Far Cry: Primal | PC

news_far_cry_primal_announced-17176.jpg

جزئیات:

• بازی توسط استدیو Ubisoft Montréal با همکاری Ubisoft Toronto ،Ubisoft Shanghai و Ubisoft Kiev ساخته می شود.
  • نسخه PS4 و Xbox One در 23 فوریه 2016 و نسخه PC دقیقا یک هفته یعد یعنی اول مارس 2016 عرضه خواهد شد.
  • Far Cry Primal تجربه ای کاملا تک نفره (فاقد بخش چندنفره) است، وقایع بازی 10,000 سال قبل از میلاد و زمان حکمرانی ماموت ها و ببرهای تیزدندان بر زمین رخ می دهد.
  • شخصیت اصلی TAKKAR نام داد، او تنها بازمانده یک گروه شکارچی است.
  • تنها هدف TAKKAR زنده ماندن در دنیایی است که انسان ها شکار به حساب می آیند. در جریان پیشبرد بازی شخصیت اصلی با افرادی آشنا می شود که در غلبه بر خطرات دنیای وحش او را همراهی خواهند کرد.
  • بازیکن ها در Far Cry Primal با اولین انسان های رام کننده حیات وحش که برای غلبه بر انقرض تلاش می کنند، همراه خواهند شد. در این مسیر برای غذا شکار می کنند، آتش می سازند با شکارچیان مقابله می کنند، با استفاده از استخوان های جانواران سلاح ابزار می سازند و برای مقابله با قبیله های دیگر و حاکمیت بر Oros (نام سرزمین بازی) تلاش می کنند.

تهیه کننده ارشد بازی یعنی Dan Hay در مورد Far Cry Primal می گوید: "مهم ترین ویژگی فرنچایز Far Cry، انعطلاف پذیری آن است. از این رو وقتی که تیم ایده یک Far Cry در عصر حجر را پیشنهاد داد، ما بالافاصله از آن استقبال کردیم و هر چقدر که در مورد این ایده می شنیدیم، به فوق العاده بودن آن بیشتر پی می بردیم."

کارگردان بازی یعنی Jean-Christophe Guyot نیز اظهار داشت: "عصر حجر گزینه خوبی برای سری Far Cry است. Far Cry معمولا شما را بر روی لبه دنیای شناخته شده قرار می دهد. مرزی میان زیبایی، خشونت و بی قانونی. عصر حجر نیز به نحوی اولین مرز انسان ها است، زمانی است که انسان ها بر روی زمین پا گذاشته و سرزمین ها را به مالیک خود در آوردند. آن زمان بود که آنها وارد زنجیره غذایی شدند. همه این اتفاق ها از طرفی با درگیری میان یکدیگر و از سوی دیگر با طبیعیت همراه بود."

حداقل سیستم مورد نیاز:

سیستم عامل: . (Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit
پردازنده: Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 or equivalent
میزان حافظه مورد نیاز: 4GB RAM
کارت گرافیک:. (NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB VRAM) | AMD Radeon HD 5770 (1GB VRAM
فضای مورد نیاز بر روی هارد: 20GB

سیستم پیشنهادی:

سیستم عامل: . (Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit
پردازنده: Intel Core i7-2600K | AMD FX-8350
میزان حافظه مورد نیاز: 8GB RAM
کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX 780 | AMD Radeon R9 280X
فضای مورد نیاز بر روی هارد: 20GB

منبع: Ubisoft blog

ویدیوها و تصاویر مربوط به مراسم The Game Award 2015:

تشکر از @armin_shadow بابت تصاویر و تریلرها.

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
بازی توی مراسم Game Award مراسم داشت، یه تریلر که نشون داده شد، یه گیم پلی و 2 تا هم ازین ویدیو های پشت صحنه ، لینک همه رو هم قرار می دم برای دانلود.

Far Cry Primal Beast Master Trailer

Far Cry Primal Gameplay Developer Commentary

Far Cry Primal Behind the Scenes #1

Far Cry Primal Behind the Scenes #2

بازی کاملا به اصول فارکرای ها به نظر من پایبند هست، و اون چیزی که من انتظارش رو داشتم نیست، ای کاش با یه بازی یکم سخت تر طرف بودیم و ریتم اکشن آروم تری داشت. اما خوب المان های جالبی هم داره بازی اما تا چه حد بهش عمق دادن معلوم نیست، اما اون چیزی که منو خیلی شیفته خودش کرده محیط بازی هست، یعنی کلا دوست دارم قدم بزنم اونجا ها و محیطی که ساخته شده رو توی زمان های مختلف ببینم.

shayan_boss

کاربر سایت
Jul 18, 2009
425
نمیدونم واقعا چه جوری در میاد ولی شخصا احساس خوبی ندارم به این سریش
با تریلر های شماره ۴ خیلی بیشتر هایپ شدم
همین که کلا چند نوع تیر کمون و نیزه و حالا فوقش 2-3 تا سلاح پیچیده تر داره نمیتونه به شماره 4 برسه تو این مورد

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
بازی توی مراسم Game Award مراسم داشت، یه تریلر که نشون داده شد، یه گیم پلی و 2 تا هم ازین ویدیو های پشت صحنه ، لینک همه رو هم قرار می دم برای دانلود.

Far Cry Primal Beast Master Trailer

Far Cry Primal Gameplay Developer Commentary

Far Cry Primal Behind the Scenes #1

Far Cry Primal Behind the Scenes #2

بازی کاملا به اصول فارکرای ها به نظر من پایبند هست، و اون چیزی که من انتظارش رو داشتم نیست، ای کاش با یه بازی یکم سخت تر طرف بودیم و ریتم اکشن آروم تری داشت. اما خوب المان های جالبی هم داره بازی اما تا چه حد بهش عمق دادن معلوم نیست، اما اون چیزی که منو خیلی شیفته خودش کرده محیط بازی هست، یعنی کلا دوست دارم قدم بزنم اونجا ها و محیطی که ساخته شده رو توی زمان های مختلف ببینم.

آرمین جان اینجا 5 تا ویدیو گذاشتن و نزدیک 30 دقیقه گیم پلی هست.
http://uk.ign.com/articles/2015/12/...gameplay? hub page (front page)&utm_content=2
اینجا چیز بیشتری از لینک هایی گذاشتی، داره؟:-/

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
محیط بازی خیلی خفنه

لدت بردم . الان بازی ها از بس طبیعی هستند آدم فکر می کنه داره فیلم می بینه

محطی های قدیمی (هر چه قدیمی تر بهتر) فاز می ده

کی بازی منتشر می شه؟

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
محیط بازی خیلی خفنه

لدت بردم . الان بازی ها از بس طبیعی هستند آدم فکر می کنه داره فیلم می بینه

محطی های قدیمی (هر چه قدیمی تر بهتر) فاز می ده

کی بازی منتشر می شه؟

سخه PS4 و Xbox One در 23 فوریه 2016 و نسخه PC مارس 2016 عرضه خواهد شد.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
منو یاد فیلم بسیار زیبا و پر خرج 10000 BC انداخت . فیلمی با جلوه های ویژه عالی و سکانس های اکشن واقعی و مهیج

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
گیم پلی هاش که برای من خیلی جالب بود. البته امیدوارم بازی زیاد طولانی نباشه یا اگر هم هست به همین اندازه تغییر و تنوع داشته باشه توی تمام بازی. من شخصا خیلی خوشم اومد:)

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
البته سلیقه هست اما یکی از نچسب ترین قسمت های قبلی همین مبارزات با جانوران بود اینجور چیزا 1 عده طرفدارهای خاص داره عین کشتی سواری AC که حقیقتا اونم خیلی نچسب بود در نهایت هم رضایت دادن حذفش کردن بهتره این شکل چیزهایی در بازی اصلی نباشه عین همین نسخه جداگانه برای طرفدارهاش ساخته بشه 1 20 دلاری هم پیاده بشین که البته این 1 بازی کامله باید 60 دلار پیاده شین(البته برای کسی که قصد خرید یا حمایت داره.)

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
البته سلیقه هست اما یکی از نچسب ترین قسمت های قبلی همین مبارزات با جانوران بود اینجور چیزا 1 عده طرفدارهای خاص داره عین کشتی سواری AC که حقیقتا اونم خیلی نچسب بود در نهایت هم رضایت دادن حذفش کردن بهتره این شکل چیزهایی در بازی اصلی نباشه عین همین نسخه جداگانه برای طرفدارهاش ساخته بشه 1 20 دلاری هم پیاده بشین که البته این 1 بازی کامله باید 60 دلار پیاده شین(البته برای کسی که قصد خرید یا حمایت داره.)

کشتی سواری عالی بود . مخصوصا توی شب . تمام زیبایی و جدید بودنش همون کشتی سواری و مبارزات دریا بود البته سخت هم بود

این بازی با توجه به اینکه ما قبل تاریخ هست معلومه با حیوانات زیاد سر وکار داریم !!

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
یه لحظه کنجکاو شدم ببینیم کارگردان بازی چه کسی هست، با یه سرچ متوجه شدم که بازی رو دو نفر کارگردانی می کنند.

اولین نفر Jean-Christophe Guyot هست که سابقه کار روی سری Prince of Persia و کارگردانی نسخه های The Two Thrones ، Warrior Within و The Forgotten Sands رو تو کارنامش داره.

نفر دوم هم کارگردان شعبه تورنتو یوبیسافت یعنی Maxime Béland هست که قطعا کسایی که پیگیر اخبار سری Splinter Cell باشند می شناسند، سابقه کار رو سری Splinter Cell رو داره و کارگردان Splinter Cell: Conviction و Splinter Cell: Blacklist بوده.

به شخصه به شدت امیدوارم تر شدم به بازی، همکاری این دو نفر می تونه فوق العاده باشه.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
لایو استریم بازی الان شروع شده:

Twitch

سیستم پیشنهادی بازی هم مشخص شده، گویا مثل همیشه یک سری تکنیک ها اختصاصی برای PC هم در نظر گرفته شده! اطلاعات بیشتری اگه دستم اومد سعی می کنم اضافه کنم.

: MINIMUM

Supported OS
Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor
Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 or equivalent
RAM
4GB
Video Card
NVIDIA GeForce GTX 460 (1GB VRAM) | AMD Radeon HD 5770 (1GB VRAM) or equivalent
Hard Disk Space
20 GB
Peripherals
Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller

RECOMMENDED

Supported OS
Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versions only)
Processor
Intel Core i7-2600K | AMD FX-8350 or equivalent
RAM
8GB
Video Card
NVIDIA GeForce GTX 780 | AMD Radeon R9 280X or equivalent
Hard Disk Space
20 GB
Peripherals
Windows-compatible keyboard, mouse, optional controller

Supported Video Cards at Release
AMD Radeon™ HD 5770 (1 GB VRAM) or better, HD 7000 / 200 / 300 / Fury X series
NVIDIA® GeForce® GTX 460 (1 GB VRAM) or better, GTX 500 / 600 / 700 / 900 / TITAN series
Note: This product supports 64-bit operating systems only. Laptop versions of these cards may work, but are not officially supported. For the most up-to-date requirement listings, please visit the FAQ on our support website at http://support.ubi.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر