XBOX One controller VS Dual shock 4

کدام کنترلر رو مطلوب میدانید؟

• XBOX One controller

رای‌ها: 45 38.1%
  • Dual shock 4

رای‌ها: 61 51.7%
  • هردوتاشو دوست دارم نمیتونم انتخاب کنم

رای‌ها: 12 10.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    118

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
من با هر دو دسته کار کردم
هر دوتا دسته عالی و خوشدستن (حداقل برای من که اینطوره) ،اما من DS4 رو ترجیح میدم
به خاطر امکانات باحالی که داره
دسته ایکس وان به من هیچ حس نسل بعدی نمیده، برعکس دسته PS4 که هر چیزی که فکرشو بکنید توش داره، در عین حال کوچیکترم هست
باحالترینش هم اسپیکرشه که حس خیلی خوبی میده
درباره ی کیفیت ساخت هم درسته دسته ایکس وان بهتره، اما کیفیت DS4 اونجوری که بعضیا میگن بد نیست. من 1 سالو سه ماهه که PS4 دارم یه خش روش نیوفتاده، تازه رو PC و گوشیمم ازش استفاده میکنم
کل اینیایی هم که گفتم نظر شخصیه، مثل بعضیا فکت صادر نکردما:)

اقا من نمیدونم بحث شما با من چیه :D.منم با اون برنامه کار کردم قبلا سخت نیست برام :D
من از هیچکدوم طرفداری نکردم.فقط حقیقت ها رو در مورد دسته ها گفتم :D
تقریبا همه بازی ها با دسته های مایکروسافت تنظیم شدن.تو بازی ها هم ضربدر و دایره نمینویسه بلکه Y X A B رو مینویسه.حالا شما اصرار داری بگی شبیه ساز کردن یه دسته مثل کار کردن با خود همون دسته راحته من نظری ندارم.

درسته بازیای قدیمی A و B و اینا مینویسه
اما بازیای جدید اکثراً سازگار هستن با DS4 و از آیکون های خود دسته PS4 استفاده میکنن، نیازی به نرم افزار هم ندارند
مثل Far Cry 4, Mad Max, Dying Light و.....
حتی Light Bar و Touch Pad هم توشون کار میکنه
البته منم قبول دارم برای PC دسته ایکس وان مچ تره، همینطوری کلی گفتم:)

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,296
نام
shahab
اگه از نظر کیفیت بگیم دسته xone بهتره تو نسل قبل هم همین بود .
اما با امکاناتی که ds4اضافه داره برای این نسل جدید عالیه. بنظرم برای دسته xone برای این نسل کم گذاشتن
در ضمن در مورد زیبایی دسته همیشه x360 بهتر بود xone هم خوبه ولی ds4تو این نسل دیگه ترکونده طوری که اون زیبایی قبلی xoneتو چشم نیست.
در مورد خوش دست بودن هم بنظرم هرجفتشون خوبه اما جنس xone بهتره برای بازی کردن در مدت طولانی تر.
در کل با این حال خودم ds4 رو بیشتر دوست دارم.:d

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اگه از نظر کیفیت بگیم دسته xone بهتره تو نسل قبل هم همین بود .
اما با امکاناتی که ds4اضافه داره برای این نسل جدید عالیه. بنظرم برای دسته xone برای این نسل کم گذاشتن
در ضمن در مورد زیبایی دسته همیشه x360 بهتر بود xone هم خوبه ولی ds4تو این نسل دیگه ترکونده طوری که اون زیبایی قبلی xoneتو چشم نیست.
در مورد خوش دست بودن هم بنظرم هرجفتشون خوبه اما جنس xone بهتره برای بازی کردن در مدت طولانی تر.
در کل با این حال خودم ds4 رو بیشتر دوست دارم.:d
اقا این زیبایی که میگی به نظرم سلیقه ایه:d
یه مشکلی که داره ds4 اینه که بیشتر کثیف میشه و خط میفته و زیبیاییشو کم میکنه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر