Far Cry: Primal | PC

news_far_cry_primal_announced-17176.jpg

جزئیات:

• بازی توسط استدیو Ubisoft Montréal با همکاری Ubisoft Toronto ،Ubisoft Shanghai و Ubisoft Kiev ساخته می شود.
  • نسخه PS4 و Xbox One در 23 فوریه 2016 و نسخه PC دقیقا یک هفته یعد یعنی اول مارس 2016 عرضه خواهد شد.
  • Far Cry Primal تجربه ای کاملا تک نفره (فاقد بخش چندنفره) است، وقایع بازی 10,000 سال قبل از میلاد و زمان حکمرانی ماموت ها و ببرهای تیزدندان بر زمین رخ می دهد.
  • شخصیت اصلی TAKKAR نام داد، او تنها بازمانده یک گروه شکارچی است.
  • تنها هدف TAKKAR زنده ماندن در دنیایی است که انسان ها شکار به حساب می آیند. در جریان پیشبرد بازی شخصیت اصلی با افرادی آشنا می شود که در غلبه بر خطرات دنیای وحش او را همراهی خواهند کرد.
  • بازیکن ها در Far Cry Primal با اولین انسان های رام کننده حیات وحش که برای غلبه بر انقرض تلاش می کنند، همراه خواهند شد. در این مسیر برای غذا شکار می کنند، آتش می سازند با شکارچیان مقابله می کنند، با استفاده از استخوان های جانواران سلاح ابزار می سازند و برای مقابله با قبیله های دیگر و حاکمیت بر Oros (نام سرزمین بازی) تلاش می کنند.

تهیه کننده ارشد بازی یعنی Dan Hay در مورد Far Cry Primal می گوید: "مهم ترین ویژگی فرنچایز Far Cry، انعطلاف پذیری آن است. از این رو وقتی که تیم ایده یک Far Cry در عصر حجر را پیشنهاد داد، ما بالافاصله از آن استقبال کردیم و هر چقدر که در مورد این ایده می شنیدیم، به فوق العاده بودن آن بیشتر پی می بردیم."

کارگردان بازی یعنی Jean-Christophe Guyot نیز اظهار داشت: "عصر حجر گزینه خوبی برای سری Far Cry است. Far Cry معمولا شما را بر روی لبه دنیای شناخته شده قرار می دهد. مرزی میان زیبایی، خشونت و بی قانونی. عصر حجر نیز به نحوی اولین مرز انسان ها است، زمانی است که انسان ها بر روی زمین پا گذاشته و سرزمین ها را به مالیک خود در آوردند. آن زمان بود که آنها وارد زنجیره غذایی شدند. همه این اتفاق ها از طرفی با درگیری میان یکدیگر و از سوی دیگر با طبیعیت همراه بود."

حداقل سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل: . (Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit
پردازنده: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 or equivalent
میزان حافظه مورد نیاز: 4GB RAM
کارت گرافیک:. (NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB VRAM) | AMD Radeon HD 5770 (1GB VRAM
فضای مورد نیاز بر روی هارد: 20GB

سیستم پیشنهادی:

سیستم عامل: . (Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit
پردازنده: Intel Core i7-2600K | AMD FX-8350
میزان حافظه مورد نیاز: 8GB RAM
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 780 | AMD Radeon R9 280X
فضای مورد نیاز بر روی هارد: 20GB

منبع: Ubisoft blog

ویدیوها و تصاویر مربوط به مراسم The Game Award 2015:

تشکر از @armin_shadow بابت تصاویر و تریلرها.

آخرین ویرایش:

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
در این مورد نمیدونم دوستان اگه میدنن بگن ولی من دو تا کارت داشتم واسه همین فعلا دو بازی بردم... :p

خب عزیز من شما اون دو تا کد رو میدی انویدیا خودش سی دی کی رو برات ایمیل میکنه یا حالا همون کوپن..... بعد اون کوپن یا سی دی کی رو تو سایت انویدیا فعلا میکنی چند مرحل رد میکنی ادرس یو پلی
یا استیمتو میدی تو اکانتت بازی گیفت میشه شما برای دیویژن فعالا کن صد در صد اوکی میشه :">

فقط توجه کن همه اطلاعتت درست باشه اعم از ایمیل و ای دی اکانت هات...
داداش من متالو گرفتم با یه کارت نمیدونم دومی هم میده یا نه حالا تست میزنم
اما برا انویدیا هر لینکی هست مستقیما کپن و میخواد
کجا باید سریال اینارو بدم تو انویدیا؟

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
دوستان برای گرفتن کد بازیها باید حتما مدل کارت گرافیک بالای 970 باشه؟ این بازبهاشامل حال دارندگان 960 و 950 نمیشه؟

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
دوستان برای گرفتن کد بازیها باید حتما مدل کارت گرافیک بالای 970 باشه؟ این بازبهاشامل حال دارندگان 960 و 950 نمیشه؟

With a ASUS GeForce GTX 900 series graphics card, you’ll have the ultimate performance of the NVIDIA Maxwell™ architecture and the advanced NVIDIA GameWorks™ technologies you need to rise up and take back the city. And for a limited time, get Tom Clancy’s The Division FREE when you buy a ASUS GeForce GTX 970, 980, or 980 Ti graphics card.

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
دوستان جسارتاً در مورد دریافت CD KEY از طریق NVIDIA میشه توضیح بدید.فرقی نمیکنه برند چی باشه ؟ پک ویژه هست یا همین 970 که دارم باهاش میتونم CD Key رو دریافت کنم ؟

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
دوستان جسارتاً در مورد دریافت CD KEY از طریق NVIDIA میشه توضیح بدید.فرقی نمیکنه برند چی باشه ؟ پک ویژه هست یا همین 970 که دارم باهاش میتونم CD Key رو دریافت کنم ؟

والا در مورد متال گیر میدونم اون موقع گیگابایت گیر بود میگفت رسید نشون بده که ما نداریم 100% :d
مگر این که مستقیم اون ور خریده باشی
زوتاکم سایتش کلا ول بود جواب نمیداد اینو شنیدم ها :d
ولی ایسوز خیلی بچه خوبی بود راحت داد رفت
حتی من تو سایت خودش زدم ایران تو انویدیا ما تحریمیم زدم استرالیا بازم داد :d
برا همینه امیدوارم بازم بده :d

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,978
نام
احمد
داداش من متالو گرفتم با یه کارت نمیدونم دومی هم میده یا نه حالا تست میزنم
اما برا انویدیا هر لینکی هست مستقیما کپن و میخواد
کجا باید سریال اینارو بدم تو انویدیا؟
هر بازی که باندل شد بعد انتخاب کشور و ریجن و بعد ثبت نام در سایت ایسوس و گزینه بعدی وارد کردن اون دوتا کد هست که پشت گرافیک زده بعد اون اگه درست رفته باشی واسی تایید باید ***** شکن بزنی بعد اون کوپن رو برات ایمیل میکنه بعد هم دوباره باید وترد سایت ایسوس بشی کوپن رو که میزنی مسقیم بقیه اطلاعات میدی بازی گیفت میشه به همین راحتی .....:-/

absolution

کاربر سایت
Nov 9, 2011
288
هر بازی که باندل شد بعد انتخاب کشور و ریجن و بعد ثبت نام در سایت ایسوس و گزینه بعدی وارد کردن اون دوتا کد هست که پشت گرافیک زده بعد اون اگه درست رفته باشی واسی تایید باید ***** شکن بزنی بعد اون کوپن رو برات ایمیل میکنه بعد هم دوباره باید وترد سایت ایسوس بشی کوپن رو که میزنی مسقیم بقیه اطلاعات میدی بازی گیفت میشه به همین راحتی .....:-/
دمت گرم حل شد :d
اصن شرو نشده :|

iCe m@n

کاربر سایت
Jun 14, 2010
841
پس بچه ها چی میگن راجب کارت گرافیک و این حرفا؟

اون بحثش جداست
بعضی شرکت های گرافیک مثل Asus بعضی مواقع میان میگن کسانی که از فلان تاریخ کارت گرافیک های سری 900 به بالا رو خریداری کردن میتونن با سریال نامبری که دارن بیان توی فلان سایت و ما بهشون کد اکتیو اختصاصی کاملا رایگان بازی رو بدیم که اورجینال بتونن بازی کنن

Argada

کاربر سایت
Jan 25, 2013
708
نام
محمد رضا
1 حسی بهم می گه 3dm این بازی در اینده ی نزدیک کرک می کنه ubisoft ا... می شه.
:d
یه حسی هم به من میگه با یه بازی خطی و تکراری و بیخود طرف هستیم! هر چند میانگین نمراتش در gamerankings.com حدود 7.5 تا 8 هست... اما بازم بهش امیدی ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر