؟:d
زیادی هم هست براش طبق نقد PC GAMER از بتاش 970 براش زیادیم هست من که رسما 120 فریم بازیش می کنم:d
این بازی یه بخش آفلاینی چیزی داره و یا مثل NFS کلا Always Online هست و باید دورشو خط بکشیم؟ :|

آخه من خودم از طرفدارهای سرسخت Star Wars ام و نمیخوام این بازیو از دست بدم

افلاین مد هم داره 1 سری چیز میز سینگل داره که یکیشم در بتا هست کلا خودشم پیشنهاد می کنه ابتدا با هوش مصنوعی تمرین کنید کمی امتیاز هم جمع کنید بعد بیاد وسط

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
این سینگل و بازی کردن با بات و فلان اینا ها آنلاین همیشگی نیاز داره یا کلا بدون وصل شدن میشه بازی کرد و قابل کرک شدن هست؟

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
عجیبه تاپیک خلوت به نظر میاد. فردا بازی ریلیز میشه . کسی گرفته بازیو ؟
بازی مولتی خوبی داره ، اما این فقط آنلاین داره برای من به شخصه جذاب نیست ، چون آنلاین معمولا یه چیزی مثل سبک Running موبایل میمونه ، هیچ سر و ته ـی نداره ، نمرات بازی هم که زیاد جالب نیست :

meks_1.jpg

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
حیف این بازی که story نداره گرافیک عالی فیزیک عالی صدا گذاری عالی فریم دهی عالی سری star wars هم داستان غنی داره پتانسیل خیلی زیادی برای بخش داستانی داشت که به فنا رفت 60 دلار برای بازی کاملا multi نمی ارزه

shah994

کاربر سایت
Feb 17, 2011
82
نام
علیرضا
سلام
دوستان مولتي بازي براي كانكت شدن به سرورا اذيت نميكنه؟ سروراش توسط خود ea اداره ميشن يا مثل بتلفيلد شخصي اند؟
من الان براي بازي كردن بتلفيلد ٤ خيلي مشكل دارم يا كانكت نميشه يا ادمينا بخاطر اينكه پينگم ١٥٠ كيك ميكنن! ميخواستم ببينم بنظرتون اين را بخرم يا نه؟

آخرین ویرایش:

blackrider9026

کاربر سایت
Apr 21, 2014
220
نام
SAMAN
سلام
دوستان مولتي بازي براي كانكت شدن به سرورا اذيت نميكنه؟ سروراش توسط خود ea اداره ميشن يا مثل بتلفيلد شخصي اند؟
من الان براي بازي كردن بتلفيلد ٤ خيلي مشكل دارم يا كانكت نميشه يا ادمينا بخاطر اينكه پينگم ١٥٠ كيك ميكنن! ميخواستم ببينم بنظرتون اين را بخرم يا نه؟

سرور ها بسیار عالیه اصلا مشکلی نداره

بازی بسیار بهینه هست و عالی فریم میده

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
دوستان بنظرتون با اين اپديت ها و دى ال سيها بهتر شده ؟

ارزش خريد داره؟ l مخصوصا الان که 50 درصد نخفیف خورده ؟

?????????

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر